Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

miraaa
5. júl 2009

anabelka8-a kolko má výražok na sebe nemnožes mi posaltttt fotoos bez make-upu?

anabelka8
5. júl 2009

miri, keby mam poslem, momentalne je fotak pokazeny, foto bez makeupu nemam, kedže sa fotim vyhradne len s nim, a aj to mi robi problemy 😒 vyrážky mam na jednom lici, ale už nie zapalené, len take fliačky, našťastie teraz to mám kludne, ktovie dokedy

miraaa
5. júl 2009

anabelka,aj ja to mám take..a cervene flaky a vriedky... a opalovala som sa 2 krát ale furt som červená:(......... 😖

nicoolinka
5. júl 2009

miraaa - NIKolka66666@azet.sk. 🙂

anabelka8
5. júl 2009

miri
vriedky prave teraz nemam , je to ukludnene, ale flaky hej, ešte že existuje makeup 😠

sumienka2525
6. júl 2009

tena: No len mne to aj prepichovali aj narezavali a stale sa mi to tam tvorilo znova a zapalovalo sa i to tak mi museli vybrat akoze to puzdro a zasit. Ja som brala RO pol roka 40mg denne. Na slnko som ziadnu reakciu nemala , opalilo ma pekne do hneda a faktor som mala tusim 15 to bola a to som sa tiez nenatierala stale.

sumienka2525
6. júl 2009

Miraaa: Ty si sa to pytala na tie chlpky na tvari ??? No uz som presvedcena o tom ze to je z RO. Auriane mi dala stranku kde su temy kadejake a tam tiez pisu ze chlpateju z RO na tvari. Mali by to tam dopisat ako neziaduci ucinok. A asi tie chlpky uz nezmiznu .

Auriane: Diki za typ na tu stranku. Vela dobrych tem tam je, ani som sa nemohla odtrhnut z tej stranky. 😉

sumienka2525
6. júl 2009

😉

tena
6. júl 2009

Dikes SUMIENKA2525 za odppved a este napis please o aku stranku ide.Dakujem-e 😎

sumienka2525
6. júl 2009

tena: Ta stranka je: zdravie.sk
a tam su kadejake temy o kade com.

miraaa
6. júl 2009

sumienka2525-achh ale vieš. prečo to hned nepovedala dochtorka... ja sa jej to spýtamm..:(PRE Všetkých..... ja mam furt cervenu tvár kedy zhnednem:????????:( a te cervene bodky ci co su to flaky zmiznu?ach te chlpi:(

miraaa
6. júl 2009

Inak baby ked sa kukám do zrkadlaa mma take podkozne bodky biele nehcapem tomu.. a teda poradte mi kedy mi zhnedne tvár?/po opalovaní):(......

joe1
6. júl 2009

čaute všetci, najnovšie (alarmulúce) správy odo mňa: tvár super, som spokojný, paráda, aj farba sa už začína pekne vyrovnávať zvyšku pokožky - aaale zostal som nedávno v šoku - strašne sa mi vyhádzal zadok ☹ a začína to pomaličky prechádzať na chrbát, aaaach jaj, v týchto miestach som nikdy nemal vyrážku a teraz to začína byť brutálne ☹ nie sú to klasické vyrážky - vytlačiť sa nedajú, len červené bodky, niektoré malé, niektoré veľké - má tu niekto s takýmto vedľajším účinkom skúsenosti?? ku kožnej pôjdem najskôr až pozajtra, keby niekto dovtedy odpísal, nenadával by som. dúfam, že to všetko zmizne po vysadení, na druhej strane by som to nerád vysadil kvôli tomuto predčasne.. 😒 aaach jaj, samé komplikácie...

gizela66
7. júl 2009

ste tu niekto spominali od Dermacolu ten gelik s pumpickou alebo take nieco... mate to niekto a ako to posobi?🙂 ja som sa skusala spytat v lekarni ale tam o tom nevedeli...

