Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
13. mar 2009

tak to mas dobreho manzelika, to sa ceni ked sa v nedelu postara a este ti aj chuti... 😉 to si ho ty naucila, ci sam sa chytal iniciativy? porad aby som vedela ako raz posobit na muza aby som mala tiez nedelne obediky od neho. 😀

ankam
13. mar 2009

vies co?ani som ho nejako nenutila....vybrala som sa do kostola a pridem-obed navareny 😉
ale to len nejake 5mesiace dozadu sa to tak zacalo diat 😀

enjoy
13. mar 2009

ankam tak to je pekne, ze manzel takto sam od seba...hmmm to sa fakt ceni. 😉 mozno mu to trvalo par rockov ale vysledok stoji za to. a uz mate plany ako oslavite vyrocie? 😉

ankam
13. mar 2009

jaj enjoy a este ked sme sa zobrali tak cely cas varil on 😀 kedze ja som bola v tomto smere nemozna
on sa na internate toho vela naucil 😀
nie este sme nad tym nerozmyslali-ale urcite doma 😀

enjoy
13. mar 2009

tak internatny zivot ho naucil? 😉 to neni na skodu, vidis ako sa vam to zislo. 😉 moj chlap akurat tak uvari caj a zohreje si v mikrovlnke ale aj to len v stave najvacsej nudze. pokial je doma mama vsetko ma naservirovane rovno pod nos. dokonca aj ranajky mu chysta kazdy den aj ked ona chodi omnoho skor do prace, vzdy mu ich pripravi a vlozi pod taky kryt okruhly ako maju v restauraciach aby mu neoschli. 😝 no komedia... 😀 😀 😀

enjoy
13. mar 2009

maj sa pekne zatial, idem vybehnut von so psom. 😉

ankam
13. mar 2009

ahojky dobru nocku
a akeho mas psika?

enjoy
13. mar 2009

ahoj moja, aj tebe
kokrika mame pazraveho 😉

ankam
13. mar 2009

toto som este nepocula........

enjoy
13. mar 2009

co ankam? 😉

debi7775
14. mar 2009

miriamka sa nam neozyva,,vcera mala ist na ten peeling 😒

ankam
14. mar 2009

no tot slovo kokrik-to je aka rasa alebo co?

debi7775
14. mar 2009

to bude asi kokrspaniel 😒

ankam
14. mar 2009

no asi ano-mna to nenapadlo 😀

debi7775
14. mar 2009

no enjoy pouzila svoj domacky nazov 😀

ankam ja som si tak doryla tu bradu ze sa mi bude hojit aspon mesiac 😠 😠 😠

debi7775
14. mar 2009

dnes som si zasla do miestnosti chemicky peeling 😠

debi7775
14. mar 2009

enjoy naozaj si bola aj ty flakata a zmizlo ti to?? ☹ ☹ ☹ dnes som chytila depku z tych flakov na tvari..bojim bojim ze to nezmizne 😒 ☹

jania03
14. mar 2009

Ahojte, ani som necakala tolko reakcii 🙂 Dakujem vsetkym. Zacala som viac patrat a vytelefonovavat par znamych az som sa dostala k pani doktorke a panovi primarovi Klimentovi z bratislavskej fakultnej. Vsetci ma odradili dokonca lekarka ho brala pocas svojho studia a odhovarala ma.Primar sa zase cudoval, preco moja lekarka neskusila vypalovanie dusikom a kupelnu liecbu a ine moznosti.Takze ma presvedcili aby som este pockala.Predsa len je to moje telo a tak to neovplyvni moje plany s babatkom.Citala som aj upozornenia Pela a ozaj nieje moj priatel 😉 Ale napisal mi a ponukol liecbu. Objedna tie lieky z ameriky a posle mi ich. Roaccutan mam doma zabaleny v sklatulke, tak ho tam este nacham a skusim toto. Uvidime. Drzte palce

debi7775
14. mar 2009

jania03 drzim ti palceky..vyskusaj teda vsetko mzone nech ti to vyjde 😉 aj ked ten dusik to je nic 😝 mam doskusane..ale ta kupelna liecba znie dobre 😎 tak daj vediet potom ako ti to dopadlo 😉

pelo
14. mar 2009

Nechcel som nikoho nutit do nicoho 🙂 ak Vam to pomaha budem len rad ak budete stastne a spokojne.
Vyjadril som len svoj nazor a dakujem aj za kritiku. Roaccutane je liekom dnesnej doby. Vsetci zijeme rychlo a problemov sa chceme zbavit elegantne rychlo a pohodlne. Nikto sa nemusi zamyslat nad sebou, nad stravou, nad pohybom, nad psychikou ved naco ked to poriesi tabletka .... Baby som zdravotnik a aj tu su niektore so zdravotnickym vzdelanim vidno to na tom co pisu. Chcel som Vam iba naznacit ze v prirode je vsetko zariadene tak aby na kazdy problem bolo riesenie.

pelo
14. mar 2009

Na vsetko na co ste sa pytali existuju na nete zdroje. Su popisane aj studie o skodlivosti roaccutanu. Co sa tyka homeopatickeho lieku ACNE da sa takisto cez internet objednat. Vyjde na cca 500 Sk (18 EUR). Vsetko sa da ked sa chce. Chcem sa len opytat ci ste skusali zamysliet sa nad tym co jete a co Vam skodi. Ak mam problem s pletou, nie je to zalezitost pleti ale tela.

debi7775
14. mar 2009

pelo ale niekedy je to geneticke a nepomoze ani jedlo a ani homeopatika 😒 😒 myslis ze kazdy si vybral tento najtvrdsi kaliber z pohodlnosti?skor zo zufalstva.. 😖

pelo
14. mar 2009

Skuste si viest dennik, zapisujte si co jete, kedy ste sa rozculili, kedy ste mali zle sny, kedy ste mali menstruaciu a kazdy den si zapiste stav vasho akne. Potom uvidite ze to ma suvis s vasou stravou a tym ako zijete. Je dolezite zapisat si aj pobyt v zafajcenej restauracii, a aj druh a mnozstvo kozmetiky ktoru ste pouzili, urobte si vikend bez makeupu a uvidite ci sa daco nezmenilo. Pamatajte ze koza reaguje pomaly a na dnesny skodlivy faktor zareaguje mozno az zajtra alebo o tri dni. Viem ze je to narocne co od vas chcem a roaccutan to poriesi pohodlnejsie, ale toto vam neuskodi. Vo vasom okoli je isto dobry homeopat ktory sa Vam bude venovat. Skuste si pozriet http://www.homeopatia-klasicka.sk/pages/casuist...

pelo
14. mar 2009

Debi7775 zufalstvo je jednym z faktorov ktore posobia na plet. Do nicoho nikoho nenutim, kazdy ma svoju hlavu, ale o liekoch viem svoje aj o tych u ktorych nemusis podpisat ze poznas rizika s nimi suvisiace. Roaccutane je synteticka forma vitaminu A. Pohladaj si udaje o hypervitaminoze A. Vsetkeho vela skodi.

debi7775
14. mar 2009

pelo ale pokial sa robia pravidelne testy a vsetko je v norme...

pelo
14. mar 2009

Vitamin B6 a vitamin B2, otuzovanie pleti na tvari umyvanim striedavo studenou a teplou vodou, pobyt na cerstvom vzduchu minimalne 20 minut denne. Minimalizovat kozmetiku, pozor na stravu, pozor na stres a rozculovanie. Viem ze to je narocnejsie a roaccutane je pohodlnejsi ako vsetko toto. Ja ale hovorim o ceste zdravia bez rizika a nie o ceste krasnej pleti s obavami ze co ak...
Krasa zeny nie je v tvari bez chybicky. Viem ze nie vsetci muzi tak rozmyslaju, ale to uz je problem zien koho si vyberu a koho chcu 🙂. Ak si myslite ze krasna tvar je to najdolezitejsie co chcete muzovi dat aj za cenu rizika ze vas necha ked budete 2x do tyzdna musiet na dialyzu ... dievcata zamyslite sa

pelo
14. mar 2009

debi7775 🙂 vies pravidelne testy ... robia sa u kazdeho testovania liekov ktore prechadzaju schvalovacim procesom. Vies kolko liekov bolo stiahnutych z pouzivania po schvaleni a rokoch pouzivania ludmi a az ked sa zistilo ze to nie je az take fajn ako sa zda. Aj roaccutane je zakazany v usa a vo francuzsku... myslis ze bezdovodne ???

debi7775
14. mar 2009

pelo prosim ta nestras tu s dialyzou 😀 neviem preco z toho vsetci robia taku vedu..tento liek sa predpisuje bezne..v amerike dokonca aj na poziadanie...ja popri nom beriem aj lipovitan,na pecen..pokial sa pocas liecby udrzujes..chodis na kontroly..testy..myslim ze sa potom nemame coho bat...dnesna doba je bohuzial taka..mnohi holduju drogam a to sa im tak nevycita ako nam roacc. 😀

debi7775
14. mar 2009

no a bol zakazany preto ze ma velmi vela vedlajsich ucinkov..ale predsa pokial na sebe zistis ze ti nerobi dobre tak ho mozes kedykolvek vysadit..nestras ma tu teraz ked uz som v stvrtom mesiaci liecby!

pelo
14. mar 2009

Nestrasim Ta. Prajem Ti aby sa ti to podarilo a patrila si ku tym ktorym sa nestane nic. Dufam ze nikdy nebudes musiet spomenut ze som mal pravdu. Vsetko je vo hviezdach 🙂. Ja iba chcem aby si kazdy uvedomil ze nie vzdy sa vsetko musi zostrelit zbranou najtazsieho kalibru. Priroda ma na vsetko riesenie.
Co sa tyka tomu holdovaniu drogam, ja si myslim ze o.k. kazdy nech si berie co chce ale ked sa mu vdaka tomu nieco stane nech si liecbu zaplati sam lebo si sam skodil, vedome a dobrovolne.
Netusim kolko stoji den na ARO ani jedna dialyza, neviem kolko stoji starostlivost o postihnute deti ale myslim si ze by sa na to hned pozeral kazdy inak keby to islo z jeho vrecka, myslim aj na fajciarov aj na alkoholikov aj na narkomanov.