Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
16. mar 2009

debi7775 tie flaky, nuz presne si napamatam kedy zacali miznut ale isto viem ze po pol roku uzivania som ich uz nemala. 😉

takze novy objekt v tvojom zivote? 😉 parada! a ako, preskocila aj obojstranna iska? 😀

enjoy
16. mar 2009

ankam to je mi luto s tymi fotkami, manzel ich nahodou niekam nepresuval, ze by ta len zabudol informovat? 😉

ankam
16. mar 2009

ooo moja sa nam zalubila 😉 😉 vela stastia

enjoy
16. mar 2009

debi - iskra som chcela napisat 😀

enjoy
16. mar 2009

ankam vidis a uz je to tu, debi chcela cakat najprv kym sa brada zahoji aby vyrazila na lov, ale cesty osudu su nevyspytatelne. mozno sa ani nenazdame a pojdeme na svadbu, co sme tu minule preberali. 😀 😀 😀

ale teraz srandy bokom, zaujima ma ako sa to bude dalej vyvijat a dopriala by som debi aby z toho bolo nieco pekne. 🙂 😉

ankam
16. mar 2009

jooooooooj ja som sa tak nahresila jak pohan 😀 manzel teraz na mna je zly ze som tuknuta (sa mu nepaci ked hresim)a fotky som nasla ale v uplne inej zlozke presunute........co by ma ani vobec nenapadlo tam hladat 😒
ale kto to urobil sak mi to vzalo 2roky zivota 😠 😀

ankam
16. mar 2009

ano jasne ze aj ja jej to prajem
debi len musis mat pharmatex v kabelke 😀

enjoy
16. mar 2009

tak to vie nastvat ankam, to verim. no hlavne ze sa fotocky nasli a mas pamiatku na malu. 😉 a co ste dnes s malou porabali? u nas je take krasne pocasie, slnko svieti, laka ma to vybehnut niekam na prechadzku do prirody.
a predstav si ze uz mne tie cibulky kvetov / co sme sa o nich minule bavili / zacali konecne rast. uz som sa bala ze ani sadit neviem. 😝

ankam
16. mar 2009

dievcata moja znama drzi dietku ze papka iba kazdych 5 hodin.hocico moze zjest a schudla uz 4kg...len treba mat volu pevnu a pomedzi to nic nechrumkat....to ja by som nezvladla

enjoy
16. mar 2009

ankam 😀 😀 😀 😀 dobry for s tou kabelkou. 😀 😀 😀

ankam
16. mar 2009

no vidis,tak sa dockas aj ty urody 😉
u nas od rana prsi...my sme boli s manzelom zrana popracovat a mala bola u babky.Teraz sme uz doma vsetci a prave sa mi mala okupkala.Zavelila s uterakom v ruke ze sa chce kupat 😀

enjoy
16. mar 2009

ankam a co papa ked uz papa, vazne vsetko? 😉 inak 5 hodin je dost dlho. neni to tak ze je 5x denne, lebo to odvsadial pocuvam, ze tak by to bolo idealne. ked ja nevydrzim az 5 hodin nejest, ja stale nieco tlacim do hlavy a sladke zvlast. 😝

ankam
16. mar 2009

pockaj debi mi da 😀

enjoy
16. mar 2009

ankam, mala je podarena, aka cistotna 😉 aspon budete mat vecer od kupania pokoj. 😉

enjoy
16. mar 2009

debi ma zmysel pre humor, ta sa tiez pobavi ako ju poznam. 😀 a kde sa vlastne stratila, cakam na detaily o jej novom objekte, som napata.... 😉

ankam
16. mar 2009

ved to ze ani ja nevydrzim..nie normalne rano cca 8.00 si da ranajky 2rozky,potom o 5hodin sa normal.naobeduje....a o dalsich 5 zase na co ma chut...ked ma nocnu tak stale po 5 hodin.....a pomedzi to nesladenu kavu alebo caj nesladeny a viac NIC
neviem si predstavit vecer telku len tak nasucho 😀

ankam
16. mar 2009

no nacne debatu a zduchne...