sumienka2525
7. júl 2009

miraaa:
Ak ti bude tvrdit ze to nie je z RO tak to je somarina. Ja som si to na sebe spozorovala tiez pocas uzivania RO a ked som vcera chvilku citala co pisu o PO ostatny tak som o tom na 100% presvedcena ze to je z neho.
Neboj sa zhnednes. Si taky bielsi typ??? Lebo aj kamoska je bielsia a trva jej to dlhsie pokial zhnedne.

joe1:
A nemas to nieco ako potnicky ked sa to neda vytlacit alebo take nieco z tepla??? Lebo moja mala sa tiez dost poti a robia sa jej pupaciky z toho hlavne na miestach kde ma veci stale na sebe. Ritka a chrbat.

Jaj vcera vecer som si vytlacila ten velky pupak nad jazvou na tvari. Fuj. Ja sa toho uz asi nikdy nezbavím - tych pupakov. ☹

didlinka88
7. júl 2009

joe: aj ja si myslim ze by si to mohol mat z tepla..ak hlavne v lete sedis alebo nosis obtiahnute spodne pradlo je to normalne,skus si to na noc posypat detskym pudrom, malo by ti to zmiznut za nejaky cas.. 😉

miraaa
7. júl 2009

mira-No spytam sa jej to potom ked podjem na kontrolu a kolko to bude..trvatt..?........ 😖

joe1
7. júl 2009

Diky baby za rady, ale podľa mňa to teplom nebude, nikdy sa mi toto ešte nestalo, navyše žiadne obtiahnuté spodné prádlo nenosím, nosím totiž už dlhodobo v teple voľné tzv trojštvrťáky - kraťasy naostro 😉 som proste taký letný týpek, ktorý nič zbytočne navyše na seba nedáva a keď sa aj pri nejakej aktivite počas dňa spotím, hneď sa dám do sprchy, myslím, že to bude alergická reakcia na Roa, asi som už predávkovaný.. ale tvár vyzerá vážne super momentálne, takže diky, skúsim zohnať ten púder prípadne sa popýtať kožnej. A vám sa ako darí?? Prichádza zlepšenie?

miraaa
7. júl 2009

už som bola presvedcena ze ta plet ustupila no zase mi narastli te chlpi su hnusne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ankam
7. júl 2009

joe ahooj
no v mojom pripade neviem ci mam hovorit o zlepseni-ale uz bezi 3 tyzden a ja som bez bozule........som max.spokojna.Len aby som to neukrikla 😉

sumienka a kedy sa chystas za koznou.......?
ja som si aj troska tvar opalila a je pekne hneda-bez flakov a hocicoho.

A tie chlpy akoze kde mate?na tvari?ci kde?lebo ja som to nejak nespozorovala.. 😅

miraaa
7. júl 2009

ankam ano na tvárii a zevrja je to s tých tabletiek:(.............

nicoolinka
7. júl 2009

ja tiez nebadam ziadne chlpy.. zaklad je hlavne si to neholit.. ked je ich par, da sa to vytrhat... ale absolutne som si na sebe nic take nevsimla.
Ankam, tez musim zaklopat, bo mne sa uz tiez nerobia..vobec. klop klop klop. 🙂

miraaa
7. júl 2009

nicolinka-ako vytrhat ptom ti už nerastu?::..............

didlinka88
8. júl 2009

aj ja mam zopar chlpkov, na tvari, na dekolte a na chrbte ale su to len biele a ani ich nie je vidno, ale je to z roa, lebo som to tam nemavala.. to v podstate ani nie su chlpy, iba male chlpky a volaju sa lanugo.. to zvyknu mat aj babatka, alebo sa to podoba chlpkom na broskyni.. 😉

sumienka2525
8. júl 2009

Didlinka: Ano take biele jemne ale ja si ich vidim. Nevies co to casom zmizne??? Ja to tam nechcem. mam ich tiez na tvari, dekolte a chrbte ako ty.

