Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

martinasuttova
1. mar 2013

@kathulka ja osm to az take hrozne nastastie nemala ale urcite mi viac pomaha Bioderma ako Labelo ci neutrogena. Ked si ich dobre natriem tak mam aj pekne hladke pery.

kathulka
1. mar 2013

@martinasuttova a ktoru máš? Tu, čo vyzerá ako klasická vysuvacia tyčinka či tu druhú, drahšiu?

martinasuttova
1. mar 2013

@kathulka tu klasicku vysuvaciu.....

kathulka
1. mar 2013

@martinasuttova tu druhú si neskúšala? Alebo ešte nejaké iné balzamy?

martinasuttova
1. mar 2013

@kathulka tu druhu som neskusala. Zatial len neutrogenu, labelo a biodermu. Jedna bioderma sa mi uz mina tak chcem skusit aj nieco z prirodnej kozmetiky ale anjviac som zatial spokojna s tou biodermou.

jujko12345
1. mar 2013

pomoze podla vas mi na take strie na cele a male jazvicky take bodky.. kolagen krem ?? mate s nejakym skusenost ?? lebo pocas liecby ani po nic ine sa s tym robit neda az po 6 mesiacoh ...tak by somchcel nieco skusit uz teraz mesiac aj pol pred koncom liecby

liadecastelo
1. mar 2013

@kathulka bola som s tym za koznou akonahle sa to prejavilo, pretoze som sa zlakla, ze mam infekciu. Prvy tyzden mi uplne akokeby navreli pery, vobec som si ich necitila a potom sa to zlepsovalo. Pery si natieram tiez vkuse aj na noc, v kazdej kabelke mam minimalne dva balzamy alebo jeleni loj :D Podla koznej je to normalne, proste reagujes na retinoidy. Ja nemam az taku suchu plet, skor si to odniesli pery, oci a moj nos - mam tu sliznicu tak suchu, az ma boli. A ano, dermazulen je na predpis, ale na tie kutiky, ked to uz bolo fakt velmi zle, jediny pomahal, tak popros doktorku 🙂

kathulka
1. mar 2013

@liadecastelo ďakujem 🙂

scajus
1. mar 2013

@kathulka ja som mala na tie kutiky bactroban od lekarky.. tiez pomohlo za 2-3 dni mi to uplne vyliecilo a pred tym som to liecila mesiac a nic..

scajus
1. mar 2013

baby taka otazka, berete to s antikoncepciou? ak ano s ktorou?

kathulka
1. mar 2013

@scajus ja nemám HAK, nechcela som 🙂

ali12377
1. mar 2013

@kathulka ja ti s tými suchými perami a kútikmi nepomôžem :( ja také ťažkosti nemám

ali12377
1. mar 2013

@scajus ani ja neberiem hak, tiež som nechcela, ešte to mi chýba, aby som si dokašlala hormóny s HAK, keď teraz mi to....funguje na minútu presne ;)

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 Ty si nakoniec na tom ešte najlepšie, nemáš ani extra vysušenú pleť, nemáš suché pery ani iné sliznice, akurát Ti ide pomalšie liečba, ale to chce len trpezlivosť 😉

ali12377
1. mar 2013

@kathulka 😀 nie je to žiadna výhra, asi ma z toho porazí už, nič sa nedeje 😒

ali12377
1. mar 2013

@kathulka ja neviem, či mi bude stačiť tých 8 mesiacov, a neviem, či to môžem užívať aj dlhšie, nevieš náhodou aká je maximálna prípustná kumulatívna dávka?

betus21
1. mar 2013

@martinasuttova z prírodných mám ja balzam od Alverde, taký v žltom obale, nechtíkový a je super a cena tak isto 😉 mám teraz tretie balenie a nič zlé naň nemôžem povedať 🙂

kathulka
1. mar 2013

@betus21 kde kupim? :-P

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 Ty už máš niečo vyše 120mg/kg v sebe,nie? Ked teda dobre počítam..neviem, koľko je max., ale viem, že niektorí vybrali aj 180mg/kg..ale tak Ty máš už teraz ten cholesterol vyšší..hlavne buď v kľude, nestresuj sa a čakaj. Určite si aj Ty počula o prípadoch, že sa im to dlho dlho nezlepšovalo a potom prišlo náhle radikálne zlepšenie, ani nevieš, kedy to bude, možno za týždeň to príde a budeš jak batoľa 😉

ali12377
1. mar 2013

@kathulka áno teraz mám v sebe už cca dávku 120mg/kg,,,,,,, po 8mich mesiacoch, ako mám naplánované budem mať v sebe cca190mg/kg,,,,, pevne dúfam, že sa mi to skoro zlepší 🙂 dúúúúúfam veľmi

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 aspoň budeš mať istotu, že sa Ti to nevráti..pri 190 mg/kg to hádam ani nie je možné 😉

kathulka
1. mar 2013

@liadecastelo a este otázočka..tieto pery, to si mala hneď od začiatku liečby? Či až po nejakom čase sa Ti to prejavilo?

ali12377
1. mar 2013

@kathulka kiež by to tak bolo 😉

ali12377
1. mar 2013

mal niekto balzam na pery bioderma atoderm? ja som si ho teraz kúpila prvý krát, vôbec sa mi nejak nepozdáva 😵 ,, dosť často si ho musím dávať, sušia sa mi pery, až na to, že je urečený pre atopickú extrémne suchú šúpajúcu pokožku a bol 2x drahší ako labello tmavomodré classic som čakala viac,,,, labello je oveľa lepší balzam 🙂

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 a máš to vysuvacie, čo vyzerá ako labello? Či to druhé?

ali12377
1. mar 2013

vysúvacie, normálne to vyzerá ako klasický balzam, nie ako krém

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 no to som počula, že to je dosť slabý balzam..zevraj lepší je ten v tube, neviem, neskusala som..a momentálne nechcem skúšate nič nové, lebo toľko peňazí som už minula pri ROA 😀 a to mi Cetaphil dochádza už ☹

ali12377
1. mar 2013

@kathulka už ani ja nebudem experimentovať, labello classic sa mi osvedčilo 🙂, už len to si budem kupovať,,, ja vo všeobecnosti veľa míňam na moju pleť, každý mesiac :( a skôr teraz mínam menej ako pred roa,,,,, lebo predtým som skúšala všeličo, všelijaké kúry čo stáli neskutočné peniaze

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 fakt to labello classic vyhráva 🙂 len teda ja momentálne neviem, čo som to chytila, ale ani to nepomáha akosi 😀 vieš čo,ja som tiež aj predtým míňala dosť..ale teraz skúšam taký krem, hentaký krém a rýchlo sa to míňa..chvíľu ma to štve, ale potom si poviem, že keď to má byť v spojení s ROA účinné, tak okej predycham to 🙂

ali12377
1. mar 2013

@kathulka koľko by sme ušetrili keby sme nemali akné čo? 😀