Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
16. mar 2009

tak to si pis ze preplati 😀 inac jemu nikdy moje akne nevadilo...(aspon mi na to nic nevravel).odkedy sme sa spoznali tak ma takto videl-len mne to prekazalo.

ankam
16. mar 2009

aj ja idem nieco robit asi povysavam-aby bolo troska pohybu 😀 tak zatim 😉

debi7775
16. mar 2009

babiky uz som tu..pisem pisem a padol net 😠 no skoro ma porantalo..
ankam 😀 😀 😀 😀 tak to mam do dalsej soboty este cas na ten pharmatex! 😎
no a co sa tyka noveho objektu,tak neviem ci preletela iskra ale z mojej strany to iskrilo az hrom!! 😀 najprv by som si ho nebola ani vsimla ale zvrhla sa tam bitka taka riadna,chudak aj krv mu tiekla z pery,nie ze by som bola sado maso ale bol sexi ako sa tam maroval!aj tricko na nom roztrhli,ako z hotoveho filmu,a tetovania mal po tele..no mnami bol..tak uz potom som si len vsimala ci sa mu neleskne obrucka na prste ale ziadnu nemal 😅 asi do toho podniku zacnem chodit castejsie.. 😎 😠 stale sa tvaril vazne,kade chodil tade mal takyto pohlad: 😔a ja zase kade som chodila tade som si kryla bradu 😀 ale typujem ho tak na 25..no ako pre mna 😀 😀 ale vy uz nechystajte svadbu hned!ako tak citam 😀

enjoy co sa tyka tych tvojich vyrazok,moze to byt zo samponu ale skor to pripisujem tej antike a este to dorazli aj tie stresy zo skusky,energy drinky hlavne..ale uz je dobre 🙂 stresy su prec,vyrazky su prec,skusa na jednicku..co viac mozes chciet 😉
ankam jaj tebe je ked uz len brada 😉

debi7775
16. mar 2009

ankam manzel zlaty 😉

debi7775
16. mar 2009

teraz to musim vsetko dobiehat co stesi pisali 😠 hluupy net!!
enjoy gratulujem aj k tym cibulkami..sikovna zahradnicka z teba nakoniec..som ta predtym obvinila ze ti zahradkarstvo az tak mozno nejde 😝
a ankam mozem potvrdit slova enjoy ze nielen na dedine ale aj tu v meste tieto stare rasple co sedia len v oknach alebo na balkonoch alebo ked vykukne slniecko vytiahnu rite von a uz vsetkych naokolo rozoberaju!jaj nemam rada taketo veci,.,vrrr..ja ich volam bulvar 😀

kuandbo
16. mar 2009

ahojte, ja berem ROA uz 6 mesiac... chcem sa len spytat ci si aj niecim umyvate tvar,ci len vodou alebo niecim,lebo ja len vecer si davam krem od La Roche Possay... rozmyslam ze si zacnem vecer mydlom aaa potom az krem,ccez den si radsej na tvar nic nedavam🙂

debi7775
16. mar 2009

kuandbo ahoj za prve:ja tvar stale nieco patlam a pohoda..tak myslim ze kludne mozes vecer umyvat cim chces 😉
a za druhe:dobry nick 😀
a otazka:flaky mas? 😨

kuandbo
16. mar 2009

ahojte🙂....
taaak ja uz nemam nic na tvary,len na liciach jazvy mensie aaa strasne vela flakov mam:/, ale postupom mi zacinaju blednut,takze neboj sa oni zblednu:P

debi7775
16. mar 2009

ano?lebo ja tu stresujem uz asi tyzden co sa tyka tych flakov 😠 😠 😠 jaj ta!!vyzeram ako zombie 😀

debi7775
16. mar 2009

a ake si mal vedlajsie?

kuandbo
16. mar 2009

tak vedlajsie: suche pery, potom take suche miesta na rukach, chodim na futbal-takze ma nohy bolia... aaa najviac ma trapi take cervene suche miesta za ussami,a nefiem sa toho zbavit:/

enjoy
16. mar 2009

debi vidis vidis, ja som ti to hovorila 😉 po flakoch nebude ani stopy. 😉 😀

kuandbo skus sa umyvat od LaRoche takou penou na umyvanie Effaclar, to mne velmi blahodarne posobilo na plet. 😉 mydlo sa mi zdalo prilis agresivne a voda taka ze sice ovlazila ale neocitila plet. tak skus este rozsirit tvoju LaRoche zbierku, nebudes lutovat. 😀

kuandbo
16. mar 2009

praveze mne tieto gely a tie rozne evci strasne robia zle, ja radsej to mydlo ,to sa mi zda take lepsie a ani to nepodrazdi plet...

debi7775
16. mar 2009

enjoy ty si mala celu sada od la roche?ja rozmyslam ze vyskusam kozmetiku mary kay,vraj je velmi dobra..kedysi som z tade mala pletovu vodu a nejake sminky a pacili sa mi..alebo tu co si mi ty poradila 😉 este uvidim...

debi7775
16. mar 2009

ankam ozaj po tom lipovitane velmi chuti papat 😝 ale s tymi tvojimi 55kg 😀 jen si dej devce..aj antiku aj lipovitan..nech pekne nechodim po svete sama s pneumatikou 😀 ale teraz vazne potrebujem surne zhodit!!a akosi mi to nejde zatial..cez leto idem na dovcu a par kileciek musi ist prec..kto by chcel takuuu tlstu 😀 to ani ten pharmatex v kabelke potrebovat nebudem 😅

enjoy
16. mar 2009

vsak ty vies kuandbo co je pre teba najlepsie. 😉 toto co som spominala nie je gel ale pena, podobna ako pena na holenie konzistenciou. 🙂

debi ja som mala este pred uzivanim R celu sadu LaRoche a potom ma moja dr preverbovala na Avene a odvtedy ju mam a akosi zatial sa mi neziada ju menit. Mary Kay vyskusanu nemam, ale tiez som zapocula ze je kvalitna. 😉
debi a kam sa chystas na dovcu? 😉

debi7775
16. mar 2009

ano ano,ved o tom Avene hovorim..ze si spominala...a tvoje rady mi zatial padli na uzitok 😉
na dovcu este niesme presne rozhodnute..ale kazdorocne mame taky ritual s najlepsimi kamoskami..tak ani tento rok to neporusime..jaj len ktovie ako to bude.ja sa rada prazim na slnku a to budem tak cerstvo po liecbe 😒

ankam
16. mar 2009

debi 😀 😀 jen si dej?sak si davam odobeda furt len prstim do seba 😀
enjoy-vyvencena?teda havinko

ankam
16. mar 2009

dievcata a strasne ma stve nos-stale mi tam nieco praskne a urobi sa mi v nom chrasta........a tej sa neviem zbavit-lebo sa mi stale zodrie 😠
a ako som bola u koznej tak jej vravim ze som mala exem-ona ze ukazte a ja jej vravim ze uz mi zmizol chvalabohu 😒 no a pridem domov a vecer na ruke 2exemy 😀 som myslela ze ma........

ankam
16. mar 2009

kuandbo ja si umyvam normalne mydlom a nic mi to nerobi 😉

debi7775
16. mar 2009

ze ta poranta? 😀

debi7775
16. mar 2009

a ankam ja tiez umyvam mydlom 😉 este taky zvyk z cias ked som mala mastnu plet..

ankam
16. mar 2009

no presne tak-s tym mydlom

debi7775
16. mar 2009

ankam saticky uz mas? 🙂

enjoy
16. mar 2009

ankam hej psik vyvenceny, ja tiez a este navyse som slapla aj do h.vna tak som si vies predstavit ako som nadavala. 😀 😝 snad mi prinesie nejake stasticko ked uz. 😉
ankam a Dermazulen si neskusala natriet na tie bolave a popraskane miesta? to kludne aj do nosa mozes strcit. inak to je ten syndrom ked v cakarni u lekara ta vsetko prejde a ked prides domov tak choroba je spat, ze by sa ten tvoj ekzem zlakol doktorky a potom sa opat objavil? inak to podrazdi, viem si predstavit. 😉

enjoy
16. mar 2009

ankam ake saticky? na svadbu? 😉

ankam
16. mar 2009

no ved hej
vies co som si dala tu namiesanu masticku od lekarky.Vravela ze na vsetko suche si ju mozem dat.
hej na svadbu saticky ale este nemam........musia byt sexi a super 😀

ankam
16. mar 2009

dievcence koncim-dieta ma potrebuje 😉 zajtra 🙂

enjoy
16. mar 2009

ankam to je jasna vec, dieta ma prednost. tak pekny vecer. 😉

enjoy
16. mar 2009

aj ja sa lucim, zelam vam vsetkam pekny vecer a dobru noc nech sa zajtra vyspinkate do krasy. 😉