Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

miriamka
22. mar 2009

Veru baby,ja tiez zavidim kamoskam co jedia co chcu,kolko chcu...a maju super plet 😠

lucyy01
22. mar 2009

chcela som sa este spytat...aj ked mi sa akne teraz zahojilo, stale sa neviem zbavit rozsirenych a viditelnych porov....nepoznate na to nieco?ja som pocula o stave z citrona...kvapkat si to na plet...no neskusala som to este...lebo inde som sa zase docitala ze citrusy nie su dobre ak ma niekto akne...vraj sa to este zhorsi..

ankam
22. mar 2009

a este take co fajcia-piju........no to je nespravodlive

lucyy01
22. mar 2009

miriamka, ale nemyslim si ze je to len o zivotosprave...niektorym to naozaj nepomoze a vychodiskom je vtedy uz len R...u nas ma akne aj mamina aj sestra ☹ takze to mam asi dedicne...

miriamka
22. mar 2009

Lucy...mne sa troska stahuju pory teraz co chodim kozmeticke,a vraj po chemickom peelingu na ktory sa chystam sa to riadne upravi.

lucyy01
22. mar 2009

ja mam z toho pilingu trosku strach ale pojdem to skusit aj ja....bojim sa len preto ze mam strasne citlivu plet...zmenim krem a hned je cervena a podrazdena...

lucyy01
22. mar 2009

babenky uz musim ist...v utorok ma zapocet z angliny tak sa musim ucit...majte sa krasne a drzte sa🙂
ankam a neboj- u teba uz je len otazkou casu kedy budes mat plet krasnu ako z porcelanu 😉 len musis vydrzat 🙂 papusky 😉

debi7775
22. mar 2009

baby ten chem.peeling ja vam neviem..zderie sa ta vrchna koza a to sa mi tak brydi uz len pri pomysleni..budete mat cervene tvare ako zombie a niekedy sa zvyknu urobit aj pluzgieriky ako popaleniny..a niekedy to dokonca vraj zhorsi stav pleti,viac sa vyhadze plet..to je to zle co som pocula..na druhu stranu si to niekto aj velmi pochvaluje..takze tiez tazko povedat 😒 asi to zavisi od pleti..ako sa roaccutane chyti na nejakej hned a na inu zase posobi uplne inak tak je to aj s tymto peelingom..neviete co mozte ocakavat..takze kto do toho ide moze cakat cokolvek..kto sa toho moc boji babeny tak skuste Glyco A..je to nieco podobne ale doma si to robite same a nieje to az takee silne vraj ..ja to chcem po liecbe vyskusat..na ten peeling nepojdem som sa rozhodla..

debi7775
22. mar 2009

co sa tyka vytlacania..je na tom asi nieco pravdy 😒 ale mne to velakrat neda..mam pocit ze ta vyrazka sa skor zahoji ked ju vytlacim..ale ozaj uz len ruky do sadry ako ankam povedala 😠

debi7775
22. mar 2009

enjoy presne suhlasim s tou kamoskou..to mas ako ked ti povie nejaka ze a ty si nejak pribrala niee??a co teraz?!!si to mam ako niekde hodit ze som pribrala??...to je akokeby ti niekto noz do srdca pichol..ked si na nieco hakliva strasne a este ti to splechne nejaka osoba do oci..

lucyy01
22. mar 2009

debi7775, ja sa tiez este skusim spytat v lekarni alebo koznej na to Glyko A...tiez sa uz bojim s pletou experimentovat...a ked sa to moze aj zhorsit-ako pises,tak asi sa na to radsej nedam... 😒

sweety22
22. mar 2009

luccy,a ked si brala R,teda,ak si brala,tak sa ti zmensili pory,ci ani vtedy? lebo ja ho beriem,a aj ked sa vyrazky stratili,pory ostali,tak cakam,ci sa to este zlepsi or not 😒

sweety22
22. mar 2009

debi,jj,pozname..a este ked sa na tom dobre zabavaju..ale ved sa dozabavaju,ked to uz bude ok..inak to glyco A asi aj ja skusim po liecbe,da sa to normalne kupit?

lucyy01
22. mar 2009

sweety22, ja som este R. nemala, kozna mi ho nechcela predpisat...ze este nieco skusime-dala mi novy gel a ze ked nepomoze tak potom...bo ja nemam tazku formu akne a momentalne nemam na tvari nic-okrem viditelnych porov...ale mne sa to strieda,niekedy byvam hrozne vyhadzana a ked najblizsie budem,pojdem si ho dat predpisat...

debi7775
22. mar 2009

sweety ano ano da..stoji okolo 400sk.. 😉 a nemusis si ho dat na celu tvar ako ti robia aj chemicky..coz je zbytocne podla mna..aby mi zlupovali aj zdravu peknu kozu...

lucyy aj ja som to tak presne mala..raz pekna plet potom ma vyhadzalo..nikdy nie strasna ale ani dokonala..

miriamka
22. mar 2009

Lucyy...ani mne este R nechce dokyna predpisat,aj ked neviem naco caka...ved ja uz nie som "mladica" abz som mala akne 😠

debi7775
22. mar 2009

a co sa tyka toho glyco a tak treba davat pozor baby aj s tym 😉

a chcela som sa opytat..zhanam nejaky fajny make up a nejaka tu spominala ten od maybelline(lucyy ak sa nemylim)..dobre kryje??

miriamka
22. mar 2009

Ja mam makeup od Avonu,ukludnujuci,a som s nim spokojna...ale tiez zvazujem ze skusim nieco ine,hadam lepsie

ankam
22. mar 2009

baby a co je ten glyko A?nejako mi to uslo.A ten chemicky piling staci raz?alebo viackrat to treba absolvovat???
juj ja som teraz na tom asi tak ze sa zrutim.........furt myslim na to co mi kamoska povedala-a este aj dnes mi o tom pisala..........ze to urcite musim mat alergiu 😠 😝

gizela66
22. mar 2009

ahojte🙂 ak mate moznost zohnat si tu vodicku co som spominala, tak zozente, fakt dost pomaha 😉

gizela66
22. mar 2009

ankam vsak to kamoske vysvetli... mna ked niekto dlho nevidel, tak sa tiez riadne cuduje, ze co to mam na tvari... ale tak ja som si uz normalne zvykla, ani si neviem predstavit ako budem vyzerat bez vyrazok:D ..tak sa len pousmejem nad tym ked sa niekto cuduje... no co, prisla som znova do puberty:D 😵

gizela66
22. mar 2009

ale tak momentalne mi viaceri povedali ze sa mi to o dost zlepsilo, tak to ma teši🙂)) vsetkym sa nam to zlepši, hadam to nebudeme mat do konca zivota 😎

ankam
22. mar 2009

och ja keby ze idem zajtra k lekarke tak jej asi tie lieky vratim........dufam ze ma ta depka coskoro prejde

gizela66
22. mar 2009

preco vratis???
nedepkuj, to ti nijak nezlepší 😝

ankam
22. mar 2009

ach jooooooooo

sweety22
22. mar 2009

ankam,neber tu kamosku az tak tragicky,asi jej na tebe zalezi a je starostliva,pockaj ked ta uvidi nabuduce,tak ti urcite plet pochvali,lebo uz ten R musi zabrat 😉

ankam
23. mar 2009

jaj sweety dakujem,dufam ze uz coskoro zaberie...a kamoska?dohodli sme si kavu na utorok.... 😖 este neviem ci pojdem 😀

miriamka
23. mar 2009

Prajem vam vsetkym krasny tyzden a co najkrajsiu plet 😵

debi7775
23. mar 2009

ankam spomen si na mna..ako som na tom bola ja..fakt otrasne..ved este tebe som presne toto iste pisala ze asi koncim s tymi liekmi..a ty si mi napisala aby som ani nezartovala ze mam vydrzat..a vidis..oplatilo sa..uz sa lepsi..vydrz aj ty,bola by si hlupa kebyze v najhorsom prestanes..ved co potom s tou tvarou??co nanu budes mazat aby ti to vsetko vymizlo??pekne ber lieciky a bude lepsie..o tri tyzdne uz budes mat lepsiu uvidis!!!teraz si v tej najhorsej faze...ta prejde neboj nic...aspon nemusis chodit do skoly ako ja som chodila s tym ksichtom 😀

debi7775
23. mar 2009

ankam glyco a je chem. peeling ale slabsi ako u lekarky a mozes si ho robit sama doma...da sa kupit v lekarni..okolo400sk