Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
23. mar 2009

a este ankam na poddrzanie,vies aka som ja flakatica??nenormalne to je..kazdy den dakujem stvoritelom makeupu...a este sa mi spravi aj vyrazka sem tam..ale drziiiim....ako si ty napisala vychodnarsky:VYTRIM!

ankam
23. mar 2009

debi viez ake mam dve bozule na lici?ale netlacim.....drzim.ich uz asi 4 den a som zvedava kde sa stratia 😕
na ten piling by som isla asi aj ja po liecbe.......no uvidime
baby a solarko asi nem dobre ze?som chcela pred tou svadbou este aj do solarka..... 😖

miriamka
23. mar 2009

No solarko neviem...ale ja som teraz 3 tyzdne chodila na solarko,a pekne sa polet opalila a je bez vyrazky...ale netusim ci aj to mohlo pomoct.

debi7775
23. mar 2009

nie nie cosi..solarko sa nemoze!!radsej bleda ako cervena 😀 ale inak ano pomaha na vyrazky ale nesmie sa koli roacc..inak by som tam uz davno bola..ja sa rada smazim 😀

debi7775
23. mar 2009

ankam chod si dat ku koznej predpisat zineryt na tie bozule..

lucyy01
23. mar 2009

ankam, ved uvidis akoo ti neskor budu vsetky kamosky zavidiet ked ta neskor uvidia, taka budes krasavica 😉

lucyy01
23. mar 2009

Debi7775, pisala som ze mam novy make up a som s nim velmi spokojna..je uplne lahucky, ani neviem ze ho mam...sice to nie je presne ako v tej reklame,bo mne su aj tak vidiet trosku pory...je od Maybelline- Dream Satin Liquid a nie je ani drahy...okolo 270 Sk stoji...ja som najskor dostala vzorku v drogerii, vyskusala a hned isla kupit 🙂 fakt sa mi paci a velmi lahko sa aj nanasa...predtym som mala od Maybelline Infailible-aj ten bol dobry ale tento novsi je lepsi...aj dobre kryje 😉

debi7775
23. mar 2009

lucyyy a aky mas odtien??...ja mam vzdy problem trafit sa..bud si kupim tmavy alebo velmi svetly 😒 ako fakt co sa tyka make up este nemam jasno aky by mi sadol naj..tak vyskusam tento co hovoris..

debi7775
23. mar 2009

jaj boze ja som taka flakata...normalne neviem ci to vobec vymizne..to je hrozne..flak na flaku... 😖

debi7775
23. mar 2009

ankam vidis uz depresirujem s tebou 😠

ankam
23. mar 2009

baby radsej mi povedzte,ze kde mi zmiznu tie bozule hnisave co netlacim uz 4 den.......sama som zvedava co s nimi bude.

didlinka88
23. mar 2009

lucyy..aj ja mam ten makeup...aj ja som s nim spokojna..je uzasny..ja mam odtien Sand..ten je tak akurat... a ked si to este prepudrujem tak plet ako porcelan..minule som ho mala na sebe 16 hodin a vobec som nebola flakata ani sa neroztiekol.. 😉

enjoy
23. mar 2009

ahojte babule 🙂 , prepacte ze vas trochu zanedbavam v poslednych dnoch, ale momentalne riesim vztahove problemy a dost ma to vycerpava, nemam chut na nic, dokonca ani do jedla a to uz je co povedat u mna. kiezby boli niektore veci jednoduchsie ☹ 😖
a musim sa "pochvalit", vyhodila sa mi vyrazka rovno v strede cela, sice mala, ale dost vystupena vyrazka aj s bielou ciapockou, tak dohovaram tej mojej pleti nech sa este drzi a neblbne. 😝 tak som zvedava ako to bude pokracovat. zrejme je cas navstivit koznu a ukazat sa jej, ci mi treba zase R lebo ja uz nechcem to co bolo kedysi, mi je az do revu ked si spomeniem na tie bolaky co som nosila na tvari. 😒

takze ankam a debi, tak trochu idem depresirovat s vami ak mozem. 😉

eweline
23. mar 2009

hej ludia poradte mám krízu doma sa so mnou nikto nebaví mama uplne je na mna nasraná ani čau mi dnes nepovedala ani nič ja nefim čo mám robiť 😢 a sere ma to lebo viem že som ja na vine. do riti prečo musím byť taká debilná?

gizela66
23. mar 2009

zdravím 😝 no mne sa tiez zase pupaaciky vyhodili na licach, ale normalne som menej flakata🙂
a co to vsetci ake depky? ja mam tiez uplne na prd naladu ☹

enjoy
23. mar 2009

eweline, tak mate doma teraz tichu domacnost? 😉 a aky je tvoja mamina clovek? mozno jej len treba par hodin casu aby to rozdychala a zajtra uz bude dobre a bude aj cau. 😉 a volaco velmi zle, si vyparatila ked je taka nastvata? ved ked to tak citis, ze je to tvoja vina a trapi ta ze to takto dopadlo, tak jej to skus normalne povedat tak, ako si to nam napisala, ze ta to stve a vies ze si urobila chybu a tym mozno urobi prvy krok k tomu aby sa zacala s tebou bavit a oceni to. moja mama sa vydrzi so mnou nebavit maximalne do druheho dna a potom sa najak z toho obe vyspime a uz je ta komunikacia lahsia. ked je vela emocii naraz tak to chce trochu nechat hlavy vychladnut. 😉

