Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
18. mar 2009

sashka my sme tak ze vychod stred a zapad...
ankam nie nie cosi 😀 ja som sa bola napatlat skinorenom a spravila som si cistiaci..a s tym babom 😀 😀nezartuj..

debi7775
18. mar 2009

a kolko mas rokov sasi??..

inak baby uvazujem o zmene farby vlasov..ankam co povies??mame tu noveho kadernika a velmi si ho chvalia..je to homoš..a je asi nieco ako paviel 😝 no vraj velmi dobry..

ankam
18. mar 2009

ou-tak to bude riadna zmena ked das inu farbu co?
ja by som mozno zmenila ale postupne ze melirom,nie naraz vsetky
moja kamoska isla reovno z blond na cierno.......bol to sok ale vies ze jej to islo?

sashkaaaa111
18. mar 2009

25 rockov, no ja som zapad - blava

debi7775
18. mar 2009

mne by sa pacila taka medeno oriekova..nie velmi tmava..o par odtienov tmavsia od mojej...neviem..ci by sa mi to hodilo,tiez som uztaka zvyknuta na tu blond 😅

sashka tak ty tiezmlada manzelka..kolko ste uz svoji? 🙂

sashkaaaa111
18. mar 2009

a kto tu je este mladomanzelkou?, my kratko , brali sme sa minuly rok v zime - v zime ale v leplej krajine na plazi 🙂 co bolo super , no a predtym sme spolu zili, ako ja neuznavam ze chodenie a bum svadba, chodenie a zivot to je nieco diametralne odlisne....

a s tou farbou pozor, ja som presla nespocitalnymi experimentami s vlasmi, potom som sa znormalizovala a zostala niekolko rokov pri blond, potom naraz doslo vela zmien v mojom zivote, a chcela som mat tu zlu periodu zivota za sebou , cize raz mi preplo a zavolala som svojej kamoske kadernicke ze dojdem na farbu, a ze chcem zmenu ze na hnedo, nastastie mi tam capla len vymyvaciu farbu, lebo mi povedala sasi nepojde ti to, ale ja ne, ja tvrdohlava jak baran, ze ja chcem a urgentne potrebujem zmenu... no po zmene farby na hnedu som vypadala ako vodnik, a rychlo utekala z auparku lebo to bolo fakt zle 😀 😀 😀 no a este v ten vecer som jej volala ze ci ma moze urgentne zobrat a urgentne ppremenit na blond 😀

debi7775
18. mar 2009

mne takto vzdy prepina tesne pred narodeninami..neviem preco..pred 18 som strasne chcela piersing..pred 19 tetovanie,aj som nanho dokonca sla odpadla som 😀 takze z toho nic nebolo..a teraz zase uz 2tyzdne ma tie vlasy ominaju..a tiez mi hovoria ze nevymyslaj mas to dobre 😠 ..a to ty si riadny expert 😀 z blond na hnedu a hned nato spat na blond 😀 😀

a ankam je mladucka manzelka 😉

ankam
18. mar 2009

sashkaa zaujimave s tymi vlasmi 😀
a kde ste sa brali?

ankam
18. mar 2009

debi ved mas to ozaj dobre 🙂

maaja
18. mar 2009

caute baby - ak vas zaujima ako sa vyvyja stav po mesiaci od skoncenia uzivania R, tak hlasim ze vsetko je tak ako ma byt ;)

sashkaaaa111
18. mar 2009

sak ti vravim uplne sisi 😀 no a ked som mala 18 mala som nadherne vlasy po pas, vies co som urobila? isla som na melir, a na melire ma napadlo mat tak krasne vlnite vlasy, spytala som sa kadernicky ci mi urobi trvalu, povedala mi nie lebo je to smrt pre vlasy, a ze na aj tak na melir mi nemoze hned urobit trvalu ze je to silny zasah do vlasovej struktury, no a co som urobila ja? na druhy den som isla do konkurenceho kadernictve oproti cez ulicu a co sa mi stalo ? zostalo mi pri trvalej na natackach asi tak 10, 15 centi no uplne parada a kazde rano som sa budila ako velkonocny barancek.....

piercing? ha sladkych 16, len mi ho spravili tak ze zasiahli mi nejaky nerv na pupku a sposobovalo mi to stale zapaly mocovych ciest a gynoko problemy, cize po chvile bol out, len nechapem preco som si ho v tej sestnacke davala ked som vtedy mala tak o desat kilo naviac , hmmm no neva 😀

ankam - v dubaji, to je moje lovely city, zboznujem to miesto, asi som musela byt v minulom zivote arabka, a neviem sa dockat dalsej navstevy dubaja, dubaj je fakt uzasny, a v podstate moj sen o svadbe sa splnil, lebo ja som osobne netuzila po big svadbe

enjoy
18. mar 2009

hmmm, svadba v teplej krajine to znie romanticky 😉 saskaaa a odkial si z ba? ja ruzinov. a na aku fakultu chodis? 😉

baby inak k tym vlasom, aj ja som teraz vo faze ze mam nesmiernu chut na zmenu. ja som mala teraz dlhu dobu, rysave a medene odtiene, teraz mam chut na blond. 😉 inak debi, toho homosa by sa oplatilo vyskusat, ja mam s nimi ako s kadernikmi velmi dobre skusenosti, s vlasmi to fakt vedia, maju taky iny pohlad na zeny. 😀 😀 😀

debi7775
18. mar 2009

majka lepsiu spravu si takto v stredu vecer ani nemohla priniest 😉

debi7775
18. mar 2009

sasi to az tak ten piercing??kriste!!!!ze zapaly.... 😕 ty si pripadka,s tymi vlasmi ma to pobavilo..oooa svadba na plazi,paani..

debi7775
18. mar 2009

enjoy aj ty?my sme nejak prepojene pocuvaj 😀 a ake mas teraz vlasky??zebysme si to vymenili?ty na blond ja namedenu?..no ved vravimzeho velmi chvalia,vyhral sutaze...a velmi si rozumie so zenami,vie co sa im hodi atd..

ankam
18. mar 2009

majka a fakt nic sa nerobi?
a antiku este ebries?

svadba v dubaji-romantickeeeeeeeeee 🙂 😵

co to baby na vas ide s vlasmi.ste nakazili aj mna-volam rano kadernicke kamoske nech dojde 😀

ankam
18. mar 2009

sashkaa daj nejake foto,nech sa polakomim 😀

enjoy
18. mar 2009

majka nech ti ta krasna plet co najdlhsie vydrzi, najlepsie na furt 😉 😉 😉

sashkaaaa111
18. mar 2009

no teplosi su perfektni, ja som mala kadernika v dubaji pred svadbou tepleho a bol super, taktiez alex co sa tyka licenia je super a aj ako clovek je velmi prijemny

enjoy - koliba , ale ruzinov dobre poznam zila som tam niekolko rokov.... , no ekonomicku univerzitu v ba mam uz za sebou , odbor - bankovnictvo, financie, investovanie - vivat financna kriza 😀 sa to teraz tak oplati....
a momentalne som sa este dala prehovorit na pravo, ale ci ekonomicku alebo pravo som studovala pri robote, cize som sa dobre namakala

debi - mala som to vysnivane, a ten den fakt patril nam, a muz chcel aby nasa svadba bola co naj, pretoze on bol uz raz zenaty, pretoze mal chudak necelych 21 a kocicka mu povedala ze bum zlyhala antiko, a kedze nemala ani strednu skolu, nechcel ju v tom nechat, ale manzelstvo a aj svadba bola katastrofalna, a po cca roku manzelstva zacli zit kazdy svoj zivot a potom sa rozviedli, no a ja som to zistila az po niekolkych mesiacoch spolocneho zivota, si viete baby predstavit ako ma vykotilo, ked som sa to dozvedela o mojom drahom... no co uz aj napriek tomu ze som bola proti vztahu s muzom so zavazkami a hovorila som si ze nikdy , tak sa opat potvrdilo nikdy nehovor nikdy....

enjoy
18. mar 2009

debi ja som teraz mala naposledy svetlu medenu, uz sa mi vyzmyvala, ale teraz som si kupila taku farbu ze medova blond, chcem si to supnut na hlavu aby som mala svetlejsie vlasy a potom pojdem do salonu ku kadernicke aby mi urobila fest blond, mne sa hodi skor taka studensia blond farba akoby platinova, zlatista uz menej. 😉
ja som mala uz vsetky farby okrem ciernej tusim, na tu som nenazbierala odvahu. a inak mam veeelmi jemne vlasy s nimi je umenie nieco vycarit, taka paperie. nic moc. 😠

sashkaaaa111
18. mar 2009

ankam neboj, neskor poslem 🙂

ankam
18. mar 2009

sashkaa vecsinou to tak byva.ze zariekaneho chleba sa najviac najes ☹
ale hlavne je ze si spolu rozumiete a pozri az kam ste to dotiahli 🙂

sashkaa daj skratku kolko beries R a aku davku

debi7775
18. mar 2009

ano?alexa poznas osobne??mne salubi ten kadernik v zmenarni,ten dobre striha!!..a s tym manzelom to musel byt sok ale tak nevem,ja si myslim ze ked sa dvaja lubia tak niejeco riesit..ja sa nerada piplem v minulosti..co bolo bolo..bohuzial treba s tym zit a konec 😉

zeny ja som stťale cela ist do BAna vysku..na policajnu akademiu..ale nevzali ma skoda..inak by sme boli tri studentkyz BA..teraz hnijem v BB na skole 😝

enjoy aj ta baba co som ti poslala foto ma presne take paperie...ale vie tomaskovat,onanatupiruje natoci nlakuje..a ma super..mimochodomona brala roacc pred tromi rokmi 😉

sashkaaaa111
18. mar 2009

ved to, ved to, ako som dopadla moralistka 😀

ankam, ja ho beriem ale uz treti alebo stvrtykrat v zivote, cize teraz ho beriem obden, teraz posledne som zacinala obden ale nemalo to nejake velke ucinky zdvihla som to na kazdy den jeden a potom opat znizila na obden a uplne v pohode plet je cista

ankam
18. mar 2009

dievcata ja uz idem do hajan
dobru nocku a nieze si tu budem zajtra sama pisat 😠

ankam
18. mar 2009

ahhhhhhhhha tak uz si pametam kto si 😀 takto to asi este nikto nebral,ze?

sashkaaaa111
18. mar 2009

peknu noc, ja pojdem o chvilu

sashkaaaa111
18. mar 2009

ankam, mne to uz lekarka odporucila takto brat aj preto ze je to opakovana liecba v kratkom intervale, a aj preto ze trpim chronickou gastritidou co je opakovany zapal zaludka, a k tomu roa neprispieva tiez, kedze je to svinsky silne zlozenie lieku a toto bola najvhodnejsia alternativa ....

sashkaaaa111
18. mar 2009

debi hej, bola som u neho na liceni, ma strasne dobre spraveny salon v meste, a velmi pekne lici a je prijemny a taky cool, sme sa asi 20 min len smiali, on je zlaty 🙂

sashkaaaa111
18. mar 2009

no kocky idem ja uz, idem si este dat daco jest a o chvilu dojde polovicka tak uz pojdem aj tak som dnes unavena ako pes, tak pekny vecer papa