Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

gizela66
23. mar 2009

ankam a ved kazdemu sadne iny odtien🙂 ...ja pouzivam Dermacol, to je vlastne len tonovaci krem, zakryje mi to tie flaky cervene, inak pupaciky videt ze mam.. nato si dam puder a staci mi to🙂 ale mala som od Vichy normalny make up a moc mi to nevyhovuje, je to moc huste na mna, vzdy mam pocit ze mam hrozne hrubu vrstvu na sebe a vyzera to este horsie:D je to individualne 😝

eweline
23. mar 2009

enjoy: mno tak určite by ma to tak nezložilo bo ja som mohla vypiť kolko som stela a jak mile ma naplo ked si som dala další vedela som že mám dosť a viac nezvládnem a teraz n ič tak preto ja som bola taká oťapená ked som sa ráno zobudila kukám že kde vobec som no mám dosť. a tomu pridaj do konca užívania už nepijem ani keby čo bolo. a dúfam že to čo najskor vyšumí bo to je des takto tu byť a po tichu sa iba obchádzame. bleee ☹
a tebe sa čo stalo vo vťahu? ak možem teda vedieť?

enjoy
23. mar 2009

aaale dovolila som si povedat moj nazor na iste veci co sa tykaju rodiny mojho priatela a to som nemala robit, netusila som aky je na svoju rodinu citlivy a ze neustoji iny nazor alebo kritiku z okolia. iste veci su mi proti srsti a mam na ne iny nazor ak on, no nevie to vypocut, prijat a odosobnit sa od toho. teraz som samozrejme ja ta najhorsia co ide proti ich rodine. 😖 a mame tiez "tichu domacnost" prestal sa so mnou bavit. 😖 🤐

gizela66
23. mar 2009

chlapi su nato citlivi..... 😅

eweline
23. mar 2009

júúúúj tak to ti vobec nezávidím ale tak si myslím že mne keby moj priatel hovorí niečo na moju rodinu tiež by mi to bolo proti srsti síce viem že nie sme dokonalá rodinka ale tak dúfam že aj u vás búrka nejak prehrmí a bude dobre 😉

enjoy
23. mar 2009

gizela66 doteraz som si to nemyslela 😉 no po tomto som uz poucena. on je dost pohodovy, tak som necakala ze sa ho tak dotkne ze mam iny nazor, myslela som, ze je otvoreny aj inemu pohladu. som sa preratala. 😝

eweline, inak ja som to formulovala slusne a len jemu medti styrmi ocami, tak som myslela ze mu mozem povedat vsetko. ale nie je to tak...a vies co je najhorsie? ze ja si myslim ze mam tak trochu pravdu v tom mojom nazore a ze on len iste veci odmieta vidiet. 😖 ale to len medzi nami dievcatami. 😉 som pochopila ze obcas si mozem nieco mysliet, ale nemam to vyslovovat. 😝

ankam
23. mar 2009

aj mne je prosti srstiked nieco povie manzel na moju rodinu-ale ked ma pravdu tak si to aj ja priznam.......a takisto ked poviem ja jemu nieco na jeho rodinu-zozaciatku sa na to tiez hneval-ale uz si to prizna tiez 😒

joj to su zcvlastne tie rodinne vztahy

enjoy moja-nech sa to cim skor vyjasni a udobri 😉

enjoy
23. mar 2009

ankam, dakujem za podporu. 🙂 😉
aj vam vsetkym tiez. 🙂
no som zvedava ci sa lady prelomia a zacne so mnou vobec komunikovat, ved som to aj chcela vyjasnit, aj sa omluvit, no zatial som nedostala sancu. 😖
dnes som este aj menzes dostala, tak som rozladena ako klavir. 😝

zelam vam pekny vecer, idem si prevetrat hlavu von so psom. aspon ten ma rad a mozem mu povedat co chcem a nenastve sa. 😉

gizela66
23. mar 2009

no veru aspon si sa poucila🙂

ankam
23. mar 2009

enjoy ano je to tak.niekedy nemozes povedat vsetko.........ale aj je to na nieco dobre ked uz to vie-mozno na to pride aj sam ze si mala pravdu

gizela66
23. mar 2009

uz mame aj my ,,tichu domacnost" ... a mozem si zato sama zcasti 😢 😢 😢

ankam
24. mar 2009

no baby tak co to je s vami?

my sme zatial v pohodicke,vlastne ked tak rozmyslam sme ani nemali tichu domacnost 😒

gizela66
24. mar 2009

no ja by som sa mala dat asi fakt dokopy 😠 sama zo seba som nervozna, nespokojna so sebou a potom to pocituje cele okolie 😨 a este vinim zo vsetkeho ich, potrebujem asi sem tam taky cas len pre seba aby som sa mohla ,,zregenerovat" 😝

ankam
24. mar 2009

aj ja som mala take obdobie ked som bola ja nervozna na vsetko........ale manzel sa nedal.povedal mi svoje a rozpravali sme sa dalej 😀

debi7775
24. mar 2009

tak som si kupila ten make up a odtien nude..v drogeške mi poradila ze to je taky stred vraj..a je vcelku fajny.. 😉
zeny co sa tyka pitia..vcera som sa tak zryyyyyyla...isli sme s kamoskou len na kavu o stvrtej a nakoniec sa k nam akosi pridal barman s kamosmi a skoncili sme tam do jednej..fuu ja som bola tak zleee...normalne som dnes nesla do skoly,mamina mi cajiky robi aj rano bezali s ocom do obchodu po nejaku paradajkovu stavu ze to pomaha 😀
eweline to ma mrzi,vidis zavisi od charakteru rodica a od toho aky mate vztah..ja mam s mojimi a hlavne s maminou taky skor priatelsky,mozem jej povedat cokolvek,ona sa zachova spravne,mame aj my hadky to je jasne..to len utuzuje vztah neboj sa 😉 kazdy vie ako treba na tu svoju takze tazko radit..vies najlepsie ako postupovat..nepomoze ospravedlnenie??

debi7775
24. mar 2009

baby vidim ze prisli nejake jarne depresie do vztahov..vsetko pominie...to len ludia su precitliveli teraz 😎
enjoy s tym priatelom ma to mrzi 😒 este stale drzite bobrika mlceni?

enjoy
24. mar 2009

ahojte 🙂

debi no teda klobuk dole, ty mas ale skvelych rodicov, ako sa pekne o teba staraju ked mas opicku. 😉 a pomohla ti ta rajcinova stava? a ze som taka zvedava, nieco nove cez vikend s tym fesakom co si nam ho minule spominala z diskoteky sa neudialo? 😀 😝

no neviem co to tu teraz zavladlo, zeby jarna vztahova unava? 😖 u nas stale ticho po plesine. 🙄
gizela66 mam podobne pocity ako ty, mala by som zacat nejako od seba, dat sa do poriadku a naladit sa na nejaku optimistickejsiu vlnovu dlzku, lebo v poslednej dobe sa mi vsetko zda nejake potentockovane... 😝
mozno by som mala ist niekam ako debi a eweline, zresetnut si hlavu a potom na druhy den budem rada, ze som rada a nebudem zbytocne premyslat nad vecami co nemozem zmenit. 😉

debi7775
24. mar 2009

enjoy jedine nad cim budes premyslat je ako ti je zle a ze uz vzivote nikdy pit nebudes 😀 😀 😀 a netrap sa nad zbytocnostami..ono to vsetko prejde..niekedy clovek mava pocity ze uz ani nevie ako dalej..ale to sa spravi samo,aj ked teraz to vyzera tak beznadejne 😉 kazdy take situacie zaziva..a vzdy boli aj budu a vzdy sa s tym ludia aj nejak popasuju..neboj sa vsetko sa da na spravnu mieru,treba casu..

a s tym fesakom,bola to taka sranda,vyrazili sme ze tam zase bude a mal sluzbu iny,taky obor,mal asi okolo40rokov.. 😢 😀 tak snad nabuduce..
a ano mam zlatych rodicov,ta stava pomohla,nevem vlastne co pomohlo,pila som sumienku potom caj potom tu stavu..na wcku som stravila polku dna 😀 a vyvar mi mamina urobila..uz je dobre teraz...

ankam
24. mar 2009

debi....... 😀 dobre ti teda ide 😀
baby viete co?na mna prisiel asi druhy stav zhorsovacej fazy.......ja som odo dnes rana cela bozula.Mam ich 10 a to fakt neprehanam.Som maximum zufala...........................

ankam
24. mar 2009

boooooooooze mam taku istu plet ako na zaciatku ked sa mi zhorsila................................ 😢 😢 😢 😢 😢

sashkaaaa111
24. mar 2009

caute baby, no ako sa mate? ja dost blbo vcera mi ukradli z auta lux.kabelku darcek od muza dklady karty kluce dokumenty ako uplne fasa.... aspon dufam ze poistovna uhradi tu kabelku

ankam
24. mar 2009

jezisi..........

enjoy
24. mar 2009

ankam ahoj 🙂 chudatko moje, zase sa to zhorsilo? a rovno 10 bozul, ved to je ako za trest. ☹ jaaaj je to nekonecny pribeh vsak? verim ze ti to na dobrej nalade nepridava, snad je to uz naozaj zaverecne zhorsenie, ze sa ti z pleti vytlacilo navonok uz to posledne co v nej este zostalo a uz si sa tymto padom docistila.

debi, tak to si sa dnes poriadne precistila aj ty, ked si stravila pol dna na wc 😉 mnam taky vyvar od maminky to je lieciva vec. takze domaca starostlivost ta uz postavila na nohy, to je super ze rodina ta takto podrzi.
takze ste sa nestretli s fesakom? nevadi, nabuduce uz bude mat sluzbu ON, citim to 😉 😀

sashkaaaa111 to nemyslis vazne! ach taka smola, bodaj by tomu zlodejovi ruka odpadla, smrad jeden drzy! 😠 😠 a kde si parkovala? to ti ukradli kym si nieco robila okolo auta alebo si si tam nechala kabelku zavretu. strasne ako niektori ludia skodia inym. a teraz tie vybavovacky dokladov a obehavanie, no nic prijemne. mne takto ukradli v maji kabelku v pizzerii, ale nasla sa za 6 hodin, som len zirala. mozno aj ty budes mat stastie. sice uz bez penazi a mobilu, ale doklady tam boli vsetky. a na druhy den sa mi nasiel aj mobil. mala som fakt velke stastie. 😉

sashkaaaa111
24. mar 2009

hmmm ankam dobre ze, som nadavala jak pohan, este aj muz to schytal kedze bol v aute, a na policajnej stanici, uplni kreteni, som im aj povedala , ze serial profesionali je slaby odvar voci nic, idioti , policajtom sa clovek fakt musi narodit

eweline
24. mar 2009

ludia poviem vám, už dnes som sa trošken s maminou vyprávala takže dúfam že to už pojde pomalinky len a len k lepšiemu. chvala bohu teda ale zatial som ticho aby som to nezakríkla 🤐 tak preto dúfam že aj u teba enjoy sa to dá čo najskor do správnych kolají teda ak sa náhodou už tak nestalo 😉

sashka: mno tak to tam museli mať z teba riadny zážitok ale tak viem si predstaviť ako ťa to vytočilo a že profesionály 😀 😀 mám dosť

ankam: vážne mi je lúto tých bozúl bo dosť to vie znepríjemniť den ked len tak z ničoho nič a naraz tolko. tak dúfam že čo najskor zmiznú 🙂

debi: gratulujem vitaj v mojom klube alkačov 😀 a máš to super že máš takých rodičov 🙂 jaaaaj keby aj moji steli byť taký ako pred tým ked som ešte nebrala tieto tabletky ☹ zase by sa iba zasmiali jak mi je zle a bol by pokoj 🙂 hmm čo už.