enjoy
23. mar 2009

gizela66 aj ty? tak to bude asi nieco vo vzduchu, no nie? 😉

gizela66
23. mar 2009

enjoy, no mozno to bude tym pocasim, ale tiez nieco vztahove ma trapi 😒

enjoy
23. mar 2009

veru, to blaznive pocasie nepridava na skvelej nalade, ale u mna tie vztahove veci tkveju asi v niecom inom, aj ked by som to kludne radsej hodila na pocasie. tak aj ty mas take trapenie? ☹ drzim ti palceky, nech sa ti to vyriesi cim skor aby si bola spokojna a stastna. poznam to podla seba, mne ked sa v tejto oblasti nieco pokasle, vsetko ide akosi dole vodou neviem sa uvolnit a tesit zo zivota. 😖
uz som si na to dnes naordinovala jednu celu cokoladu tak cakam ci pomoze? 😉

gizela66
23. mar 2009

no mne vseobecne ked sa nieco kasle tak som zo vsetkeho potom nervozna:( ..aj tebe nech sa to rychlo vyriesi... 😉 ja musim obmedzovat sladke, nejak som sa zase pustila do jedla, tak sa musim krotit, nech mam co najskor tu plet v poriadku 🙂

enjoy
23. mar 2009

dakujem 😉 dnes som taka ustata, lebo vcera som nad tym vsetkym premyslala este aj v noci v posteli a vobec som nedokazala zaspat, tak dnes som uplne KO. chut do jedla sa mi stratila, ale na sladke blbosticky stale nie, to hadam u mna ani nie je mozne. ale to mas pravdu, vzhladom na plet by som sa mala krotit. 😉

gizela66
23. mar 2009

a si mi spravila chut, dala som si dve kococky horkej:D veru, to ani ja nikdy spat nemozem, rozmyslam, placem celu noc, vsetko moc prezivam... a to nie je moc dobre ..... 😒

enjoy
23. mar 2009

ano, presne aj ja som taka ze iste veci dost prezivam, az je to niekedy na skodu. zbytocne sa citovo rozdrasam, potrapim a druha strana je uplne v klude a ani netusi cim si prechadzam. niekedy si vravim ze som sa mala narodit radsej s inou povahou a ako flegmos, mozno by som bola stastnejsia a vyrovnanejsia. 😖
ale zase na druhej strane ked veci takto velmi intenzivne prezivame a precitujeme, o to bohatsie mame zazitky z toho pekneho co zivot prinasa. 😉

gizela66
23. mar 2009

presne tak... ale ja som pravaze flegmos, ale na com mi moc zalezi a niektore veci... moc prezivam... a vsetko analyzujem 😖 jaaaj 🤐

ankam
23. mar 2009

moja zlata enjoy
a coze sa to s tebou deje?kto ta nasr?
mna tie moje bozule tak stvu........prave mi manzel vysvetluje teoriu-kde ta vyrazka zmizne 😀 😀 😀 vraj sa vstrebe a vypari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eweline
23. mar 2009

mno mamina je v pohode lenže ked je takto moc nasraná tak to už neni dobre bo to sa dokáže nebaviť so mnou aj týžden. mno vieš čo bola som v sobotu vonku s babami a som si jaksik trošken vypila po 2 mesiacoch a bolo to viac jak som mala bo som pila a bola som v pohode zrazu som si dala ešte jeden ja si nič nepametám neviem jak somdošla dom a naši to zistili tak na mna navriskali a všetko. normálne ked som nemala tieto tabletky tak v pohode ešte by sa na mne smiali že tak mi treba že nemám piť ale čil že ja som neni normálna na také silné tabletky piť že už mi neverí a že sa na mna nedá spolahnúť a tak tak ma to dosť sere bo ja mám s maminou pekný vzťah teda mala som doteraz. a ja by som sa aj s nou začala vyprávať len sa bojím že zase s tým začne a mne to bude tak lúto. jaaaaaaj no čo už ked som tupá darmo so mnou 😢 😢 😔

ankam
23. mar 2009

eweline nas je tu asi viacej co sme sa takto sprali pocas liecby......aj mna to nejak raz dva chytlo a som sa napocuvala od manzela...........
Neboj nejak sa to spravi-teraz je to este cerstve 😉

gizela66
23. mar 2009

a ved neni zakazane pri nich vysadit alkohol uplne 😀

ankam
23. mar 2009

baby a ten make up staci dat v tenkej vrstve alebo nejak extra specialne naniest?lebo ja v tom nemam prax tak aby som nevyzerala nejako.........
a kolko ich je tych odtienov?

a este raz mi napiste co mam pytat v drogerke.Myslim nazov a odtien 😀

enjoy
23. mar 2009

eweline tak dufam ze rodicov to prejde, ved ked to bola len jednorazova akcia ze si sa tak trochu rozbila, to coskoro vysumi. ono je to o tom, ze sa o teba boja a takto to davaju najavo. a preco by si bola tupa, ved kazdy sem tam potrebujeme nejako sa zresetovat, tak ty si sa teraz a uz budes mat na dlho pokoj. 😉
a myslis ze keby si nemala tie tabletky, tak ta tolko kolko si vypila nezlozi az tak, myslis ze ten Roaccutan napomohol tomu ze si si nic nepamatala? 😉

ankam moja, no veru srdiecko ma boli. ☹ ale si ma rozveselila s teoriou tvojho muzicka, bodaj by to tak aj fungovalo no nie? ze by sa vsetko vyparilo. potom by ani Roaccutan nebolo treba. 😉