Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
28. apr 2009

debi co?2 dni?neverim 😒 😖

nicoolinka
28. apr 2009

helou🙂 dnes som bola na dentalnej hygiene..trvalo to 2 hodiny a tak mi roztahali usta ze som myslela ze umrem.. mam krasne zubky teraz 😀 a co bola sranda, ze som si so sestrickou dobre pokecala, bo aj ona brala roaccutane a uplne si pochvalovalo, ako sa jej to hned zlepsilo🙂 ako jej zavidim, bozzeee.. ja mam jedno licko uplne krasne uz, ale druhe nieeeee boze.....setko sa mi susi, odlupuje, s makeupom to vyzera pomaly jak lepra.. som zufala 😀 ..len vlasy si na to davam nech to nevidno.. a ukazujem sa len s tou peknou stranou... marijaa haleluja.. kedy to uz skonci.. 🙂

debi7775
28. apr 2009

ano uz len dva dni..ostane mi este jedna krabicka ale rozhodla som sa ze uz ju nevyberiem..lebo dvoma dnami ukoncim presne polrok..a uz ani predlzovat liecbu necem,poviem to koznej..druha kozna mi povedala ze tie lieky sa nemozu takto brat do nemoty,ze to mas vybrat urcite mnozstvo a ja uz som vybrala aj navyse..teda mesiac aj pol beriem navyse takze ja koncim,ved to nieje sranda,tie tabletky vysusuju maternicu,tekutiny medzi klbami aj v mozgu nejake tekutiny..a okrem toho uz som sucha ako slivka,flaky mam nielen na rukach ale aj na nohach par a najnovsie aj na chrbte..takze dost uz..uz len budem liecit tie flaky pekne sama..pockam nejaky mesiac..alebo polmesiaca a sa aj poopalujem trosku...

debi7775
28. apr 2009

nicoolinka cize bielenie zubkov?aj ja cem absolvovat 😉

nicoolinka
28. apr 2009

neviem či zrovna bielenie, skôr odstránenie všetkého čo na zuboch nemalo byť. 😀 ..ale vyzerá to super🙂
ako sa tak dívam do zrkadla.. tak mám pocit že to naozaj pekne mizne.. nemám nič nové už dlho.. ale mám jednu, do ktorej mi asi ide všetko z tých ktoré mi zmizli...😀 ale des hrúza humus.. 😀 neviem čo s tým.. mám chuť si to celé
rozhrabnuuuť a schuťou sa do toho pustiť.. držte ma! 😀

nicoolinka
28. apr 2009

http://www.ceknito.sk/video/335652
..pre vyčarenie úsmevu. podľa mňa.. total fatal na zjedenie AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Ako môže existovať niečo také krásne.. a tie labky... JAAAAJ ňuňuuuuuu!!!! 😀

ankam
29. apr 2009

debi takze to uz tak rychlo zbehlo ze si na konci a uspech nicmoc.......hmmmm to je teda sila
tak drzim palce aby sa ti to zlepsilo aj tak
a dufam ze tu zostanes aj nadalej 😀

debi7775
29. apr 2009

ankam tak uspech no...trapia ma flaky...uspech je uz aj to ze mi zmizli tie bozule lebo z tych som bola nestastna velmi ved si pamatas..a ty co??uz pohoda lahoda?

debi7775
29. apr 2009

P.S:jasne som tu s vami kym neskoncite aj vy 😉

sumienka2525
29. apr 2009

Zdravím vás všetky...... Prišla som vás kuk po dlhej dobe.... Ja mam už len 2 necelé týždne do ukončenia RO. 🙂 Po šiestich mesiacoch liečby môžem napísať, že mi pomohol tak na 70 %, nieje to to čo som čakala ale určite, je to lepšie ako to bolo. No najviac mi asi pomohol na vlasy, lebo sa mi už toľko nemastia a nemusím si vlasy umývať každý deň ako predtým..... K tým vysušením perám a pokožke: Bolo to strašné, pery mi neustále krvácali čo som ich mala také suché a hnusné. A po skušani milión prípravkov na suchu pokožku a balzamov ( aj keď na každom písali ze je ten naj a bla bla ) až pred koncom liečby som zistila čo mi naozaj na suchu pokožku a pery najviac pomohlo. No ale čo už. ...... K tým pigmentovým flakom čo tu spomínate, tak ich mam malo a nie sú mi až tak vidieť ( aspoň niečo ma obišlo v menšom množstve). Inač ,že je na to dobrý citrón ( to som len čítala, lebo mama ma také výstrižky z časopisov že na čo všetko je dobre ovocie, zelenina a tak).......... Tak všetkým čo sa liečite na RO vám držím palce............A dúfam,že sa tu po absolvovaných liečbach už nikdy nestretneme ( to myslím ako v dobrom) a keď tak sa stretneme na nejakej inej diskusii s názvom napríklad ::::: Šťastné a spokojné po liečbe RO 😀

debi7775
29. apr 2009

sumienka ja som na tom asi tak podobne...nieje to teda to co som cakala a uz by som sa nato druhykrat nedala..najprv strasne zhorsenie a potom pomale zlepsenie..a ja som citala o jablcnom octe ze na flaky tak bohvie..mozno na tych kyselinach nieco bude 😀

ankam
29. apr 2009

debi no ja tie flaky nemam a ani sama neviem ako zmizli,ale si myslim ze slnko mi na ne pomohlo.
a ako som na tom?hlavne ze sa mi nerobia hrce velke a tie male biele co mam pod kozou tak to mi vobec nevadi. 😉 este do decembra verim tomu ze sa mi to zlepsi,lebo uz teraz vidim zlepsenie.
Lekarka mala fakt pravdu ze ked pridem k nej v maji tak budem spokojnejsia 🙂

debi keby si brala od zaciatku malu davku a dlhsie tak by bolo to zlepsenie ale u teba to islo rychlo a s velkou davkou.No zlepsenie este moze prist,neboj 🙂

sumienka2525
29. apr 2009

debi : tak sme na tom rovnako. Asi nie kazdy ma take stastie ze sa vylieci uplne a natrvalo. 🙂 Na tie flaky je asi toho aj viac, ja som si len o tom citone citala ze je na pigmentove flaky aj na pehy a tak.

debi7775
29. apr 2009

ankam ja si myslim tiez to iste ze ked mi dala lekarka vysoku davku tak to hned chcelo ist vsetko von a naraz..a som mala vlastne asi 2mesiace take nenormalne zhorsenie...same bozule..a teraz mam koli tomu tie flaky lebo tie vyrazky sa nestihali hojit,robili sa nove...dufam ze tie flaky cez leto opalim...

sumienka ale ty si pisala ze si mala nepeknu tvar velmi vsak,dobre si pamatam..lebo ja som ju praveze strasnu nemala..tak som teraz taka nestastna z tych flakov..lebo tie sa nedaju bohvieako zakryt makeupom..predtym sa to vsetko makeupom v poho pozakryvalo.. 😖 tak teraz hutam co na ne vymysliet aby pomizli rychlo..

ankam
29. apr 2009

debi mi nejde ze do hlavy ze uz koncis,fakt to rychlo ubehlo.A co na to lekarka?zlepsi sa to este?

anabelka8
29. apr 2009

Ahojte baby, nahnevaná som .. 😠 Mám líco plné bielych podkožných vyrážok,prvé dni ma boleli, ale teraz nič, nevytlačam si to, dúfam že sa to dostane von i samo, ale nechapem ako sa mi tak mohla zhorsit pleť, ale nevadí, dá sa to zatial zakryť maekupom.
No a to bolo doteraz "zdrave" lico 😀 .. To druhé, ten opuch či ako to nazvať sa mi zmenšuje, čo sa mi moc nepáči, bo zajtra mám ist do tej Ba a ked uvidia že to nie je take kriticke, možno sa na to vykašlu, a zas to bude škoda času a peňazí.
😀 a čo som si včera spravila 😀 , som sa prehadzovala v posteli, som si vyťahovala paplon, som sa chcela zababušiť, a ako som ho potiahla k tvári, tak som sa palcom poškriabala, čiže nielen že ma "príroda" tresce, ale i sama som sa pekne dokaličila, na brade mam krasny škarabenec.. 🤐 ach, šikovnáá som 😅

debi7775
29. apr 2009

anabelka ty si nejaka akcna v tej posteli 😀 😀 😀 napis ako si pochodila v BA 😉

debi7775
29. apr 2009

anakam ano ta druha povedala ze aj po liecbe sa to bude zlepsovat..ze ta latka sa drzi v tele ete 2 mesiace 😉

anabelka8
29. apr 2009

debi
😀 😀 no bola by som aj aktivnejšia, ale sama? :D 😲
jasne jasne, zajtra som tu ako na koni s novinkami, ale cítim v kostiach dalsie sklamanie 😕

eweline
29. apr 2009

debi fakt vážne neboj sa tie flaky ti zmiznú, viem o čom hovorím bo ja som mala to akné fakt že strašné no des síce sa mi to hned zlepšovalo ale flaky som mala riadne som bola jak lienka 😀 ved napíš mi tvoj nik na pokeci abo daj mi meil a pošlem ti fotky z toho obdobia vtedy a jako to mám teraz ja viem že make-up ti to vobec neskryje ale vážne neboj sa tá pleť sa musí hlavne zregenerovať ja som si nič nedávala na tvár iba hydratačný krém. a teraz? chodím bez makeupu a vidím normálne ako všetci po mne zazerajú že im nejde do hlavy ako rýchlo mi to zmizlo a jaké to mám už pekné bo ja som mala bozulu na bozule a už aj za ušami takže dosť des a strašne ma to bolelo no nenormálne.

sumienka2525
29. apr 2009

debi: Ja som mala strasne vela akne a aj po chrbre , hrudi a kade tade. Vycististil sa mi chrbat , hrud, celo a nemam uz take akne ze malinke a vela ale sa mi robia take hrudy teraz po tvari ale inde nie

ankam
30. apr 2009

dievcata a odvtedy ako mi tie flaky zmizli-tak som si asi tyzden pred tym nedavala nic na tvar.aj teraz si nedavam nic ziadny krem.Rano sa umyjem a vecer a ani nemastim-nemam moc suchu tak preto.Mozno aj to zabralo 😉
anabelka myslim na teba.Taky skrabanec som aj ja mala nedavno na brade.staci len troska potiahnes nechtom a pokozka je teraz tenucka tak mas to raz dva 😀

sumienka ty uz tiez koncis?

lucyy01
30. apr 2009

anabelka myslim na teba a drzim palceky😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

barbiii
30. apr 2009

ahojte vsetci. chcela by som sa s vami podelit o moje skusenosti s roaccutanom. Dnes je tomu presne 7 mesiacov odkedy mam liecbu. No a pri mojej poslednej navsteve mi doktorka povedala, ze je to moj asi posledny mesiac. Comu som uprimne rada, lebo mam trocha obavi z tych vedlajsich ucinkov. Ale musim povedat, ze akne uplne vymizlo, len mi ostali fliacky po chrbate, ani nie po tvari. Tak hadam mi ich slniecko vytiahne. Drzim vam vsetkym palce.papapappapa 😉

sumienka2525
30. apr 2009

ankam: ano ja uz mam pred koncom , este asi 10 dni mam do konca ale rozmyslam ze to uz aj ukoncim v nedela.

anabelka8
30. apr 2009

No takže dorezaná zašitá a o nič múdrejšia. Chirurgička bola max neochotna, neviem čo mi robila, prečo robila, čo budem , proste viem len že vyzeram ako frontový vojak. Otvorila, vyčistila a zavrela. Keď som sa jej pýtala, či sa mi to už neobajaví mi povedala len: "uvidíme", takže tak. Nie som vôbec spokojná s dnešným dňom, v pondelok idem na prevez, potom asi uvidím ako vyzerám . 😖

ankam
30. apr 2009

anabelka panabeka,len aby to nebolo zbytocne........... 😉 😖

anabelka8
30. apr 2009

ankam--obávam sa toho, že bude ... uz som to mala docela male, a teraz zas jak vyzeram ..ach boze .. mám dosť všetkého..už nevládzem

sumienka2525
1. máj 2009

anabelka : Drzkam palce nech to mas v pohodke. Inac mne ako to zasili tak som si to doma mala odlepit a liehom potierat stale.

nicoolinka
1. máj 2009

Eweline, mohla by si aj mne poslať tie fotky? Rada by som videla ten výsledok.. vieš ako 🙂.. budem rada.. NIKolka66666 na pokeci. Tam mi to môžeš aj hodiť. 🙂 kujeem