Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
6. mar 2009

ankam dakujem krasne, budem to veru potrebovat. 😉 🙂

ankam
6. mar 2009

😉 🙂

miriamka
6. mar 2009

Ankam...je pravda ze kozmeticka stoji korunky,ale zase co by som nespravila pre tuzbu po peknej pleti 😉

ankam
7. mar 2009

No jasne,urcite aj ja som mala take tuzby a pretzo som chodievala 2x do tyzdna k nej.Ale nejak mne to nepomahalo.Potom som isla len raz za mesiac-to uz bolo lepsie.Mne sa z cistenia plet dlho spametava.Mavam ju aj 2dni cervenu....(take flaky)
No Tak som velmi stastna ze mam teraz ten roacutane.Skus aj ty este dokinu-mas to zadara 😉

debi7775
7. mar 2009

ankam ako?dake novinky s pletou?

debi7775
7. mar 2009

miriamka drzim palce 🙂 kazda z nas tu tuzi mat krasnu plet a bojujeme rukami nohami..dufam ze tuto vojnu vyhrame 😠

ankam
7. mar 2009

debi ahojky-nic nove.keby bolo zlepsenie tak tu uz vypisujem od radosti 😀

debi7775
7. mar 2009

no veru veru... 😒 podobne 😀 dnes som chytila zas epred zrkadlom slabu chvilku!som si trosken doryla ksicht 😠

ankam
7. mar 2009

ja som dnes este neryla nic----ja zvyknem vecer 😀

debi7775
7. mar 2009

jaj 😀 a potom cakas ci sa za noc udeju zazraky 😀 ..a kedy to mas tu svadbu?

debi7775
7. mar 2009

dnes sa mi zase kutik urobil!!wrr....

ankam
7. mar 2009

az v aprili.......a potom v maji 😒
hej cakam ze v noci mi to zmizne 😀

debi7775
7. mar 2009

v aprili?tak to mas ete kusok casu 🙂 ja som teda na svadbe vyzera otrasne..to som bola v najhorsom..des!!!este stastie ze svetlo bolo zapalene len ked sa jedlo.. 😒

ankam
7. mar 2009

no viac ako mesiac mam cas-dufam ze sa mi ta plet aspon o polku upravi 😀 nemusi ani o 100%staci mi polka 😀

debi7775
7. mar 2009

urcite ano 😉 to je mesiac a pol..to je dost...ale uz nam aj slniecko vychadza 😒

ankam
7. mar 2009

uz citim dalsiu bozulu..............to snad neskonci

debi7775
7. mar 2009

mi o tom, hovor..ja uz trpim 4mesiace..myslis ze ma nejde porantat? 😠

didlinka88
7. mar 2009

Ahojte..beriem opatovne po 2 rokoch Roa, teraz 3.tyzden,neviem ako vy, ale z tych neziaducich ucinkov mam hlavne jeden- velmi suche pery..uz som skusila asi vsetky masticky na pery, ale stale ich mam suche a je to neprijemne bolestive...viete poradit co zabralo vam..?? dakujem 🙂

eweline
7. mar 2009

didlinka88: mno vieš čo ja ich mám tiež stále suché a pri jednom kútiku mám akoby oparu lenže to mám tak strašne vysušené no je to hrozné a hlavne to hrozne bolí bo mi to stále nanovo praská. síce sa mastím tiež stále v kuse mením balzami jedna radosť ale nič nepomáha. asi som ťa moc nepotešila 😀
a ak sa možem ešte spýtať tak to akné sa ti vrátilo len tak mierne abo v uplne hroznej forme abo tak ako si to mala pred tým?

lucyy01
7. mar 2009

Ahojte baby, no mne sa tiez nechce ani verit ze niekto opakuje liecbu Roa. uz 4. ci 5. krat.nemohol to sposobit ten chemicky piling?mne zatial kozna R.nepredpisala,dala mi len prestudovat rozne brozurky o R. kde som sa tiez docitala ze sa nesmu robit ziadne zasahy na tvar...mozno ju to nejako poskodilo...neviem...ale ja bz som to pocas liecby urcite neriskovala...

debi 7775, nemyslim si ze by si mala zmenit lekarku,myslim ze musis byt trpezliva..nno a ako si dopadla s tymi zvysenymi boreliami?je vsetko v poriadku?

