Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
25. mar 2009

gizela ani ja sa nenatieram makeupom...uz to mam na pazi

ja mam zatial superacke celo.........myslela som si ze aj lica su uz ok...no ale teraz tie hrce.....uz to vyzera lepsie nieje to take cervene..

gizela:napr ja mam 30 mg od zaciatku a povedala ze mi to ani nebude zvysovat koli silnym vedlajsim ucinkom.Ked mi robi dobre 30 tak necha mi 30 az do konca.A vraj to tak vychadza ze do decembra by som mala brat.Tak to budem brat 11 mesiacov........ 😖

ale podla toho vypoctu ja si to neviem vyratat mne to tak vyslo ze na 6 rokov 😀

eweline
25. mar 2009

ankam z toho si nič nerob asi máš zlú kalkulačku 😉 daj si svoje kilá * 120mg to čo ti vynde si daj delené svoju dennú dávku a vynde ti počet dní kolko to budeš brať. dúfam že teraz to už vynde 😉

ankam
25. mar 2009

ty koki tak potom som to ratala dobre.Lebo mne vyslo ze 7-8 mesiacov by som to mala brat.........Raz mi vyslo 6 rokov 😀 no a lekarka mi vravela ze do decembra tak to mi vychadza ze 11 mesiacov-tak neviem..........
vdaka 😀 😀 😀 som ja ale trubka

sashkaaaa111
25. mar 2009

gizela, ano je to dlho, lenze je to s prestavkami.... a hlavne su to male davky a ja by som bola uz tiez najstastnejsia keby som s tym uz mala uplny pokoj, zas na druhej strane ked ma clovek lehke formy akne napr.par akne na cele, brade co ani cez make up nevidiet, tak si to az tak dramaticky neberie k srdcu... ale na zaciatku to bolo horsie

ankam
25. mar 2009

sashkaa to ty si mala v Dubaji svadbu?rozmyslam kolko mas rokov-25 ci 26

sashkaaaa111
25. mar 2009

ahoj ankam, hej mala preco?
25

ankam
25. mar 2009

len tak sa pytam,ze raz pisala tak ci si dobre pametam 😉

enjoy
25. mar 2009

ankam aky brutalny vypocet ze 6 rokov 😀 , to by bola teda riadna terapia, by si sa nam vysusila ze by z teba nic nezostalo 😉 ankam nech ta zatial aspon tesi, ze mas pekne vycistene celo, ved ked to mas zlepsene na jednej casti tvare, zakonite sa to musi zlepsit aj na inych, mozno na licach a brade mas aktivnejsie mazove zlazy a tak to dlhsie trva, kym sa to vycisti. ja zacinam mat praveze nejake divne celo, pozorujem si ho, skumam a zda sa mi, ze sa mi na nom zacali robit take drobne vyrazky. 😝 ach jaj, nic dobre tusim netrva vecne. 😒

sashkaaaa111
25. mar 2009

noo dobra pamat 😉 no a co plet, bola si u doktorky ci dlabacka nato?

ankam
25. mar 2009

nie moja nesla som,lebo uz to vyzera lepsie........... 😉
enjoy keby si mala pravdu 🙂

sashkaaaa111
25. mar 2009

to poznam 😀 tak drzim palceky.... oki idem ja buvi lebo zajtra tazky den a skoro vstavam papa

eweline
25. mar 2009

ludia držte mi zajtra palce idem si pre výsledky krvi a mám takého tušáka že ten cholesterol bude dosť vysoký. no som zvedavá 😖

ankam
25. mar 2009

dakujem pekne moja......dufam ze to coskoro zmizne

gizela66
25. mar 2009

eweline...
no lenze ja ked som sa namalovala nevyzeralo to o moc lepsie... naopak... sa mi to supalo, cervena som bola a tak...

