Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

eweline
26. feb 2009

ja ho beriem 3 mesiace a už skoro vobec iba vínimočne ja už mám skoro čistú tvár iba tie flaky a tých mám teda požehnane :D
nie chodím k doktorovi k arabovi -Mohamed Hemza, občas mu je trošku menej rozumieť 😀 ale vážne je super čože ty chodíš k tej čo píšeš?

nicoolinka
26. feb 2009

madžgoríte 😀 ja si momentalne musim zaklopat, ze sa mi uplne setko vysusuje a zatial nic nove (klop klop klop) .. sledujem sa v zrkadle kazdych 5 minut pomaly 😀
..a dnes rano som sla ku doktorke pretoze som chora ale teda.. prvykrat makeup po zacati uzivani R a to bol des.. som sa s tym inak packala.. a este aj tak som mala male supinky 🙄 dost otravne... ale tak treba nieco obetovat.. najradsej by som pretocila cas tak o 2-3 mesiace a bolo by 😀

ankam
26. feb 2009

Mohamed?aj my tu mame jedneho.... 😀
eweline aj ty sa poryp ked si kamoska 😀

sumienka2525
26. feb 2009

eweline no ano ja chodim ku Zidekovej ,nedavno sa ale prestahovala z nemocnice na St.Sydlisko. Aj k Hemzovi som chodila. Ja som uz asi vsetkych moznych obehala, len nechapem preco mi ten Roaccutane nedali uz skor ale az po 5 rokoch co stale beham kade - tade

eweline
26. feb 2009

som kamoška ale sora nemám čo momentálne vytlačať a tak som si doobhrýzala nechty že by som od bolesti asi umrela 😀 nechty sa mi už stratili iba brušká zostali 😀
a čože aj ty chodíš do bojníc? či niekam inam?

enjoy
26. feb 2009

saskaaaa111 to som prekvapena, ty mas tochu inak postavenu tu liecbu. ja som to brala 10 mesiacov v kuse, kazdy den a postupne mi dvihali davku na 60 mg. a ty takto ob den, dva a kratku dobu? hmm zaujimave,s tym som sa este nestretla, no ved hlavne ze to fungovalo. takze ty si to nasadzujes podla potreby na par dni respektive tyzdnov? 😉

sumienka2525
26. feb 2009

ja chodim na St. sidlisko teraz. A z kadial si?

eweline
26. feb 2009

sumienka2525: tak ja som vystriedala jednu a k nemu som išla na odporučanie jednej kamošky a zatial si musím aj ja zaklopať že super (klop klop klop 😀 ). aj ja som chodila ku kožnej 6 rokov tu u nás v meste a furt mi dávalo to isté a nič a hovorím u nás v TO roaccutane ani nikto nechce dávať a netuším prečo. ale tak radšej si vždy pocestujem tých 50 km len nech už vyzerám jak človek a nie jeden obrovitánsky vredisko 😀. a mne nemusíš hovoriť či sa sťahovala ani nič také 😀 ja som bola rada že som vobec hinto našla ked sme tam išli s tatom 1x 😅 bo trošken des zorientovať sa v inom meste. a Hemza ti ho prečo nedal vlastne?

enjoy
26. feb 2009

zienky netlacte, vezmite do ruk ihly a ked bude najhorsie pich do bieleho kopca a jemne dat ten sajrajt prec, potom dezinfekcia a je to, nebude flak. 😀

ankam
26. feb 2009

enjoy aj ja som to uz niekde pocula ze takto niekto bral lieky.Som bola prekvapena ked mne ich dala kazdy den a dve.rano,vecer-este idem vziat vecernu-by som zabudla

eweline,nie u nas je tu obvodny nejaky mohamed tiez.....

ankam
26. feb 2009

enjoy nemam ihlu-to mam pytat najblizsie od lekarky??? 😀

sumienka2525
26. feb 2009

eweline: Neviem preco mi ho nedal hemza, daval mi kadejake plekove vody a kremy. Asi ma chcel castejsie viviet 😀

eweline
26. feb 2009

no ja by som sa nevytlačala vobec! viem dosť nechutné 😀 😀 😀 hehe ja som tak jednu dobu chodila že som sa nevytlačala bo mama ma furt drbala za to a on mi to zakázal a mama tam bola so mnou tak sa nemožem ksichtu ani chytiť 😀

eweline
26. feb 2009

sumienka2525: mno asi asi na tom niečo bude 😀 hehe si sa mu asi zalúbila 😉 ale ti poviem že moju kamošku tým vyliečil ona vobec nebrala R a za 4 mesiace čo bola uplne vyhadzana a všetko no nechutné jak aj ja kedysi 😀 hehe ale ona mala zase všetko iba také nahnisané čo sa dali vytlačať nie jak ja vrediská. a ti hovorím teraz uplne nemá nič ani už k nemu nechodí. a stále to má super

