Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

sypac077
17. apr 2013

@scajus presnejšie 3-5g, inak niekotrím pacientom(pri rakovine) sa podáva cez transfuziu 75 g, preto je dobré si kupiť nejaké balenie, kde je 1g tableta, človek tým ušetri financie

sypac077
17. apr 2013

@scajus dá sa, záleží na aký laser, tie svetelné tie sú bez prblémov, ale napr. taký profractional laser, tak unho by som čakal aspoň 5-6mesiacov... inak čo povedala na tú jazvu?

scajus
17. apr 2013

@sypac077 nic dokopy.. ja uz pochybujem o jej znalostiach.. ale ona ze co2 laser v pohode o 3 mesiace po liecbe teda u mna uz len dva kedze mesiac a daco mam po .. tak neviem no.. na 2.5 som objednana do ustavu lek. kozmetiky tak snad tam budu nejaki vacsi odbornici.. 🙂

scajus
17. apr 2013

@sypac077 a to kde to 1g cecko zozeniem? ale to pomaha aj na tie flaky a tak? ze sa bude rychlejsie regenerovat pokozka?

sypac077
17. apr 2013

@scajus no ULK(ustav lekar. koz.) je predražené a ludia s ním nemajú príliš dobré skúsenosti, myslím si, že na slovensku su lepšie kliniky s učinejšími lasermi za prijatelnešiu cenu alebo tam ideš len na vyšetrenie?

sypac077
17. apr 2013

@scajus na internete dával som tu link na jeden britský obchod, flaky treba regenerovať aj z vonku, možeš si potom urobiť krem, potom ho tu dám s linkami na obchody, kde si kupiš suroviny do toho

scajus
17. apr 2013

@sypac077 idem tam na vstupnu prehliadku.. nevedela som kam mam ist inam :/

scajus
17. apr 2013

@sypac077 tak ale je mozne to s tym laserom CO2 ze po 3 mesiacoch? mne kozna hovorila ze urcite.. ja neviem no..

sypac077
17. apr 2013

@scajus to je individualne, podla mňa radšej ale počka aspoň 4 mesiace, prípadne sa opýtaj v ULK, no tí myslím budú za 6 mesiacov...
inak prečo práve CO2 laser?? myslím si, že v dnešnej dobe sú už lepšie lasery

scajus
17. apr 2013

@sypac077 tak ja neviem aky :D ty sa v tom vyznas.. ja som rada ze viem co je laser :D

sypac077
17. apr 2013

@scajus tak záleží presne načo to potrebuješ, iba na tu jazvu alebo aj na niečo ine?

scajus
17. apr 2013

@sypac077 staci na tie 2 jazvy cervene .. co som mala tu skvrnu na druhom lici taku velku tam je vstrede toho tiez taka akoby jazva a tam je to najcervensie.. ostatne sa aj same zahoji.. skvrny a tak a to ma cas.... ale toto mi fakt vadi.. a svrbi to. a hambim sa medzi ludi takto :D

sypac077
17. apr 2013

@scajus ťažko povedať oni asi navrhnu svetelne, neinvazne lasery, z invazivných je asi najlepší profractional laser, ale pochybujem, že je na slovensku(nemyslím frakčný laser).... lenže v ULK čo som pozeral majú najlepší CO2 😒

scajus
17. apr 2013

@syoac077 :D tak kam mam ist? ja fakt sa v tom nevyznam.. a chcem pomoc.. lebo uz nevladzem si na to furt davat makeup+ v lete sa roztopim s tolkym makeupom.. nemozem takto fungovat preboha :D

scajus
17. apr 2013

@sypac077 a teda aky je najlepsi? teda taky ktory je aj na sk a mozem ho absolvovat co najskor :D

sypac077
17. apr 2013

@scajus ale tak oni pomožu, len ide o to, že čím je slabší tam viac krat musís nanho ist, aby bol výsledok uspojivý, skus pozrieť nejake centra, kde si ochotná ísť a v nich pozri, či majú nejaké lasery s hlbokým učinkom, stačí si dať do googla laser jazvy a podobne alebo laser centra

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ja hladam daco v Ba akurat to pozeram, len neviem ktory laser ne dobry takze neivem ako mam vybrat.. boze taketo problemy..fakt som ani nesnivala ze toto budem riesit..

sypac077
17. apr 2013

@scajus pozri si to v klude, ked budeš mať čas, alernatíva je ešte aj tca peeling
tak CO2 laser nieeje zlý, ale ako som písal sú aj lepšie, hlavne v zahraničí

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ved to kukam.. casu mam kopec.. lenze ja sa v tom nevyznam vobec,tak netusim co je dobre co nie..

sypac077
17. apr 2013

@scajus keď budem mať viac času tak dačo pozriem o tých laseroch a porovnám, potom to sem dám

scajus
17. apr 2013

@sypac077 🙂dakujem ja som nasla len dake ze Vbeam laser.. tak neviem ine nic moc dokopy

sypac077
17. apr 2013

@scajus to je neinvazivny

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ved to je dobre, nie?:D ci to je neucinne ci ako?

scajus
17. apr 2013

@sypac077 erbiovy laser som este nasla a liečba frakcionovanou technológiou CO2

sypac077
17. apr 2013

@scajus na učinok sa čaká dlhšie, nešupe sa potom koža, skor sa len stracaju cievky(červeň jazvy)
http://www.azet.sk/katalog/laserove-centra/brat... skús hladať v diskusiach

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ktore je teda z toho najlepsie?

sypac077
17. apr 2013

@scajus neviem, invazivny laser účinkuje vlastne tak, že zošupe kožu a s nou aj jazvu a flak, kdežto neinvazivny "vytrati" len červen
a z tých centier neviem, ktoré je naj

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ved uvidim.. pojdem tam, ze co povedia.. hlavne nech to pomoze 🙂 boze taketo problemy mat :/

sypac077
17. apr 2013

@scajus ale no, ľudia sú natom horšie, toto nieje problém, ktorý sa nedá vyriešiť 🙂

scajus
17. apr 2013

@sypac077 ja viem ale vadi mi to.. blizi sa leto a ta predstava neustale makeupu na sebe ma dost desi :D