Miriamka,tebe mozno pomoze zdravy zivotny styl ako si pisala, no mne nie...ja nejem nic mastne ani vyprazane, nejem cokoladu, oriesky, citrusy, nic koreniste, sladkosti, necukrovim ani caje atd atd....a ziadna zmena...no aj tak nejem nic,o com som sa niekedy docitala ze na plet skodi...ani nepijem, nefajcim a ani nechodim do zafajcenych miestnosti-ak sa da...niekedy sa aj diskoteky kvoli tomu zrieknem:(( ☹ 😒 😖

didlinka88
7. mar 2009

eweline: ja som mala pred tymi 2 rokmi katastrofalne akne, a tak mi kozna dala Roa + Diane ako HAK, lenze tato kombinacia ma dorazila, mala som asi vsetky mozne neziaduce ucinky, take bolesti hlavy ze som odpadavala a aj psychicke problemy a tak sa kozna rozhodla ze mi liecbu zrusi po 3 mesiacoch, akne sa mi sice krasne vyliecilo, a 2 a pol roka som bola relativne ´´pekna´´ , gynekolog mi nasadil Regulon pre upravenie cyklu a plet bola aj preto pekna ale v lete som vysadila Hak a akne sa zacalo pomaly vracat...tak som zmenila koznu a ta mi dala Roa aj s tym Regulonom a teraz sa citim uplne super, az na tie pery a pri fyzickej a psych. namahe sa rychlejsie unavim, takze tie zle veci boli od Diane..asi som ju zle znasala...inak Roa mam teraz 3 tyzd. a uz mam super plet...mozem odporucit kazdemu... 🙂 😉

debi7775
7. mar 2009

lucyy01 dakujem za povzbudenie ved ja viem ze trpezlivost ruze prinasa ( v nasom pripade prinasa peknu plet 😀 ) mna len niekedy chyti taka slaba chvilka..ja som z tych osob co chcu vsetko hned 😝 ale tu mi nic ine nezostava len cakat a verit.. 🙂 a ty ako pokracujes?

debi7775
7. mar 2009

didlinka88 tak to je urcite tym ze si nevybrala potrebne mnozstvo..preto sa ti to vratilo..to ja si vyziadam este hadam mesiac naviac preventivne aby som mala pokoj navzdy 😀

ankam
7. mar 2009

luccy mne z toho vyslo ze ty asi nejes nic 😀 nie len srandujem 😀 ja takisto nepijem kavu,nefajcim,nevyprazam,sladke malokedy........a vidis-tiez sa mi plet nezlepsuje aj s R.

debi ozaj-pis rychlo ako si dopadla s tymi vysledkami-ty sa nic nepochvalis........ 😉

didlinka ja prave beriem diane spolu s R a mne to akosi nerobi nic.Ozaj mam niekedy nervy na psychyatriu-ale da sa to zvladnut-to len obcas.Tak asi dobre znasam tu dianu 😖

ankam
7. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 debi ze porantat? 😀 😀 😀 😀 😀 ten vyraz som nepocula uz 100 rokov 😀

debi7775
7. mar 2009

jaj zeny ozaj tie vysledky..no teda tie borelie mam len mierne zvysene takze to nieje az tak hrozne..brala mi zase krv som mala uz modrinu na ruke jak taky fetak..brala to na podrobnejsie presetrenie..aby sme vedeli nieco konkretnejsie..tak zase cakam vysledky... 😒

ankam ten vyraz pouzivam bezne 😀 😀 😀 k mojmu stavu sa to uplne hodi!presne to vystihuje to co citim 😀

debi7775
8. mar 2009

boze moj baby ja som samy cerveny flak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ otrasne vyzeram!uz nevlaaaaaaaaadzem

sweety22
8. mar 2009

debi a ako dlho uz mas roaccutane?Lebo niekedy to trva trosku dlhsie,kym zaberie,ale ked zaberie,tak to uz bude stat za to.Ja mam z neho otrasne drsne ruky,cervene,ale tvar sa zlepsila hned,este to nie je na 100per,to bude asi az ked ho doberiem a prestanem byt cervena.ach 🙄

lucyy01
8. mar 2009

Debbi7775, ako som na tom ja? hmmm..idem zajtra k obvodnej lekarke na krvne testy...mna trapi hlavne ten zvyseny cholesterol co obcas mavam...tak uvidim ako to dopadne...natieram sa stale tym izotrexinom,co sice vyrazky vysusi ale trva to dost dlho-asi tyzden,no a potom uz je ako taak dobre.no pravda je ze ked si to rozrypem je to hrozne,aj ked som si povedala ruky prec od toho...no teraz sa mi hoji rozrypana vyrazka uz 2 tyzdne a je to fakt hrozne...inak teraz okrem toho nemam na tvari nic..no uz som raz pisala-mne sa to tak strieda-raz je horsie ze by som radsej len doma bola zavreta a raz je dobre...

lucyy01
8. mar 2009

ANKETA!!!!!
Babeny myslite si, ze sa pri uzivani Roa. lahsie hoji plet s tazkou formou akne alebo lahkou,ci stredne tazkou formou?dakujeeeem