sashkaaaa111
24. mar 2009

enjoy - billa bajkalska... ze ten vreckar tam chodi uz niekolko mesiacov a ze denne ma na konte niekolko kabeliek a penazeniek, fakt fasa ze niekolko mesiacov a naco su tu fizli a sbs? sbs-kar mi len dosiel povedat ze tam chodi ten vreckar uz niekolkko mesiacov , tak naco do riti tam je on? vies co enjoy hlavne ma serie ta kabelka dostala som ju k narodkam k 25 a bola priserne draha LV najnovsi model, muz mi ju dal, cize to ma serie asi najviac a samozrejme behacky okolo dokladov, hlavne ked potrebujem mat kvoli firmam stale doklady pri sebe...
a stalo sa to tak , ze muzovi bolo zle a tak som isla nakupit ja, a on bol v aute, po nakupe som prisla dala kabelku na sedadlo vodica a dala nakupy do auta a isla dat kosik naspat a zatial ten vydrabany hajzel otvoril moje auto a normalne si ju zobral, ch a p e s ??? kookooos to fakt mozem mat len ja take stastie... no neva uz som to zapila a vyspala sa na to , ale pri tych behackach si vzdy spomeniem 😖

enjoy
24. mar 2009

sashkaaaa ved ja byvam len kusok od tej billy, no dobre vediet ze sa tam cini zlodej. 😠 inak ti sbs mi pripadaju ako na paradu, to je sila ked o nom vedia a nic nepodniknu. ved by tam mohla byt nasadena nejaka inkognito policajna hliadka prezlecena do civilu a chytit ho. ale to by sme nemohli byt na slovensku. ja mam s policiou zial tiez len zazitky ktore ma utvrdili o tom, ze nie vzdy konaju kompetentne a v snahe pomoct obcanovi. 😝 😖
a tvoj muz sedel zatial v aute kym ju ten hajzel ukradol, rozumiem tomu dobre? 😕

enjoy
24. mar 2009

eweline, tak fajn ze u vas uz sa situacia ukludnuje. 😉 skoda ze to nemas ako u debi, ze by ta rodicia este aj poliecili z alkoholoveho uletu, bolo by to lahsie, ale nevadi ved hadam uz ti to odpustili a je to zabudnute. 😉 🙂
mne by to tiez mama dala pocitit dost natvrdo ak by som sa ocitla v podobnej situacii, by som si to pekne vyzrala. 😝
u mna sa nic nepohlo, stale ticho ani obraz ani zvuk, bola som iniciativna v snahe komunikovat, ale nebola odozva, tak teraz som sa stiahla a vyckavam, mozno potrebuje cas. nebudem tlacit na pilu... 😖

sashkaaaa111
24. mar 2009

jasne enjoy moj muz si tam sedel.... tak ale on je total flegmos narozdiel odo mna... policia na slovensku??? haha aka cia? prosimta ved su na smiech uplni idkovia... ja mam dost skusenosti s policajtami a za kazdym ma neprekvapili iba, utvrdili v tom ze slovensko by kludne vedelo zit aj bez zelenacov.... 😀
kde tam byvas?

enjoy
24. mar 2009

tak to je inak drzy zlodej, ked si dovoli kradnut kabelku z auta v ktorom sedi chlap! nemam slov! 😠 a muz si nic nevsimol? 😕 to je skoda, mohol ho chytit pod krk spinavca jedneho. este aj taka draha kabelka, to je naozaj velka smola. ja byvam na sidlisku nedaleko skoly na tokajickej kde je ten sportovy areal.
mne sa stalo, ze po kradezi moju kabelku odhodili zlodeji pod starym mostom pri dunaji. vraj nejaky dochodca ju tam nasiel aj so vsetkym okrem mobacu a penazenky, doniesol ju cely ustrachany na policiu a chudacisko bal sa ze bude maz z toho problemy, tak ju len odovzdal a utekal prec. kym som zacal vybavovat doklady, tak sa ku mne vsetky vratili, akurat obciansky som si musela uz vybavit novy a pre istotu vymenit zamky na byte. policajti sa vyjadrili, ze vraj to boli este ti "slusnejsi" zlodeji 😖