Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

gizela66
20. mar 2009

debi... ja som nemavala vobec vyrazky a asi pred rokom sa mi zacali robit, lenze ja som si do toho rypala, vytlacala a zatlacala aby to nebolo videt, no ono sa mi to vsetko zrejme ukladalo pod kozou a asi od novembra som to mala hrozne, tak som si vybavila koznu, ktora mi predpisala roaccutane, najskor som to brat nechcela, ze take brutal lieky ale nakoniec mi bolo jedno, ak mi to ma pomoct... tak videla som aj horsie akne ale bohvieco som to nemala... a konecne sa mi to zacina troska zlepsovat, vidiet ze nieco beriem:D zachvilu zacnem treti mesiac a mam tych 20/den...

sweety22
20. mar 2009

gizela66 a na ten nos si co davas?Ja mam tiez neprijemne suchu sliznicu nosa,ale uz je to trochu lepsie,asi si organizmus potrebuje zvyknut.Ja sa najviac bojim,ze ked to uz vymyzne a liecba sa ukonci,ci sa to nevrati tak ako to tu niektori opisuju..

gizela66
20. mar 2009

no hadam sa nevrati, ja rozmyslam najskor nad tym aby mi to uz zmizlo nie este ci sa to vrati hehe... nedavam si nic teraz... sem tam ma to prestane boliet a sem tam hruuza... 😠

ankam
20. mar 2009

sweety ja si obcas pomastim aj nos zvnutra-len potom nesmiem smrkat 😀
taku mam namiesanu mast-a vyzera to ako hojivy zazrak-ak to poznas.Obcas som si aj tym natrela

dnes som chodila viacej povonku-tak aj moje pery si to odniesli.Velmi su teraz presusene

sweety22
20. mar 2009

ankam mne ten hojivy zazrak nerobil moc dobre na pery,skor som ich mala skor vysusene a stipali.Teraz pouzivam balzam,co mi dala kozna,a uz sa mi mina 😒 najhorsie je,ze v lekarni sa neda kupit,tak neviem,na aky prejdem najblizsie 😔

gizela66
20. mar 2009

ja pouzivam na pery normaalne loj (astrid) alebo labelo... a klasika - indulonu na vsetko:D a dobre mi robi 😉

debi7775
21. mar 2009

ankam my sa tak donadavame 😀 kym skonci ta liecba..ja uz tiez take vulgarizmy vytahujem na ten ksicht 😠 😠 😠

debi7775
21. mar 2009

boa ze som sa na to dala!!!!!!!!!

ankam
21. mar 2009

no na pey si davam obycajny balzam a sem tam tu mast od lekarky.Ale do nosa ked si dam aj hojivy zazrak tak mne sa zda dobry...tak neviem.A na pery som este ho nedavala
debi 😀 zas mam nove 2 😠
idem na nakupy-tentokrat koli malej-jej tiez nemozem nikde satky zohnat 😠

ankam
21. mar 2009

debi vytrim 😀

ankam
21. mar 2009

no baby tak to je hanba ze nikde nikoho 🙄
dnes sme boli v obchodnom dome-no nekupili sme nic co som chcela 😠
viete ake som mala z toho prostredia suche oci a nos?tak ma vsetko stipalo....

No a stretla som kamosku ktora tam pracuje a viete co mi povedala???ze preboha co to mas na tvari?tak som mala dost 😠 najradsej by som sa od hanby zakopala pod zem 😠 ona ze ci nemam nahodou alergiu alebo co?lebo som bola samy flak 😀 a ja ze neviem ,asi ano 😀
no som nemyslela ze az tak zle vyzera moja plet,tak skoro z domu nevyjdem

debi7775
21. mar 2009

ankam ta kamoska .. 🙄 🙄 🙄 mna sa kamoska raz opytala ked sme sa stretli ci som bola u kozmeticky ze mam take doryte lica 😠 to naserie..

debi7775
22. mar 2009

nejak to tu chatra.. 😒 baby sak piste co nove..nejake nove rady 😉 postrehy..atd...
dnes som si dala zavazok ze sa budem kazdy denumyvat harmancekom alebo salviou..dufam ze pomoze...

