• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

9. marca 2017 
debi... vodicka veru pomaha... sa mi to dost zlepsilo, musim si zaklopaT:slight_smile: a tie vitaminy nepapam, doktor povedal, ze v tychto liekoch je vsetko co ma byt, ze to netreba, mozno potom... a ze to vobec nepozna... inak vraj to pomohlo aj na uplne hrozne akne ta vodicka + tie tabletky + tej istej znacky mydlo... a je to vyrobene len z nejakych byliniek... keby sa o tom dozviem skor mozno by som nemusela brat takyto brutal :sunglasses:
20. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mi jazvicky ostavaju a nezmiznu, takze budem muset potom nejaky laser vyuzit.......
20. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizela a mozno kombinovat tu vodicku a R?ak ano daj mi nazov ako sa vola ta vodicka
Idem do Uk tak kupim,alebo dam kamoske kupit.A kolko stoji?
20. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru napiste nazov aj ja idem do UK.. :wink: ..kebyze viem co somnou narobi tento brutal tak by som naozaj riesila tie vyrazky inym sposobom.. :unamused:
ankam dufam ze je v poriadku :unamused:
20. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj debi ja ked ta citam tak sa hned rozculim nad sebou-bo mam to tiez ako ty :angry:
20. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi ta co dame stretko v Uk :grinning:
20. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka .. http://cgi.ebay.com/101E-ACNE-GETAWAY-Herbal-Lotion-to-Clear-ACNE-Spots_W0QQitemZ130296593278QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Skincare_PP?hash=item130296593278
je to cinska vodicka... pozeram ze tie ceny su rozne, ze v lekarni to stoji dost vela, takze lepsie je to cez net tam objednat... a neviem ci sa moze kombinovat s liekmi ale ja si to davam... nie je to ziadna chemia takze mi to nemoze uskodit... a je to aj tusim na pigmentove flaky a tak...
20. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vyzera jak dajaky parfem z ukrajiny :grinning:
20. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tam to mas na tej stranke aj popisane nieco... skus si pozret:slight_smile:
20. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parfem? vies ako to smrdi?:D:D
20. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize je lepsie si to objednat takto cez net sem na SR??..pockaj a kolko to vychadza v prepocte na nase?..
ankam no ja sa hnevam na seba,na lieky,na doktorku..ale ozaj najviac na seba ze naco som sa ja sprosta zase dala!!!
20. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to 4libry akoze stoji??spravne to tam chapem?
20. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi aj ja na to kukam sak to je 100sk :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizela sak pozeram a kto mi prelozi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ankam nepamatas aku kozmetiku pouzivala enjoy?..bolo to avene clean ac..ci len avene ac?..
joj tak to ti neviem povedat hmmmmm,skoda ze tu nieje
20. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi no tak zadaj si ten nazov celkovo na ebay-i a niektore tam stoja aj vyse 30...
20. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizela fakt?tak to ako je mozne?
20. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem, podla toho, kto to predava, hm...
20. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono to nie je vyrážka. Jájj..už ani neviem spočitat u kolkých ludi som s tým bola. Aj snímky mi robili, aj akúsi sondu som vo vnútri mala, ale už ani neviem čo mi na to povedali. To mi robili v NR v súkromnej klinike, tam mi najviac pomohli, bo mi to jemne narezali aby to vyšlo von. O pár dni to bude možno vo fáze, že sa to bude prelievať, ale zatial to je tvrdé. Potom by sa to dalo narezať opať, ale ja to už nechcem, nedá sa donekonečna rezať hojiť rezať hojiť a potom sa mi to zas vrati.. SOm zúúúúúúúúfalaaa...
20. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimavee s tou vodickou..kazdopadne oplati sa vyskusat vsetko :wink: ..uz som zistila je to avene clean ac..som si to zapisala na papierik,teraz som ho nasla v penazenke..do riti zase si nepamatam ci som vzala dnes tabletky...mavate take vypadky? :grinning:
20. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mavame:slight_smile:
anabelka no to mas teda zaujimave...
20. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach anabelka-to je trest

debi vypadky?nieje to vedlajsi ucinok R?ja nemam zatial vypadky
20. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevytlacala si si na tom mieste nejak casto vyrazky? lebo ja som tiez na lici na jednom mieste mala toho strasne moc a kym mi to vyslo to trvalo, este teraz tam hadam nieco mam, ale no nic sa mi tam neprelievalo... :unamused:
20. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj dievcata teraz ste tu vsetky museli prist ked ja chcem ist prec :grinning:
20. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anabelka...tak ja som mala cystu nad zubom...a nevedeli mi 2mesiace prist nato co s tym mam..len ma strasne bolel zub a puchlo mi podnebie..a to podnebie strasne bolelo..a tiez mi ho stale takto nadrezali..vytieklo to z tade..zahojilo sa,zrastlo a zase to nadrezali..a donekonecna...no a potom na vychode mi zistili ze je to cysta...a ze v strasnom stadiu..ze ete 2 tyzdne a uz by mi nasi mohli truhlu objednavat lebo ze je uz taka velka ze skoro zasiahne nervy co su pri nose a ze to uz dovidenia dopocutia,ze ako ma doktori tu mohli len tak nechat,doktor sa tam prezehnal zze preboha to aky debil nevidi na snimku ze je to cysta a ze este aj ako rastie...takze mi robili operaciu za 5minut12..normalne trva taky zakrok 15min..mne trval hodinu..s tym ze uz aj narkoza mi vychadzala..uz ma to bolelo,ihlu som citila ked mi zasivali..na druhy den som vyzerala ako strasidlo..monokle dva,opuchnuta ale mam pokoj uz 4roky..takze davaj si pozor aby to nebolo nieco ine a aby si to netahala dlho...
20. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam moze byt ze je to z roacc..teraz nevem ci radsej nemam vziat ci mam ci co :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja pozerat medium...nakuknem jednym ockom aj sem na vas.. :wink:
20. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi svagor mal cystu tiez pod zubami jak hrom a tiez mu to dlho operovali-viem si predstavit ako si vyzerala :confounded:

no idem kuk telku a spat
nepiste vela a zajtra sa stretneme :grinning:
dobru noc vsetkym
20. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam dobruuu..a mali by sme si dohodnut cas kedy sa tu budeme stretavat vsetky :grinning:
20. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok