Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
13. mar 2009

no ale ked uz je to vonku, tak priznavam. 😉

debi7775
13. mar 2009

no teda.. 😒 to naserie 😠 😠 😠 ani sama neviem co by som robila na tvojom mieste ale asi by som tiez nenabrala odvahu..

enjoy
13. mar 2009

sweety22 aha tak, takze vy ste oslobodeny od patfyzky este v tomto rocniku? a co mate namiesto nej? my sme mali v lete patolu, patfyzu a chirurgicku propedeutiku. aj pre mna bolo vzdy najhorsie rozbehnut sa ked som sa zacinala na nieco ucit, potom ked sa uz clovek do toho poriadne zahryzne, ide to hned lahsie. my sme mali patolu za mojej ery este bez priebeznych testov, len nas ustne preskusavali, striedali sa nam vzdy cvika histopatologia pri mikroskope a pitvy a tam sa nas zvykli pytat ale viem ze teraz uz tusim aj nasi studenti pisu testy. patola a patfyza na tom si fakt daj zalezat, od toho sa bude odvyjat uz vsetko dalsie a budes to mat potom o poznanie lahsie.
no uz sa veru chylim k zaveru, este mi chybaju deti ako statnica a potom uz mi hadam daju do ruky ten diplom. 😀

inak na stranke moja svadba je vo volnej diskusii tema studentky tam chodim debatovat s dvomi dalsimi medickami, kludne sa pridaj k nam. 😉

enjoy
13. mar 2009

jaj dnes pisem same hrubky - musim sa opravit: vy ste oslobodeni 😉

ankam
13. mar 2009

uz som tu idem vas citat
som zamrzla vonku........

enjoy
13. mar 2009

ankam tak uz ste sa s malou vyvetrali? a co ste robili? aj u vas je take sialene pocasie ako u nas, furt leje alebo sem tam vyskoci slnko a za 5 minut zase leje, hotovy april... 😝

ankam
13. mar 2009

no u nas snezilo a uz svieti slnko-povysavali sme auto.......potom sa mala chcela hombat na hojdacke,tak som pri nej stala a mrzla a nakoniec vytiahla klzak,sadla na neho ze sa ide klzat-len niet snehu 😀 😀 😀
Vidim ze ste uz aj lasky preberali 😀 hotova telenovela tato tema

enjoy
13. mar 2009

mala aka zlata, chudatko ze sa chcela klzat a nebol na com. 😉 tak to ste sikulky ze ste aj auto povysavali, tato vas isto pochvali. 😉 veru aj mne by sa zislo povysavat.
v tejto teme tusim raz vsetko pride na pretras.... 😀 😀 😀 este doplnok k teme pocasie- u nas dnes padali krupy. 😀

ankam
13. mar 2009

tak dost som bola prekvapena ze od rana snezilo----ale krupy by som teda vobec necakala 😀
aj snezienky sme polievali 😀

enjoy
13. mar 2009

uz vam vyrastli snezienky vonku? ja som posadila cibulky tatinovi na hrob este v novmebri, aj snezienky, narcisky, tulipany, hyacinty a este mi nic zo zeme netrcalo cez vikend ked som bola pozriet, dufam ze mi to nezhnilo v zemi, take kompozicie som vymyslala ked som to sadila aby to bolo pekne. 😉

debi7775
13. mar 2009

tma pocasie:u nas krasne svieti slniecko 😎
k teme laska:enjoy 😉 ..a ano telenovely hotove.vsetko treba prediskutovat..sak sme zeny 😀

ankam
13. mar 2009

ano vyrastli aj tulipany uz maju aspon 5cm.....tak neviem co sa ti s tym stalo 😖
to s tatinom je mi luto ☹

enjoy
13. mar 2009

dakujem ankam, aj mne. 😢
no tak ja musim ist zistit kde je chyba, ked vy uz mate 5 cm a ja nic 😉

debi veru zivot je niekedy skor ako nepodarena telenovela nez ako sladky americky happy end a rozoberat to pomaha... 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy mozno nebudes zrovna zahradkarsky typ 😝 ..ja napr niesom kucharsky typ 😀 aj sa ucim ale mi vysvitlo z toho ze musim hladat manzela kuchara! a ano vzdy pomoze pokecat si 😉

debi7775
13. mar 2009

ankam mala podarena 😀 😀 😀

ankam
13. mar 2009

kuchara nehladaj-ja som tiez nevedela varit,xixi

debi7775
13. mar 2009

😀 preco nie??aby sme neboli tlsti a nemali tucne deti? 😝 😝 😀 a uz vies varit supi pupi?

ankam
13. mar 2009

nooooo viem varit-ale neznasam varenie 😝 😝 😝

debi7775
13. mar 2009

inak babiky trosku sa vratim k teme chemicky peeling:neviete ako to je??ona ho nanasa nejak na celu tvar alebo trebars len na tie take postihnute miesta??lebo to by bola skoda nicit aj tu peknu zdravu pokozku...ked mam napr na sankach flaky..a na polke lica...napr hej? 😒 😒 tak ako to robi?

ankam
13. mar 2009

no ja si myslim ze na celu tvar

debi7775
13. mar 2009

ano? 😒

ankam
13. mar 2009

to si len myslim ja......... 😀

enjoy
13. mar 2009

debi v tomto smere som ticho, s chemickym peelingom mam nulovu skusenost tak neviem, ale predstavujem si ze asi na celu tvar, aby to nebolo flakate potom. 😉

a ten manzel kuchar, to nie je zle, mne sa muzi v kuchyni ked vedia nieco fajne navarit hoci aj raz za cas, zdaju byt velmi sexy. ja aj pozeram tie programy kucharske kde vari jamie olivier alebo na ceskej tv taki dvaja chalani - kluci v akci. jaaaj takych mat doma. 😀 😀 😀

ankam
13. mar 2009

no aj ja by som takych chalanov chcela 🙂

debi7775
13. mar 2009

tyyyy jedna 😠 😠 😠 na kucharov si ty??mne zase strasne sexi pridu chlapi co tancuju hiphop..taki raperi nezavisli 😀 som minule pozerala film step up 1 aj 2 a proste som nemoohla uz z toho herca v 2!! a este co je velmi uchylne je ze sa mi proste k chlapovi hodi ciga..vtedy mi pridu taki muzni..mnam! 😀

enjoy
13. mar 2009

ten film si musim pozriet debi, moja spoluziacka ho stale vychvaluje do neba, tak nech sa pokocham aj ja. ked ma chlap spravny smrnc tak je jedno co robi, sa mi zda sexi pri vsetkom, aj nas veterinar napriklad, to je nieco co ma berie ako on to vie s mojim psom....keby vedel ze aj so mnou... 😝

ankam
13. mar 2009

baby baby 😉

enjoy
13. mar 2009

ankam ja tak rada necham popustit uzdu fantazii... 😀 😀

enjoy
13. mar 2009

ankam a tvoj mangel ti zvykne niekedy nieco dobre uvarit, ze by ta prekvapil? 😉

ankam
13. mar 2009

hej zvykne,vecsinou v nedelu-a tak mi vtedy chutiiiii 🙂