Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
13. mar 2009

sweety tak super 😉 gratulujem k cistej pleti...to supanie sa ustupi neboj nic..co by som ja dala zato aby som sa uz len supala..a mala peknu plet 😎 dufam ze ked sa to lice zahoji a polka brady tak uz nebude nic..

enjoy
13. mar 2009

ankam, ides si robit poznamky? 😉 hej hej brala som Lipovitan popri R. mam kamosa co si po alkoholickych zatahoch robi pravidelne Lipovitanove kury, to si mozes nasadit ked budes chciet trochu pomoct peceni kedykolvek to neuskodi. 😉

ankam
13. mar 2009

ok enjoy dakujem.
takze napr.by som mohla aj kazde 2dni nie?alebo kedy ma napadne,len sem tam?

enjoy
13. mar 2009

debi dobry postreh s tym frajerom, to musi byt on ked sa do nas naahodou akurat vcera vecer tak obul. zachranar pelo ma starost o nase krehke zivoty, to sa ceni nie? 😉

enjoy
13. mar 2009

ankam ten Lipovitan mozes kludne aj 3 x denne jednu tabletku. ja som si davala menej bo som sa bala ze priberiem, na mna sa dost lepi z tych vitaminov B... 😉

ankam
13. mar 2009

enjoy napis mu kolko si ty po dobrati R a aky je tvoj zdravotny stav 😉 mozno ho to zaujme

enjoy
13. mar 2009

ankam a vidim ze vcera si mala legendarny 1000 prispevok, to by sme si mohli tak virtualne pripit sampanom na to ako sa nam to tu rozbehlo aj na to ze mate uz prve zlepsenia... 😉 takze na zdravie a na peknu plet. 😉 😀 🙂

debi7775
13. mar 2009

enjoy hej hej take divne to je..ona nam napise zufala chuda..spomenie tam toho pojaseneho priatela co jej narozpraval taketo veci a hned nato napise nejaky pelo co nam tvrdi to iste 😝 ani ich nebral predpokladam..a ani nechce brat predpokladam..tak naco by vyhladaval taketo fora este sa aj registroval..len koli tomu aby napisal jeden prispevok? 😠

debi7775
13. mar 2009

enjoy s tym luipovitanom je pravda ze mam vacsiu chut do jedla 😀 😠 😠 😠

enjoy
13. mar 2009

ankam ok napisem mu 😉 tak pre pripad ze sa este zastavi...

drahy pelo, momentalne som 13. mesiac po dobrati Roaccutanu, chcem ti len povedat ze zijem, ano citas dobre, zijem a nie na dialyze ani na JIS a ARO ale uplne normalne doma, mam peknu plet, moja pecen si hovie blahom, o com svedcia moje ukazkove pecenove testy, oblicky filtruju ako o zivot, zatial som necitila potrebu vyhladat starost psychiatrov, kazdy mesiac mam ovulaciu a menstruaciu a kedze som zatial pri vedomi a uplne orientovana, myslim ze moj intrakranialny tlak je zatial tiez ok, a myslim sem tam aj hlavou, dokonca v stredu som myslela tak ze som urobila statnicu z internej mediciny. je mi luto ze moja existencia nepotvrdzuje tvoje teorie o ktorych si napisal, comu sa len tesim a tymto sa lucim. nie vsetci uzivatelia R koncia tak ako si pisal.... 🙂 😝

enjoy
13. mar 2009

debi mas pravdu, bolo to tak trochu priehladne. a este ked spomenula ze je zachranar, to by tiez mohlo suhlasit podla stylu akym pisal. mam rada takychto prispievatelov co sa prihlasia len preto aby sa ukazali aki su mudri. len by ma zaujimalo ci chodi sirit osvetu aj do inych for, napriklad ku fajciarom alebo do diskusie o antike...lebo aj to su rizikove latky.... 😝

enjoy
13. mar 2009

debi ja uz mam tusim chut do jedla zvysenu aj bez lipovitanu, furt sliedim po niecom sladkom hlavne. par dni pred statnicami mi sice nechutilo nic, ale teraz som uz zase pri chuti a vynahradzujem si to... 😀 ale mam vazne plany, do promocie dat 6 kil dolu, takze by som sa mala do toho s vervou pustit. 😉

ankam
13. mar 2009

enjoy,aby si na promociach vyzerala cool? 😉
a to vazne budem mat vecsiu chut do jedla???
tak to asi vezmem len 1 za tyzden 😀
A Nazdravie!!!!

debi7775
13. mar 2009

enjoy veru aj ja!do leta musi ist 6kg dole..nech sa deje co sa deje..a do leta musia byt vyrazky prec!!!!!musim hladat toho buduceho manzela ved vies 😝 😝 😀 sa hnevam na seba ze som vcera dotlacila tu bradu!!!!!! 😠 😒 😒

ankam
13. mar 2009

debi nam by bolo treba dat asi ruky do sadry 😀 😀 😀

enjoy
13. mar 2009

ankam veru chcela by som si dat nejake pekne saty, tak nech mam krajsiu figuru aby to nejako vyzeralo ked uz sa bude konat taka velka slava raz za zivot. 😉

mozno u teba ankam to nebude mat taky efekt, hovorim ja som mlsna tusim aj bez toho.

