Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

miriamka
15. mar 2009

Sweety...moja kolegyna absolvovala asi 4x ten peeling,a poviem vam,plet ma fakt krajsiu,pory vobec nevidno,uplne jej to zjednotilo plet a vyhladilo.
Enjoy...no mam pvenu volu,ine mi neostava ked chcem peknu plet a R mi este doky nechce predpisat 😠

debi7775
15. mar 2009

enjoy citlivu plet si zacala mat po liecbe??

enjoy
15. mar 2009

debi nie, ja som ju vzdy taku mala. citlivu na podnety typu tlacenie a tak 😀 😝 prejavovalo sa to tak, ze som bola cervena, flakata ked som sla od kozmeticky. sla by som radsej kanalmi domov. 😀 kym sa mi to ukludnilo tak aj dva dni mi to zabralo. inak pri R som nemala ziadne probelmy, pleti mi prospieval. zaujimalo by ma co by mi urobila ta chemia. 😉 ty mas tiez citlivu plet?

miriamka
15. mar 2009

Enjoy...no tak potom si bola citilva na nieco co ta kozmeticka pouzivala.Lebo ja som chodila jednej a uplne to iste...po ceste domov od nej som dufala,ze nikoho nestretnem aka som bola cervena,dotlacena...
Ale teraz mam taku,od ktorej ked idem tak kludne aj po meste mozem ist,nakolko je to v pohode,ziadne zacervenanie...ona na konci osetri plet Biostimulom,a mozno preto ziadne zacervenanie potom nie je.

debi7775
15. mar 2009

enjoy nie nie,zmiesanu ja mam..v tomto mam ja dobru plet,ja som na nej uz kadeco dorobila..len teraz ju mam taku citlivu na setko ☹ na vytlacanie hlavne 😠 a este ked vyjdem z horucej sprchy tak som cervena ako rak 😀 dufam ze po vysadeni sa da nejak do normalu,ze nebude chudatko taka precitlivena..a no kovie..mne to pride take proti srsrti trosku ist dade kde si das dobrovolne na tvar kyselinu a ta ti vyzere ksicht 😀 preto hladam trochu ine moznosti...

enjoy
15. mar 2009

miriamka ja mam dojem ze som skor na tie mechanicke podnety citliva, ked mi vytlacala plet, lebo aj doma ked som sa dorasovala som mala presne take cervene flaky. 😖 vzdy som mala dilemu ked som od nej sla, ci si mam na rovno vycistenu plet dat make up aby bola cesta domov menej sokujuca pre okolie alebo ist len tak ako by ma prhlavou vyslahali po tvari. 😀
a ten Biostimul, to je laser?

enjoy
15. mar 2009

debi tak u teba to bude istotne z Roaccutanu, teraz je tvoja plet asi vyvedena zo svojej zmiesanej rovnovahy. 😉 juj pamatam si ze horuca sprcha bola pre mna v neskorsom stadiu uzivania uz dost neprijemna, tiez som bola cervena a kozu som mala napnutu akoby bola o cislo mensia, uplne najhorsie ked som bola v aquaparku, to som sa potom nevedela dosyta namazat oilatom a telovym mliekom ako moja plet pila. 😝

debi7775
15. mar 2009

zeny neverili by ste ja si nepamatam ci som si dnes dala vecernu tabletku 😠 😠 😠

enjoy no veru,ja milujem horucu sprchu,bez toho si nevem predstavit den..ale ta cerven potom..a este aj v letaku to je ze nekupte sa v prilis horucej vode 😀 😝 a suhlasim s tebou..ta kozmeticka to asi nebude jej vina,ak mas citlivu plet tak je to uplne normalne..nech ti vytlaca tvar aj ta naj kozmeticka tak budes cervena lebo to je citliva plet 😝

ankam
16. mar 2009

enjoy mozme si podat ruky s tou pletou.Ked idem na obocko-tak uz len rovno do auta a domov palim aby ma nikto nevidel.a o cisteni ani nevravim.Ked bola zima tak som sa objednavala na 17.00 ked uz bola tma aby ma nebolo vidiet.A rano do skoly som este strasnejsia bola.... 😀
baby ma neser....ze ked vysadim antiku po liecbe tak bude akne.........to by mal byt podla mna blud nie???
mne dianu prave koli tomu dali ze aj ta napomaha k zlepseniu pleti 😖

ankam
16. mar 2009

debi tak co dala si si ci nie?tu tabletku? 😀
debi kym ukoncis liecbu-tak flaky pomiznu a nebude ti treba ten piling 😉

debi7775
16. mar 2009

ankam je to pravda s tou antikou,ti vravim,polka kamosiek ked vysadila tak akne az hrom! 😒 neviem cim to je..ja som aj praave preto nad nou vahala..
a nie nedala som si 😀 radsej menej ako privela..este by som rano nevstala 😀 a dufam dufam ze nebude treba..ale s tymi flakmi..jaj strach a hroza!!! ☹ 😠

ako plet ankam?

lucyy01
16. mar 2009

ahojte, no ja myslim ze s tou antikou je to tak trosku pravda-ale nie na vsetkych to posobi rovnako...niekomu sa plet antikou zlepsi, ale viem aj take pripady, kedy sa plet antikou zhorsila...ja napr.uzivam Diane, no ked som mala problemy so zaludkom skusila som vysadit a bola to hroza ako sa mi plet rapidne zhorsila...uz som len cakala kedy dostanem menstruaciu a budem si ich moct znova nasadit...Roa este neberiem, mam teraz len Diane uz 3.rok s mesacnou pauzou, natieram sa tym Isotrexinom asi 4-5 tyzden a momentalne nemam na tvari nic-vsetko sa zahojilo,len male fliaciky...no uz som pisala ze ja som na tom raz tak raz tak a nezavisi to od jedla,lebo ako som tiez uz pisala,papkam len zdravo...tak dufam ze mi to takto zostane co najdlhsie a ked sa zase vyhadzem,tak pojdem ku koznej a ukazem jej ze mavam plet aj zapalenu,lebo minule mi povedala ze mi ho nema dat preco....a tiez rozmyslam nad tym chem.pilingom... 😉 paa

ankam
16. mar 2009

baby a vy mi to napisete az teraz ked mam dalsie trojbalenie kupene Diany?do kelu s vami 😀 😀 😀 😀 tak vyberem aj to trojbalenie co mam a prestanem s nou este pocas bratia R.Co vy na to?a uz prisaham ze kupim ten pharmatex 😀
Debi plet?ziadna slava.......rano som si vytlacila nove objavy a den ide dalej 😀

lucyy a nepriberas od Diany?toho sa bojim asi najviac aby som nepribrala-ja ju beriem len 3mesiac....

debi7775
16. mar 2009

baby a ten pharmatex je teda dobry?som pocula ze nieje az taky hormonalny ci co..takze je lepsi..
ankam mna uz porazi z tej pleti!!ja uz nevydrzim asi..!!! 😠

ankam
16. mar 2009

praveze ten pharmatex nieje hormonalny ale vraj nieje taky spolahlivy ako antika---booze
ale nejde mi to do hlavy
ved antika brani otehotneniu a R akne nie?tak potom preco by sa malo akne zhorsit po vysadeni? 😅

lucyy01
16. mar 2009

ankam,ale to sa nemusi zhorsit kazdemu...mozno ked beries antiku len pocas uzivania R tak sa to nemusi zhorsit...ale ja neviem co spravim ked uz budem musiet vysadit antiku-bud zo zdravot. dovodov,alebo ked budem chciet mat babo...ale napr.kamoska ktora mala vzdy uuuplne cistucku krasnu plet a zacala brat antiku tak sa jej zacalo tvorit akne 😒 ale myslim ze ked sa budes chranit proti otehu.inymi sposobmi, tak by nebol taky zly napad vysadit tu antiku este pocas uzivania Roa., aby si tvoje hormony a telo na tu diane tak nezvykli.... 😉 neviem...moj nazor 🙂

debi7775
16. mar 2009

ale ono to vobec nema nic spolocne s roacc..to aj kebyze neberies roacc a antiku vysadis tak sa ti plet moze zhorsit alee aj nemusi 😉 ide o to ze hormony ti pomahaju nato aby sa ti plet upravila..pokial ju vysadis moze dojst k tomu ze ti to rozhodi cely tvoj horm.system a to sposobi aj to ze sa ti zhorsi plet..aale nieje to u vsetkych..u teba to mozno nebude ! 😉

lucyy01
16. mar 2009

este som zabudla....kamoska ma ten pharmatex a je s nim uplne spokojna, vraj je to super..tak uz sa na to dali aj dalsie kamosky a skusaju 🙂 😉

lucyy01
16. mar 2009

pharmatex ma tu vyhodu, ze nie je hormonalny, nie je na predpis ale volnopredajny a nema ziadne neziaduce ucinky..oproti antike,ktora ich ma tak vela-skoro ako Roa 😉

ankam, ale tebe chcela doktorka pomoct aby sa ti akne skor zahojilo ked ti dala diane,pretoze ta je urcena hlavne na plet... 🙂

lucyy01
16. mar 2009

debi7775, suhlasim s tebou🙂je to nezavisle na tom ci beries R alebo nie..
😉

debi7775
16. mar 2009

lucyy a ako to funguje vlastne??co je to ten pharmatex ?este som nestihla pozistovat..tak ma informujte 😉

debi7775
16. mar 2009

viem ze nehormonalna antikoncepcia..ale nieco viac okolo toho..su to normal pilulky? 😅

enjoy
16. mar 2009

ahojte 🙂

debi nie nie to neni su pilulky ale vaginalny krem. ja na nom ficim od januara a som spokojna. 😉

enjoy
16. mar 2009

este su aj cipky, ale mne lespie vyhovuje krem. 😉 je to na baze chemie co ma spermicidny ucinok, cize ani jedna spermia nezostane ziva. 😀 teda pevne dufam! 😝 hormony tam nie su ziadne.

debi7775
16. mar 2009

enjoy..tak na toto som presne cakala 😀 😀 konecne nieco nehormonalne..

debi7775
16. mar 2009

enjoy uz ked ta tu mam..tak za aku dlhu dobu tie flaky zmizli? 😒

ankam
16. mar 2009

ahojte tak ja asi tiez prejdem na pharmatex.ukoncim antiku len co vyberiem zasoby a to bude este pocas liecby R takze sa mi to mozno znormalizuje
nejako sa mi vymazali fotky malej z PC.a niet boha kto ich vymazal.......ja vrazdim 😠 😠 😠

ankam
16. mar 2009

a ze nemaj stres a akne...........

debi7775
16. mar 2009

ankam..no ale to je teda velka smola!!a vsetky fotocky malej?
a no skus s tou antikou co to spravi 😉

debi7775
16. mar 2009

som vam ani nehovorila ze v sobotu v nasom klube bol novy vyhadzovac..asi som sa zalubila 😀 😀 ale nie..ale tak naozaj bol velkyyyyyyyyy sympos.. 😅