• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

16. novembra 2017 
@denisocka ahoj, mala si aj ty problem s chrbtom a ramenami? Z aky cas sa ti zacal chrbat hojit? Ja to mam velmi zle, teraz to beriem druhy mesiac a zatial ziadna zmena len horsie. Ak ti mozem poradit co sa tyka tych skvrn vyskusaj chemicky peeling ale ten asi nozes skusit trochu neskor po liecbe kedze teraz mas este jemnu pokozku po liekoch.
12. apr o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takze ja som zacala brat roacc treti den akne sa mi zacalo zhorsovat po vysadeni antikoncepcie v 23 rokoch najprv na jednom lici, kde mi ostali male jazvicky no a potom sa to zlepsilo a pred mesiacom nahle zhorsilo. Rozhodla som sa zacat brat tento liek aj napriek tym strasidelnym neziaducim ucinkom najma koli tomu aby sa mi uz netvorili jazvy uvidiime co z toho bude :D len ma mrzi jedina vec ze oblubujem sporty vsetkeho druhu a cvicenie v posilke no a momentalne ma zacali boliet kolena a chrbat takze na posilku musim asi zabudnut :/ ale nevadi tesim sa ze zacervenanie ustupilo plet je krajsia alebo sa mi to zda neviem :D drzim vsetkym palce co bojuju s akne a zelam aby ste ostali nad vecou aj ked to niekedy nejde ale aj tak sme vsetci krasni ludia napriek tomu ze spolocnost tvrdi nieco ine !
8. jún o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj dievcence.. objavili sa u niektorej z vas po dobrati liecby problemy s klbami?
12. sep o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaokao ku koncu som mala pocit ze ma pobolievaju pri niektorych cvikoch ( aktivne sportujem) teraz som cca mesiac po liecbe a bolievaju ma krize ale ci je to prave tymto neviem, skor ma casto prehana mam pocit ako keby som mala hrcu v hrdle ako na zvracanie, ale ani to neviem zarucit cije to tym... ale nikdy predtym som podobne problemy nemala
13. sep o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Ja som si dnes po rokoch zaspominala na svoju roaccoutanovu liecbu spred 7 a 5 rokov. Zhrniem v rychlosti. VYdrzala som 2x liecbu, 2x 6 mesiacov.Podla mna bez nasledkov okrem suchych pier a oci.Po druhej liecbe mam plet cistu, peknu.Mam rocnu dcerku, zdravu. Drzim vsetkym palce v boji s akne.U mna to bola jedina forma zachrany za co som dermatologovi dodnes vdacna.Bez jaziev, bez nasledkov.Kvalita zivota po akne je neporovnatelna.pekny den vsetkym
Včera o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka neziaducich ucinkov: suche pery, suche a cervene oci, bolesti klbov a chrbta (podobne ako po svalovke, alebo celkova slabost).Pocas liecby som nepila, ale zila rovnako aktivne, chodievala som aj cvicit ale skor kardio.Mne to velmi pomahalo na psychiku.Obcasne bolesti hlavy, ale to som mala vzdy a mam dodnes.Som proste migrenovy typ.Okrem migren vsetko mesiac po dobrati liekov vymizlo
Včera o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaokao ja som mala problemy s klbami predtym ako som brala Roac. a pocas liecby tiez suche pery, sliznice a koza a bolesti svalov ako pri svalovici. to vsetko vymizlno po dobrati. no nez sa vyplavy z organizmu, moze to chvilu trvat.
Včera o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by bodlo zopakovať to , nejak sa ten efekt vytratil po dobratí
Včera o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok