Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
13. mar 2009

ankam tak sa nestreusj rok preto ze ti tu davku nece zvysit..mne moja napr vidis hned bachla tych 60 nech to mame cim skor z krku a aj tak ich budem brat cca 7mesiacov 😝 no ale mas teda toho este dost pred sebou..aaale ani neves ako rychlo to ubehne..len skoda toho leta..ako to riesis s tou dovcou?

enjoy
13. mar 2009

heh taky smradlavak ti namiesali, no snad bude aspon blahodarny na pery. 😉
a co sa tyka tvojej pleti tak ako sa vyjadrila, je spokojna, podla nej to ustupuje tak ako ma? tak to vyzera ze budes mat skvely darcek pod stromcek - peknu plet. 🙂 velmi by som ti to priala. 😉

debi7775
13. mar 2009

rioko ahoj..ako dlho si uz po liecbe? 🙂

enjoy
13. mar 2009

toho leta by som sa nebala, ja som ho prezila bez ujmy. najprv som si tiez myslela ze budem cele leto schovana v tieni a pod slnecnikom a biela jak vapenka, ale dr ma vyviedla z omylu ze mozem. akurat tie vysoke faktory bolo treba a aj na tvar.

ankam
13. mar 2009

ano tie vysoke faktory povedala aj mne 50.......ked ja sa tak rada slnim.No ale hlavne ze mozem vobec ist tak to sa tesim 😀
ci sa to lepsi?ona je rada ze nemam ziadne ucinky.Vraj keby mi dala napr.60mg-tak to by som na svoju vahu-mohla mat veeeela neziaducich a potom by mi musela zase znizovat.Tak vraj radsej po 30 a bez komplikacii 😉
a potesila ma ze ked pridem k nej na dalsiu kontrolu po 2 mesiacoch-tak povedala ze uz budem urcite spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂 na toto sa tesim 😉

enjoy
13. mar 2009

debi a ty co mas nove, ako pokracujes, tvar sa lepsi? 😉

debi7775
13. mar 2009

ankam no vidis 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy tak pomaly to smeruje k zlepseniu..akurat tak som sa vcera vecer kusok domadzgorila..ale ano ide k lepsiemu..konecne..bolo na case..a ty ako skuska???

ankam
13. mar 2009

baby ja sa priznam
celo mam bez.........kraaaaaaasne a teraz sa mi to vsetko zosunulo na bradu 😠 takze uz ked zmizne z brady tak dufam ze to nevyjde naspet na celo 😀 😀 😀

enjoy
13. mar 2009

no super, tak to sa mas na co tesit. ja som sa natierala ako blazen, ale opalila som sa aj cez 50 faktor. kupila som si aj na tvar taky specialny krem od Avene tiez s vysokym faktorom to som si natierala tam kde som mala vyrazky aby mi tam slniecko nevypalilo flaky. a inak, urcite je lepsie aby ta nezatazila tym liekom to zase hej, bolo by to na skodu keby ti ho museli vysadit pre vedlajsie ucinky ked uz si zaliecena, tak to zase beriem od tvojej dr. 😉

enjoy
13. mar 2009

debi, mam to a za jedna! stastna som ako blcha. 😀

tak to ti gratulujem, uvidis teraz to pojde uz len k lepsiemu, to najhorsie mate za sebou. poznam to pdola seba, potom som sa uz len tesila ked som sla kuk do zrkadla. 😉 je to dobry pocit ked sa to konecne pohne.

debi7775
13. mar 2009

ankam ja som to mala tak ze lica a celo potom to preslo na tu bradu 😀 😀 ale teraz mam jedno lice take kadejake tiez 😠 celo mam uz tiez ok..mam pocit ze to sa hoji asi najlepsie..len tie liiica..to samyyyy flak....boze

ankam
13. mar 2009

enjoy tak si ma potesila.Aj ja ked nad tym rozumne uvazujem tak mi to vychadza.......ved aj porekadlo je ze "pomaly dalej zajdes"nie? 😀
ale som sa zabudla na ten vitamin spytat na tu pecen-ako sa vola????aj bez receptu mi ho daju?a ako sa casto berie?

sweety22
13. mar 2009

Pre pela..citala som si farmakologiu,kde je o isotretinoidoch toho dost..ostava v krvi dva mesiace..nepis o niecom,ked nevies,keby sa diali take veci,ako udavas,tak by sa ten liek nepredpisoval.Dnes som bola na kontrole a robili mi testy na vsetky mozne pecenove enzymy a tuky v krvi,takze keby nieco nahodou vyskocilo,lekar ti to vzdy moze vysadit alebo liecbu upravit a bezpochyb sa po vysadeni hodnoty vratia do normalu.Ja som nic nepodpisovala.

enjoy
13. mar 2009

ankam neboj, ide to zhora nadol a zdola nahor uz nieeee. 🙂 joj baby tesim sa z vasich uspechov, vsak na toto ste tolko cakali a uz je to konecne tu. 🙂 😉

debi7775
13. mar 2009

enjooyyyyy sikulka 😉 😉 😉 som hrdana teba!!! a dakujem dufam ze uz len dobre bude...

debi7775
13. mar 2009

anakam lipovitan..a daju aj bez recepta ja som si ho kupovala..okolo 4,alebo 5 euracov stal

enjoy
13. mar 2009

ankam Lipovitan, kupis bezne bez predpisu 😉

enjoy
13. mar 2009

jej debi ako narovnako sme zareagovali 😉

enjoy
13. mar 2009

dakujem debi, si zlata! konecne mam chvilu kludu, normalne sa mi ani nechce verit ze uz je po. ja som zase hrda na vase krasne tvaricky!!! 😉 😀

ankam
13. mar 2009

sweety22 super si to napisala 😉 mas 100bodov 😉
presne aj mne to lekarka vravela-ze ak by nahodou nieco bolo zle na tych testov-tak sa liecba bud upravi,alebo zastavi a bude ok 😉

ankam
13. mar 2009

dakujem za lipovitan 😉 a kolko ho mam brat?1 na den alebo ako?a pocas celej liecby asi nie?

enjoy
13. mar 2009

mna tiez pelo podrazdil, som mu napisala nech svoje slova niecim podlozi ked je taky mudry. to bol zatial jeho prvy prispevok, asi sa prihlasil aby nam ubohym povedal aky trpky osud nas caka a zaroven ze sme hlupe lebo nepouzivame hlavy. toto mam fakt rada, takychto premudrelcov.... 😝

sweety22
13. mar 2009

Ja mam na ruky Locoid Lipocream,uvidime,co to spravi..po mesiaci mam plet bez vyrazok z coho sa veeelmi tesim 🙂 ,len keby nebola cervena a nesupala sa.. ☹

enjoy
13. mar 2009

ankam ja som brala len jednu denne. trochu smrdi ta tabletka, ale da sa, ved si zvyknes, budes mat aj smradlavy krem na pery aj lipovitan.... 😀 🙂

ankam
13. mar 2009

moznoze je lekar 😖 😀

ankam
13. mar 2009

enjoy tak to ma nestvi 😀 cela budem nakoniec smradlava 😀 😀
pelo:
zaujimave ze ja mam 2zname kozne lekarky,ktore mi potvrdili ze len Roacutane zaberie na akne.A nic ine.Lenze su odo mna dalej tak mi to nemohli predpisat.No a tretia je moja lekarka co mi to tiez v pohodicke predpisala samozrejme po vsetkom moznom co som mala predtym.
Takze to asi az take zle nebude

ankam
13. mar 2009

enjoy a ty si ju brala tiez pri R.ten lipovitan?tolko nazvov tu prebehlo-idem si to napisat na papierik 😀

enjoy
13. mar 2009

mozno pelo je doktor, to mu neberiem. 😖 asi je trochu dolezitejsi nez treba. 😝 ale toto neberiem ked niekto pride a oznaci nas za hlupakov.

debi7775
13. mar 2009

ankam no to urcite 😀 😀 dakujem pekne za takeho lekara co ta posiela na psychiatriu a pove ze sa ti to o rok vrati!a este aj s rozpadnutou pecenou 😀 to bol ten jankin frajer..stopro 😀 ten ma asi dokonalu plet.. 😝 ked sa ocividne neve vzit do koze nas..