enjoy
16. mar 2009

a ta kamoska je aj nejake dietne veci, alebo vsetko na co ma chut len kazdych 5 hodin? no ja neviem, bolo by mi treba hlavne obmedzit presne to, co pises. ja uz neviem ani knihu citat, ani telku pozerat bez toho aby som nieco nezula, hrozne. asi si budem k telke brat mrkvu na kusanie alebo co, nech uz je to aspon zdrave. 😝 😀

ankam
16. mar 2009

nie v poho mozes na co mas chut.Nic dietne to nemusi byt 😉
ebjoy prave som zbastila asi polku makoveho zavinu 😨 citim ze mi vadi brucho ked sedim.......boze co robit 😀 😀

enjoy
16. mar 2009

ja tu popri pisani hlcem take tie biele penove chipsy, fuj ale hned to aj odlozim. 😝 tiez ma tu omina volajaka pneumatika okolo pasa. leto je tu co nevidiet, mala by som pohnut kostrou. 😀 😀 😀 vsak ked sa otepli zacnem chodit na bicykel na hradzu a snad sa to pohne. 😝

enjoy
16. mar 2009

ankam a co mas nove s pletou? zlepsuje sa to? mne uz nastastie tie pupaciky na cele odisli do stratena, neviem co to malo byt zac. ale kupila som si aj novy sampon na vlasy, mozno mi nesadol na pokozku, lebo som to mala akurat tesne pri vlasoch. uz som sa bala ze tu zacnem vyplakavat ze akne sa vracia. 😖 snad to tak nebude. 😉

ankam
16. mar 2009

mna by uz tu na dedine hned ohovarali ze ci nemam ziadnu robotu ked sa bicyklujem 😀

ankam
16. mar 2009

tak to mas pravdu mozno aj zo samponu to bolo.
ja nevidim este zlepsenie-teda mozno aj je,len si to nepripustam aby som nebola sklamana ak sa nieco vyhodi.......celo je bez chyby aj lica by sa dali zniest az na tu bradu

enjoy
16. mar 2009

to je hrozne ze, tie klebetnice na dedine, co vsetko sleduju a komentuju. no a nech sa idu aj oni bicyklovat, no nie? 😉 ale inak toto je aj v meste, mozno sice v mensej miere, ale aj my tu mame take susedky co len spizuju a nic im neunikne. 😝

no pokial uz len ta brada chyba k dokonalosti, tak to pekne napreduje. ja viem, je to lepsie ako pises, netesit sa prilis dopredu aby si nebola sklamana, ale v tomto pripade uz to bude len lepsie lebo inak to ani nejde. 😉

ankam
16. mar 2009

uhaa to bola povzbudzujuca sprava ze to uz len lepsie bude 🙂 🙂 🙂 🙂 asi aj manzela vybozkam od stastia 😀 😀 😀

enjoy
16. mar 2009

no jasne, len sa nanho pekne vrhni a oslavte tvoje zlepsenie. 😉 a ako sa manzel stavia k tvojim problemom s pletou, podporuje ta? tesi sa aj on z toho ze ty si spokojnejsia ked sa akne hoji? 😉

ankam
16. mar 2009

no zatial sa k tomu nevyjadruje........na zaciatku tvrdil ze neveri tomu ze mi to pomoze 😖 a ak ano tak mi preplati celu liecbu-dokonca aj to co som v lekarni neplatila 😀 😀 😀
a nedavno za mnou prisiel s nejakym vitaminom B ze ci mi moze kupit na pecen,ked beriem tak zatazujuce lieky.a ja ze to je somarina ze nechcem 😀 tak sa urazil
a teraz ked sme si pisali o tom lipovitane tak som mu dnes vravela ze si chcem kupit na tu pecen.Tak bol nasr.ze vtedy ked mi on daval to bola somarina,ale ked to odobrili kamosky tak je to ok 😀 😀 😀

enjoy
16. mar 2009

jaaaj typicky chlap jesitny... 😉 ale zlaty ze sa snazil. ich treba naozaj tusim zakazdym chvalit ked chcu pomoct. 😀

enjoy
16. mar 2009

na druhej strane, este len bude pozerat ake zazraky sa budu diat aj ked tomu sam neveril, ako mu zienka bude opeknievat pred ocami. neboj nic, este len bude na teba pysny. potom by mohol preplatit nejaku kvalitnu kozmetiku na plet ked uz doberies R... 😀 😀 😀

enjoy
16. mar 2009

musim vybehnut s tym nasim kokrom von, tak zatial sa maj pekne, papa 😉