• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

8. decembra 2016 
Pripájam sa aj ja. Po rokoch trapenia a neuspešnej liečbe ATB som sa dala na retinoidy . Začala som užívať Isotretinoin 20mg rano, je to len 3 dni , po týždni mám nasadiť aj večer 10mg . Zatial nepocitujem žiadne vedl.ucinky , akurat mam pocit , že mám v hrdle sucho . Az by sa niečo vyskytlo,tak napíšem,alebo si pridem po radu .
29. okt o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
30. okt o 16:06 • adares
@denisocka ahoj. Aj uz sa chystam dost dlhu dobu si ho dat. Kozna mi to predpisala este v lete, nebola celkom proti len teda opatrenia mi povedala ake. Tak som sa rozhodla pockat ze teda az po lete.... a stale vaham a bojim sa. Och. Mam toho vela nastudovaneho, viem co ma caka...uz som chcela od oktobra a zase nic. Snad sa odhodlam...
30. okt o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekedy je lepsie, ked človek tolko nečíta a skusi :slight_smile: a to som z tých,čo čitaju pribalove letaky k všetkemu . Ale neskusiš, nebudeš vedieť či pomaha alebo ti je z neho zle a budeš ho musieť vysadit . Ja uvazujem od zajtra uz zvyšit davku . Dnes sa mi akurat začala jemne šupať pokožka okolo nosa . Vidim ,že pleť nieje taka mastna a to beriem len 5. den
30. okt o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka a ine priznaky? Kutiky ust napriklad? Mas inak pravdu, neskusim nebudem vediet... tak som to chcela a ked som konecne nasla koznu ktora bez problemov mi to dala, tak vaham...
30. okt o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeden kutik mam puknuty,ale to uz z minuleho týždna , ked som ešte lieky nebrala .Jazdim na bajku ,tak mi vietor vysusil pery a pukol . Od koznej som dostala aj Infadolan, mam si mazat usta na noc tým
30. okt o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka no ako pokracujes? Nejake nove neziaduce ucinky? Ja som sa stale neodhodlala :(
2. nov o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
2. nov o 16:43 • adares
@ivulik20 všetko v pohode, nahodila som už aj večernu tabletku 10mg a všetko v poriadku .Vyrážky nove nemam žiadne, pleť sa mi jemne šupe , najviac sa mi paci , že sa zlupuju aj tie hnede flaky,ktore ostali po zapalených vyrážkach . Ciže ja som spokojná . Kutik sa mi mastením zahojil , pery mi nevyschýnaju , ale mažem stale labelom modrým + mám z tesca klasicky Jelení loj,taky velky , vonavý , ten milujem . Kutiky si preventívne stale mažem Infadolanom :slight_smile:
2. nov o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som ho brala kvoli akne rok no po dobrati sa mi akne vratilo tak o rok som.ho zacala.brat zase a.teraz chvala bohu mam pokoj:slight_smile:
2. nov o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisocka mozes si dat aj normalne make up?
2. nov o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 áno,normálne si dávam :slight_smile: kusok na nose vidieť to jemne šupanie,ale nič hrozne
2. nov o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka ahoj tak ako to vyzera? Da sa to vydrzat? :slight_smile:
6. nov o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivulik20 jasnee, nemam ziadne problemy :slight_smile: pery mi sice schnu,ale mazem , obcas v noci sa zobudim a citim suche, už mi aj minule pukol kutik rano,ale do vecera to bolo fajn vdaka Infadolanu .
6. nov o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka a na pleti okrem suchosti vidis nejaku zmenu? Ale som pozrela na tvoju fotku a teda nemyslim ze Roa potrebujes :slight_smile:
6. nov o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivulik20 ale potrebujem :slight_smile: no sa mi nerobia zatial na tvári žiadne nove pupence ,akurat niečo pri nose ma dnes z rana pobolieva pri dotyku,ale vyražku nevidím . Avsak dost ma svrbia ruky a dekolt, ale to som mala uz pred roa , ked mi nasadila na preliecenieantibiotika - Doxyhexal a spustilo to na mojom tele akusi koznu reakciu,alebo alergiu miesto liečby . To jedine ma trapi. Som ale zvedava,ako to bude pred menzesom , ci sa nezacnu tvorit zas hufne vyrazky, kedze som Roa zacala brat v den menzesu
6. nov o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka tak priebezne napis ako to zvladas :slight_smile: musim sa aj ja konecne odhodlat. Pozerala som prave ze ako mi to napisala. Tak 2 rano a 1 vecer. Ani neviem preco to oddalujem :(
6. nov o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam sa dobre, nacakaj a skus :slight_smile:
9. nov o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisocka kolkaty den uz beries?
9. nov o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka tolko to budem odkladat ze zas bude leto a zas nic :(
9. nov o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beriem 16 dni - prve 6dni som začala s 20mg rano a potom som pridala aj 10mg vecer . No ked dlho budes " stat na jednej nohe, nepohneš sa z miesta " a pride jar a už to brat nebudes moct
10. nov o 06:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky mne zostali dve balenia Roaccutane 20 mg. stratený a nájdený recept...no dlhý príbeh. Tak ak by Ste niektorá mala záujem ... vymením za kinderko :slight_smile:
19. nov o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka ahoj. Tak ako pokracujes? Zvladas neziaduce ucinky? Ako sa citis?
6. dec o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemam nijake velke neziaduce , suche kutiky akurat a pokozka sa jemne lupe , ale uplne pohoda . Ty ako?
6. dec o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka ja som len dnes zacala :(
6. dec o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi, super, že si sa nakoniec odhodlala
7. dec o 06:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka ano, konecne. Uvidim ci vydrzim. Trochu ma boli zaludok ale nemusi to byt z toho aj moze. Berem 2 rano a 1 vecer. Cize 30mg
7. dec o 07:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala si zacat s 20 rano a po týždni,dvoch zvysit na večernu 10 . zas to neprehanaj na začiatok :P
7. dec o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisocka mne to tak doktorka kazala. Riadim sa podla nej. Tak uvidim.
Včera o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok