Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy a coze?ze nevidis to na sobas.. 😝 dva roky je dost nie?

debi7775
13. mar 2009

ankam 😀

enjoy
13. mar 2009

debi ved ja viem ze "manzel" je len pracovny nazov 😀 😀 😀 ale pekny nazov. no tak drzim prsty nech mas bradu cim skor tiptop vo forme a mohla by si ist na vec.
o nedovercivosti mi ani nevrav, ja uz sa ani neviem uvolnit ked na zaciatku nieco zacina a dotycny mi hovori pekne veci, uz mi v hlave bezia take myslienky, ze no jasne aj ti pred tebou takto rozpravali a ako to potom dopadlo. tusim najkrajsie je to ked clovek este neni poznaceny nejakym vacsim sklamanim. 😉
a uplne najhorsie je mat taky nedorieseny vztah z minulosti co sa ako demon stale vracia. 😠
tak skorpioni maju aj takuto odvratenu stranku? no ja osobne som nemala este takeho partnera tak vidis vidis dobre vediet. 😝 😀

enjoy
13. mar 2009

ankam no teda! vy budete mat takuto velku udalost v rodine? no to je krasa! tak uz mame sobase aj kontrolu stavu pleti tymto vyriesene, vsetko vybavime u ankam na svadbe jej brata... 😉 😀 😀 😀 aj ides za svedka?

ja viem, dva roky by sa mohlo zdat dost, no tu ani tak nejde o cas skor o to, ze aj keby som to velmi chcela / co uz ani momentalne moc nechem/ stala by som pri tom oltari akurat tak sama, lebo frajer sa takychto veci boji ako cert kriza a na najblizsich pat rokov sa mi vyjadril ze nic podobne neplanuje. 😖

ankam
13. mar 2009

mate pravdu nieje to take ruzove ako to na zaciatku vztahu vyzera 😀

ankam
13. mar 2009

enjoy nie neidem za svedka-teda este o tom neviem 😒 ale on mne bol tak snad na oplatku 😀
pocuj mozno ta prekvapi na promociach 😉

enjoy
13. mar 2009

ankam predstav si ze on mozno na tych mojich promociach ani len nebude, pretoze v tom case ide s chalanmi na ich kazdorocnu letnu sportovu dovolenku, ja este presne neviem termin kedy to budem mat, ale on ide presne v tom case kedy to mali minuly rok moji kamosi takze neviem neviem. 😖 ale keby sa cosi take stalo ako pises, tak by som hadam aj onemela udivom. 😀 😀 😀

a ty si sa kedy vydavala, ako dlho ste manzelia? 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy ja som do znameni zazrata ..o kazdom nieco viem..normalne si vzdy zistim ake je chalan znamenie a uz len sliedim a pozorjem tie jeho vlastnosti..ak mi napises ake si ty tak ti hned poveiem ake sak tebe hodi a s akym to moc nema vyznam 😀 😀 a teda k rakom sa skorioni hodia najviac..je to vraj idealny par 😠 a nehodia sa k nam barani a prave ten z minulosti bol baran..ironia osudu..najhorsie je ze som sa tak naozaj zalubila..a presne ako hovoris..aj ja uz len tak spekulujem ked mi neico pekne napise alebo povie..napadnu ma take veci ze ci to aj inym nehovori..ci ma len tak nenamotava..lebo prave z minulosti mam zo suknickarmi skusenosti!..no a to je pekne ze mas este tak 5 rokov cakat aeste aj to je vo hviezdach ci sa to vobec splni..ale zas na druhu stranu,podla mna je ten sobas len taky papier..napr ja by som ho ku stastiu vobec nepotrebovala..hlavne je ze ste spolu aj ked niektori to beru tak tragicky ze treba svadbu a basta!

