Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
18. mar 2009

ahojte dievcatka-cely den som dnes nebola doma........
enjoy este nemam satky-ale ja dlhe necem ,len po kolienka-a mam jednu nevyhodu ze nemam co dat do vystrihu.... 😠 takze neviem a farba?tak o tom nemam ani ponatia.Musia mi hned vpadnut do oka-Ale v piatok sa chystam na nakupy tak som zvedava-ci pridem s nejakym ulovkom 😀
enjoy ty budes ako nasa mamina 😉 (to k tomu veku)si ako moj manzel 15+15
tak to ti mozem spokojne tykat 😀

debi chces recept na dietu?zbastila som 4 knedle s omackou prave teraz 😀 chces?

debi7775
18. mar 2009

ozaj ja tu uz otvorim asi horoskopicku poradnu 😀

sashkaaaa111
18. mar 2009

no kocky, uz si na mna nepamatate? 🙂 alebo zeby ignoracia

debi7775
18. mar 2009

ankam..mamina?? 🙄 ..de uz!

debi7775
18. mar 2009

aj ja som mala kndlik..a vzdy ked ho jem si povem ze som uz sama ako taka rozkysnuta knedla.. 😠

debi7775
18. mar 2009

sashka ale cosi...akurat ti pisem.ahoj 🙂 ..u nas to ide pomaly k lepsiemu...konecne!!dlho si sa neukazala..ako?ake novinky s pletou? 😉

enjoy
18. mar 2009

fuj! tak ja uz mam 30 sklapaciek urobenych, brucho ma teraz pekelne pali... 😝 to je hrozne ked sa clovek dlhsie nehybe a potom zrazu zacne, vsak to je normalne ze bolest. 😝

enjoy
18. mar 2009

sashkaaaa111 ahoj, jasne ze si pamatame. 😉 pochval sa co mas nove. ja nemam cim ja som bezroaccutanova. 😉

enjoy
18. mar 2009

ankam ahoj, a kde si sa nam dnes cely den tulala? 😉 si bola v robotke? 😉
jasnacka, kludne mi tykaj 😀 😀 😀 vsak mamina, je mamina, nie? 😉

sashkaaaa111
18. mar 2009

debi, no ciao 😉 , no vivat - plet ovela lepsie, len ho zacinam nejak brat jak haslerky, niekedy kazdy den, a niekedy obden, ale plet ovela ovela lepsie, dlho som sa neukazala bo strasne vela roboty som mala a nejak nic nestihala, co sa tyka veku tak som po tebe asi druha nastarsia 🙂 , 25 tak si robim srandu ze uz som polstorocnica, ty ako?

enjoy
18. mar 2009

ankam k tomu vystrihu, dobra push up podprda pomoze nie? 😉 a po antike sa ti nezvacsili? 😀

ankam
18. mar 2009

30?sak to je malo nie????
sashkaa ale ja som nejako pozabudla........ale ahojky 😉

ankam
18. mar 2009

aj v robotke.......a predchvilkou som bola u kamosky-zomrel jej otec.Tak zajtra pohreb ma caka 😒
mne ani push up nepomoze.A cakala som ze sa mi aspon prsia zvecsia pri antike a nic sa nedeje 😖

enjoy
18. mar 2009

ankam, ale 24 je menej. 😉 to by som brala radsej. niekedy sa citim dost mimo, ked drviva vacsina rovesnikov z mojho okolia uz ma svoje rodiny, deti a ja tak nejako vytrcam z radu. a to vies ako tie mile tetusky, babicky a susedky horekuju ze uz mam svoj najvyssi cas a vies ked zacnu spominat tie tikoty biologickych hodin.... 😝

enjoy
18. mar 2009

och, chuda kamaratka, to mi je luto. otec bol chory, alebo sa nieco stalo? 😢 asi bola rada ze si bola pri nej v takej chvili.

ankam
18. mar 2009

myslela som 30 zhybov nie rokov 😀
ja ked som robievala tak po 100 zhybov kazdy vecer

sashkaaaa111
18. mar 2009

ahoj ankam.... a ake to saty zhanas, som trochu dlhsie tu nebola tak...

enjoy
18. mar 2009

ejha, debi sa nam vytratila, ze by robila sklapajdy? 😀 😀 😀 debi do toho! do toho!
ankam vies my sme si dnes povedali ze sa uz fakt vazne ideme zahryznut do toho chudnutia a tak sme si svorne dali dnes o 20,00 hod termin na 30 brusakov. nepridas sa? 😉

ankam
18. mar 2009

ja idem na 2 svadby....... 🙂

enjoy
18. mar 2009

jaaaaj zhybov 😀 😀 😀 😀
nooo to mi na zaciatok tak pozvolna, vies aby sme si nahodou neublizili. 😝 😝 😝
postupne pridame. 😉 😉 😉

sashkaaaa111
18. mar 2009

jaj 🙂 a co ulovila si nieco?

enjoy
18. mar 2009

ankam tak 100 by sme mali? ok, tak co povies na to keby si bola nasa trenerka? 😉

ankam
18. mar 2009

moja ja si dam nejake na zadok.par cvikov aj robievam-ale nepravidelne.........nie vzdy sa mi chce 😀
sashkaaaaaaa az v piatok sa chystam na nakupy 🙂

enjoy tak na zaciatok vam staci 30 😵
ja mam taky stroj an brusaky,ale ked je uz na povale zapraseny 😀 nemame ho kam dat

ankam
18. mar 2009

enjoy ked budem mat cestu do BA niekedy-tak sa stavim najprv u debi(vezmem ju) a potom sa stavime za tebou.
to len tak pisem ze si spominala ako sme podelene zo vsetkych kutov 😀

debi7775
18. mar 2009

uz som tu!!boaaaaa!!tych 30 som robila ako stara babka a to kamoska robieva 200 😀 a ako som ich robila som myslela na palacinky s nutellou..mnami...boa vy co rozoberate biologicke hodiny..teraz je ina doba!stare tetusky mozu ist do ritky..moja starka tiez lamentuje ze uz je pravy cas..a ja sa este necitim na rodinkovanie ..ved mam 20!enjoy dobre robis..este si len pekne dostuduj,zamestnaj sa,este si aj na dovolenku nejaku naspor..a potom uz sprav babo a budes vyhadzovat hovienka,sopliky,prat okakane plienky alebo spinave ponozky..toho sa este nauzivas 😉
sashka ja tiez uz par krat tak ze nevedela som ci som si dala tabletku alebo nie tak som vynechala..takzeobcas tiez ako haslerky..ale to ja mam slabu pamat 😠

enjoy
18. mar 2009

na zadok, to by sa aj mne hodilo. 😉 a ake su to cviky? 🙂 ja mam taky stacionarny bicykel ze akurat mi sluzi ako vesiak. 😀

sashkaaaa111
18. mar 2009

mate stretko? 🙂 , a odkial to si? a kam ides na nakupy?

ankam
18. mar 2009

debi pockaj,len aby ta neprekvapilo babo skor ako skolu dokoncis 😀
sashkaaa z vychodu som a len k nam do mesta idem

ankam
18. mar 2009

co ste si isli dat este dalsich 70 zhybov? 😀

sashkaaaa111
18. mar 2009

no co sa tyka biologickych hodin, tak ja to tiez nepocitujem nejako hororovo, obcas si poviem ze by bolo fakt keby sme s muzom mali dieta, ale neberiem to tragicky, hlavne moja polovicka vie, ze este chcem chvilu pracovat na kariere, potiahnut nejake semestre na druhej vyske, cize ked nad tym potom rozmyslam racionalne tak viem ze chcem mat este tak rok, dva , tri klud