Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

nicoolinka
15. máj 2009

už to mám..

miraaa
15. máj 2009

pre sumienku-no wed an oeste aj fotak vela zakrije.. to je ine na zivo...

lucyy01
16. máj 2009

ako sa da pozriet ten album sumienka?

sumienka2525
16. máj 2009

Na pravo pri tejto sprave mas take ikonky, Tak klikni na ten fotak

barborenka
16. máj 2009

ahojte ja som tu nova,dozvedela som sa o tomto po nahodnom prezreti sumienkinho albumu,ja som tiez uz na nervy,akne mam odvtedy co sa mi narodila dcerka,skoro 3rok,brala som antibiotika,vsetky mozne kremy som vykusala a v pondelok sa chystam za nasou koznou ci by aj mne nemohla predpisat Roacuttan ale silne o tom pochybujem ze mi ho predpise..... ☹

miraaa
16. máj 2009

pre barborenka.. no mozno to bol reakcia. ked sa ti narodila cerka.. a posles nam fotky?... .ale podla toho ake to mas nemoze ti to predpisat ked mas par jebacikow.. ale tazku tvorbu akne...

sumienka2525
16. máj 2009

barborenka: No vitaj. 🙂

miraaa: ani ja som nemala zasa velmi tazku formu akne ale dlho som s tým bojovala a nič mi na to nezaberalo. 😉 Skoda,ze som si aj ja nespravila fotky pred a po take detailne. ......

miraaa
16. máj 2009

PRE SUMIENKA- No aha.. tak dobre.. mna trapia aj moje vlasi boo su strasne...nevime ic zo zehlicky .a bo s cohoo a vypadawaju mi moc moc moc ... ach a mala som dakedi take krásne vlasky:(... ☹

sumienka2525
16. máj 2009

miraaa: A od kedy ti vypadavaju? Bola si s tym u doktorky?

Ozaj baby a aku antikoncepciu beriete ( tie co beru 😀 ) s RO????? Mne kazala kozna ze si mam dat taku co pomaha pleti. ..... Ale som ju neposluchla brala som triquilar a teraz si chcem dat predpisat nejaku co zlepsuje akne, vlasy a tak. Mozno ze keby mam inu HAK tak by som tu plet mala lepsiu ☹

lucyy01
16. máj 2009

Sumienka,ja nemam R. ale beriem Diane,uz 3.rok,pleti pomohli a vlasom tiez,ale keby neberiem diane tak beriem teraz R.lebo kym som nebrala antikoncepsiu tak som mala tu plet strasnu...a myslim ze aj ankam ma diane,nie ankam?lebo niekto tu uz davnejsie strasil ze diane sa s roa.nemoze brat... 😒

sumienka2525
16. máj 2009

lucyy: No pocula som ze pomaha Diane na plet ale ja som rozmyslala o Chloe to ze je to iste ako Diane len to robi ina firma a su lacnejsie. V pondelok chcem ist na gyndu. Tebe brali aj krv ked si si davala antikoncepciu predpisat? Mne moj gynekolok krv nikdy nebral a vzdy mi dal HAK aku som chcela. Ale viem ze HAK je nejako rozdelena podla hormonov ci co a nie kazdemu sadne hociaka HAK.
No ja uz len dufam,ze mi pomoze na plet, lebo som zufala a RO by som uz nechcela uzivat,lebo ked si predstavim zasa tie pery popraskane ,vysusena cela, brrr. 😢

sumienka2525
16. máj 2009

lucyy: A nepribrala si z Diane?