ankam...
hej ja to mam tak nejak ako ty, celo pekne ale ostatok este nie, ale uz nie take cervene🙂 no a hentym vypoctom mi to veru taky vychadza ako tebe🙂 budeme drzat krok:D

sashka...
tak potom nechapem, ked mas lahku formu akne, naco beries tak silne lieky? ak si to mala na zaciatku hrozne, tak hej, ale za tak dlhy cas sa ti to este nevyliecilo? 😕

..robia sa mi na rukach take male suche miesta, ako lišaje, neviem ci to je z tych liekov? sem tam ma to prejde a sem tam sa mi to objavi... a este som nieco chcela dodat, ale zabudla som 😀 mozno ma napadne... 😉

tena
25. mar 2009

joj, ja som vás nechcela všetky vystrašiť, len som myslela na takú z vas, ktorej by sa to ani po par mes.nelepšilo, skôr horšilo, či to má dobre nadávkované. Lebo poznam aj take dr. Ale samozrejme, ze cim mensia davka, tym dlhsie uzivanie, Vypočítava sa to, ako už Eweline pisala, alebo: 20mg x vaha tela =? a vyjde vam číslo v mg, kt.by ste mali počas liečby doužívať a už záleží na dr, ako to naordinuje, ale tá davka sa musí dodržať, aby sa to nevrátilo onedlho zas. A ktosi tu pisal,ze uziva kontakt. šošovky a štípu ju oči a pod. No, ja tiež užívam, ešte to neni strašné,iba ak mám ich cely deň, ale už cítim, že štípu,lebo sú suché a nedoporučujú sa užívať potom počas liečby, tak ak mi zvýši po mes.dávku, tak nasadím okuliare🙂 čo už.
A vlasy sa vám začali kedy "vysúšať"? a pri akej dávke mg denne? LEbo mna by to len potesilo, aby som si ich často neumyvala.

gizela66
25. mar 2009

tena... no nezacali sa mi hned vysusat, ale po nejakom case som zistila, ze mi vobec nemastneju, keby si ich aj tyzden neumyjem, nie su mastne 😀 tak ale vselico sa mi na nich zachytava, obtieraju sa mi o tvar, tak to nie je dobre🙂 takze umyvam si ich...🙂) raz za cas 😵 😵 😵

debi7775
26. mar 2009

enjoy ,ankam no privstala som si o polhodku skor aby som prisla anakam napisat 😉 sama viem,ze povzbudenie pomoze v tazkych chvilach..ved aj ja som bola v najhorsom ked ste mi vy dve pisali ze bude dobre 😉 a inak som mala taky narocny den ,skola sa tahala od skoreho rana do neskoreho vecera,no skoro ma tam uz porazilo..

inak babulky malo chodim lebo vobec nemam cas,uz sa taha na skuskove pomaly,v skole vela vyzaduju,musime tam dlho trcat...ale budem sa tu snazit sledovat situaciu castejsie..
enjoy priatel ako?

debi7775
26. mar 2009

enjoy nestras!to bude len plany poplach s tym celom..a prinajhorsom pozri sa,ak sa bude zhorsovat...tak si mozes zbehnut po ten roacc a uz to budes mat vecne..co by nic netravlo vecne!sak uvidis 😉

ankam si ma pobavila s tymi 6 rokmi 😀 šišnuta!!

debi7775
26. mar 2009

gizela tie suche flaky na rukach mam aj ja..na radu enjoy som si vsak kupila Oilatum a Lipolotio a uz su skoro fuc.. 😉

ankam
26. mar 2009

ahojte aj ma mavam take suche flaky obcas-ale ak ponatieram olejcekom...zmiznu mi.To sa robia z tej suchej pokozky

tena-mne tie vlasy prestali mastniet uz asi po 2-3 tyzdnoch 🙂

debi ty si ale zlata ked si koli mne privstanes 😉 mas to u mna 😀
no ale zase 6 rokov zarucenych bez akne..... 😀 😀 😀 😀 to uz by som ale nikdy nemala deti asi 😀

gizela som zevdava ktora z nas bude brat dlhsie 😀

sweety22
26. mar 2009

caute baby.mohli by ste mi poradit nejaky make up,ktory pouzivate,hlavne taky,z ktoreho sa navysusuje plet. Ja neviem,ale mam z toho dost taku cervenu plet,vyzeram ako opalena..hm...poradte....schnell 🙂

debi7775
26. mar 2009

sweety tazko povedat 😒 sama hladam nieco vhodne ale mam pocit ze pokial beriem roacc tak ta plet sa bude supat nech nanu davam hocico...

