Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

liadecastelo
2. apr 2013

@betus21 tak na zaklade mojich experimentov musim Ta varovat, vsetky tmavohnede aj cokoladove farby aj sampony z drogerky chytia do cierna. Ak nechces mat stres odporucam kadernicku 🙂 ona pozrie aku mas farbu vlasu a odhadne to lepsie.

jujko12345
2. apr 2013

ved to aj ja ...mal som stale nejaku vyrazku na tvary obycajne zapalene vyrazky nie nejake velke vredy alebo to cystycke akne....ved ani ja si ich ani nevidim ale ked sa pozriem riadne zblizka pod urcitym uhlom vidim tam taku bodecku ...ja si idem kupit na tie jazvicky vpadle po liecbe trasndermalny zivy kolagen ..je hrozne drahy ale zevraj ucinny a chcem to zacat riesit kym su cerstve 🙂

martinasuttova
3. apr 2013

@jujko12345 no niejake bodecky mam aj ja ale len zopar, mozno sa to aj samo upravy. Ak nie tak pojdem na laser.... 🙂

ivkp1982
3. apr 2013

@sypac077 cauko ten gel kupujem od neho z usa cez internet 🙂)

jujko12345
3. apr 2013

@martinasuttova a este mi ostalo na chrbte paar vyvysenych jaziev ...vyzera to ako bradavica :( taka biely kopcek ....a este aj na krku mam nejake tie vyvysene po vyrazkach :(...najviac ma stve to ze na slnko mozem az v auguste :/ ...stale neviem ci bol roaccutane dobra volba ...lebo mi len vyrazky zhorsil asi 3 nasobne som mal viac ako normalne ked som ho zacal uzivat ...tie flaky sa hoja strasne ale strasne pomaly ..popraskana koza to som nikdy nemal ..zvraskavena koza ..celkom mi znicil psychiku ...a schudol som 15 kg ..ale aspon dufam ze po liecbe nebudem mat uz ziadne akne ...ratam s tym ze sem tam sa mi cosi objavi ...potom si mozem povedat ze som bol s nim spokojny

martinasuttova
3. apr 2013

@jujko12345 ja mam nastastie len suche pery a suchu tvar. No pouzivam oleje namiesto kremov a s nimi ju nemam vobec suchu. Teraz si idem kupit mandlovy, niektorym vraj pomohol dost rychlo s tymi flakmi tak uvidim.

kdy
3. apr 2013

@martinasuttova já na tom byl taky tak, dobírám 7 měsíc a občas se mi ještě udělá 😠

martinasuttova
3. apr 2013

@kdy a aku mas dennu davku ja mam 40mg na 48kg. Nodufam ze mi to do 8mesiaca prejde uplne..

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nicci254
4. apr 2013

ahoj, momentalne bohuzial nijak, pretoze finisujem s diplomovkou a vecer som taka utahana ze len dam sprchu a idem spat. asi cca mesiac som ho nepouzivala.. a ked sa mi nejaka vyrazka urobila, rollovala som okolo nej 🙂 cez akne urcite nie.. ale na flaky co som to dozeraz pouzivala mi pekne pomohlo, este nezmizli uplne ale je vidiet rozdiel.. aj na jazvicky pomaha pomalicky, to pri tom treba mat trpezlivost lebo je to dlhsie.. inak objednala som si 1,5 mm uvidim ako to budem zvladat dam potom vediet

sypac077
4. apr 2013

@nicci254 ten 1,5 mm max raz do týždna 🙂

nicci254
4. apr 2013

@sypac077 samozrejme to viem... nie som z tych, co si najprv neprejdu vsetky info a potom do niecoho idu 🙂

nicci254
5. apr 2013

tak vcera som po velmi dlho case rollovala tvar, teraz mam len 0,75 ale asi som si odvykla lebo mi to bolo celkom neprijemne.. chcem sa spytat, ci neviete niekto co by som mohla pouzit na umrtvenie? viem ze sa predava emla tam na tej stranke co predavaju rollery a este ze by to mohol byt nejake krem s lidokainom ci?

sypac077
5. apr 2013

@nicci254 mesocain gél

nicci254
5. apr 2013

@sypac077 ale to je len na lekarsky predpis, to mi kozna normalne da?

nicci254
5. apr 2013

@sypac077 vdaka 🙂

kdy
6. apr 2013
liadecastelo
6. apr 2013

Ahoj,
neskusali ste niektory z tych Bebe make-up kremov? 🙂

veronisss
6. apr 2013

@ali12377 Mám predpísanú 150 mg, ale 180 by nebolo zlé. 😀

sypac077
6. apr 2013

@veronisss to máš dobru dávku a celková dávka nieje najdoležitejšia, doležitá je aj denná dávka, máš to aj v letáku 🙂

ali12377
7. apr 2013

@sypac077 je to čudné, že v letáčiku, ktorý mám pri roaccutane je úplne niečo iné napísané,,,,,,, ako teraz čo som si našla na nete, tu na nete fakt píšu, že denná dávka je dôležitá, a čím je menšia, tým je väčšia pravedepodnosť relapsu,,,,, v letáčiku pri liekoch o takomto niečom sa nezmieňujú

kathulka
8. apr 2013

@liadecastelo ahoj, ja mám make up od La Roche Posay - Toleriane Teint a neviem si ho vynachváliť 🙂

nicci254
9. apr 2013

@kathulka ahoj prosim ta aky mas odtien toho make upu?

kathulka
9. apr 2013

@nicci254 10 mám, 11 sa mi zdal už dosť tmavý, keďže som teraz fakt bleda..ides skúsiť?

liadecastelo
9. apr 2013

@kathulka dakujem za tip, uz viackrat som nanho pocula chvalu, tak ho vyskusam, akurat som teraz dost bleda, tak snad mi sadne odtien, teda, ja som upirsky bleda :D

nicci254
9. apr 2013

@kathulka no pokukujem po nom, ale bojim sa ze ci nerobi masku kedze je dost kryci to po prve a po druhe skusim si najprv zohnat vzorku kedze je to jeden z tych drahsich make upov 🙂

kathulka
9. apr 2013

@nicci254 vzorku zohnať bude problém, nemajú nikde..mne lekarnicka dala takú tu ich na 1 deň domov..a maska vôbec, pekne sa prispôsobí, fakt je dobrý 🙂

kathulka
9. apr 2013

@liadecastelo skús, je dobrý, budeš spokojná 🙂

geneo
11. apr 2013

@ali12377 dlho som tu neprispieval ale nedalo mi....
je to totalna blbost co pisu v letaku. ja som to bral 40 dni .. 50mg denne a potom som to vysadil. som 2 roky od vysadenia a nemam ziadne akne. vsetko ciste.