barborenka
16. máj 2009

tak si to teda mozte pozriet na pokeci,moj nick je Barborenka29 a heslo do albumu je baska
no tie fotky som odfotila dnes ale mozno vam to niektorym nebude pripadat az take hrozne,no ale pre mna je to hrozne,nakolko som nevidela vas ale na tychto fotkach mam teraz plet celkom dobru,ked by som to tak mohla povedat,byva aj o 100krat horsia

sumienka2525
16. máj 2009

barborenka: idem kuk album

tena
16. máj 2009

Miraa-odkedy Ti vypadavaju vlasy?od začatia liečby Roa?asi nie.
Može to byt z niekolkych dovodov,od stresu,cez štítnu žĺazu, hormon.víkyvy,hoci čo,mne pred 2.rokmi začali rapídne zo stresu vypadavat/pozor, stres sa prejavi s napr.vypadavanim vlasov aj po 3.mes,nemusi ihned/,a odvtedy sa to kazdu jar opakuje,na zopar mes. Existuje spústa pripravkov na to.Ak chces,poslem tipy🙂
Ja užívam AKN-zn.Minerva,mesačný doplatok cca 300sk,čo nie je málo. Ale tuto mi odporucili kvôli pleti,ale je ich viac. Napr.Chloe som mala kedysi skor,este pred začatim Roac,a nic moc ,ale každy je z nas iny,tak neviem.ale lekar vam znacku poradi.

anca1987
16. máj 2009

ja pouzivam HA triregol,ale sa mi zda,ze som teraz pribrala ☹ ........uz som ju kedysi brala ale teraz citim,ze mam par kil naviac 😠 ...beriem Roa. asi 12 dni......zatial samozrejme este ziadne viditelne vysledky,ale plet je jemnejsia nie len na pleti.....zatial ziadne negativne ucinky.....iba trocha suchsie pery ale nie az tak velmi....a menej mastna plet co mi len vyhovuje nakolko vzdy ked som si dala makeup tak o hodinu som sa cela leskla 😠 .......len skoda,ze to treba brat tak dlho........dufam,ze to rychlo zbehne aby som mohla vysadit HA a najmä , ze sa tych vyrazok konecne ako tak zbavim 😉 .....drzim vsetkym palce

miraaa
16. máj 2009

pre barboreka-ty? nemas ani potuchi co je to akne.. mam ti poslat ako som vyzerala ja??...a pre tena-ale nie,,, len tak apr.. ale to je asi zo zehlicky te vlasky:( ☹

anca1987
16. máj 2009

a este sa chcem opytat ktory odtien toho makeupu maybeline dream satin pouzivate?........len pre zaujimavost....

barborenka
16. máj 2009

pre miraaa,ja som napisal ze teraz je to v celku ok ale viem ze nie nastalo,na licach som mala hnusne vredy,ktorych som sa zbavila pomocou lasera ale dokedy?to neviem ani sama,celu tvar mam vyhadznu,drobucke pupaciky ale na tych fotkach to neni dobre vidiet,nic v zlom ale viem co to je akne,mam s tym problemy 😢

didlinka88
17. máj 2009

mira..vlasy ti z Roa nevypadavaju, lebo to ti prave vylepsuje kvalitu vlasov 😉

all: ja som brala najprv ten 1.x s ROA Diane ale som mala hrozne neziaduce ucinky, a velmi som pribrala aj 7 kil..co je hrozne pre mna, tak mi vysadili aj Roa...teraz beriem tento 2x s Roa+ Regulon a ten mi super vyhovuje..uz 3roky ho beriem..a nepribrala som nic..

Anci: ja mam maybelline Sand..ten mi je akurat.. 🙂

sumienka2525
17. máj 2009

Ahojte babenky

anca: ja mam maybelline dream mat mousse ,040 fawn beige dorado - opisala som to z vrchnaku na make-upu. Mne vyhovuje. Je matny ,cize som sa z neho neleskla a to jsom potrebovala,kedze som mala mastnu plet aj dobre kryje. Mam aj od DIOR dobry ale je tekuty dost a nezmatnuje tak plet ale kryje tiez dobre.

