Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
9. mar 2009

baby mne aj balzam pomaha-ale si ho musim dat asi milionkrat za den 😀
vcera som si dalsie 2kupila sa vytesujem 🙂

debi7775
9. mar 2009

mne balzam tiez strasne kratko vydrzi 😀 😀 som uz spotrebovala asi 6 ako beriem aknenormin..

ankam
9. mar 2009

juj sa tesim k lekarke-prave som sa objednala-Piatok 😀

debi7775
9. mar 2009

no som zvedava co ti povie 🙂

ankam
9. mar 2009

to aj ja
budem pytat aspon 60mgxixi 😀
debi ako tie vysledky?pis het

ankam
9. mar 2009

a neviem ci pytat inu antiku-slabsiu?
sa bojim aby som od diane nepribrala----ci uz ked som doteraz nepribrala tak to bude ok?

debi7775
9. mar 2009

aknam este cakam vysledky podrobnejsie 😒 😒 ja mam pocit ze priberam od toho lipovitanu 😀 😀 daku mi velmi chuti ako ho beriem..a ano neboj sa ak si doteraz nepribrala tak pohoda..a ak ti doteraz ta antika sedi ze vsetko je ok tak ani menit nemusis,ked si mala aj vysledky v pohode.. 😉 myslim ze nemusis

ankam
9. mar 2009

ved aj ja si myslim,aby som teda nemala problemy ked zzmenim-aj to moze nastat
aj na ten lipovitan sa spytam
aj na kutik budem nieco pytat proste na vsetko
asi napisem zoznam aby som nezabudla na nieco(u mna je to bezne)mam vela otazok na nu a ked pridem tak nic 😀

debi7775
9. mar 2009

jaj zabudlivka 😀 popytaj sa..ja ku koznej idem az o mesiac lebo mi dala naposledy tabletky na dva mesiace tak sa jej asi popytam na ten peeling ked tam budem..nech mi povie nieco blizsie k tomu.. 😒 😒

ankam
9. mar 2009

ty kokso asi po 2mesiacoch som sa napila kavy a asi pojdem grcat.....je mi zle 😝

ankam
9. mar 2009

a to aj mne by dala na 2mesiace?mohla by-nemusim sa potom casto objednavat za poplatok k nej 😀

debi7775
9. mar 2009

to vazne??boze to je inamk moj najvacsi zlozvyk..a hadam aj jediny..ja vypijem aj styri,pat denne 😒 😒 😒 ..2 mesiace..to ani nechapem ako sa to da 😠 tak skus si vypytat..myslim ze by s tym nemala mat problem 😉

ankam
9. mar 2009

debi od tej mojej poslednej zurky.........nemozem kavu ani citit 😝 a to sama nechapem preco

debi7775
9. mar 2009

viesco no ja uz asi dva mesiace ked ideme do baru alebo na disku ficim len tak na redbulloch alebo nealku..a tento piatok som si tak na rychlo dala vecer tabletku..a palili sme na disku..a kamarat mi vzal jeden drink..ale len taky slaby..tyyyy..mne ti tak bolo zle,nevem ci to sposobilo to ze tu tabletku som vzala len chvilku predtym..ale uplne nanic mi bolo,take rezanie v zaludku,ani nie ze na zvracanie..no som sa zaprisahala ze uz nevypijem kym beriem tabletky.. 😠 😠 😠 a tez nemozem alkohol ani citit..asi tak ako ty kavu..viem si uplne predstavit 😉

ankam
9. mar 2009

no to aj ja ani alkohol,ani kavu 😀 😀 😀 😀 ta sme si dali teda 😀 ale neva

debi7775
9. mar 2009

😀 😀 ti poviem!!boa uz nech je po tej liecbe!!nech sa mozem uz opalovat a vytesovat sa zo zivota 😠

ankam
9. mar 2009

no co babenky nic noveho?

didlinka88
9. mar 2009

Ahojte..dievcata, co pouzivate ked sa vam spravia kutiky alebo herpes pri ustach??

ankam
9. mar 2009

ja si zatial nic nedavam na to.mastim pomadou 😀
ale budem nieco pytat od lekarky 🙂

ankam
10. mar 2009

no dievcata nejako to tu zapada prachom 😀 😠

eweline
10. mar 2009

akože ludia neviem ako vy ale ja sa neustále krémujem a všetko možné už si dávam aj telové mlieka na starú uschnutú pokožku a furt nič ja budem azchvílku jak usušené hrozienko no asi budem musieť behnúť na nákupy do lekárne inak to nevidím 😀 😀 .

ankam
10. mar 2009

eweline ja odkedy sa natieram detskym olejcekom tak mi zmizli exemy na rukach-mala som ich vela a uz vobec nemam suchu pokozku.Je to supeeeeeeeeeeeeeer 😉
a dnes ked som sa kupala-tak som si naliala do vane olejcek a je to este lepsie ako ked som sa natrela-to osm bola moc mastna a takto v kupeli je to spica
aspon nieco sa mi dari 😀 uz ked nie ta tvar 😀

eweline
10. mar 2009

to vážne? no super asi vyskúšam aj ja bo toje des totok už so mnou 😀 ale zase mne sa to apson na tváry vylepšilo. a to ten detský olejček to ten obyčajný v takej sklenenj flaštičke malinkej?

ankam
10. mar 2009

hej aj taky som si davala v modrej a mam aj johnsons a manzel mi vies aky kupil?Coop jednota 😀 ale na pocudovanie je aj ten dobry,vsetky pekne vonaju a nemusim vyhadzovat peniaze v lekarni
skus 😉

miriamka
10. mar 2009

Baby,mne na supinky aj cervene fliaciky pomohol krem Gatineau.
A cim sa umyvate?Ja tvar gelom Johnson,potom dezinfikujem vyrazku liehom a nakremujem.Ked je podkozna dam na nu AKNEPUR,taky zasyp...a ono to normalne zabera 😵

ankam
11. mar 2009

miriamka ja si tvar umyvam tekutym dove mydlom🙂
nedezinfikujem,ale mozem skusit.
Ten aknepur je ako puder?kde to kupim a cena?

miriamka
11. mar 2009

Ankam...ten aknepur je zasyp,takej bielej farby...obsahuje to zinok,takze pekne podkoznu vyrazku ked citim,dam to na nu a ono to fakt zabera 😅
http://www.mojalekaren.sk/aknepur-zasyp-20g/
A na tvar nie je tekute mydlo Dove prilis mastne?
A ten lieh na dezinfekciu poradila kozna,a tiez to zacalo pomahat.Je to 6 percentny lieh,aj maly ked mal potnicky sme to pouzivali a pekne pomizlo.

didlinka88
11. mar 2009

Jaaaj..dievcata bola som prvykrat na kozmetike, odkedy uzivam Roa a vyzeram ako mala zaba..uplne to mam cele cervene a rozdrazdene, dufam, ze mi to ustupi, lebo to ani make-upom nejde prekryt..som sa hanbila ist domov busom..A chystam sa si farbit vlasy..som tu aj citala nejake nazory,ale...neskusali ste niektora ci je to rozdiel teraz pri tabletkach???? inak ja som si na denne cstenie kupila v lekarni cistiaci gel Eucerin a je super...mozem odporucit,vobec mi nevysusa plet a este mi aj krasne stiahne pory..

debi7775
11. mar 2009

didlinka vlasy farbit mozes 😉

miriamka ten Gatineau kolko stoji a co to je vlastne zac??kujeeem

debi7775
11. mar 2009

miriamka: kde ho vlastne mozem kupit a ako sa presne vola?