Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

eweline
14. máj 2009

adiss: mohol by si aj mne poslať tie fotky na martinka197@azet.sk dakujem

gizela66: mno presne tak isto jak hovoríš ja som bola tu v TO u tej grunwaldovej, potom u Bogdanovej a oni to jak sestry presne to isté predpisujú proste ja neviem ako musíš vyzerať aby ti dali ten Roaccutane, teda tu v TO ako musíš vyzerať. a ano do bojníc chodím k Hemzovi on je brutálne super ešte mi tam aj zaforuje tak vždy idem s tade taká vysmiata 😀 . a ty si z kade ked chodíš k takým podobným doktorom?

didlinka88
14. máj 2009

sumienka..ja uz beriem druhy krat lebo co som brala pred 3 rokmi tak to len nejake 3-4 mesiace a hned mi to vysadili, lebo som zle znasala antikoncepciu a mysleli si ze je to od roa..ale nebolo lebo teraz som v poriadku...no a nevratilo sa mi to v takej miere...len v uplne minimalnej..ja som mala predtym hrooozne ale fakt hrozneeee akne...som musela tie naplne do prenosnej chladnicky prikladat na tvar aby som zmiernila opuchy..ale teraz uz len doladujem s terajsim roa..a dufam ze navzdy.. 😀

miraaa
14. máj 2009

empairo 😎 - a posles mi fotkxku sebaa...pre 😎 - aj ja cchem te fotky ak ovyzeral si a vyzeras PROSImmmm

miraaa
14. máj 2009

pre lucy-.. ale vazne to vazne nevidnoo a bez makeupu nemas fotku?.. hmmm,.................. 😀 ved moje si uz videla,,,,,

miraaa
14. máj 2009

pre
adisss-AJ mne prosim posli te fotky na fergii154@azet.sk

sumienka2525
14. máj 2009

gizela: S tými odtieňmi to mam aj ja problemy. Buď je svetli alebo velmi tmavý. Akurát tento od MB som sa trafila ale ako ma opalilo slnko tak teraz mi je bledy aj ten 😀 .

didlinka: A teraz antikoncepciu uzivas ci nie?

Inac ja neviem ci sa mi to len zda ale tusim ti co mali tu plet najhorsiu tak im ten RO pomohol najlepsie a z tych fotiek co som videla atd, ja som to az take strasne nemala ale akne mam stale ( sice asi o 70- 80% je to lepsie ako som to mala) a to som uz aj dobrala RO. Mne sa to urcite vrati, co nechceeeeeem.

miraaa
14. máj 2009

presumienka-jaa pouzivam acnecolor bledsii,mala som tmavý ale ten som bola ako opalena hneda.. ten už nepouzivan...a este na to tmavsiii make-up od misssporty..mala som bledis ale ten mam zas tmavsi teraz heh a tak pohode.. ale te chlpky na tvari mi vadia::/mozno su aj s tabletiek..........

gizela66
14. máj 2009

nicoolinka no ja neviem na chalanoch sa mi to zda este horsie, ale tak keby to mal moj nevadilo by mi to 😉 ved co si on so mnou prezil vsetky moje jebáky:D

gizela66
14. máj 2009

eweline z batovky som 😉

gizela66
14. máj 2009

sumienka.. ja som mala tmavsi teda este mi trocha ostalo a teraz som si bledsi kupila ale radsej pouzivam este ten tmavy, viac mi to zakryje tie jazvy a flaky 😀

sumienka2525
14. máj 2009

miraaa: Aknekolor aj ja niekedy pouziam ale tmavy. A mam aj od Dior aj ten je fajn. Ja som sa tych make-upov uz nakupovala aby som sa zamaskovala 😀 .

Gizela: Boze ja som si myslela ze po liecbe budem mat peknu plet a povyhadzujem vsetky make-upy, pudre a opak je pravdou, cize asi budem make.upom verna este dlho. ☹

anabelka: Ty si sa kde stratila? Ako? Uz v pohode licko? Boze ja mam na tych fotkach strasnu tu jazvu po tom pupaku. V decembi si to dam plasticky aj ja upraviť ak sa mi to uz nezlepsi. Mam z toho riadne depky. ☹

gizela66
14. máj 2009

sumienka ved aj baby s peknou pletou pouzivaju make-upy pudre a tak:D ja by som tiez bola najradsej keby mam dokonalu plet ale tiez sa asi make upu nezbavim nikdy..:D momentalne som ale rada ze nemam ksicht aky som mala, aj ked to neni bohvieco 😝

sumienka2525
14. máj 2009

gizela: ved ano ale ja by som najradsej nepouzivala nic, nech mi plet dycha.

