Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

miriamka
17. mar 2009

Ahojte,
Inac baby...kolko mate rockov ked to nie je tajomstvo?

gizela66
17. mar 2009

19 😉

ankam
18. mar 2009

ahojte
enjoy dakujeme- 😉 ktovie ci si aj na nejakom flame nebola 😀

miriamka 14+10 😀

didlinka88
18. mar 2009

Ahojte..som v spravnom fore?? 😀 tu sa aj vek prebera.. 🙂
hmm tak ja mam 20..
A baby co ste hovorili o tych ociach, tak ja mam sosovky a stava sa mi ze uz aj do blizka sa mi zle pozera, rozmazavaju sa mi pismena..
a ja make-up dávam jedna radost..ja sice uz teraz nemam taku tazku formu akne, uz len zopar podkoznych, ale bez make-upu ani na krok nejdem..A kupila som si uzasný vcera- od Maybelline- Dream Satin Liquid..co ho reklamuju v TV s tou golfovou loptickou..je fakt super..
Mate nieco nove niektora?? 😎

debi7775
18. mar 2009

didlinka ahoj a dobre kryje ten make up??? 😉

debi7775
18. mar 2009

gizela66 ahoj..vitaj mimochodom medzi nami 😉 a teda:myslim si ze s tymi kramami je to teeeeda dost zvlastne,urcite niesi tehu??to by bolo dost na piku,to vies,vsak tie lieky su teratogenne..co sa tyka slabeho videnia tak to urcite tabletky,a to na 100% ale po liecbe sa to da do normy.. 😉 tie tabletky su proste riadny sajrajt lebo ta vysusaju vsade mozne,kamoska mi povedala ze este aj maternicu tak ktovie ci by to nemohlo mat nieco aj s tym ze ti nechodia kramoše..inak s tym zhorsenim pleti..niesi sama 😀 ja a ankam sa s tym pasujeme uz fajne tri mesiace 😖 😠 😠 aale nase heslo znie:vydrzat vydrzat vydrzat!!a nezabijat kamaratov,partnerov a clenov rodiny a nerozbijat zrkadla 😀 pomaly smerujeme obe k zlepseniu tak neboj,dockas sa aj ty..treba sa len kreeemovat a dobre robis ze pijes ten zihlavovy caj..a salviove obklady,ja si robievam harmancekove 😉

debi7775
18. mar 2009

enjoy moja tak si nemala dobry den??zase ta hnevala teta migrena??!!dufam ze si ju fajne nakopala do zadku. 😉
posielam pusyyyyy aj ja obom... 🤐 aby ste mali lepsi den 😎

debi7775
18. mar 2009

a este chcem dodat zeny moie ze to dietovanie mi nejde akosi 😠 😠 nemate nejake nove zarucene triky???enjoy ty ako si na tom?

martina05
18. mar 2009

Ahojte, náhodou som narazila na túto tému ... Ja som R. brala v stave zúfalstva z mojej pleti asi pred 5 rokmi, keď ešte nebol u nás taký známy. Brala som ho skoro rok a pleť sa mi zlepšila ale bohužiaľ len dočasne. Asi po roku od vysadenia sa to vrátilo a dosť hnusne... Teraz je to už fajn. Chodievam pravidelne ku kozmetičke a keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, R. by som už brať nechcela. To je môj názor.... radšej by som sa snažila riešiť si problém s pleťou inak /iné preparáty od lekárky, homeopatia, pravidelná návšteva kozmetičky, ÚLK v Bratislave a podobne../ Vyskúšala som asi všetky preparáty od kožnej lekárky a nakoniec mi pomohol Duac... U každého je to ale iné. Veľa úspechov a peknú pleť ...........

enjoy
18. mar 2009

caute caute 🙂

no pomoc, ste ma zaskocili s tym vekom, ale ved co, nemusim pred vami nic skryvat som tu suverenne najstarsia, tak sa k tomu priznam a rozpisem si to na 15+16 nech to lepsie vyzera. 😀 😀 😀 jaaaj debi mat tak sladkych 20 rockov 😉
inak migrena si uz zbalila svojich par svestek a zase mozem normalne fungovat, tak sa mi dnes uz aj lepsie pozera do monitora, lebo vcera mi to tahalo oci aj mozog z hlavy. 😝 nooo a samozrejme mam uplne best day vdaka bozkancu od debi 😉 🙂
debi moja dieta vyzera tak, ze cez vikend som o 23 hod v noci urobila nakup v Mc drive a jasne ze som ho uplne nechutne zozrala. takze moje dietne predsavzatie akosi pokulhava, ale vies ako sa vravi od zajtra zacinam 😀 😀 dalsim pokusom. ale od buduceho tyzdna by som chcela zacat chodit trochu do fitka, lebo mne netreba len schudnut ale aj sunky spevnit. jaaaj ale mam z toho divne pocity, ja nerada chodim medzi tych chlapov co tam dvihaju cinky a rucia fucia ako zvery, mne je z nich smiesno.

martina05 a po akej dobe sa ti akne vratilo v tej o dost horsej podobe? a prosim ta, co je Duac? nepoznam ten preparat. 😉

enjoy
18. mar 2009

nooo som si pridala, az teraz pozeram...no som ja ale truba, ini si uberaju a ja si pridam. takze oprava, zatial mam este par mesiacov 15+15 😝

enjoy
18. mar 2009

ankam, ved to! keby som aspon na nejakom riadnom zure bola, zeby to stalo za to. no ale ja nic, nasucho, pekne slusne. mozno keby som bola, tak migrena ani nepride. 😉
zaujima ma, ake saty by si chcela na svadbu? hmmm? lebo ja musim pomaly tiez zacat vymyslat tie promocne, ale nejako nemam predstavu co sa teraz nosi a co by som chcela. urcite nieco co vyuzijem do buducna na nejaku spolocensku udalost, ale neviem ci uplne dlhe alebo kratsie coctail-ove. 😕

debi7775
18. mar 2009

enjoy ved sa mi to hned nezadalo..tych 15+16 😝 ..a u nas je aspoon ta vyhoda fitka ze mame len take cisto zenske..musim dat dole tu pneumatiku co mam namiesto brucha..ale vcera som si urobila na veceru vyprazane rybie prsty s hranolkami a splachla som to energy drinkom..nezdravsiu veceru si ani neveim predstavit 😠 😠 😠

martina05 a vratilo sa ti to v horsej podobe ako si to mala pred liecbou ?? 😒 a preco by si roacc uz nebrala?? 😖

debi7775
18. mar 2009

enjoy kup si dlhe sexi saty 😉 ja konkretne by som volila najvacsiu eleganciu cize cierne..s krasnym vystrihom..

enjoy
18. mar 2009

debi 15+15 rozhodne vyzera lepsie ako 15+16, no nie? 😉
vy mate cisto zenske fitko? to by sa mi pacilo! nie si nahodou z ba ze by si mi poradila kde to je? 😉 tam by som bola uvolnenejsia, v klasickom fitku nemam rada tie muzske pohlady a ich zvuky. 😝
inak s tym vecernym jedenim by sme sa mali asi najviac krotit, lebo to je to najvacsie peklo. vcera som si radsej dala len jogurtovy napoj na veceru a hned mi bolo lahsie na zaludok.
no ale ta pneumatikos to ja aj moja kriticka partia, vsetko by bolo ok, aj nohy celkom stihle, len to brucho akosi neladi k mojmu telu, je tam nejako navyse. debi ze by sme skusili kazdy vecer ale 30 brusakov na zaciatok? 😉 odvazny plan co? 😀 😔

enjoy
18. mar 2009

debi vdaka za napad, to mas pravdu cierna je vzdy elegantna a ked budu mat rafinovany dekolt, tak to moze mat krasny efekt. 😉

debi7775
18. mar 2009

enjoy niee ☹ ja som z BB ..inak by som ta uz davno tahala na kavu 😉 presne tak aj ja..brucho..inak by sa vsetko ostatne dalo zniest!!..a ano uplne jednoduche saty,a cierna zistihluje..ak chces poslem ti na mail fotku co mala kamoska na svadbe a mali ich aj v ciernom..neboli ani drahe..stali ju 3500...a kraaaaaaaasne podla mna!!ja som mala na jej svadbe take korzetkove prave koli tomu aby sa mi to brucho schovalo 😀
a dobre s tymi sklapackami 😠 prijimam vyzvu
a to fitko je super..rada tam chodim..mame aj jedno zmiesane zeny muzi ale to je des!! 😀 stale tam funia ti chlapi..a mam pocit ze sa na mna cumia a pozeraju kde je aky gram navyse..a ako idem cvicit..

eweline
18. mar 2009

ahojte ludia, pekne som tu iba pár dní nebola a som sa nemohla dočítať kolko ste toho popísali fajne ste prispeli 😉 . inak musím aj ja uznať pelo je dobrý pako teda nič proti nemu ale vidieť že on sa kvoli akné netrápil tak preto vypráva to čo vypráva keby ho mal také strašné jak my tak neviem či by si objednával niečo s USA.

myslíte si že vadí ked som na roa. si bachala cez víkend paraleny bo som mala horúčky a som sa musela dať do kopy bo tento týžden maturujem teda už ma to iba zajtra čaká matika(tak držte palec 😀) a mám pokoj ale či som si nejak moc nedovrzala pečienku? 😒

debi-gratulujem k novému objavu!

Duac- ja som ho brala ono je to mastička na tvár je velmi dobrá, je iba na predpis od lekára a velmi vysušuje lenže u mna to malo taký priebeh že prvý mesiac super zaberal, druhý tiež, a tretí si už pleť zvykla a už to bolo zase také isté ako pred tým.

eweline
18. mar 2009

no a ja mám 18 ročkov 😀 to som tu najmladšia? 😀 také malé kura

inak musím sa pochváliť, dnes si aj učitelka v škole všimla ma pochválila že mám akú peknú pleť jak detskú riťku že čo som s nou robila bo že ešte pred nedávnom som ju nemala takú peknú že na líčkach som mala akné. tak bola prekvapená že 3,5 mesiaca berem nejaké tabletky že aj na to existujú volake tabletky. ale ludia viete jak to povzbudí vaše sebavedomie ked vás hintak pochváli niekto? tak som rada a sa teším jaaaaaaj 😀 🙂

debi7775
18. mar 2009

eweline joj tak uz aj okolie si vsiiima..teda no vidis 😉 gratulujem!!! a pelo no to si vela zmeskala 😠 pelo sem spadol ako z holeho neba,povedal svoje posolstvo a odisiel 😀 a ten paralen..myslim ze to ani tak nevadi 😉 ja beriem bezne ibalginy a zatial zijem..pokial obmedzujes pitie a fajcenie..a pijes vela vody..tak sa to vyluci neboj nic..

enjoy
18. mar 2009

eweline jeeej maturantka! no tak to drzime palce na zajtra nech uz to uspesne dobojujes aj s tou matikou. a ako tazke su tie pisomne maturity, ako to hodnotis? 😉
s tymi paralenmi zalezi kolko si si ich dala, tak tri - styri denne by mali stacit a zaroven byt v pohode. neodporuca sa to s nim velmi prehanat, uz 10 tabliet za den je toxicka davka a vtedy uz sa to peceni nelubi lebo paracetamol obsadi v peceni enzymy ktore pouziva pecen na detoxikaciu a potom nevie zmetabolizovat a zneskodnit to, co by mala a paralen tiez. no ale uz nejdem byt mudra... 😝 😀 ja len aby ste si na to dali pozor. 😉 🙂
a jake kura prosiiiim ta? 😉 ved si mládí v rozpuku. 😉

no vecna skoda debi ze sme od seba tak vzdialene, inak by sme uz dali rande a prebrali vsetko, ci uz plet, saty a hlavne tie srdcove zalezitosti. 😉 inak mame to t, ankam a ja pekne podelene, kazda z ineho kuta slovenska. 😉
budem rada ked mi poslel fotku tych siat, kazda inspiracia je dobra. 😉 no a suhlasim, ze cierna je k nasim "navyse" krivkam milosrdna a zostihlujuca. 😉 ked sa nepohnem s tym cvicenim, bude cierna mojou jedinou sancou. 😀 😀 😀 moja adreska: chance@azet.sk dakujeeeem 🙂

vzhladom na moju vyzvu ktoru si prijala, vyzyvam ta este konkretnejsie. 😀 co keby sme si dali o osmej spolocne tie sklapacky, ved vo dvoch to ide lepsie no nie? budeme sa motivovat. 😉

enjoy
18. mar 2009

to malo byt: mame to TY, ankam a ja pekne podelene.... 😉

eweline
18. mar 2009

mno ja vobec nefajčím mne to smrdí, a piť iba čo som mala tie dozvuky inak nič sa držím ale už by som si dala ale stále abstinujem 😀 .

no maturantka :D eheh len dnes tá nemina to mi skor prišlo jak na športke keby som bo bud som nechápala abo nevedela preložiť 😀 takže dosť des a ten sloh akožepo nemecky nepoviem o životnom prostredí a nie po nemecky 😀 nefa. ale slovina bola apson lahká 😀 .

ozaj debi sprav aj mne prednášku o horoskopoch ja som rak tiež ako ty a moj priatel váhy.
a tých paralenov som si dala v nedelu 4, v pondelok 3, a v utorok 1 😀 za 3 dni celkom dosť 😀 😀

debi7775
18. mar 2009

enjoy ja som ta pochopila 😉 a dobre o polhodku idem sklapackovat 🙂 pekne 30!!!a veru veru velka skoda ze sme od seba tak daleko..esteze ten internet vymysleli 😉 ale ved co ty vies mozno raz..sa stretneme na dakej prilezitosti..a prinajhorsom ti mozem ist za partnera na tie promocie ked uz frajer si robi vylet 😀 nahodim smoking a bude!dobre idem nato!poslem poslem..pokecujes? 😝

sashkaaaa111
18. mar 2009

ahojte kocky, co mate nove, ako pokracujete s roa? 😉

enjoy
18. mar 2009

ty by si sa obetovala? aj smoking by si si nahodila? no ty si uzasna!!! 😉 by sme aj urobili rozruch na tej nasej fakulte, ze aku mam sexi partnerku v nohaviciach. 😀 😀 😀 zase by mali spoluziaci o com rozpravat a stavim sa ze chalani by mi mozno aj zavideli... 😝 😝 😝

obcas pokecujem, ale dlhsie som uz nebola. ved aj toho mojho "nepodarenca" som splasila na pokeci, velka laska cez internet ako hrom. 😀 😀 😀 a ty chodievas? posepni mi tvoj nick, ked uz tam budem, nieco pekne ti napisem. 😉

fuuuha, fuuuha uz sa nam to blizi o 10 minut ideme na to. 😉

enjoy
18. mar 2009

debi no ty si rychlik, ty vsetko stihas. 😉 dakujem za postu, kraaaasne su tie saticky. maju riadny smrnc, inak aj v tej cervenej sa mi celkom pacia, ja cervenu mozem. strih je tiez efektny, v takych satickach by som ani brucho nemusela zatahovat. 😉
a to nie si teda ty, to je kamaratka? 😉 lebo takto nejako si ta ja aj celkom predstavujem, neviem preco ale hej. 😀

enjoy
18. mar 2009

no tak ja sa idem pomaly nastelovat do zurivej cvicebnej polohy, cize na zem. 😉

debi7775
18. mar 2009

eweline 😀 tak tie horoskopy to len tak vramci hobby takze to neber velmi vazne 😉 nemusim sa vzdy trafit..tak vahy su velmi dobri ludia,dobrosrdecni,velmi ochotni,a necakaju za pomoc ziadnu odmenu,vedia cloveka vypocut,poradit,su velmi vnimavi a empaticki,potrebuju neustalu nehu lebo nemaju radi samotu..ma rad take harmonicke veci,prirodu atd..nema rad hadky..aaa vsak napriek tymto dobry vlastnostiam sa velmi k nam rakom nehodi..rad flirtuje s kazdou atraktivnou zenou a malokedy sa vrhne do vazneho vztahu,berie to skor tak povysenecky az kym sa skutocne nezalubi,az vtedy zacina byt vasnivy a jemny aaa tak..skratka nieje to zrovna vhodne spojenie,vahy maju radi spolocnost,neradi sa hrnu do rodinkarstva a serioznych vztahov naopak rak to tak vyzaduje,mame radi rodinnu atmosferu,sme radi ked mame harmonicky a vazny vztah s niekym..vaham pripada rak ako velmi komplikovane stvorenie 😝 drzim vam palce vo vztahu 😉 vynimky potvrdzuju pravidlo.. 🙂

debi7775
18. mar 2009

enjoy som ti poslala z takeho inkognito co menej pouzivam 😝 mam este jeden...ti napisem z neho potom..alee ozaj?ved teraz sa to nosi!!najst si cez pokec niekoho!!...a ano to je kamaratka nie ja..ja som mala take cierne po kolena..a ano tieto boli smncove..sexi,odokryli co treba a zakryli co treba..ona ma tolko kg co ja a vobec nemusela ani brusko vtahovat tak fajne usite boli...a ano?takto nejak si mna predstavujes??taka taka podoba tam celkom aj moze byt 😉

ja idem urobit rychlo tych 30..a doidem..a potom pustim dr.house..jaj uz sa tesim!