Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

sashkaaaa111
2. mar 2009

tak to by bola fakt ironia, jedneho trabla sa zbavis za cenu dalsieho 😀 to neviem co by bolo horsie fakt 😀

debi7775
2. mar 2009

ano mam 60mg a vyssie uz ist ani nesmie..lebo vaha nepovoluje..a toho peelingu sa ja bojim a dr.povedala ze to savraj moze az po dobrati liekov 😒

sashkaaaa111
2. mar 2009

cistenie pleti kozmetickami mi moja lekarka vobec neodporuca a pravdupovediac mna tie kozmeticky vzdy tak doriadii ze som sa z toho spamatavala dva tyzdne.. mne chemicky peeling robila lekarka pocas... a vysledok bol taky ze plet bola krajsia, tak ja neviem.... osobne chodim znamej do nemocnici na mickiewicovej tam su naozaj dobri odbornici

enjoy
2. mar 2009

aj moja dr bola toho nazoru ze si nemas dat s pletou robit ziadne zasahy. aj ja som mala najvyssiu 60 mg.
debi skus si ten R zapijat s mliekom alebo si ho daj na lyzicku oleja a tak prehltni a zapi, ja viem znie to nechutne ale bude sa ti lepsie a lahsie vtrebavat a uvolnovat do tela, vyskusaj mozno bude ucinkovat lepsie. 😉

enjoy
2. mar 2009

ku komu chodis ak sa smiem spytat sashkaaa? 😉

lindex
2. mar 2009

Ahoj holky, omlouvam se jsem vam sem vpadla 🙂
Ale chci vas o neco poprosit 🙂

http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=4716

Přihlásily jsme se do soutěže a prosíme moc o vaše hodnocení. Muzete hodnotit az 10 x
z jednoho PC ale jen co deset minut  jeden hlas.
Děkujeme s Gábinkou moc za vaše hlasy !!

sashkaaaa111
2. mar 2009

Dr. Krocakova je fakt dobra a prijemna... Taktiez hovoria moji znami lekari ze velmi dobra je primarka Rasochova je uznavanou odbornickou

enjoy
2. mar 2009

lindex krasne dievcatko, zahlasovala som za vas. 😉

enjoy
2. mar 2009

ja poznam par lekarov z mickiewiczky, su tam fakt odbornici 😉

figi22
2. mar 2009

cau ludia , vzdy ked sa oholim tak sa mi vyhodi par vyrazok na tvary , ale ostanu jazvicky , a dnes uz to mam skoro na celej tvary , je to dovod zacat pouzivat Roaccutane ?

sashkaaaa111
2. mar 2009

a chem.peeling mi vyhradne robi lekarka, to musi byt robene pod dozorom

debi7775
2. mar 2009

tak pokial mas byt zjazveny asi radsej roacc..ale pokial ti len nerobi dobre isty hooiaci strojcek alebo pena alebo nieco z kozmetiky..skus vymenit a roacc nepotrebujes 😉

debi7775
2. mar 2009

sashka a ako to prebieha?opis cely proces toho peelingu..

sashkaaaa111
2. mar 2009

niekolko sedeni musis mat. myslim ze 6 krat sa to robi, prvykrat ti lekarka ocisti plet a nanesie kyselinu podobnu zoskupeniu glyko A , na tvari to stipe ale mierne nie nejak velmi po 5 min ti to da dole, plet sa zacne pomaly osupovat, na druhom sedeni ti urobi to iste len dlhsie, tym nabehne proces supania a presusenia pleti, plet sa zbavi jaziev, je potom omnoho krajsia a hlavne sa nemasti tak velmi

debi7775
2. mar 2009

sashka ale kolko sa ti supe?kolko dni?kolko dni ju mas cervenu???a ta tvoja dr je v BA?

enjoy
2. mar 2009

sashkaaa to je nieco podobne ako AHA kyseliny?

enjoy
2. mar 2009

figi 22 a tie vyrazky sa ti robia len v suvislosti s holenim, inak by sa ti nerobili? nemas odsledovane ze ked sa par dni neholis tak sa ti nic nevyhadzuje? lebo ked nie tak asi nejde o akne ale skor o podrazdenie pleti po holeni, alebo zarastajuce drobne fuziky a potom podla mna by bol pre teba R zbytocny. 😉

sashkaaaa111
2. mar 2009

ano debi, doktorka je v BA, nemocnica Mickieviczova , po peelingu mas plet cervenu asi tak den dva a postune sa supe, cim dlhsie to mas na pleti tym to je silnejsie

enjoy
2. mar 2009

a to ti robili teda ak to dobre chapem kludne aj v case ked si brala R? 😉

enjoy
2. mar 2009

tak co povies debi dame sa na to? 😀

debi7775
2. mar 2009

ale ono nieje to nebezpecne pocas roacc..sa mi to zda take drasticke prilis!

