Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
19. mar 2009

ludia budu podla mna tenzni z toho pocasia, u nas sa striedal dnes a 10 minut dazd so snehom, metelica, zatiahnute, so slnecnym pocasim a jasnou oblohou, no blazninec. 😝

ankam a cim ti ta krava osladila den? hmm? 😉 ale ked uz sa usmievas, tak je dobre! 🙂

ankam
19. mar 2009

jaja ni vam radsej nejdem pisat kto bola ta krava....poslala mojho manzela nieco vybavit a prave vtedy ked som mala ist ja na ten pohreb(a dobre o tom vedela ze idem)no a kedze som musela ostat s malou-tak som nikam nemohla ist 😠 svokra 😀 😀 😀 😀

ankam
19. mar 2009

baby a bola som dnes s malou vonku-taaaaaaaak som zmrzla ze citim hrdlo a je mi zima 😖

sashkaaaa111
19. mar 2009

haha svokricky..... to radi...... to by mna muselo uz vykotit keby som ti mala rozpravat

ankam
19. mar 2009

jaaaaaaaj nalpa jedna ale dobre vedela ze chcem ist a presne taky isty cas poslala manzela preberat tovar 😠 😠 😠 😠 😠

sashkaaaa111
19. mar 2009

lenze vzdy to tak je ze existuje nieco dolezitejsie nez si ty.... nastastie moj sa uz par krat dost pohadal aby pochopila priority.... ale viem ze bol potom sklamany z tych hadok... tak ale co uz..... idem si dat asi vanu alebo jest lebo som dnes nejedla a ked sa zacl srat den tak potom uz som ani nemala chut

ankam
19. mar 2009

tak presne sashkaa ani ja som nejedla od tych nervov a o 18 som az do seba dostala vyprazany syr na ktory som sa cely den tesila.a teraz mi je tazko.Aj ja sa chystam zohriat do vane vriacej 😀

ankam
19. mar 2009

a uz viem preco mi je tazko.Som uz asi 4 mesiace nejedla vyprazane 😝

sashkaaaa111
19. mar 2009

tak teraz si mi urobila dobre velku chut 🙂 ale syr doma nemam, muz dojde priamo z firmy a ten je z tych dnesnych kretenov tiez na nervy, ale rozmyslam rozmyslam co by som si dala vyprazane, ale nejak mi nedochadza napad sakra.... ide dnes aspon nieco dobre v TV? inac na nove chodi teraz dobry cyklus , vola sa to ze druha sanca, vzdy vyberu jednu zenu ktora nejakym sposobom padla na dno a zmenia jej zivot, je to dobry serial

enjoy
19. mar 2009

ankam tak to si mohla svokra naozaj odpustit. 😖 a manzel sa ta nezastal, musel tam ist prave vtedy, vsak ten tovar mohla aj ona sama prebrat, ci nie? jaaaaj skoda reci, ani sa nedivim ze ti pokazila chut na jedlo.
ankam mozno ti dnes zdvihne naladu tvoja oblubena ordinacia... 😉

enjoy
19. mar 2009

debi tak ja dnes skusim zase o tej 20 hod tych skromnych 30 sklapaciek na moj pupcok. 😉

debi7775
20. mar 2009

enjoy ano tlmocnictvo..mam anglinu rustinu a kulturu no a este slovinu samozrejme mame nejake tie hodiny...vcelku ma to aj bavi...a neverila by si niekedy mi ta slovina robi najvacsie problemy 😀

ankam svokra 🙄 🙄 🙄

sweety hm zaujimave s tou pletou 😖 tie teplotove stavy..zajdi si pre istotu k dr..my ti tu sice radime ale mozno je to nieco vaznejsie...takze neviem ani ja poradit..tazko hadat takto ze co to moze byt...

debi7775
20. mar 2009

jaj inak dnes mam take nervyyyyyyy..uz som myslela ze mam pokoj..a dnes vstanem a mam tri nove vyrazky..mna asi picne!!!

gizela66
20. mar 2009

dobre ranko🙂 konecne som tie kramy dostala, tak som rada 🙂 a ta vodicka na tvar vyzera dost dobre, mam ju konecne menej cervenu 😀

enjoy
20. mar 2009

joooj debi, kebyze len jedna vyrazka, ale hned rovno tri, tak teda bolo ti ale dopriate. 😠 tak to verim ze naserie. 😖 dufam ze to budu len take o nicom vyrazky a rychlo sa stratia. dopraj im hrubu vrstvu skinorenu, nech sa dusia fesandy. 😉
tak rustina? hmmm to je zaujimavy vyber. mne sa rustina velmi paci, este na zakladke som sa ucila jeden rok kym padol komunisticky rezim a potom nam rustinu zrusili, ale rada by som sa k nej raz vratila. len azbuku uz som tusim zabudla. ale slovicka si sem tam este pamatam. a ako studujes, denne ci dialkovo? 😉

gizela66 no vidiiis, gratulujem, tak mozes byt kludnejsia. 😉 a aka je to vodicka?

debi7775
20. mar 2009

enjoy veru..taka nasrat som bola!! 😠 😠 😠 normalne si myslim ze som nejake ufo abo co ze na mna ten roacc neucinkuje...noo ano ano rustina je velmi pekna..aj ju mam rada...a studujem denne...a uvazujem velakrat ze radsej som mohla ist na externe.. 😒

debi7775
20. mar 2009

gizela no vidis.. 😉

debi7775
20. mar 2009

enjoy a co sa tyka tej policajnej no veru..veeeeela chlapov..malo dievcat ..a ked sme isli na skusky tak tretiaci akurat isli do plavarne..jaj to bol pohlad!! 😎

gizela66
20. mar 2009

no veru uz som kludna🙂 vodicka tato... http://cgi.ebay.com.sg/4-zhangguang-ACNE-spots-... nie je dostat na slovensku, mi to priatel doniesol ze mam skusit, vysledky by mali byt po tyzdni, vecer som si ju dala a normalne mam peknejsiu plet, uvidime 🙂

debi7775
20. mar 2009

aha..takze zase vcicka co sa neda kupit u nas 😠

gizela66
20. mar 2009

a tak da sa to objednat alebo ak mas niekoho znameho v anglicku, nech zabezpeci 😎

gizela66
20. mar 2009

no nic, idem ja do robotky, tak pak sa stavím 😎 😎

debi7775
20. mar 2009

gizela a velmi si mala nepeknu plet pred roacc?

ankam
20. mar 2009

cavte dievcence 😉 hlasim sa vam
satky kupene-superacke ako mi padli hned do oka,len toto nemam rada:ako tak sedim doma a spekulujem ci su vhodne........a ze uz sa mi az tak nepacia-do riti 😀 schovam ich niekde a vyberem az pred svadbou 😀

ankam
20. mar 2009

enjoy praveze svokra isla tiez....na ten pohreb
a dnes mi vola ta kamoska co to bol jej ocino-ze ma chcela pozvat na kar a ze ma nikde nevidela........ 😖
tak som zaklamala ze som bola ale isla som medzi prvymi domov 😖 😖

debi to co sa ti deje s tou tvarickou?to aj mna by pic.... 😀
ja dnes enmam nic nove na tvari-zoadna vyrazka az na tie flaky cervene.Ani chrasticka-zeby sa mi to uz fakt zacalo zlepsovat? 😕

debi7775
20. mar 2009

ankam nevem 😠 nervy!
s tou kamoskou ti to vyslo na p... 😒

debi7775
20. mar 2009

baby a vy mate take podkozne ktore vidno len ked napnete kozu??take drobne vyrazocky??...

ankam
20. mar 2009

hej debi mam aj ja take biele 😖

ankam
20. mar 2009

debi ja ich mam najviac na brade
a aj flakov mam najviac na tej posranej brade.....

gizela66
20. mar 2009

no keby mam ja popisat tu tvar moju tak to je nadlho 😖