enjoy
26. mar 2009

ahojte 🙂
kocky, neskusite ten La Roche Toleriane? mne tak dobre robil, ze by som si ho bola schopna aj na chlieb natierat aky bol fajny 😀 😀 😀 pisala tu nedavno jedna baba, ze po nom mala supinky ale ja fakt nie. prisahaaaam! 😉 😉 a hlavne on nie je komedonny, neupchava pory takze to je velke plus.

joj zienky moje, musim sebakriticky zhodnotit, ze casy mojej najvacsej Roaccutanovej slavy su asi prec, to celo mam fakt vyhadzane, nie su to sice bozule, su to sicelen drobne vyrazky, ale su to vyrazky! este to poskusam vynicit skinorenom a ked nie tak idem ku koznej a pytam dalsiu davku, nech aspon na tej promocii vyzeram pekne. 😀 😝

sashkaaaa111
26. mar 2009

no caute kocky, ako ide den?

ankam
26. mar 2009

enjoy cize vyrazky.....?by ma asi porazilo.No ale aby si tu nebola jedina(co ho neberies) tak si ten roacutane daj napisat 😀 lebo ku nam nepasujes 😀 😀 😀 😀 😀
a enjoy ten La roche kde kupim?je to make up?tiez?
sashkaaaa-dnes som si ani na tvar nic nedavala-mam nejak pocit ze ma pali.......idem si uz spravit vecernu kuru asi 😀 a dam si pyzamo-lebo ma taha na spanie 😀 😀 😀

sweety to asi nem dobre ked mas stale taku cervenu........to asi nema niktora z nas.sice ja mam ale od bozul 😀

baby za mesiac cvadba a ja dufam ze to svinstvo mi pomizne 😠

enjoy
26. mar 2009

ankam ahoj 🙂

ten Toleariane make up maju v lekarni, su dve formy jeden je takuty v tube a druhy taky kompaktny v skatulke so zrkadlom. 😉
no veru, som tu jedina co Roaccutan uz neberie, tak by som mala zase zapadnut. 😀 😀 😀 zatial len to celo do frasa, vidis ono je to podobne ako u teba teba to zchadza od cela nadol a mne sa to zacina vracat tiez od cela. 😝
ankam za mesiac sa este vela moze zmenit, nevesaj hlavu, ved si spomen ake si to mala pred mesiacom, teraz to je urcite o dost lepsie, no a tak to bude aj o dalsi mesiac 😉

ankam
26. mar 2009

nooooooo hmmmm ani by som nepovedala ze je to lepsie ako pred mesiacom.Este asi pred tym mesiacom to bolo lepsie ako teraz 😀
no a ty si si ktory kupila make up?tekuty ci ten kompaktny?ktory sa lepsie rozotiera?

enjoy
26. mar 2009

no ja dnes pisem, som myslela Toleriane a tekuty 😉

ankam
26. mar 2009

no vidis,uz by ma v lekarni vysmiali...a cena je oki?a co priatelko?

enjoy
26. mar 2009

debi mas toho teraz vela podla toho co pises, tak sa drz nech to vsetko postihas a pridi obcas nakuknut, drzim ti palce aj na skusky. kedy budu? 😉
a inak u mna situacia taka, ze priatel sa ozval a komunikuje akoby sa nic nestalo. 🙂 zaujimave. 😀