enjoy
2. mar 2009

no ved to, ja sa na to stale pytam ze ci fakt toto sa da v pohode robit aj pocas uzivania R, lebo si neviem predstavit ked som mala vysusenu tvar, este na to dat chemicky peeling, vystipat sa a dva dni byt cervena, tiez sa mi to zda trochu drasticke. 😖

sashkaaaa111
2. mar 2009

ak si dobre pamatam robila mi to lekarka v zaciatocnej faze brania ROA, ano je to zasah do pleti ale zas nie je to az tak drasticke , je pravda ze plet je potom citliva ale ja som to nepocitovala zas tak extremne , velmi zalezi od lekarky jej pristupu, niektore lekarky to neodporucaju ine ano, ako ja debi by som uz vyskusala aj inu lekarku ak mam byt uprimna lebo cakat na zazrak po tolkych mesiacoch by ma neuspokojilo lebo je divne ze po tolkych mesiacoch nic.. ako dobry lekar hlada sposoby a necaka... neviem kocky, precitajte si o tom chemickom peelingu od odbornikov urcite toho bude dost na nete, ale napr ja som bola spokojna

eweline
2. mar 2009

Ahojte všetci, dnes som bola u doktora už sú to 3 mesiace čo beriem R. sám bol prekvapený že ako dobre to už vyzerá. a pýtal sa ma či mám ešte skinoren, ja že hej mám ale som mu povedala že už si ho moc ani nedávam bo ma z neho strašne štípe a svrbí tvár a mi povedal že v takom prípade si ho mám prestať dávať a dať si ho maximálne len na nejakú novoobjavenú vyrážku.
som prekvapená že vám všetkým robí kožná tehotenské testy bo mne moj dr. nerobí vobec teda ešte ani raz mi nerobil iba na začiatku sa ma pýtal či užívam antiku, a ja že hej a on že tak to je velmi dobré. a krvné testy mi robil iba na začiatku či R možem začať užívať, a teraz po 3 mesiacoch ma poslal zase no som zvedavá bo s cholesterolom som mala vždy problémy tak som zvedavá na výsledok a čo spraví potom ked ho budem mať vysoký, len dúfam že mi ho nevysadí, radšej nebudem nič jesť 😀 😀 aspon schudnem 😅

figi22
2. mar 2009

ENJOY ano , mam to odsledovane , je to vyslovene len po holeni , akonahle sa oholim vyhodi sa par vyrazok , ktore hned rozskrabem,vytlacim a potom mi tam ostanu jazvy, a pomaha to aj na tye jazvy ?

enjoy
2. mar 2009

googlila som si nieco o R na nete a nasla som na youtube videa ludi s akne ktori si robia vlastne videa o svojom pribehu s akne a o tom ako beru R a kazdy tyzden sa natacaju a ukazuju ako sa im meni plet, to je sila! jasne ze su to americania. 😀 😝

figi22, no Roaccutan pomaha aj na hojenie akne aby nezostavali hlboke jazvy, ale on lieci zvnutra a je to silny koncentrat vitaminu A, ktory dokonca spomaluje hojenie koze z vonku ked sa poranis alebo tak, preto sa ani neodporuca robit vtedy nejake zasahy na pleti. u teba ide asi o mechanicke drazdenie a zanesenie bakterii z povrchu koze dnu, tak tam by som ja skor volila dezinfekciu po holeni pletovou vodou a potom nejaky jemny peeling ked si umyvas plet aby ti chlpky nezarastali. no ked to skriabes ani sa nediv ze su jazvy. 😀 😉

figi22
2. mar 2009

diky za radu.

enjoy
2. mar 2009

no niet zac. 😉

miriamka
2. mar 2009

Ahojte,
no ja idem na chemicky peeling...uvidim,ci to pomoze....kym sa ja dostanem koznej ktora mi predpise R 😠

debi7775
2. mar 2009

miriamka a nebojis sa toho?