Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

joe1
12. jún 2009

empairo: cozeee? chalan s make-upom?? to normálne tak chodíš von, že s make-upom? to si neviem predstaviť... čo na to okolie?

empairo
12. jún 2009

Nie von nechodim s Make-pom preboha ako by na mna pozerali ludia ako na nenormalneho,ale poznam vela chalanov čo nosi meke-p a maju frajerky,lebo chvu vyzerat dobre a niektorý chalani ho maju na sebe a ani to nevies rozoznat....

empairo
12. jún 2009

pardon niektorí chalani

didlinka88
12. jún 2009

allahan: neviem cim to je, ale fakt ako povedal empairo tak mam zmenene chute, sladke jem pomenej a mam aj taky striedmy pohyb, kvoli klbom, nech ich trosku rozhybem 😒 inak ja mam aj normalne problem s klbami a to nehovorim ako je to teraz.. ☹

inak to mliecko je super ten excipial, nie je mastne, super sa rozotiera a dlho je plet hydratovana, aj ja ho pouzivam + striedam s Biodermou - Atoderm PP..aj ten je super.. 🙂

gizela: ja som mala brutalnu tvar kedysi, hroza a najma lica a keby mi teraz vidis tvar tak by si neverila ze som mala problem s akne niekedy..ziadne znamky po tom, jazvy, nic.. dufam ze aj vam roa tak pomoze.. 😵

gizela66
12. jún 2009

didlinka no ja som mala tiez riadne extremnu si myslim... uz v pohode berem 5 mesiac ale ze jazvy mi ostanu aj mi ich videt ... vraj sa to da potom niecim odstranit... dufam teda ze aj mne to tak pomoze 😉

inak zacali sa mi sem tam take uuplne malililinke pupaciky robit biele ... sem tam taky jeden a ani to neni videt ale citit tak si ho hned odstranim:DDD

nicoolinka
12. jún 2009

empairo, posli aj mne, kujem.. Nikolka66666@azet.sk 😉

sweety22
12. jún 2009

Dnes su to presne 4 mesiace co beriem R,kazdy den 30 mg. Vysledok? Na nezaplatenie 🙂 Vyrazky uz nemam vobec.100% vysledok.

ankam
13. jún 2009

sweety ako je to mozne??ach jaj ako ti je dobre. 🙂

nicoolinka
13. jún 2009

ja dnes končím štvrtý mesiac. Výsledok? na nezaplatenie. vyrážky mám tak ako nikdy.

sweety22
13. jún 2009

Neviem baby,fakt,preco ostatnym nepomaha.Mozno zavisi aj od davkovania.Mne sa uz velmi dlho nerobia.Samozrejme,ze ta koza nie je uplne este v poriadku,lebo je sucha,ale po vysadeni sa to upravi.Baby vydrzat.Niekedy sa to zlepsuje este aj dva mesiace po vysadeni.

nikolinka,ved ty si pisala uz davnejsie,ze ti to pomaha,neupravovala sa ti davka?

Netesim sa na leto...opalovanie asi nehrozi... 😢

nicoolinka
13. jún 2009

občas mám pocit že sa upravuje a deň na to sa celá vysypem......... a stále tie desivé čo bolia.... ach ako to ja len neznášam... len plačem a plačem.. ako fakt, tak zle to na mňa vplýva, že nikdy nič horšie asi nebolo.... ja mám stále 20 ráno, 20 večer...

miraaa
13. jún 2009

empairo-AJ JA CCHc 😎 EM FOTKY!aj predaj potom??, pred liecbou a po liecbe?

miraaa
13. jún 2009

emprio-fergii1546@azet.sk 😎

miraaa
13. jún 2009

No ahojte včera som mala taku debku že som sla rasej preč od kamošiek zase sa mi to voolako zhöoršilo nieze bi sa niečo vyhadzovalo no aj too ale tie flaky cervene,jazvy a chlpki na tvari ja sa toho asi nikdy nezbawim? ako je najlacnejsie alebo najlepsie sa zbavit JAZIEV NA TVáre daju sa vlastne odstránit?:(. ach ja skapem nic ma netápi len moja hnusna hnusna tvar:( ja sa tak hambim:(........Ludia:( ach kdo to kedy vynmyslel ta hnusne AKNE!fujj.(bojujem uz dlho stým a kedze mi to riadne zasiahlo do mojho teenegerskeho zivota:( prestala som teda už osm skončila tu liecbu ROACCUTAn... už asi 1 tyzden ho nemám...ale te flaky cerveneee a riadne jazvy a chlpi:( ach použivam len DIFFERIn...:( o orok idem na strednu a chcem mat plet ako babetko alebo obcas vyražka:( ale to asi mat už nebudem mat:(..................

miraaa
13. jún 2009

sweety22-Myslíš ze sa mi to ešte zlepši aaj ked som už 1 týžden po vysadení? a čo s timi chlpkami co mám na tvari a červenými flakmi::( a jazvami mozes mi poradit ako sa mam toho zbavit?........

sweety22
13. jún 2009

miraaa ja mam tiez chlpky.Ale kedze ty si uz s liecbou skoncila,tak ti rychlo vymiznu.Flaky mas z toho,ze koza bola pocas liecby namahana,vysusovana a tak...A s tym differinom by som tiez pockala este,neviem ci by ti teraz nebol lepsi skinoren ako differine,lebo ten ti iba zbytocne drazdi plet.Jazvy? urcite aj to ma svoje riesenie,ale na to si musis este nejaky ten mesiac pockat,takto skoro po liecbe sa to nerobi a v letnych mesiacoch tiez nie. Neboj sa,este sa ti to zlepsi.Uvidis. 🙂

miraaa
13. jún 2009

SWEETY22-Len že ja som bola taka zufalaa a te chlpky osm si oholila na tvari:( vieš a mne sa zda ze mi rastuu a vyzera to horozne. ked som ich oholila som uvidela aku mam tvar ze je moc pojazvena.... diferin mi hned dala po liecbe a te flaky dakedi zmiznu? bo vobec nemiznu a už to bude mozno aj viac nez tyzden čo neberem tabletky:(.. vsecko je v poriadku len ta plet neni bohvie aka asi sa zmieirm ze nebudem mat nikdy plet ako moje kamošky:( vži budem špatna:(...........

sweety22
13. jún 2009

ale mirka...urcite to nie je take zle.ak chces,tak mi posli fotku,nech vidim. uz si viac tie chlpky nehol. dorastu a zmiznu. trochu to trva,kym sa telo od toho ocisti. uz to bude len lepsie a flaky postupne zmiznu,ale natieraj sa kremom s uv ked pojdes na slnko.A nehovor,ze budes spatna.Ja som si ista,ze je to len tvoj osobny pocit.Neboj sa,zlepsi sa to,skor si tu tvar natieraj nejakym hydratacnym kremom

ankam
13. jún 2009

ja uz tomu nerozumiem,nejak nas tu je dost , ktorym to nepomaha 😠 😖

miraaa
13. jún 2009

pre ankam-nasla som dobru chirirgicku kliniku co robi aj s akne zázráky..chces stranku?

ankam
14. jún 2009

jaj miraaa sak uz ten R mal byt zazrak a nic...........ale myslim si pricinu,preco mi to nepomaha-lebo si do toho poryjem tak asi preto........uz nebudem 😀

didlinka88
14. jún 2009

ankam- a prave to by si nemala robit..vsak nechaj si tu tvar tak, nerypkaj si do toho a uvidis, ze potom to bude o vela lepsie..tymto si len zodieras uz tak ci tak jemnucku vrchnu pokozku a robis si to len tazsim.. 😉

miraaa
14. jún 2009

ankram-no ved mal bit kks daj si do vyhladawacu roaccutane tam sa ti ocitne take jedna baba co mala pred a po.. a bez make upu ako krasne vyzera....Kkks:(... a ktomu myslis ze vadi ze pouzivam na tvar make up?.....a chcela osm sa spytat na ten dermacol-cover ci co to je ic si to mozem kupit ake to bude na tvará? zevraj zakrije všecko....je to novinka...

didlinka88
14. jún 2009

miraaa- praveze musis pouzivat make-up!!! ale hlavne taky ktory bude vyhovovat pre tvoj typ pleti..hlavne nie ten lacne hluposti, ale nieco znackovejsie s overenou kvalitou.. velmi dobre kryje manhattan aj maybelline su vyborne..nech ti poradi teta v drogerii..hlavne nepouzivaj aknecolor, ten velmi vysusuje plet a plet starne potom..

nicoolinka
14. jún 2009

aknecolor vysusuje, uhm..ale vsak normalnym makeupom predsa tak dobre neprekryjem vyrazky, hm? 😒 ja davam aknecolor..

nicoolinka
14. jún 2009

takto, na vyrážky čo neprekryjem makeupom dám aknecolor, a na ostatné dám makeup... akurát mi končí, tak skúsim neaké tie čo radíš didlinka. 🙂

nicoolinka
14. jún 2009

ej, a už mám aj ja aľbumík. 😀

didlinka88
14. jún 2009

je manhattan v takej tube, vyzera to ako hruby korektor ale je to make-up..ten este viac kryje ako acnecolor.. 🙂

nicoolinka
14. jún 2009

perfiš, v stredu valím kúpiť.. 😉 má to aj nejaký presný názov?

ankam
14. jún 2009

no skusim nesprtat.........baby akoze musim si davat makeup???Ja som to nikdy na tvari nemala........ 😅