enjoy
13. mar 2009

debi no ked si taka odbornicka, ja sa rada vlozim aj so svojim znamenim do tvojich ruk, som byk 😉 . mozno teraz ked mi povies kto sa ku mne hodi sa mi konecne rozsvieti a uz budem vediet preco mi v minulosti par veci nevyslo. 😀 v poslednej dobe som narazila na vztahy s dvomi bykmi, ale to je asi zla kombinacia byk-byk vsak? 😝

ja som neni upnuta na sobas ako taky, mne ide skor o ten prislub ze so mnou rata ta druha osoba do buducnosti aj bez papiera, ked ten moj si neni este isty a to je zle, po dvoch rokoch uz by mohol mat aku taku predstavu co s nami dalej. on si chce este dost dlho uzivat nezavislost. preto uz ani tieto temy nerozvadzam s nim. a preto som aj taka skepticka ohladom toho ako to dopadne. 😖

debi7775
13. mar 2009

jjaaaaaaaaj enjoy ankam uz od 19 manzelka 😝

ankam
13. mar 2009

Ja?zachvilu mam vyrocie 5 rokov v aprili 😀
dievcence musim sa ist povenovat dcerke vonku na dvor
tak zatim papa

enjoy
13. mar 2009

jeeej aka mlada nevesticka 😉 tak teraz uz je z nej isto skusena manzelka 😉 raz ked sa vydame my debi, budeme od ankam cerpat mudre rady skusenejsej. ja uz mam tolko vela rokov ze kym ja sa raz vobec vydam, tak uz budem pri tom oltari posobit hadam aj obstarozne, ze tam nepatrim. 😀

enjoy
13. mar 2009

ankam pa tak sa pekne vonku vyblaznite 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy byk??uuha..zaujimava povaha 🙂 co sa tyka partnerov tak naj su panna a kozorozec a nevhodni lev,skorpion a vodnar 😉 a co sa tyka kombinacie byk byk,tak nie ze to je zle..obaja ste priatelski a zhodujete sa v nazoroch ale vsetko je dobre dobre,niekotre veci len tak prekuknete a uz ked pride hadka tak si to vykricite vseeeetko naraz 😀 a vacsinou je to vraj tak ze ten muz byk nepride prvy po hadke ale skor ta zena musi byt taka iniciativnejsia!no tak tolko v skratke 😉

debi7775
13. mar 2009

enjoy neblazni!!niesi stara ..co ti pipi??..budes kocka pri oltari..neboj nic 😉

enjoy
13. mar 2009

dakujem dakujem debi 😉 no mala som kozorozca hned prveho frajera v zivote, takze isla som na to aj celkom dobre nie? 😉 ale rozisla som sa s nim, lebo bol strasne zamerany na seba. pannu som este nevyskusala, ale vodnara hej to bola teda uplna katastrofa, to mas recht. moj prvy byk ma strasne sklamal, toho by som snad uz ani nikdy nechcela stretnut. no a co mi najviac lezi v srdci, je jeden vztah s rybkou... 😢 co hovoris na rybu a byka?

sweety22
13. mar 2009

enjoy gratulujem k statnici! ty si medicka?

enjoy
13. mar 2009

sweety22 dakujem velmi pekne! hej hej som, este par mesiacov. 😉 ty si v ktorom rocniku? 😉

debi7775
13. mar 2009

no naahodou nie zla kombinacia enjoy..navzajom sa pritahujete a ty si pre neho stelesnenim vsetkeho co potrebuje..dokonca si s tebou rad planuje manzelstvo 😝 nechapem preco vam to nevyslo ..je pravda ze rybky sa lahko vysmyknu z ruky..ale su citlivi,maju velku dusu,radi konaju dobre skutky a su velmi inteligentni.(ja sama mam velmi rada tieto znamenia,mam asi troch kamaratov ryby).ale casto su taki hlbavi a maju pocit ze im nikto nerozumie,mozno prave preto..alebo sa boji tak celkovo toho zivota,ked ma lasku boji sa ze ju strati,ked je stastny boji sa nestastia atd.. 😒

debi7775
13. mar 2009

preco to u vas vlastne skoncilO??..

