Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

sweety22
29. mar 2009

ahojte.Mne roa zabral uz asi po dvoch tyzdnoch velmi dobre.Teraz ho mam dva mesiace a mam uplne hladku pokozku,ale sem tam sa este nieco vyskytne.Ak ste mali tazsi formu ankam a debi,tak nezufajte,ta sa vraj po styroch mesiacoch zvykne velmi dobre upravit a potom to bude uz len lepsie 🙂
Joe Moja sestra ho brala 7 mesiacov 30 mg,ale zda sa mi to kratko,aj ked vysledky su uzasne.

Baby,ja sa tiez bojim leta,lebo slnko milujem,ale asi to budeme musiet obmedzit,alebo si kupit nejaky SPF 50 no co uz.Ale slnko je aj bez roacutanu v dnesnej dobe velmi nebezpecne,hlavne riziko malignych melanomov..staci sa raz spalit a ani neviete,kedy sa to objavi..

debi7775
29. mar 2009

eweline ty si z Nitry vsak? 😝 a ano je to ako hydrolotio len na suchsiu pokozku...
sweety vobec nie,ja som mala praveze velmi lahku formu akne 😒

sweety22
29. mar 2009

Debi som si ista,ze ti to prejde.Ten liek zmensuje mazove zlazy,musi sa ti to zlepsit.Este vyckaj,uvidis,ze pride den,kedy sa to cele otoci. 😉 Prajem ti,aby prisiel cim skor 🙂

joe1
29. mar 2009

debi lenže nevieš čo všetko máš vnútry.. preto ti to takto drasticky zaberá, niekto to má všetko na povrchu, tak sa aj rýchlejšie z toho dostane, ja som tiež jeden z tých prípadov, ktorý to opticky až také zlé nemali, ale musel som toho mať v sebe v organizme veľa, pretože tiež mi to zaberá pomaly. pomaly ale isto.

debi7775
29. mar 2009

joe myslis ze je to spravna teoria ze sa to mame v pleti a musi sa to dostat von??..aj ja som si to najprv myslela..ale nemam to ani potvrdene doktorkou..a uz teraz ani neviem ci je to tak 😒

debi7775
29. mar 2009

sweety dakujem za podporu 🙂 dufam ze mas pravdu..

ankam
29. mar 2009

eweline mozes na slnko ale s 50 faktorom ako pise sweety.Aj ja milujem more a slnko-uz sa tesim.......no nie az tu 50 to nemusim.Ja sa tesim ked som cokoladka 😀

debi7775
30. mar 2009

inak baby ktora pouzivate ten pharmatex?zatial pohoda,spokojne?rozmyslam nad nim...

ankam
30. mar 2009

debi ze vraj pohoda.......je to dobre tak neviem
a coze uz sa nieco vaznejsie risuje????????

debi7775
30. mar 2009

ankam ale len tak sa informujem 😝
ako plet?

ankam
30. mar 2009

joj no akoze uz len moze byt moja plet????????,, 😠 po starom 😀

debi7775
30. mar 2009

ankam..moja brada zase vyzera ako po tretej svetovej 😠

ankam
30. mar 2009

a mna sa manzel prave pytal ci som sa ryla.........a ja ze hej 😉

gizela66
30. mar 2009

a ved tie lieky su prave nato aby sa tvorili vyrazky, aby to vsetko vyrazilo von a zmizlo... ja uz si ani nic nevytlacam, ked si nieco vytlacim, znova sa mi tam spravi vyrazka... keby si nevytlacam aj predtym, roaccutane nemusim ani brat...

a anka... manzel by ta mal skor podporit, ze sa to zlepsi a tak 😝

ankam
30. mar 2009

on tomu uveri az ked uvidi nejake zlepsenie.a ma pravdu,lebo uz ani ja sama tomu neverim tak sa necudujem jemu.
Ale je zase pravda ze ak si to vytlacim-tak sa mi to zahoji skor.........

gizela66
30. mar 2009

raz sa to musi zlepsit heh... ja som tiez neverila ze sa mi to zlepsi, nemam to ani teraz dobre ale urcite lepsie ako som to mala...
zahoji? no keby si to povytlacam a dam make up tak mozno to vidiet menej, ale tam kde si to vytlacim tak sa mi znova spravi vyrazka lebo to nevytlacis vsetko a ostava ti nieco este vo vnutri, takze tazko sa to zahoji skor🙂)) a ked si to tak budes vytlacat tak sa ti to nezahoji nikdy:P

ankam
30. mar 2009

neviem..

ankam
30. mar 2009

ja len take tlacim co viem ze mi vsetko pojde von.....take co este len zacinaju nie...to by som teda vyzerala 😀 mne sa nezvykne potom na tom mieste dalsia spravit tak neviem....

gizela66
30. mar 2009

o tom prvykrat pocujes?:D vsetci pubertaci to vytlacaju a nemali by:D

gizela66
30. mar 2009

no ja radsej nevytlacam nic...

debi7775
30. mar 2009

baby ja tiez vytlacam..raz som robila pokus no a ta vyrazka co somnetlacila sa mi hojila asi 2tyzdne a nakoniec som ju musela vytlacit aj tak 😝 a ked vytlacim,tak vyzeram sice tyzde ako debil ale tak zahoji sa to..ja nevem..kebyze nevytlacim tak mam pocit ze to tam ostane navzdy 😒 😒 aj ked je pravda ze niekedy sa mi urobi taky flacisko,ako teraz na polbrady 😠 😠 😠

debi7775
30. mar 2009

gizela a rovnako ako ked vytlacis a zvykne sa tam ta vyrazka urobit..tak tam kde si mala a netlacila sa ti neurobi niekedy nanovo??

debi7775
30. mar 2009

je uplne jedno ci tlacim abo ne ,vyzeram ako zombie!!!!!a uz ma to hneva...tie tabletky asi na mna neucinkuju...alebo veeeeeeeelmi pomaly...ale najnovsie mam pocit ze tak obcasne..minule som plet mala uz ako tak v pohode..a teraz zase..aj na brade..aj na lici..aj na cele bozula 😠

ankam
30. mar 2009

debi ma nestras-ja uz mam celo v pohode a kebyze sa mi este aj na nom urobi vyrazka tak ma je..........

ankam
30. mar 2009

debi pocula osm ze na akne je dobry vlastny moc 😀

ankam
30. mar 2009

baby a esteze mlieko a mliecne vyrobky zhorsuju akne----to osm si teraz vygooglila 😖
a prave Roacutane je lepsie zapijat mliekom 😀 ti vedci uz ani sami nevedia...........

debi7775
30. mar 2009

ankam,tak snad este taka zufala niesom 😀 😀 ale ktovie k comu dospejeme casom..mozno aj k tomu mocu sa raz schyli!! 😀 😀

ankam
30. mar 2009

tak to hadam nie.dufam ze ten R zaberie 😀 lebo potom uz fakt len moc 😀 😀 😀

ankam
30. mar 2009

debi a vraj pomaha nejaka maska z drozdia a vody........ 😀 drozdia mam na kila tak asi skusim 😀

eweline
30. mar 2009

debi: nie nie som z nitry ale z topoľčian ale bola si blízko 😉

ankam: s tými mliečnymi výrobkami máš pravdu pretože obsahujú mliečne baktérie čo je dobré pre črevnú mikroflóru ale nie pre pleť. ale ja sa ich nemienim vzdať ani keby čo bolo bo ja zbožnujem všetko čo je z mlieka 😀