Boze, no ja som zvedava aku HAK mi gynekolog doporuci ale nechcem pribrat , uz som dost pribrala teraz ale chcem sa zbaviť akne. Dilema moja.

miraaa
17. máj 2009

pre barborenka-No aha tak ked chces ti poslem moye fotky.......... 😖 aby si bola kludna a nebereš.. liecbu ROA?

barborenka
17. máj 2009

miraaa posli na Barborenka29@azet.sk

anabelka8
17. máj 2009

sumienka
záleží kolko obsahuje antikoncepcia hormonov, keď som ešte nebrala Roa, cca pred rokom, tak som poctivo brala HAK, nie ako teraz 😀 , mala som Minervu, vraj bola tiež na pleť, lenže problém bol v tom, že mi pribudlo pár kilečiek, tak som s ňou skončila, a teraz čo beriem ROA, tak som si pýtala takú z ktorej sa nepriberá a dala mi Yasmine, fest drahá ale dobrá podla mna, brala som ju síce len mesiac 😀 , ale nemalo by sa z nej priberať

sumienka2525
17. máj 2009

anabelka: No ja by som potrebovala hlavne na akne ale aby som ani nepribrala. Uvidim co mi povie gynekolog. Aj som si pozerala diskusie oviacerych HAK ale kadzy pise inac ,jednym vyhovuje ,druhym nie na kazdu HAK je vela pozitivov aj negativov. Ved ale nic by sa nestalo keby si dam na mesiac napriklad DIANE a potom skusim inu keby mi nevyhovuje??? Ci nemozem tak rychlo menit HAK???

eweline
17. máj 2009

ja som najskôr brala belaru ale to som ešte neužívala R a akože mala byť aj na pleť no ale mne jaksik nezaberala som sa ešte viac vyhádzala 😀, potom som brala Novynette tá bola celkom fajn akože ohladom pleti ale možno že to bolo aj tým že už som azčala užívať R tak asi to bolo skor z neho 😀 ale inak mi nevyhovovala a teraz tiež ako didlinka beriem Regulon a som ešte schudla 4 kg a že vraj je aj na tvár tak neviem.

lucyy01
17. máj 2009

sumienka, s tym priberanim z HAK je to asi u kazdeho ine...a prepac ale pomylila som sa,ja mam uz par mesiacov tiez minervu ale minerva a diane je to iste len iny vyrobca,diane stoji na mesiac asi 430-450 SK, minerva stoji do 300Sk,ale je to to iste inak.vsetky kamosky co brali diane presli na minervu...a chloe je tiez to iste?to som nevedela 😉 sumienka ja mam 46 KG a nepribrala som z HAK ani kilo,co by u mna nebolo na skolu 🙂 ale fakt je to u kazdeho ine...a myslim ze ked ti hak nevyhovuje da sa hned zmenit po mesiaci,bo moja kamaratka zacala teraz brat a nesadla jej,mala depky,stale plakala a nevedela ani preco,cela sa zavodnila a pribrala,po 2 tyzdoch vysadila a na dalsi mesiac mala novu..no niekedy su aj taketo problemy s hak...a nie, nebrala mi doktorka krv,mne ju predpisala kozna na akne a gyn.len odsuhlasila..

lucyy01
17. máj 2009

barborenka, prepac ale myslim ze Roa.by ti na takuto plet ziadna doktorka nepredpisala.ja som na tom horsie a nechcu dat ani mne...myslim ze tebe na to pomoze nejaka masticka od koznej a dobra kozmetika,ako napr.bioderma,la roche, avene alebo vichy,, 😉

anabelka8
17. máj 2009

sumienka
naozaj kazdá z nás znáša Hak inak, napr na tu moju bolo na nete vela negatívneho už po prvých dnoch pouzivania a u mňa to bolu úplne v pohode. Nemyslím si, že by sa nemohla meniť, pretože naozaj nie každej vyhovuje. Mne vždy brali krv, keď som si davala Hak.

barborenka
17. máj 2009

ja som vyskusala la roche aj vichy a nic,teraz mam od koznej vodicku vola sa Dalacin a popri tom si davam na tvar este aj nouri fusion vsetko od tejto znacky na tvar a vnutorne uzivam vyrobky Herbalife ale ide to dost do penazi,to co som ja potrebovala ma vyslo priblizne 200eur a vydrzi mi to asi 5tyzdnov,takze hladam lacnejsiu alternativu lebo do tochto nechcem stale vrazat peniaze,skusim to zajtra u tej koznej a uvidim popripade si dam predpisat niektoru z tych Hak