debi7775
13. mar 2009

jaj boze zase sme tu odbocili od roacc 😀 😀 😀

sweety22
13. mar 2009

enjoy v tretom a strasne zle sa mi uci patola heeeeeeeeeeeeeeeeeelp 😒

enjoy
13. mar 2009

debi tvoj vyklad o rybach ma uplne ocaril, ten clovek v mojom zivote bol velmi tajuplny, navonok nepristupny ale vo vnutri velmi citlivy a velmi velmi o mna usiloval, ja som dlho odolavala lebo som bola zadana a potom jedneho dna ked som bola odcestovana som zistila ze mi chyba. ked som sa vratila dali sme sa dokopy, vztah ako z rozpravky a po dvoch mesiacoch kedy sa ku mne choval ako ku kralovnej, zo dna na den bez udania dovodu vsetko ukoncil a odisiel z mojho zivota prave vo faze ked som sa do neho maximalne zalubila. bolo to priserne... 😖
tak preto to skoncilo...do dnesnych dni neviem co sa stalo a to je to najhorsie, ta neistota... 😢

enjoy
13. mar 2009

debi a vsak nevadi ked nechame temu R chvilu oddychnut, no nie? 😉

enjoy
13. mar 2009

sweety22, tak tretiacka? 😉 no super, tak ja ti gratulujem tym padom k zdolanej anatke a biochemke v druhom rocniku. hmmm treti rocnik tak na ten mam pekne spomienky, bol sice narocny ale celkom ma bavil, konecne predklinicke, klinicke predmety a staze, uz to bolo zivsie. mikroby, patola a patfyza su trochu tvrde oriesky, ale neboj to sa podda. moc ti asi neporadim ked poviem, ze len treba vydrzat. hlavne ked ta studium bavi, to je podstatne, vtedy ide vsetko lahsie.a uz sa ucis na skusku z patoly, ci len tak priebezne? ides si ju dat prvu? 😉
a kam chodis na fakultu? do ba? 🙂

debi7775
13. mar 2009

enjoy to je teda najhorsie..ked to neikto ukonci bez udania dovodu..mozno prave preto..musel o teba dlho bojovat a ked si sa ty donho zamilovala on sa zlakol...nie toho vztahu skor toho ze raz to moze skoncit..a ukoncil to este skor ako to vsetko zacalo... ☹ teraz chapem ze nanho nemozes zabudnut..je to taka neukoncena laska..ani ho nestretavas teraz vobec?nevies o nom nic?

sweety22
13. mar 2009

do mt.My mame patfyzu az v stvrtaku,a mikroby u nas neboli tazke,hlavne ked som mala cele skuskove prazdniny,lebo som sla na predterminy 🙂 a teraz nie a nie sa rozbehnut.. ☹ Z patoly mame testy very tazke..takze sa musim priebezne.Ja tebe gratulujem,vsak to uz si skoro mudr 🙂 a aka chces byt lekarka?

debi7775
13. mar 2009

enjoy ty si sa nepochvalila ze budes pani lekarka 😎

enjoy
13. mar 2009

debi zijeme v jednom meste a ako naschval, stretavam kadekoho ale jeho nestretavam vobec. 😖 iba raz sa to stalo, stretli sme sa nahodou na ulici, tvaril sa velmi priatelsky, sli sme si sadnut na vino, hovoril dost o praci, o tom ze je zaneprazdneny o nasej minulosti nepadlo ani slovo, nehovoril ani o jeho sukromi. citila som sa pri nom velmi prijemne, ako za starych cias, stale som chcela opytat sa ho na to preco ale tak nejako som vnutorne citila ze sa to nehodi, ze by to pokazilo tu atmosferu a proste nenazbierala som na to dost odvahy. ked sme sa rozlucili tak povedal ze ma naozaj velmi rad videl, dal mi pusu na lice a odvtedy som ho uz viac nevidela. 😖

enjoy
13. mar 2009

debi ked ja sa nerada chvalim... 😀 😀 😀 😀 😀