Ankam: Chcem ist tento alebo na buduci tyzden za koznou

ankam
8. júl 2009

podla mna zmiznu tie chlpky....ale sumienka ty uz neberies a nezmizli?tak neviem 😖

miraaa
8. júl 2009

sumienka2525-aj mne to vidno moc ale ostatny vravia ze to nevidno ako ktory už mi to povedali 4 ludia ze mam chlpatu tvár... s make-upom to omnohoo viac vidiet hlavne na slnku doma nie.. ja som ich oholila...vies nepoveim kebi ich mám len ako oblastii pri uchu vies tak.. ako normalny ludia...... a nie na liciach.. a to moc vidno:( ja som taketo asi nikdy nemala:( ale dochtorka vravi ze to s toho neni a ze mi nic nevidi ja si to vidim.. ja pojdme za nou a poviem ze aj viacerii maju tie chlpky co mi na to povie?....... ☹ aj tak už mám dokašlané celé prázdniny ja už si mam vyberat školu a nie zatazovat sa s mojim kscihtom....teraz bi som viac brala vyrazky ako te prij..chlpy:(........

sumienka2525
8. júl 2009

ankam: Ja uz zo 2 mesiace neberem RO. No ale ja ich nechcem ☹

miraaa: No viem asi ako sa citis. Som na tom podobne. Aj ja som z tych chlpkov na nervy a dobre. No som zvedava co ti povie kozna na to. Potom napis. Je to z toho RO na 100%. Viaceri o tom pisu ze to maju od kedy uzivaju RO. No ale ja si myslim ze s tym maju nieco aj hormony. Asi mame viac muzskych hormonov my co sa nam chlpky urobili a RO nam ktomu uz len dobre dopomohol. ja som si dala predpisat HAK na akne a tam je ze je to aj na neziaduce ochlpenie. No tak som zvedava. Jaaaaj futr je co riesit. ked nie akne tak chlpky a takto to ide dokola

miraaa
8. júl 2009

Presne moya.. ja koli tomu furt revem...je možno aj v tom prauda.. ze mame viac ochlpenie to stim hormonmi... nepojdes nahodou tento tyzden za kažnou ja tam idem ked mi dojde krém ..Vieš ty máš lepši rozum a si na tom vyššie než ja ja mam len 14 rokov a už takéto problemi.. ide o oto ze som si to aj ohoolila a neviem.. myslis ze sa to dá ostránit?Velmo si mi pohohla ked si napísala... toto..som rada aj je mi aj luto že si so mnou v tom vieš ale ja to už mám neskutocčne bojím sa každé rano pozriet do zrkadla.. furt musím mat niečo prečo mi už nedaju pokoj s pletou ach ja už som si toho vela pretrepela necch mi už daju pokoj a nech idu na te namyslene baby.. a nie oni maju take pekne tváre a nič... si na to nedávaju:( závidim uplne každemu kdo ma peknu tvár aj bez make-upu.. te chlpky ma teraz ozaj štvu bojim sa že mi to už nikdy nezmizne:( a žee už sa s tím budem trápit celí život... 😢

sumienka2525
8. júl 2009

miraaa: Aj ja som si poplakala veru a stale na to myslim. Ked som niekde kde je viac tma tak sa viem aj uvolnit ale ked som na dennom svetle tak sa ani nesustredim na nic lebo stale myslim na to ze my je vidiet tie chlpky. Som na nervy. No len dufam,ze mi to bud zmizne samo, alebo po tej antikoncepcii, alebo najdem nejaky sposob ako sa toho zbavyt
Ku koznej sa chytam tento alebo na buduci tyzden. No ale ja pokial som neni objednana tak sa viac menej len chystam a potom to odkladam a tak. APo vysledky krvy som si tam mala ist pred vyse mesiacom a este som nebola. 🙂 To som cela ja. 🙂
Ale ak tam pojdem tak sa jej na to spytam a hodim s nou rec o tom. Potom dam vediet.