enjoy
26. feb 2009

ankam radsej to nepytaj od koziarky, aby ta nahodou nezotrela ze co si to robis s tvarou. neviem ci by sa jej to pacilo. ja som to odkukala od mojej kozmeticky, fakt ked som mala uz ten makky, nahnisany, biely stit na ksichte tak som to radsej netlacila len tomu pomohla jemnym pichnutim, to som sa len tak dotkla a narusila tu kozticku a hned to slo krasne von aj bez pouzitia sily. nemala som potom ziadne stopy ako po tom madzgoreni, to som bola dorasovana aj tyzden a takto uz na druhy den skoro nebolo poznat nic. ja sa pohybujem v zdravotnictve tak odtial som mala ihly, ale v zdravotnickych potrebach ci v lekarni kupis, ale tie tenke - modru alebo ciernu. 😉

enjoy
26. feb 2009

debi7775 kde sa ty tulas? 😉 zase sa niekde magas? 😀 😝 priznaj sa! 😅

sumienka2525
26. feb 2009

Je viac foriem akne. Ja som bola ako testovaci kralik. Uz som strasne vela toho vyskusala a nic. A este aj k ludovemu liecitelovi som chodit zacala, ked mi uz nikto pomoct nemohol. Strasne som sa preto trapila a teraz som stastna lebo Roacc. mi vyrazne zlepsil plet. Skoda ze som o nom nevedela skor.

ankam
26. feb 2009

enjoy je to pravda aj mne takto prepichovala kozmeticka........ale co ked u mna nevyzreje ten pupak do biela 😀 nestihne 😀 😀 😀 😀

enjoy
26. feb 2009

ankam, nedas mu sancu co? 😀 zlikvidujes ho skor nez stihne vyzriet do plnej krasy? 😝

enjoy
26. feb 2009

sumienka2525, presne aj ja si vravim, kolko rokov som uz mohla byt v omnoho lepsej psychickej pohodicke a s vacsim sebavedomim keby som R spoznala uz skor. 🙂

eweline
26. feb 2009

ježiš maria šak ty si jak ja, mne tiež davala šelijaké gebuziny potom som sa už aj zaprela že tam nebudem chodiť potom som sa dala tiež k ludovej liečitelke, a pak som išla ešte ku gynekologičke na antiku a furt nič furt iba a iba horšie. lenže mne prišli ešte ja na to že mám helikobakter pylory to je bacil v žalúdku tak mi na to dali kombináciu 3 antibiotých a u nás "zase super" gastroenterolog mi povedal že to mi može dať opakovanú liečbu až po roku zase bo že to by bola velká záťaž pre prečienku a ked mi zase robili krvné testy po pol roku tak som ho stále mala v krvi ale ja musím čakať kvoli tomu čo si on vymyslel bo som kukala aj po nete a može sa to davať po pol roku a nie po roku jak hovorí on. ale to už mi je jedno. len teraz sa bojím aby sa mi to nevrátilo kvoli tomu debilovi čo mám v žalúdku ked prestanem R užívať.
ženy moje musím prchať viete ako ordinácia volá 😀

enjoy
26. feb 2009

ewline mozno uz ho helikaca ani nemas, v tej krvi sa vysetruju protilatky proti nemu a tie mozu kolovat v tebe uz aj ked je prelieceny nejaky cas, to by som este nebrala ako dokaz ze ho isto mas. to je iba znamka toho ze si ho mala, moze to trvat chvilu kym tie protilatky z tela odidu.
ordinacii zdar! idem aj ja! 😉

enjoy
26. feb 2009

sorrac, som ti skomolila nick eweline 🙂

ankam
26. feb 2009

eweline ja si tiez bucham hlavu o stenu-ze uz som to mohla mat skor.........a asi 3kozne som vystriedala a kozmeticky a somariny..............
idem uz aj ja ordinovat
a mam chut na cipsy.........tak zbastim cely sacok-aj ked ich obmedzujem uz,ale tento tyzden som este nemala 😉
ahojte zajtra

debi7775
26. feb 2009

eweline :presne tak my drzime spolu s ankam co sa tyka vytlacania a co sa tyka skinorenu tak s nami drzi enjoy..cudatko aj ked je rok po dobrati tak si ho chcela natriet na ksicht aby to aj ju palilo nielen nas..taka je empaticka 😝 😝 ja idem zeny harmancekove obklady robit..preto som sa zdrzala 😀

enjoy
26. feb 2009

debi7775 a nielen chcela, aj som sa napatlala 😀 prevencia a empatia musi byt, no nie? 😝

debi7775
26. feb 2009

ordinaciu???zenyyyyyyyyy..ja to nepozeravam,co ja tu budem..ja si pockaam na kliniku grace 😉

enjoy
26. feb 2009

tam su fesnejsi doktori 😉

debi7775
26. feb 2009

enjoy:ty sa zbytocne nepatli!! 😀 pomysli na svokru buducu 😠

debi7775
26. feb 2009

enjoy..kde? 😠 u vas ci u mna??ja mam dereka sexosa.. 😝 😝