Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
6. apr 2009

joj vydrzat.........sak uz mam zase depky ked sa s niekym stretnem mam pocit ze mi pozeraju na tvar........a sa hanbim za seba
vydata zena co ma dieta a tvar jak pubertacka 😠

debi7775
6. apr 2009

ankam nebojaj....ja tiez nevyzeram bohvieako... 😒

ankam
6. apr 2009

a co noveho moja???
my uz 2 dni za sebou grilujeme 😝

debi7775
6. apr 2009

ja tiez som bola cely vikend na slniecku,sme sa boli korculovat,v parku a taak...vsetko ok no len ta tvar ma mrzi...tak vam je luxusne ked grilujete a este aj vinko k tomu 😉 🙂

ankam
6. apr 2009

noo to ti poviem aky luxus 😀
idem do hajan uz tak dobru nocku ti prajem 🙂

gizela66
6. apr 2009

MIKINA je trigovica 😀

ankam
7. apr 2009

aha 😀

teda mna asi chytilo vcera lebo tvar mam hnedsiu 😉 uz aspon neni taka biela 😀

debi7775
7. apr 2009

boa mna jebne z toho ksichtu uz raz!!!!!!!

eweline
7. apr 2009

presne tak gizela mikina je trigovica 😀 😀 ja že už som taký maďar že mi nerozumiete 😀 . u vás sa to nepoužíva? bo tuto skoro nikto nepovie mikina všetci iba trigovica 😀

eweline
7. apr 2009

debi: to akože akné sa dusíkuje? to som v živote ešte nepočula. a ved to muselo aj boleť strašne a na tváry k tomu nie náhodou? ja som mala dosť ked mi bradavicu dusíkovala na ruke ked som bola ešte mladšia jaaaau

debi7775
7. apr 2009

eweline nie 😀 😀 voobec to neboli..cosi..praveze je to take prijemne...to ta len ponatiera takou chladiacou zmesou,takou parou akokeby..a to je vsetko..kedysi som nato chodila kazdy tyzden.. 😉

ankam
7. apr 2009

debi a potom mas z toho taku bielu tvar?ked ano tak aj ja osm na to chodila teda na mrazenie 😖 ale ani to nepomahalo
zase mam bozule prisam panu idem k lekarke asi coskoro 😀 😠

anabelka8
7. apr 2009

Ahojte, ja beriem Roaccutane 2 týždne a musím povedať, že už vidím ako také drobné výsledky, resp. nevznikli mi žiadne nové vyrážky, dúfam, že ale nepríde fáza zhoršenia.
Beriem aj antikoncepciu, kožná mi bez potvrdenia od gyndy ani nechcela predpísať roa. Mám Yasmine tabletky, aké máte s ňou skúsenosti?
A celkovo zmena váhy s Roa a Yas?
Vedlajšie účinky sú zatial - strašne popraskané a suché pery, pod ústami suché velké flaky. Neviem si s nimi rady, odporučili by ste mi niečo?

gizela66
7. apr 2009

eweline no sme z rovnakych koncin heh:D

ake zmrazenie a dusikovanie? to vyzera dobre, by som si dala najradsej zmrazit ksicht..... 😝

anabelka... no ved pockaj, pride aj faza zhorsenia 😉 a s tou vahou.. no pribrala som trocha ale to bude tym ze vela jem a nesportujem, liekmi asi nie... 😀 a antikoncepciu neberiem, staci, ze beriem tieto lieky, nie este dalsi sajrajt...
a ja beriem ved treti mesiac a takto ako teraz sa mi vobec este nesusili pery a tiez mam take lisaje pod ustami, na rukach zmizli...

ankam
8. apr 2009

anabelka ja beriem 4 mesiac tiez z antikou-ale Diane a zmena vahy ziadna 🙂

didlinka88
8. apr 2009

anabelka: ja tiez nemam pocit, ze by sa mi zmenila vaha..akurat, ked beries antikoncepciu, tak sa ti zavodni telo.. a suche pery mam od prveho dna, co som zacala brat lieky, s tym mam najvacsi problem, pretoze je viditelny, hlavne tie obrovske kutiky na oboch stranach pier..Tak drzim palce pri liecbe!!! 😉

debi7775
8. apr 2009

baby mne sa dnes urobili nejake dva pluzgieriky na pere!!!!!!to co uz zaseeeeeee boha...
a baby nie nie dusikovanie nieje zmrazenie..ziadna biela tvar..to ti udusi vyrazky skratka 😀

anabelka8
8. apr 2009

Nik nevie nejakkú fintu na tie pery a kútiky? Hadam to nemyslia vážne, že to takto bude po celý čas liečby. 😢

dreamkas
8. apr 2009

caute🙂
dnes mam akurat mesiac,co beriem Aknenormin zatial je to v pohode,co sa tyka tych vedlajsich ucinkov-akurat sa mi predvcerom 1.krat krv z nosa pustila,ale inak v poho.A fakt mozem pozorovat,ze moja plet je ovela menej mastnejsia a vlasy si zmyvam raz za tyzden,co je uplne skvele🙂.Dnes som si akurat bola kupit mlieko na opalovanie s ochrannym faktorom 15,aby som sa zacala uz od zaciatku chranit pre slnieckom🙂

A ak mozem poradit nieco na tie strasne kutiky na perach-ja nepoznam nic lepsie na to,ako harmancekovy balzam na pery-uplne vazne.hned ako citim,ze sa mi chce spravit tak ho pouzijem a na druhy den ani stopa po kutiku,takze fakt vrelo odporucam🙂drzte sa
ja pouzivat tento: http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/2098169-ast...

ankam
8. apr 2009

dreamkas prave takyto mam kupeny-len som sa este k nemu nedostala 😉

ja si na kutiky davam taku masticku co mi predpisala lekarka a co ja viem ci pomaha.......je mastna aj na pery si ju mam davat,lenze ma blbu chut ked nahodou oliznem pery.....tak si ju nedavam

jaaaaaj debi ako pred smrtou sa na nas vsetko lepi 😀

debi7775
8. apr 2009

tak ten si pojdem kupit aj ja..nech mam ked mate aj vy zienky 😉 ankam mas pravdu..ako hybridi budeme...!!!!

anabelka8
9. apr 2009

ten balzam na pery Astrid som zatial ani v jednej lekárni nenašla, ale v meste ešte zostalo pár, ktoré musím presnoriť, tak dúfam, že ho nájdem ... 😠

ankam
9. apr 2009

anabelka ja som si ho kupila normalne v tescu-tam ich je plno 😉

debi7775
9. apr 2009

baby ani my ten astrid nemame v drogerke 😠 dnes som bola...

debi7775
9. apr 2009

ankam enjoy sa neozvala? 😒

eweline
9. apr 2009

dreamkas: ja som si pred týždnom kúpila krém s faktorom 50 od Avene a inak musím uznať je super, mi ho poradila lekárnička. že je založený iba na mineráloch a je hypoalergénny a nemali by sa z neho tvoriť ani vyrážky. a zatial vážne nič.

ankam
10. apr 2009

ahojte
debi nie neozvala sa
eweline ja si este nedavam krem na tvar.trosicka hnedosti nezaskodi-lebo som bleda po zime jak snehuliak 😀

anabelka8
10. apr 2009

mám takú otázočku, bolo mi povedané aby som používala krém s ochranným faktorom, vidím, že vy to už aj podaktoré robíte, ale nik sa nezmienil, ani moja kožná, že čo by sa mohlo statť, keby tú ochranu krémom zanedbám ..ddakujem za odpoved 🙂

debi7775
10. apr 2009

anabelka rakovina koze 😀

debi7775
10. apr 2009

ankam ja zatial tiez este nepouzivam..ved este to nieje az take hrozne... 😒