• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

9. marca 2017 
debi ako bolo u lekarky????
2. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku krasne a ja s takymto ksichtom :cry:
2. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez s takymto ksichtom beham po vonku cely den :grinning:
2. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ma to ale sere...:D :angry:
2. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj sak aj mna........... :angry: :angry: :angry:
2. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola u doktora a čo som mala zvýšený ten cholesterol tak mi znížil dávku zo 40 mg na 20 ale povedal že to vobec nevadí lebo že tvár mám už peknú len že sa mi liečba predlži tak ma potešil a potom ma potešil ešte viac bo mám alergiu na slniečko čo som už písala a že mám chodiť v dlhých rukávoch a na tvár opalovací krém so silným faktorom bo že mi nchce dávať dalšie tabletky a že ani vlasy si nemám farbiť čo je dosť des bo ja mám svoje vlasy bledunko hnedé a mám ich farbené na tmavohnedo a to vyzerá jak šedivé kebyže sú no des. tak sa čil teším :grinning: :grinning: mi vylepšil dnešný krásny den.
2. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweline :grinning: tak tu aspon nebudem sama pisat do decembra :grinning:
2. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anakm nebola som lebo taaaakto vela ludi tak idem az v pondelok..jaj aj ja som nahnevana uplne..brada sa mi nece zahojit!!!!!a von nadherne..ani schudnut sa mi nedari..asi na mna prichadza jarna depresia...musim niecvo so sebou robit lebo takto to uz dalej nejde..aj tie tabletky ma hnevaju..uz by som ich teda nebrala..zobrali mi 10rokov zivota :angry: co sa ja s nimi natrapim..najlepsie ze uz ich druhy den neberem lebo mi dosli..a musim cakat do pondelka!!!
3. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som tu prvý krát čítam si vače problémy a tak a chcela som sa spýtať že aký máte názor na liečbu Roaccutane - akné, neviem či sa mám na to dať, už som to konzultovala s mojo kožnou, ale je to na mne a proste neviem či ano alebo nie..dik
3. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniska 26
fakt je to na tebe
ja ako som ich strasne chcela tak asi tak strasne mi nezaberaju nejak :grinning: stale cakam na zlepsenie
no niekomu sa to zlepsi uz po 2 tyzdnoch alebo po mesiaci
je to na tebe ja som sa z akne stale trapila takze som sa rozhodla s tym uz skoncovat
3. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi takze si bez tabletiek??hmmmm to nem dobre
3. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam ano bez :grinning: aspon mam kusok pauzu...

moniska ja rovnako..som hadam bola spokojnejsia predtym ako som ich zacala brat ako teraz..plet sa mi zhorsila,vytrpela som si dost..na druhu stranu kamoske zabrali po tyzdni a plet ma ako babo...
3. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach dnes je tak kraaaaaaasne..normalne som v euforii.......slniecko,az som dostala novy dych... :sunglasses:
3. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi ja som si aj na slniecku posedela.....len ma potom napadlo aby ma nespalilo :grinning:
3. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniska 26 to zavisi od toho,aky velky je tvoj problem a aku liecbu si mala predtym a ci zabrala.ak ti to odporucila lekarka,tak je to asi pre teba vhodne,ak ti mozem poradit z mojej strany,tak lieky som citila tak povedac hned,uz po asi troch dnoch sa mi plet zmenila z mastnej na suchu,ale zabralo mi to fakt rychlo,teraz ho beriem dva mesiace a vyrazky uz nemam,teda sem tam sa este nieco objavi,problem je akurat,ze mam vsetko suche-plet,vlasy,nosovu sliznicu,ale nie je to nejake extra,proste si myslim,ze je to lepsie ako mat akne.ine neziaduce ucinky som nezaznamenala,aj ked v letaku je ich velmi vela,ale fakt sa nemusis toho obavat,ine priznaky by sa ti nemali objavit.co sa mojej skusenosti tyka,tak by som isla do toho.uplne sa ti zmeni plet,niekomu hned,niekomu trosku neskor,ale urcite sa to zlepsi.prajem stastnu volbu :wink:
3. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... inak niekde som citala prispevok, ze vdaka tymto liekom moze vzniknut nador... no v pohode, nie?
3. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neznamena moniska ze by som ta odhovarala, hadam tie lieky aj pomozu...
3. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hadam len srandujes
3. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...uz nemam tolko pupakov, ale taku strasnu flakatu tvar a tie jazvy cervene co mi ostavaju... najhorsie je jak si ted dam make up tak mi to vidiet tak ci tak a este aj ked si ho dam na tvar hned sa mi zacne supat... a to jak je teraz krasne a zasvieti na mna slnko... no parada! :frowning2: a az mi to nezmizne... :unamused:
3. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz na tom asi takze sa mi robi dalsia bozula a mam flaky......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam nie nesrandujem, niekde na nete anglicky prispevok, kde nieco take pisal clovek, ze mu to dosralo klby svaly a neviem co este a vznikol mu nejaky TUMOUR , neviem presne aky, ale hej, nador...
3. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka no mne sa robia este aj vyrazky ale mam ich menej, lenze tie flaky cervene ci jazvy ci co su to... a je ich hojne!... :cry:
3. apr 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tych cervenych flakov mam aj ja hojne,ale oni podla mna tiez zmiznu-len pomalsie
3. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak celkovo mam hroznu tu kozu jajha...
3. apr 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ani nestraste s tym nadorom!!!ja som pocula zas ..jeden chalan pisal ze dostal cukrovku z tych liekov..ach jo,co to bereme my mlade stvory..dufam ze dozijem aspon tridsiatky... :angry:
3. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizela aj ja som riadna flakatica a make up to tiez nezakryva... :angry:
3. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja totalne male flaky po celom ksichte... uz nemam nejak vyrazky ale toto sa mi zda este horsie... fuj taka dojazvena :zipper_mouth:
3. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis debi... pekne nas to rozoziera zvnutra :D a este antikoncepciu si dat, no to iste.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...mne je tiez stale zle, hlava sa mi krutieva, nevidim, totalne zle sa mi dycha, slachy na pätach ma hrozne bolia (o tom som tiez citala...), suche ruky mam, stale som unavena a tak... hm, tak neviem ci to je liekmi alebo niecim inym... :confused:
3. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizela..tak mna strasne klby bolia,hlavne kolena,som ako stara babka ked si idem cupnut tak vzdycham.. :angry: hlava ma malo bolieva,obcas ale to ma aj predtym..a suche flaky mam tiez na rukach a aj na nohach najnovsie..a vies vsetko by som to vydrzala kebyze mam tu plet ozaj taku ze stoji zato..ale takto ani jedno ani druhe..
3. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pripajam sa :grinning:
3. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok