Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

nicoolinka
11. máj 2009

jj, ja mám to s tým nosom také isté.. furt len špáram a špáram. 😀 😀 😀 ...

miraaa
11. máj 2009

PRE didlINka-no moze ale mne sa ot nepacii kks.. a je to no co ja ivme diwne.... 😖 PRe- Eweline- no mam email - fergii1154@azet.sk... a ja ti poslem fotky.. len mi daj E mial a ako vidim taot strnak aj skwele je tu plne dobrýýých LUDI:::. PRE TENA-no dakujem za radu jasne ze pojdem.. uz sa tesim chcem mat krasnu plet vazne... a dost sa mi to zlepsiolo vazne poslem ti fotky daj EMAIll.. a ty si na tom akO??

miraaa
11. máj 2009

PRE šššššeckých.... 😉 ,,, važžžžne mne to roaccutane pomohlo velmi dobre (Klop-klop).. radsej bo ja mam take blbe štastie.. skoro ziadne... sekcych vam poslem fotky.. pred LIECBOU a po liecbe len mi poslite prosim vas na postu tuto... vasu EMailowu adrresu... nehambim ssa za to... aa. cem MAT KRASNU PLET: takze Dievčata/zeny...chlacii/muži.....DRžim vaaaáám šeckým palčeky.... 😀 😀 😀 🙂 ...

debi7775
11. máj 2009

baby ahojte uz som tu daaavno nebola.a vidim ze pribudli novi clenovia..tak co dodam,po liecbe som ja ani nevem,2tyzdne cca a pery su uz v normale ,mastim ich mozno 2krat denne..flaky pomaly miznu ale stale ma trapia uz len cakam kedy pojdem do solarka,neviete mi povedat kedy mozem?..inak vyrazky sa robia stale..napr dnes sa mi jedna vyhdoila..takze moje zhodnotenie ze zase po liecbe sa neda cakat az takyy velky zazrak..ale to je detail..jedna dve vyrazky..skor tie flaky a jazvy co ostavaju..snad to slniecko vyriesi za mna..piste co mate nove...

ankam ty sa mas ako,tak celkovo ale aj pletovo? 😉

gizela66
11. máj 2009

nicoolinka no tomu ver, ani dychat sa mi neda a boli to riadne 😠

ankam
12. máj 2009

gizela- nicolinka podobne som na tom s tym nosom 😀 😝 😝 😠

ahoj debi
ako som na tom?plet strasne sucha-mma krem s mandlovym olejom a pomaha mi a nadherne vonia-ruky?-sama alergia 😀 ci neviem co,flaky atdd.....na tvari som nedavno mala hned 4 bozule naraz-uz zmizli ale ja verim ze sa mi to este vrati.Lekarka sa ani vcera nevyjadrila-ze preco sa to nezlepsuje.
chcela mi znizit davku koli tym ucinkom-----ale ja ze NIE 😀 ze ja to vadrzim 😝 😀

sumienka2525
12. máj 2009

debi: aj ja som cca par dni co som vysadila RO a tiez sa mi robia pupaky sem - tam. Ale poznam babu co je po liecbe asi 3 roky a ma krasnu plet, tak boh vie od coho to zavisi, ze niekto ma plet uplne cistu a inym sa stale tvoria akne alebo sa to vrati. A jazvy mam aj ja, take diery na pleti ,bleee. ...A to solarko by aj mna zaujimalo kedy je vhodne ist prvy krat do solarka po liecbe. Ja som sa opalovala na slnku , nic moc ma neopalilo ale supem sa statocne. 😀

gizela a ankam : Aj ja som mala suchy nos a tiekla mi stale krv, ale ze to je normalne lebo RO vysusuje strasne aj sliznicu v nose. Ak som RO douzivala tak mam nos aj pery uplne v pohodicke.

miraaa
12. máj 2009

Pre debi-- ahoj už si dokoncila liecbu???:...... a mam iba cervene flaky.. a male jazvicky a sme tam mali jebacik .ci pupak .. lebo aj ja už koncim.. a toto iste budem mat a na co chces ist od solarka????.. no ja ked nema mmake up osm take cervnejsia hlawnne te flaky.. .. a tis sa potom chystam do solarka. ale az v jeseni.. a na slniecko mozem ist uz v juni Jo sa tesim.. hehe.. na doowlenke pojdme sa opalit a mozno uz nbudem musiet nosit. makeu p.. a myslis.. ze poliecbe sa uz mozem opalovat?......a ako vyzeras bez maku*-upu posles mi fotky ja ti poslem tieš..... ☹

miraaa
12. máj 2009

inak aj mne sa na rukach.. objacilia take.. ako kebi ekzem moc male. ale asi na jednej ruke mam dwa a na druhej ale pomali sa to visusuje len to stipe a s nosom vobec nemam problem ale pametam si raz .. krvacal. a ties ho mam trocha upchaty.. takze sme na ot mtak isto BABY... a PEERy.. HorzaA:(....moc moc moc moc SUCHE... 😔

miraaa
12. máj 2009

pre šumienku- aj ja.. strasne sa mi šupe.. na tvari..... ako okolo nosa brady a dakeid aj lica.. baby mozno sa nam ta tvaricka obnovuje. hehe. no aj to je podobne.. leicbu znasam pohode. kks kebi ma videt predtym asi bi ste odpadli a pocula som ze solarko zlepsuje plet isiel tam uplne pupakowii chalan a zevrja po takych 2 mesiaco chodeni tam. ako nie kazdy den ale hcodil tak potom mal krasnu tvar.. .. hehe.. skusim aj ja solarko ale asi az koncom leta... neccehm abi sa mi.. to zase vratilo.. zatial som s liecbou NADmierne spokojna az na te pEry.. to je strasnééé..suche supusa mi secko.. 😲

miraaa
12. máj 2009

Baby a chalan... chcem vam povedat ze ste skwely... kolektiw.. važne.. a dufam že neotravujem ale mma taký isty problem a osm rada že som v nom neni sama. a budte spokojny co mate lebo iny si na tom horšie... a ja uz takych ludi neodczujem kamos sa mi vysmiewal a teraz vyzera ... ze ma ties pupaky.. no. PRAJEM Vám šeckým... abi ste mali krásnu tvaričku...... ja som dakedi bola moc nespokojna,. a som rada že takato .. stárnka existujem a za každu radu som vám vdačna dakujem LUDia.... 🙂 😀 😵

npn
12. máj 2009

Ja s nim mam skvele skusenosti. Brala som ho pol roka. Pocas tejto doby sa treba samozrejme chranit pre otehotnenim a tiez pred slnkom. Z vedlajsich ucinkov som trpela na bolesti klbov a svalov, suchu pokozku a zcervenanie pokozky. Nebolo to nic prijmne, ale po pol roku to preslo a vysledky urcite stali za to. Vrelo odporucam, len to treba vydrzat. Casto sa stava, ze zo zaciatku sa stav pleti zhorsi, ale je to len docasne.

npn
12. máj 2009

Este som zabudla na strasne suche pery. Na to mi kozna predpisala nejaku masticku (Bepanthen alebo take nieco), ktora sa pouziva na detske zadocky a popraskane bradavky pri kojeni. Je to jedina vec, ktora mi na pery pomohla, ziadne labello alebo blistex.

miraaa
12. máj 2009

posielam te fotky ale nezlaknite sa prosim ano? a dawam tam ja te.. aku mam plE 😠 t teraz.. ale to je plet s make upom ano?!!!..... KOD chcete mi naspite poslem vam tte fotky... 🙂

kuandbo
12. máj 2009

miraaaa posli mi tie fotky na kubo554@zoznam.sk.... dikes, chcem len vidiet ako ti to pomaha🙂

miraaa
12. máj 2009

pre-kuandbo jasne uz na to mpracujem ap osles aj ty?? hmm.. ved daj prec len 😀 OCI a posli,.,,

tena
12. máj 2009

ahojte,
no aj ja chcem fotky Miraa,takže na: karanikita@yahoo.com velka vdaka.
Do solárka sa môze minim. 1 mesiac po vysadení liečby, kedy sa už končí aj s antikoncep.kto brával počas Roa.
Baby, keď ste po liečbe vysadili Antikonc.,nezhoršila sa pleť? Alebo je tu ktosi z vás,kto prestal počas Roa užívať?
Ak nemám už napr.frajera,...tak načo hormóny navyše,nie? Nezhorší sa?
Pery-ja končím 2.mes.Roa,ale mna tak štipu za posled.týžden až dva pery,z olúpania...,že ja už neviem, čo na to.Opýtam sa kožnej vo štvrtok.
A začala som behávať,tak ma potom tak bolia lítka nohy celkovo,že si stále spomeniem na tuším Joe-ho,on to písal,že ho bolieva pri športovaní,ale dá sa. A zdá sa mi,že ty Joe máš asi ten probl.ako ja, al.si mal,také podkožné biele?Kedy sa mi vyčistí z toho pleť prosím Ťa??? 😒 😕

miraaa
12. máj 2009

pre TENU - nO aj to moze bit s tabletiek? moya.. kks aj mna bolia lytka presne.... presne..a ano poslem ....fotky... ☹

miraaa
12. máj 2009

PRE NIkolku - no ludia poslal som uz NIkolke66666@azet.sk poslalo to tak ze este tri musim tam dat prwe 2 su teraz ako vyzeram... 3 je s leta pred uzivanim.. roA..4 tiez 5 .. tiez... 6 je bez make upu v sucasnosti...7 je sucasnost...8 ties... a teraz ti este idem 3 poslat...a to su v oktobra 2008 pocas uzivania.. 🙂

miraaa
12. máj 2009

JOel@inmail.sk - NEJDe mi to poslat...(te fotky).!.. newme prečo.. seckim to ide len tebe a kuboss4@zoznam.sk to NEJDE tak ako to vyriesime:??? ☹ ☹ ☹

miraaa
12. máj 2009

MAte to už poslane - NIkolka66666@azet.sk aj Gizela66@azet.sk a aj.... KARANIKITA@yahoo.com dufam ze ste sa ma nezlakli.. te prwe fotky.. su akose teraz sucasnost - ja prve dwe potom som ja- s leta dalsie 3 su z letta.. co sOm este nepouzivala tabletky ROACCUTAN a 6.fotka je teraz bez makeupu.... .. a 7. a 8. fotka je sucasnost.. teraz toto bolo v 1-email a v druhom su 3 fotky a secky tri su s oktobra 2008.... pocaas liecenia ale ako ste videli mala som to hrozne esTe v oktobri....napiste mi swoj nazor.:DAKUJEM... 😉 ☹ 🙂

eweline
12. máj 2009

ankam: ja som si tiež kupovala opalovací aspon na tvár s vyšším faktorom UVA a UVB 50 od Avene stál nejak 300 bo bol práve v akcii a je prevažne vyrobený z minerálov a je na citlivú a aknóznu pleť a vobec som sa od neho nevyhádzala ani nič takže super bo ked soms a pýtala na značku la roche tak mi povedala v lekárni že tento z Avene je lepší.

gizela: a dáš mi aj meil aby som ti to mala kam poslať? 😀

Tena: ano robia aj penu z toho la roche effaclar H a je super len ma sere teraz to že u nás v lekárni neni a musím čakať bo mi ju objednali tak zajtra by mi mala prísť. tak som zvedavá. a vieš radšej budem používať všetko jednej značky aby sa to náhodou nepobylo bo každý výrobca si dáva iné ingrediencie tak preto 😀 .

joe: vidíš ani mirke to nešlo poslať ti tak daj nejaký iný meil. nemáš nik na keci?

eweline
12. máj 2009

mira: moj meil je martinka197@azet.sk idem ti aj ja poslať teraz moje fotky

miraaa
12. máj 2009

pre eweline -a mozes mi poslat aj ty fotky seba prosim ta. ja ja ti poslem na Email - fergii154@azet.sk

eweline
12. máj 2009

práve som ti to poslala

ankam
12. máj 2009

dievcata mne dnes vybehli zase drobnucke vyrazky po rukach.....a to som vcera koznej nemala co ukazat.Ale od slnka to nieje,lebo som dnes ani vonku nebola-musim od niecoho ineho zistit co to je 😠

eweline
12. máj 2009

ankam nemáš to náhodou také malinké a neni to trošku také suché? bo ak áno to mám aj ja a o 3 dni to zase nemám a to je iba suché a treba stále mastiť a zmizne to 😉 . teda ovšem ak to je ozaj to čo mám ja .

ankam
12. máj 2009

nie ja to nemam suche,mam to na celom predlakti cervene drobne a stipe to 😠 ale namastila som to takou mastou-co mi dala,keby sa mi vyhodilo nieco stipajuce........
dnes som robila a kurat s mukou viacej-tak nevem co z toho to nemam

eweline
12. máj 2009

tak to už potom neviem bo to moje neštípalo občasne to svrbelo ale inak nič.

ankam
12. máj 2009

uz sa mi to nejako upokojilo....... 😉

eweline este beres R ci uz nie??ja si to nejako nemozem zapametat ako ste tu tolki 😀