Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

martinasukennikova
27. feb 2013

@scajus no tak ja mam take stavy že nikam nechodím lebo každý sa mi smeje či som sa pobila :D ale tak dufam že to už začne pôsobiť lebo fakt som na nervy

jojka120
28. feb 2013

ahojte ludkovia 😀 ako tak citam je to vselijake a kedze to akne trapi moju dceru, vidim, ze asi sa musim aj ja obrnit velkou trpezlivostou... ona to zatial berie v pohode, ale ak sa jej maju vyhodit pupaky ako tatry, to potom bude zabava 🙄
a este ju caka maturita, potom primacky na vysoku... to bude stres, cize nic moc 😖 a kedze je na internate asi ju musim povzbudzovat len kazdy den cez telefon...

kdy
28. feb 2013

Vydrž, mně řlkala dr, že přelomový je 4 až 5 měsíc. Mně se to zlepšilo taky až v 5-tým. Ale pak čekej velký zlepšení......vydrž , vím jak ti je 😉

kdy
28. feb 2013

@martinasukennikova

kdy Vydrž, mně řlkala dr, že přelomový je 4 až 5 měsíc. Mně se to zlepšilo taky až v 5-tým. Ale pak čekej velký zlepšení......vydrž , vím jak ti je

kdy
28. feb 2013

@jojka120 nemusí být jako tatry 🙂 , ale jsou jiný. Je možný, že jí se to nezhorší, nemusí se zhoršit každému. Řekl bych,že na diskuze chodí většinou ti , co nejsou spokojení s průběhem léčby.

sypac077
28. feb 2013

@jojka120 nie všetkým sa to zhorší, mne sa to nezhoršilo a ani jej sa to s velkou pravdepodobnostou nemusi

jujko12345
28. feb 2013

cawte uzivam roacc uz 4 mesiace je to uplne super flaky pomaly blednu ....len stalo sa niekomu ze pocas uzivania mal na čele take ciary ?? ked zmrasti čelo ....segra mi povedala ze to mam zo suchej koze...vyrazky som mal aj na čele ale nie vela a nic hrozne ......vyrazku som nemal skoro viac ako mesiac klop klop klop 😀 😀

jojka120
28. feb 2013

@kdy vies, ja chcem len byt pripravena, a som rada za takuto diskusiu 🙂 ved ked skusenosti a rady tych co to uz uzivaju pomozu druhym, to ja len schvalujem.... ked pride domov, ja jej toto vsetko dam precitat, ale vies ona ma 19 rokov, cize len prevrati oci a povie mama nebud trapna.... teraz to trapi mna viac ako ju, tak preto sa na vsetko radsej opytam dopredu

kathulka
28. feb 2013

@jojka120 ahoj 🙂 mne sa to tiež veľmi nezhoršilo a beriem už 1,5 mesiaca..držím palce a pravidelne nás s dcérou informujte 😉

kathulka
28. feb 2013

Čaute 🙂 tak dnes som si kupila 100% jojobový olej, očakávam zázraky na počkanie 😀

sypac077
28. feb 2013

@jujko12345 hej tie čiari sú normálne, kúp si jojobovy olej nato

scajus
28. feb 2013

@kathulka jou :D dohodnute 🙂 ideme!
@martinasukennikova no ja tiez moc teraz nezijem, da sa povedat ze prezivam.. ale uz sa to lepsi.. takze dneska dakam pojdem asi. ale s mojou hyperaktivitou to je dost zle, ked clovek ani paty vystrcit nemoze :/ dufam, ze to bude stat aspon za to! drzim palce 🙂 ako dlho to beries? kolko ti este chyba do ciela?

kdy
28. feb 2013

@jojka120 já si nejsem jistý, jestli ji toto pomůže, spíš bude absolutně na nervy po tom se tu dočte kolik lidí je z té léčby neštastných...........já věřím, že jse spousta lidí, co jsou spokojení a žádné dramatické změny se u nich neděly

kdy
28. feb 2013

@jojka120 no ..........mně ještě není l7 tak ji chápu 😀

martinasukennikova
28. feb 2013

@scajus no tak hadam do leta budeme jak herečky :D ja to beriem 4 mesiac

scajus
28. feb 2013

@martinasukennikova ja z inou moznostou ani neratam!! 😀 po tolkych dnoch odpalena z tohoto lieku,vyhadzana a zavreta doma aspon v lete chcem vyzerat uz ako clovek 😀

jojka120
1. mar 2013

@kdy to vazne???? 😀 som prekvapena, dufam, ze som ta neurazila 😉

ali12377
1. mar 2013

ahojte :D má niekto niečo nové? :D

betus21
1. mar 2013

@ali12377 čawko 🙂 asi nič extra, len dnes nový jebák na brade 😒 asi ma drbne už z toho 😀 ty ako?

kdy
1. mar 2013

@jojka120 mně ? ne určitě ne...............proč taky ? 😀

ali12377
1. mar 2013

@betus21 u mňa práveže nič, štve ma to, začínam práve 6-ty mesiac užívania, a nejak sa to zastavilo, proste mám také drobné vyrážky, a ani sa nezhoršujú ani nezlepšujú proste už dva mesiace som tam kde som bola, max z času na čas sa mi jedna vyrážka zapáli

betus21
1. mar 2013

@ali12377 Neboj nič, treba len trpezlivosť 😉

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 ahoj 🙂 ja tiež nič extra nové 🙂 akurát sa mi šúpu pery a neviem, čo s tým, strašne to štípe a bolí 🙂

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 a mám kutiky na obidvoch stranách, úplná paráda 😀

liadecastelo
1. mar 2013

@kathulka ja mam s tym problem doteraz, uz od decembra, kazdy den sa mi supu usta, chodim medzi ludi a neda sa to ani nejako zakryt make-upom. Na tie kutiky si zozen dermazulen, je to modrej farby, daj si to na usta na noc a okolo ust a pomaha 🙂

kathulka
1. mar 2013

@liadecastelo a to dokážeš s tým existovať? Bola si s tým u doktora? Lebo ja to mám teraz 3.deň a je to dosť otravné. A určite to nemám z toho, že by som málo používala balzam. Dermazulen je na predpis? 🙂

kdy
1. mar 2013

@kathulka a nemůžeš mít alergii na tu tyčinku co si s ní natíráš rty? zkus obyčejný jelení lůj a uvidíš

kathulka
1. mar 2013

@kdy používam obyčajné labello a používam ho od začiatku, je možné, že by sa to prejavilo až teraz? Jeleni loj som mala, ale ten mi na suché pery nepomáhal, labello je mastnejšie

martinasuttova
1. mar 2013

@kathulka ahoj aj mne sa supu pery, hlavne ked si ich dlhsiu dobu nenatrem. mne najlepsie pomaha BIoderma na pery ta je uplne perfektna. teraz sa mi az tak nesupu, ked sa mi supali a som si to odtrhla tak to bolo strasne tiez to stipalo a bolo cervene. nemozes si to odthnut potom je to v poho.

kathulka
1. mar 2013

@martinasuttova ja si natieram pery veľmi často, mne labello vydrží týždeň, potom kupujem ďalšie. Takže určite to neni v tom, že by som ich mala suché, stale to natieram a aj tak sa mi začali šúpať, sú červené a vôbec sa toho nechytám, netrhám.