miriamka
22. mar 2009

Ahojte baby,
no nechcem moc kricat...ale ja mam plet ako babatko,ziaden fliacik ani vyrazka...no uvidim,ako dlho to potrva. 😅 ,a netusim ani co zabera,ci pitie zihlavoveho caju,vitaminy BIO ACNE,alebo novy krem...ale je to teraz dobre uz par dni 😉

ankam
22. mar 2009

chces novinku?
mangel mi povedal ze moja plet sa mi nikdy nezlepsi-lebo si do nej stale sprtam--------to tiez nasere nie? 😠

miriamka
22. mar 2009

Ankam...ale mangel ma pravdu 😒 ...ja som si teraz nic nerobila,a fakt zlepsenie 😵

ankam
22. mar 2009

uz asi ani ja nebudem tlacit po vcerajsku........... 😒 ale uz som 3 dni bez tlacenia........

enjoy
22. mar 2009

caute zienky 🙂

bola som na dva dni mimo ba na navsteve u mojich krstniatok gratulovat k narodeninam. tak som sa nemala ako pripojit. 😉 ako ste sa mali za ten cas? 😉
ankam ta tvoja kamoska je absolutne netaktna, to milujem tieto akoze "zlate" kamaratky ktore doslova tesi, ked ta mozu pre nieco pokritizovat. ty sa vobec nemusis hanbit, to skor ona by sa mala. ja v duchu takychto ludi posielam do prdele a myslim si o nich svoje. 😠 ved pockaj ked sa stretnete o par mesiacov, este jej padne sanka ked uvidi aku budes mat peknu plet. 😉 🙂

ankam
22. mar 2009

jaj enjoy dufam ze mas pravdu-lebo uz si zacinam mysliet ze to asi nic z toho nebude ☹

lucyy01
22. mar 2009

ahojte zienky, nachvilku sa pripojim k debate...naozaj sa snazte co najmenej do toho rypat a bude to lepsie..mna na to mamina stale upozornovala a nikdy som ju nepocuvala, az teraz, uz asi mesiac si s pletou nic nerobim a nemam na nej nic,okrem malych fliacikov,ktore pomalicky blednu-tie mi zostali po vytlacani...

miriamka, tiez teraz neviem co tak pomohlo, ja som si kupila Biodermu sebium-na odporucenie debi7775, a s nou som velmi spokojna, este mam novy make up,uz tu nieto pisal ze sa mu pasi,ten novy- Maybelline Dream Satin fluide-ten je super, uplne lahucky,ani neviem ze ho mam, no a podobne ako miriamka,tiez pijem zihlavove caje,niekedy sa mi ppodari aj 2 litre za den a popri tom este mineralku,harmancekove alebo nechtikove obklady a je to naozaj lepsie...dufam ze to tak bude co najdlhsie...

ankam
22. mar 2009

ach luccy tak to vam zavidim aj s miriamkou ze ste uz spokojne 😒

miriamka
22. mar 2009

Lucyy...no super ze aj tebe sa dari porazit tie hnusne vyrazky 😉 Ja som sice uz mesiac nepapala nic sladke,ale vidim,ze vyrazky ustupuju aj kila idu dole...takze ak to takto pojde dalej,som ochotna nejest sladke stale len aby bola pekna plet 😉

ankam
22. mar 2009

miriamka kolko si schudla???ty koki nic sladke???hmmmmm ty mas ale vydrz

miriamka
22. mar 2009

Ankam...no pre lepsiu plet som schopna spravit cokolvek.No teraz len nejake 3kg,a viac dufam neschudnem lebo ja som po porode a kojenim riadne chudla 😒

ankam
22. mar 2009

a ani slane si nedavas?
a total nic nesladke necukrene?ou

lucyy01
22. mar 2009

ankam ale myslim ze u mna je to zlepsenie len docasne...tak to radsej nechcem zakriknut...ked sa to zase zhorsi dam sa na Roacutane....
ja tiez nepapam nic sladke a vidim ze aj to vplyva na plet...

ankam
22. mar 2009

niektori ludia sa vobec nestaraju a maju superacku plet
a my si musime tolko odriekat a vytrpiet.........

miriamka
22. mar 2009

Ankam...no sladku tak akurat 1 kavu denne,inac viac menej nie.A slane?No solit solim,ale nejem nic vyprazane a vidim,ze to tiez pomaha.
Takze nakoniec to bude asi predsa len o zmene zivotospravy.
No uvidim ako to pojde dalej,kiez by to bolo lepsie na dlhsie...

lucyy01
22. mar 2009

to mas pravdu ankam, je to nespravodlive:( ☹ ked pozeram na kamosky, ktore zjedia 2 baliky cipsov za vecer, pritom popijaju alkohol, no proste sa v nicom neobedzuju a vsetky maju bezchybne tvaricky, a ja cely vecer sedim pri zelenom caji a rozmyslam preco prave ja ☹ ☹

ankam
22. mar 2009

tak to ti drzim palce aby ti to vydrzalo takto 🙂