gizela66
14. máj 2009

no mne kozmeticka jedna povedala ze dnes su uz take make upy ze plet dycha a aspon na tu vrstvu sada cely den prach a spina a nie na tvar a vecer sa to len pekne odlici 😎 tak neviem teda:D

sumienka2525
14. máj 2009

Ani ja uz neviem co je lepsie , kazdy ti povie inac 😀

didlinka88
15. máj 2009

gizela..mas pravdu...uz dnesne makeupy nie su ako brizolit, ze si to budela obijat z tvare.. 😀 a je to potrebne pouzivat, lebo potom sa ti upchavaju pory pocas dna spinou v ovzdusi a tvar vyzera velmi choro potom...dokonca aj moj chalan si dava dermakol v tenkej vrstve, co nie je ani vidiet ale tvar sa mu az tak nezanasa..
a sumienka aku davku si vybrala ked uz roa neberies...? lebo ono by si mala skoncit s tvarou ako porcelan..a nie ze este sem-tam nedokonalosti...lebo takto sa ti to moze vratit..doktorka ti uz ukoncila liecbu??

sumienka2525
15. máj 2009

didlinka: Brala som denne vecer 40mg po dobu 6 mesiacou. Tu tvar ako porcelan nemam a ani mat nebudem , akne mam stale a teraz ich mam take ine. Pred liecbou som mala male pupaciky a vela a teraz ich mam menej ale take hrckate a rapavu tvar mam aj na dotyk, vobec nie hladku. Skusim si tu urobit album s nazvom RO po liecbe lebo foto pred liecbou nemam take co by mi to bolo vidiet. Urobil sa mi este aj taky velky pupak podkozny , zapaleny a ten mi odstranili na chirurgii tak tam mam super hnusnu stiahnutu jazvu na tvari. Nieco ako mala anabelka.

No za nejake 2 tyzne mam ist este na krv a tehotensky test po liecbe co sa robi 5 tyzdnou, tak uvidim co mi povie kozna ale vobec nie som spokojna zo sebou.

gizela66
15. máj 2009

no tak to zas moj chalan nie ze by si nieco daval 😀 ale tak on ma plet jak babatko... keby taku ja mam 😨 :D

ankam
15. máj 2009

gizela ani moj manzelik nic moc extra neosetruje plet a ma ju ako detska prdelka
ztao ja mam uz 2 nove pupaky na tvari-ide ma porazit

a srdecny pozdrav z Londyna vam zasielam 🙂

lucyy01
15. máj 2009

Moj priatel ma tiez krasnu plet ako detsku prdelku..a nestara sa o nu vobec..len vodou umyva.. ☹ aj ja by som raz tak chcela...este ma cely rok aj krasnu snedy odtien ako keby sa opaloval...mozem len snivat asi o takej...

miraaa
15. máj 2009

sumienka-a to fotoo si nenasla?..

lucyy01
15. máj 2009

miraaa, ja nemam ani jedinu foto bez make- upu...tusim si pisala ze pouzivas aknecolor,,myslim ze by si mala skusit nejaky lahsi make up ktory by ti neupchaval zbytocne pory..teraz je vela dobrych make-upov a nie su ani drahe... 😉

miraaa
15. máj 2009

ale acnecolor som snim spokojna.. a este mam aj missporty. .a poseles mi bez make-upom a fakt mas krasneho priatela........ 😀

sumienka2525
15. máj 2009

miraa: neni mi to vidiet na tych fotkach, ale urobila som si album po liecbe RO , ja asi budem musiet ten RO este raz uzivat asi.

lucyy01
15. máj 2009

miraaa,bez make-upu nemam ale mozem si spravit,len teraz nemam na to cas..musim sa ucit na skusky 😒 ☹ 😠 dakujeem,odkazala som mu🙂)

didlinka88
15. máj 2009

sumienka..mala by si to dorazit nejakou lokalnou liecbou este..vsak uvidis co kozna na to..

a inak baby nedavajte si ten acnecolor dlhodobo, lebo to nie je vobec dobre...plet si donicite este viac ako ju mate...a okrem toho acnecolor ma v sebe latky ktore vysusuju a vam sa vysusuje pret zvnutra tak si ju nesuste aj zvonku, lebo si narobite zbytocne zlupovanie koze a flaky...!!! pekne nejaky make-up, ktory hydratuje pokozku..

sumienka posli mi to foto ako vyzeras teraz : d.nika@zoznam.sk...dakujem..

sumienka2525
15. máj 2009

didlinka: urobila som si tu album RO na konikovy a tam mam ako vyzeram, tak kukni

miraaa
15. máj 2009

pre usmienka-aha kukala osm ved tam mas iba asi 4 jebaciki nic viac ved mas cistu plet.. vazne.... tak v com je porblem a este raz liecbu prečo??? ved videla si ake som to mala ja:(.... pre lucy.. no ano spraw.. no a dakujem....

sumienka2525
15. máj 2009

miraaa: Tam mi to niej tak vydiet tie mensie pupaky, ale mam taku draplavu tu plet. To by si ma musela vidiet na zivo bez make-upu.

nicoolinka
15. máj 2009

kde si môžem pozrieť tie albumy? 🙂