Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

lunitka
23. jan 2021

@ivettstar super! A hlavne nie sú takí drahí ako iné svetové značky.. sú ozaj cenovo dostupní
Dôležité je vedieť ako vrstviť produkty aby naozaj pomáhali.. je to veru veda 😁

katinka2310
16. feb 2021

Ahojte
Tak dnes som navštívila dermatologicku a bavili sme sa o moznej liečbe izotretinoinom,no iba v prípade že budem brat antikoncepciu. Nie som z toho nadšená pretože antikoncepciu som brala a po jej vysadení (takmer ako u väčšiny ) bola moja pleť ešte horšia a to som mala takmer 30.dnes mám 35,2 pôrody za sebou a akné ma trapi stále.
Preto chcem vyskúšať liečbu izotretinoinom,len sa bojím že keď opäť vysadím antikoncepciu,akné sa vráti . Aké máte skúsenosti ? Bola liečba účinná a potlačila aj akné zhoršujúce sa po vysadení HAK?
Ďakujem za všetky skúsenosti

lizzygrant
17. feb 2021

@katinka2310 Skús jej povedať, že si asexuál, alebo že nemáš priateľa, že jednoducho nemávaš pohlavný styk, a preto je isté, že neodtehotnieš. Ja by som izotretinoín tiež nechcela brať s antikoncepciou.

tenerifka
17. feb 2021

@katinka2310 moja dcera nebrala ziadnu antiku popri tom lieku, ale mala len 17 rokov a dermatolog nas pozna, vie, ze nema frajera a nic nehrozi.
Ono v pripade otehotnenia tam vznikaju vazne degeneracie plodu, preto to lekari takto poistuju, lebo nikdy nevies

lizzygrant
17. feb 2021

@tenerifka A odkiaľ ste, resp. kde máte dermatológa, ak sa môžem opýtať?

tenerifka
17. feb 2021

@lizzygrant nepomozem ti, sme na Kanarskych ostrovoch

lizzygrant
17. feb 2021

@tenerifka Tam ti to aj dermatológ predpísal?

tenerifka
17. feb 2021

@lizzygrant ano, ale je to sukromny dermatolog, platime 100% ceny lieku, ale aj tak treba recept, bez neho to nepredaju (a to sa tu napr.da v pohode kupit bez receptu napr.Norethisterone ci ine lieky, ale Roaccutane nie). Dcera ho brala cca 9 mesiacov

siksndkdd
5. mar 2021

@nevesta ja sa chcem opýtať na krvné testy jak to prebieha a pečeňové.

ivettstar
6. mar 2021

@katinka2310 mne tiež chcela dať antiku ale ja som odmietla. Dala mi len volaco podpísať na vlastnú zodpovednosť keby som otehotnela. Mam za sebou 3 mesiace a pleť úplne čistá. Držím palce.

lizzygrant
6. mar 2021

@ivettstar Akú si mala pleť pred začatím roaccutanu?

katinka2310
7. mar 2021

@ivettstar v utorok sa k nej chystám ,tak som zvedavá čo povie . Ja teda by som antik brat nechcela ,no neviem či mi to u nej prejde

siksndkdd
7. mar 2021

@katinka2310 ako prebiehajú krvné a prčeňové??

tenerifka
7. mar 2021

@siksndkdd krvne a peceñove je naraz rozbor, vezmu ti krv a okrem tych beznych vysetreni na cukor, cholesterol, hemoglobin atd. robia aj na stav pecene

ivettstar
7. mar 2021

@lizzygrant od líc dole a celú bradu zapálené bolaky. Upchate póry. Jeden sa zahoji ďalšie dva pribudli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli