Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

vodafon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tena
7. jún 2009

vodafon=asi si si klikol na nespravnu stranku...my tu nesúťažíme🙂 /najlepsie ked niekto niekde začne robiť reklamu "šuflíkovým stránkam" 😀

sumienka2525
7. jún 2009

ankam: Asi tak nejak. ☹ Len dufam ,ze po druhej liecbe ak ju zacnem o 6 mesiacov mi to uz zaberie na 100%.

Anca: aha, diki

ankam
7. jún 2009

sumienka tak to by bol v tom cert,aby ti to nezabralo ani potom 😒 😉

sumienka2525
7. jún 2009

ankam: Ved uz len na to sa spolieham. Lebo ja na mastičky , vodičky a podobne veci uz po tolkych rokov testovania neverim. Jedine RO mi ako tak pomohol do teraz

sumienka2525
7. jún 2009

takze dam RO este jednu sance aby to napravil 😀

ankam
7. jún 2009

joj ved to hej-a lekarka ti ho predpise aj dalej??

sumienka2525
7. jún 2009

Ankam: Povedala ze ano , bez problemov. Ved vidi aku mam tvar, ze stale akne a tak. Ale ze az za pol roka mi ho moze dat, lebo tam musi byt pausa.

ankam
7. jún 2009

tak to hej,pauza musi byt.
teda nemusim zufat,ak sa mi to nezlepsi tak aj mne da dufam dalsiu kuru 😀 😖

miraaa
7. jún 2009

sumienka2525- aj mne sa to vooolako vraciaA:( ale nechceem eto ste nic zakriknut len take malicke 3 pupaky ale te podkozne mozuly a furt flaky cervene mam a twe jazvy:( ja sa zblaznim.....a ty mas toooo zle?

sumienka2525
7. jún 2009

ankam: Urcite to da kazdemu komu prva liecba nepomoze

miraaa: Ja mam take podkozne na licach , na cele mala ale celu tvar mam akosi divnu poslednu dobu - cervene fliaciky

miraaa
8. jún 2009

hmmm vieš co moya mne sa zase nowe spravili.. hm plet sa tse furt supe.. no a zacalo ma svrbiet krk a okolo krkuu neviem prečo spytam sa ked pojdem na prehliadku ale moc to štipe ja mam furt cervene flaky:( a podkozne mozuli ale na cele že ešte tak nemám nic:( hlawne te chlpky.. a na jesen pojdme asi na peeligni aa solarko.. vieš ja mam s make upom peknu plet ale bez neho moc hnusnu:( .. a ako sa dari?:: zhoršuje sa to?

nicoolinka
8. jún 2009

ja sa idem odbachnut...🙂 ☹

ankam
8. jún 2009

aj ja mam nove,no neje.....ma???

sumienka2525
8. jún 2009

Baby čo je akne sezoooona, ked sa všetky akosi vyhadzujeme ?????

miraaa
8. jún 2009

niceoolinka - nie len to nie treba s ti bbbbbojovat co sa deje?
ankam-aj ja co už:( nehcapem to su volake hnusne zvierata te jebáky či čo:(................. 😲

ankam
8. jún 2009

sumienka-prasacia chripka 😀 😀 😀 😀 😀

sumienka2525
8. jún 2009

😀 😀 😀

nicoolinka
8. jún 2009

FAKT TO UZ NENI MOZNE! Jedno dievca z vedlajsej triedy malo asi taku tvar ako ja.. a dnes som ju videla po dlhsom case a ma DOKONALU PLET! Pytam sa reku co sa deje.. a ze uziva R 4. mesiac.. a ja ze aha, ja uz idem do piateho a ziaden vysledok.. ☹ 😢

tena
8. jún 2009

Ahojte,
NICOOLINKA= a neopytala si sa jej, že akú dávku berie na deň?to ma zaujíma!

Ja uvažujem, či mojich 30mg denne stačí, hoc kožná viac nedáva u mňa, obáva sa,ale ja užívam 3 mesiace a nejak to stojí na mŕtvom bode, mam stale podkožné biele, keď si rýpem do toho,že si urobím ˇčistenie",tak mi to sčervená, a hojí sa to,ako nej.popálenina,že mam chrastičky a šupem si ich,nech nevyzerám s make upom jak s chrastičkami, ako keď sa lupete...No štve ma to.Dnes ma štípal ksicht celý deň, ale potom to ustalo,pod make upom ,lebo som bola v praci,ale pouzivam čistiacu vodu bez alkoholu,aj tak je na všetko citliva ta pokozka.,Raz dobre,raz horsie...a ten už tu spomínaný Duac gel je dobrý,len mi dosiel,ale v piat. na KO si ho dam opat predpisat.No a tie pery ma štipu denne!

To aj vy máte take probl.s pletou?ja nemavam nejak zapalene,le,ak sa mi z tej podkoznej spravi,ale už ma to nebavi čakat,3mes.je dost nie? Menej sa mi mastia vlasy,ale ako keby ta plet sa sušila len zvonku,nie vo vnutri,aby "vypalilo"ten maz! ma porazí!!!!!!!!!

kenny011
9. jún 2009

Ahojte ,

Snažila som sa počítat toho dost o Roaccutane a mam strach ale čo už musím to skúsiť .
Mam 32 rokov a posledny čas je to hrozne a nepomáhali viacere verzie tak mi lekárka dala toto
ako ked som čitala nežiaduce účinky už som chytala uvedene depresie s toho a to som začala dnes ráno. 🙄
Mám strach len aby som nepribrala ako v mojom veku sa zle chudne a mne sa to po dlhom trápení podarilo tak potom by som mala tie sklony k sebevražde 😝 či?Mam zmiešane pocity ale uvidíme ked som sa na to už dala vydržím .

epose
9. jún 2009

tena: Aj ja mavam dost citlivu plet,aj dost cervenu a podrazdenu. Prvy mesiac to bolo az moc,to sa nedalo vydrzat,teraz uz beriem treti mesiac,no je to trochu lepsie. Aj ja mam 30mg denne.Dufam ze to staci,aj ked som rozmyslala ze si dam zvysit,aby som to tak dlho nebrala,len ci to vydrzim 😒
Neboj nic,treba len vydrzat. 😅

epose
9. jún 2009

kenny011: ja si myslim ze nemas preco z tychto liekov pribrat. Tak nato ani nemysli. Sama si privolas depky takymto zmyslanim. O.K.? 😉

miraaa
9. jún 2009

BAby ja som to brala 10 mesiacow a tvar je nadmerne zlpsena ale te jebaciky podkozne a ich mam etse dost a hlanw te flaky cervene a chlpky...

tena
9. jún 2009

Epose, ja mam skoro taky vek ako ty🙂 tak mi porad ako si schudla,aspon 5kg by som chcela,lebo do 30tky som bola ako" baletka",no po 30tke ludia to ide rad radom tie kg,teraz mam sice 60kg,ale vadi mi brucho...a tak 😢

lucyy01
9. jún 2009

Ahojte, no ako citam, nikto tu tusim nie je s pletou spokojny..pridavam sa do klubu 😉 nepoznate nieco na rozsirene pory??ja som pocula ze citron stahuje pory ale neskusala som...po liecbe R. sa stiahnu aj pory? dakujem...

didlinka88
9. jún 2009

lucyy..roa ti aj pory stiahne..ale to bude uz to posledne stadium.. 😉

a s roa urcite nepriberiete...tam nie je z coho.. 🙂

epose
9. jún 2009

tena: aj ja mam teraz 60kg,a vadi mi to.Ale to nieje take hrozdne.Hej,pocula som ze zeny po triciatke zacnu priberat ani nevedia z coho.Uz sa na to tesim 😀
Ja som raz tak rapidne pribrala tak som si dala delenu stravu a trochu som cvicila.a pomoho to celkom. Tak skus.A hlavne ranajkuj!

miraaa: Kolko si brala za den davku ked si brala roaccutan 10 mesiacov?

lucyy01
9. jún 2009

didlinka, a ty mas este Roa? alebo si uz dobrala? a ako je na tom tvaricka? ja uz si nepamätam kto,co, ked uz nas tu je tak vela...

lucyy01
9. jún 2009

Babeny, ja som zase pocula ze viac ludi z Roa. schudne, lebo im nechuti jest 😒 😉 🙂