Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

scajus
27. feb 2013

@ali12377 kazdy ma svoj vlastny typ... len dve vlastnosti su vzdy rovnake nici to cloveku sebavedomie a neda sa toho zbavit :D

scajus
27. feb 2013

@kathulka a tak s tymi jazvickami sa stale da nieco robit.. a v lete to ani vidno nebude.. dolezite je ze uz nebudes mat akne teda ak sa nevrati.. ale myslime pozitivne 🙂 !!

kdy
27. feb 2013

Nevíte někdo jak probíhá odstranování jizviček laserem? myslím ty do hloubky (ne jen červené flíčky) Na netu jsem toho moc nenašel , jen někde docela horory ...

ali12377
27. feb 2013

@scajus s tým len súhlasiť môžem 🙂

kdy
27. feb 2013

mně teda připadá, že se jizvičky na tváři dělají jestli mačkáš nebo nemačkáš,protože bez vymáčknutí to nechce zmiznout vůbec, přesně jak píšete ....

ali12377
27. feb 2013

počúvajte po vyliečení by sme si mali spraviť spoločnú žúrku " post roaccutane party" :D čo vy na to?? škoda, že sme z rozličných častí Slovenska a dokonca aj z Česka :(

kathulka
27. feb 2013

@ali12377 ja sa dopravim hocikedy a hocikam, len mi oznámte dátum a miesto 😀

scajus
27. feb 2013

@ali12377 súhlasim .. rozne vekove skupiny ale rovnake osudy :D ideme do toho?:D odkial ste inak ludia?

kathulka
27. feb 2013

Ja som z Trnavy 🙂 ostatní?

scajus
27. feb 2013

Bratislava :D

ali12377
27. feb 2013

@kathulka ja Košiceeee,,,,,
@scajus rovnaké osudy 🙂, no tak pekne, páči sa mi to slovné spojenie,
a mám ešte druhý super nápad :D mohli by sme isť aj teraz na párty, ešte v čase liečby, aspoň raz by som sa necítila diskriminovane :D, lebo väčšinou, keď niekam sa idem zabávať, tak iba ja mám vyrážky :( cítim sa tak blbo

kathulka
27. feb 2013

@scajus och Ty si aký kúsok 😀

ali12377
27. feb 2013

tak to ja som najďalej :D ale neva do BA je len "skok" 🙂 Slovnesko je maličké

kdy
27. feb 2013

@ali12377 no myslím, že nejdál jsem já 😀

sypac077
27. feb 2013

@kdy v prvom rade si priprav pomerne dosť penazi, žial laser je celkom drahý.... ako to prebieha? na youtbube máš videa, inak po 7-14 dnoch sa zošúpe koža, pod ktorou je nová

kathulka
27. feb 2013

@kdy no ale na takú party by si určite prišiel 😀

kdy
27. feb 2013

@sypac077 dík, zkusím najít ....

kdy
27. feb 2013

@kathulka nevím jestli by měli naše pochopení 😠

sypac077
27. feb 2013

@kdy inak efektívnejšia je dermabrázia, nie mikrodermabrázia

https://www.youtube.com/watch?v=E1l0b5yEj5Q
kdy
27. feb 2013

@sypac077 no vypadá to dost hrozně .. 😝

sypac077
27. feb 2013

@kdy vypadá, ale čím hlbšie tým efektívnejšie a koža sa aj tak zahojí, takže sa nemusíš bať

marti86nek
27. feb 2013

@kathulka no, já můžu říct, že zhoršení bylo dost veliké, zejména na tvářích a spáncích, nyní mám v sobě 4500 mg a na zlepšení stále čekám....jinak, pokud jde o to vymačkávání, tak ani já jsem se neudržela a nějaké vymačkala, myslím, že kdybych to neudělala, měla bych je vyboulené ještě dnes 🙂

marti86nek
27. feb 2013

Příbram 😀

kathulka
27. feb 2013

Tak dnes sa mi normálne začali šúpať pery, to tu este asi nebolo, že? 😀

scajus
27. feb 2013

@kathulka Ale bolo ale bolo :D vselico tu uz bolo aj mne sa supali :D ale potom to nejak prestalo ked som si davala na to hojivy zazrak z avonu :D a ano dame nejaku party!! :D

kathulka
27. feb 2013

@scajus ale ja ich vôbec nemám suché, balzam si dávam 100x za deň, toto fakt asi aj preháňam 😀 a normálne ma to štípe, červené sú a šúpu sa, to je sranda tento liek 😀 ok, takže počkám, kým to prejde 😉

kathulka
27. feb 2013

@scajus Ty máš koľko rokov? 🙂 asi to tu bolo spomínané, ale nepamätám si to všetko už 😀

martinasukennikova
27. feb 2013

@kdy ja začínam 4 mesiac a stále nič :(

scajus
27. feb 2013

@kathulka hej aj ja som cih mala cervene a supali sa mi skoro az do krvi ... auuu a potom to zmizlo zrazu.. hej je to sranda, co dokaze s clovekom urobit taka mini tabletka :D
ja mam 18 r. ty?
@martinasukennikova nezufaj ja som teraz v polke piateho a az teraz sa to zacalo lepsit.. ale uz som mala take depresivne stavy ze koniec.. jediny kto vie ze to beriem je moja mama, takze to nemam komu hovorit len ju furt otravujem, som jej uz plakala ze som si to nemala davat a ona stale len ze vydrz.. ale fakt asi VYDRZME to! to dame ludkovia 🙂 pekny vecer vam prajem a nezufajte raz to bude dobre .. myslime pozitivne. ale jednoznacne po vybrati idem zurovat aspon tyzden vkuse! :D

kathulka
27. feb 2013

@scajus ja až 23 🙂 idem s Tebou na žúrku 😀