Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

didlinka88
19. jún 2009

kenny: ja takuto skusenost nemam, ale mne zase Roa robi problemy so zaludkom, ze ma velmi boli..su to tazke lieky, tak niet sa co cudovat..ale aj v neziaducich ucinkoch je taketo nieco urcite napisane ze moze aj zapekat.. mozno to je len tieto prve tyzdne, potom ti to mozno prejde.... no ja napr. prve dni som bola z Roa v takom stave ze niektori si mysleli ze som nadrogovana.. 😀

ankam
19. jún 2009

joj od toho R je mozne cakat vselico.......alergiu na slnko 😀 flak mam na ruke akoby popaleninu a ja neviem z coho.Vyprazala som este minuly tyzden a neviem o tom aby mi tam olej praskol........

miraaa
19. jún 2009

AHojte babušky no ako sa máte.. Nechcem nic vraviet alebo zakriknut... ale dneska som sa citila ako VINIKAJUCO.. plet dneska bola riadne peknáááá myslim si ze sa mi to zase slepšuje neviem nic nechcem vraviet lebo to zakriknem.. heheh a ten make-up je super... mala osm vcera aj uhorky na vári hehe.. jaajjj som rada.. ale nechem nic zakríknut... nech sa vam dari.... 😉

joe1
20. jún 2009

miraaa: to sme radi, že si až tak nadšená, že aj pravopis išiel úplne bokom 😀 u mňa momentálne tiež super, ale občas také suchoty, že by nezaškodil na nejaké občasné použitie nejaký hydratačný pánsky make up 😒

joe1
20. jún 2009

inak ak by sa pleť regenerovala moc pomaly alebo neuspokojivo po vysadení lieku, plánujem jej dopomôcť prípravkom collagen beauty - je to taká menšia revolúcia, naštudujte si o tom niečo, tento výrobok získal veľa ocenení, nie je z kategórie nič neriešiacich komerčných drahých sračiek atď

epose
20. jún 2009

cafte, mne sa na lici vyhodili take dva pupaky bolave ako keby som bola dostipana.Jeden som si rano musela vytlacat 😠 a to som si myslela ze uz mam pokoj,lebo som uz mala v pohode plet.

debi7775
20. jún 2009

mirka aj ja som po liecbe ale flaky a jazvicky mam tiez.. ☹ ☹ ☹ a myslim ze slniecko pomoze urcite 🙂 ale s mierou lebo aby ti tie flaky nevznikli este viac alebo nezhnedli ...

ankam
20. jún 2009

epose aj ja som si myslela ze uz to mam fajn.no tiez mam bozulu na lici 😠 ale neryjem 😀
miraa tesim sa s tebou 😉

debi ake jazvicky?z vyrazok?

debi7775
20. jún 2009

ankam noo z vyraziek ☹

epose
20. jún 2009

ja mam tiez z vyrazok jazvicky. Bola som uz aj predtym na mikrodermabrazii,nieco zmizlo ale este mi aj zostalo.Chystam sa znovu ked budem mat po liecbe,nech mi to vyhladi

joe1
20. jún 2009

debi7775: ahoj a ten collagen beauty, co si tu spominala, na to neplanujes pouzit? urcite to stoji za vyskusanie, ja si to planujem dat kludne len ak by som mal trochu roztiahnute pory 😀 a ako u teba prebieha zotavovanie pleti po liecbe?

sumienka2525
20. jún 2009

Ahojte.
Ale ste tu toho popisali co som tu nebola.
Ja nemam ziadne zmeny. Pupaky mam stale. Zajtra idem na 10 dni do Talianska tak dufam, ze mi slnko a zmena na plet trosku pomoze . 😒
Vidim ze sa vam tu niektorym robia stale tie protivne velke pupaky.
Tak vam drzim palce nech sa vam plet pekne hoji. 😉

tena
20. jún 2009

Šumienka 2525=prijemnu dovolenku 😎 uži si to. Slniečko pomaha na plet, na povrchu,ale co je vo vnutri, na to nepomoze ani slnko.Mne opalenie v minul.pomohlo farbit trochu tu plet, ale min. rok som bola tam vysypana vyrazkami,ze mi ani slnko nepomohlo. a mastila sa mi neskutocne plet.Uz toto nechcem zažit.
Naštartovala som 4.mes.Roa a zda sa, ze pomaly ale isto to zacina zaberat! tak verim, ze nezakriknem,lebo uz je na case 😒

sumienka2525
20. jún 2009

tena: dakujem. Ja som nedavno skoncila liecbu RO ale pupaky mam stale tak by som bola rada keby mi to slnko pomohlo aspon docastne, lebo za pol roka idem znova na RO kedze prvy krat mi nepomohol uplne.

miraaa
21. jún 2009

debi775-no to mam aj ja.. som zvedawa ako to zmizne:(...

lucyy01
21. jún 2009

Mirka super, konecne nejaka pozitivna sprava od teba 😉 tesim sa s tebou...uhorky su na plet dobre,posobia upokojujuco, chladivo a stahuju pory 😉 tiez pouzivam radsej na plet ako do salatu 🙂 a niekto tu spominal med (ak sa nemylim bol to joe1, tak som vyskusala a je to uplny zazrak..krasne vyhladil plet..odteraz budem pouzivat aj tuto domacu masku.. 😉

Joe1, ten colagen beauty je na jazvicky alebo aj na pory a drobne vyrazky?a existuje viac druhov?a da sa to kupit v lekarni? prepac ze tak vela otazok ale nenasla som o tom ziadnu dobru stranku kde by som sa o tom nieco viac dozvedela 😉 dakujem..paa

ankam
21. jún 2009

sumienka ja som zvedava ako sa bude spravat tvoja plet a slnko.........potom napises ci si sa aj slnila 🙂

debi7775
22. jún 2009

http://www.collagenmagic.biz/produsku.html takze tuto to mate..najlepsia je vraj rada black lebo ma najviac kolagenu v sebe 😉

didlinka88
22. jún 2009

co hovorite o tom kolagene...je to dobra vec, aj ja som to pouzivala ked som dobrala pred tymi 4 rokmi Roa.. no nepamatam si uz znacku..pomohlo mi to vyhladit pokozku a jazvicky..co je super.. 😀 no nemalo by sa to dlhodobo pouzivat, pretoze pokozka sa zacne spoliehat na kolagen a strati svoju prirodzenu pruznost a zacina opacny efekt a to akesi starnutie pokozky.. takze dobrat balenie a treba dat prestavku.. 🙂

miraaa
22. jún 2009

Baby.. zavidim te ktoré idu na dovolenku lebo more slniečkooo podnebie upokojuje riadne plet.. samaa som bola dokazom ale este v mladšiom veku .. aj ja cchem ist pri more:(Zoberte ma do kufra:(............ 😎

joe1
22. jún 2009

lucyy01: jasné, ten med je fajn, ale v poslednom čase mám také sušáky, že sa nestíham natierať hydratačnými krémami, určite poprosím kožnú o zníženie dávky zo 40 na 30 mg na deň. A o tom kolagéne si môžeš prečítať z odkazu od debi 🙂 akurát tam nikde nepíšu, aké množstvo je ideálne použiť atď.. ja by som sa na to dal až ak sa pokožka sama do dvoch mesiacov po ukončení liečby uspokojivo neobnoví. Dúfam, že mi o tom niečo kožná bude vedieť povedať, lebo niekedy mám pocit, že sa v tejto problematike orientujem oveľa lepšie, ako ona
🙄

kenny011
22. jún 2009

ahojte,ja mam stale niečo chcem sa spýtat že mam hrozne suchú kožu na hlave vo vlasoch až to vyzerá ako obrovské lupiny je to nechutné poradte mi Ďakujem

miraaa
22. jún 2009

Ach ludia zase mam dneska na pč.. naladu:(Zase ta plet je ináááá...........ja už nechápem nič............................................. 😢

eweline
22. jún 2009

ahojte, už som tu dlho nebola a dosť tu toho pribudlo. 5.6. som si dala poslednú tabletku roac. a zatial všetko v pohodke žiadne pupáky nič no ale som zvedavá dokedy to vydrží 😀 , ale inak všetkým držím palec nech vám to pomože len musíte mať trpezlivosť 😉

joe1
22. jún 2009

eweline: super, a ako vyzerá pleť celkovo, ako sa regeneruje po liečbe? suchoty už nie sú?
miraaa: u mňa podobne, ja už sa nestíham natierať hydratačným, takže od budúceho týždňa znižujem dávku, skús ten collagen beauty, získalo to veľa ocenení

ankam
22. jún 2009

joj aj ja mavam vo vlasoch suche-----na to nemam nic,ale umyvam raz do tyzdna vlasy aby sa mi este viacej nevysusovala pokozka 😉

miraaa ja ti rozumiem,aj ja som rak OK az super a potom o 2 dni je to na hovno

A odo dnes mam zase zapalene oci.cele cervene 😖

debi co ja viem?ked ja nejak neviem ale nemam jazvy-alebo neviem zeby to boli jazvy???ja som sa troska opalila a zmizli vsetky flaky z tvare

Miraaa vezmem ta?k moru?

tena
22. jún 2009

kenny011=skus sa poradit s koznou lek, lebo to,ze sa ti vlasy tak nemastia je asi len plus pre teba,ak si s tym mala pred tym probl,ale tie tzv.lupiny z toho..z tej suchosti sa musia nejak dať odstrániť, nemyslím len šamponmi proti lupinam,kt.su na trhu v dostatoč.množstve, ale ja by som okrem rady s kožnou skusila aj nej.pripravky ,kt.su hlavne na leto a mozno ti zaberie.Nej.spreje, vodicky na masirovanie do vlasov, ochrana pred slnkom, pred vysušovanim. Spytaj sa v drogerke + lekarni.Alebo znizit davku Roa, ale neviem kolko mas, a ak si na zaciatku tak telo si potreb,zvyknut..a niekt.veci pretrpime, al.riesime:)

debi7775
23. jún 2009

mirka nezufaj..tomu treba dat cas ja som si tolko poplakala kym som dobrala tabletky,mne sa ta plet zhorsovala este aj na konci piateho mesiaca..az niekedy v polke siesteho prislo zlepsenie...ale ani teraz nieje ta plet taka aku by som chcela.. 😠

miraaa
23. jún 2009

ankam-Ides ano zober ma boseeeeeeee mali sme ist ale volako sa to dokazilo...:(... ☹ BABY Ale viete ja už nechcem plakat.. boše ja som sa s tou pletou potrápila ja už nevladzem si mylsim že na mlady oragaznizmus som už toho moc vela zažila...vy ste staršie ženy už to inak berete ako ja.. ja som v puberte a tu je hlavne ako vyzeráš.. a nie čo más v sebe z nutra...ako sa vravííí- SOM AKO ORECH...ZVONKU VIDÍŠ AKÁ SOM, ALE DO VNÚTRA UŽ NIE.A viete... myslím si že mi to už ani nezmizne.. ja neviem ja sa moc znažím vážne:( A ja mamm už také nalady že už čakám kedy kamošky sa na mna vyseru sprepacením neviem mam hnusne nalady a to už neberem tabletky:(Možno potrebujem chlapca... alebo ja nevieem... nechcem nikohoo ale nechápem.. prečo na tom záleži niektore baby možu ist do školi..neupravené zhabané.. neohaknutéé..alebo ja neviem čo.. ale ja bi som do školi nešla ja sa o seba starám ako možem... Ale už vážžžne nevládzem už je to na mna až príliš... ☹ A ta plet volako ma štípe a zase sa mi vihodili nove mozuli:( ach mna užžž porazí:( MNE už nic neomože................................................................................. 😖 ☹ 😢

miraaa
23. jún 2009

joe1-a čo to je tento :collagen beauty??????? na čo to je..................... 😒