debi a este sa nenasiel nejaky zaujimavy objekt v okoli? necakaj az do leta, ja citim ze mozno do leta uz budem davno zadana... 😉 😀

enjoy
13. mar 2009

budes!!!! davno zadana som chcela napisat 🙂 😉 ja som a dufam ze v lete este stale budem 😀 😝

debi7775
13. mar 2009

ved citam ze sak ty uz zadana si 😀 a ako dlho ste spolu enjoy??ale aaano aj by bol nejaky ten objekt joj zeny ale tento moj lubostny front je taky zlozity..ja som rak v znameni a raci sa casto vracaju do minulosti..a tak mi to strpcuje zivot..ovela radsej by som bola nejakyyyyy ja neviem...lev alebo co 😠

enjoy dufam ze mas spravneho citaka 😝 a ze do leta uz budem zadana!

debi7775
13. mar 2009

ankam aj ty vytlacas ? 😀

ankam
13. mar 2009

jasne ze vytlacam 😀
enjoy ja som myslela ze zadana do leta akoze vydata 😉 aj to by mohlo byt nie?

debi7775
13. mar 2009

ankam tak to ozaj uz len do sadry..ked ja mam taky pocit ze to treba vytlacit.ved inak mi to ostane v tvari a co s tym?? 😠

enjoy
13. mar 2009

debi alebo skorpionisko, ti su ze vraj velmi sexualne zalozeny... 😉 ved neni zle ked sa vracias ako racica do minulosti, pokial to neovplyvnuje moc tu pritomnost a nezasahuje ti to do novych veci. ja nie som rak a tiez mam jednu taku nevyriesenu lasku minulosti ktora sa mi stale vracia do myslienok a neviem sa toho zbavit, to sa stava. 😉 a tie lubostne fronty, to si pekne napisala, ja osobne nepoznam nic zlozitejsie, stale ma na tomto poli nieco vie vykolajit a zaskocit... 😀 😝 a u niektorych ludi je to uplne ako nalinkovane, stretnu niekoho bum a laska ako hrom na cely zivot, uplne jednoduche. ja som sa uz tooolkokrat popalila ze az to pekne nie je.
momentalne som dva roky vo vztahu, ale manzhelstvo z toho zrejme nebude... 😝

debi na moje citaky je spolah, ja som taka trochu bosorka, takze neboj nic, do leta bude chlop, neviem ci hned manzel ale chlap bude.... 😀 😉

ankam
13. mar 2009

ved prave aj ja mam taky pocit ze to sa asi nevstrebe.....

enjoy
13. mar 2009

ankam jaaaaj akoze v lete uz rovno sobas? no aj to by mohlo veru byt, by sme isli gratulovat debi na svadbu, aspon by sme si skontrolovali navzajom stav pleti. 😉

ankam
13. mar 2009

enjoy ja som ale myslela tvoj sobas 😀 😀 😀 😀

ankam
13. mar 2009

debi este nech aspon rok-dva pochodi 😀

debi7775
13. mar 2009

ale ved ja toho manzela len tak obrazne nazyvam manzel 😀 ja sa do manzelstva nehrniem este ani naahodou,este sa necitim.. 😝 a ano presne preto to tak volam.lubostny front,stale treba s niecim bojovat,stale sa nieco deje..dobre dobre a hned nato sa stane nieco zle,alebo opacne..a najnovsie mam taku vlastnost ze som moc nedoverciva!! 😖 😖 a presne tak..ten byvaly nejak moc zapustil korene v srdci a nejdem sa toho zbavit!! 😠 😠 😠 ale som si povedala ze dost!!!! 😝 pojdem na lov..ale az ked sa zahoji brada 😀 a skorpion??zartujeees!to nie..su sice vasnivi a sexuchtivi ale aj velmi priesni a tvrdohlavi...a maju dost zlych vlastnosti

debi7775
13. mar 2009

zenyyyy 😀 😀 vy ste sisnute..ziadne sobase sa nekonaju..stav pleti odkontrolujeme nikeedy pri spolocnej kavicke 😉

enjoy
13. mar 2009

ankam moj sobas? 😀 😀 😀 ahaaa taaak, no vidis mne to dnes nejako nepali, som nechapava. no ako som pisala vyssie, z toho mojho vztahu, zatial sobas teda nerozhodne nehrozi 😖 skor je pravdepodobnejsie ze pojdem niekomu na sobas ja... 😝 😀

ankam
13. mar 2009

tak vas pozyvam-moj brat sa bude zenit v maji 😉 dame kafe zadara aj obed 😀 😀 😀