Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

janestastnica
18. feb 2009

ja beriem dve tablekty ráno každý den .. robím zle ??

miova
18. feb 2009

ved prave ze to ani ja neviem ci robim ja zle....ale takto mam napisane aj na krabicke.na 20 ze rano a na 10 ze vecer.......spytam sa na to lekarky ked pojdem 😉

joe1
18. feb 2009

janestastnica: Malo by sa to brať ráno a večer.

ankam
18. feb 2009

aj ja beriem rano a vecer takze je to ok.

debi7775
18. feb 2009

janestastnica:viesco ja si ten skinoren dam tak ze natriem pockam chvilku dakych 20min ,nato nakremujem normalnym kremom aby som nebola nejaka sucha a dam make up...cize v podstate ano,v podstate na make up..niekedy sa neserem a dam skinoren a hned make up..a nijako to nerobi ziadne reakcie..pohoda...ale pouzivam acnecolor..ako ostatne make upy to ti neviem povedat 😒

debi7775
18. feb 2009

enjoy:ano?? 😀 😀 tak to ozaj co kozna to iny nazor..no mne povedala ze ho budem pekne pouzivat od zaciatku liecby a ked som jej po prvej kontrole povedala ze ho velmi ani nepouzivam lebo si myslim ze je to zataz na plet ..tak sa na mna nahnevala ze to musiiim!!ze sa tym mam natierat aby mi nezostali flaky a netvorili sa nove vyrazky..tak natieram 😠 😠 a ty nepouzivas vobec nic teraz pocas liecby?

debi7775
18. feb 2009

a este ked tu tak rozoberame cervene flaky tak dobre su aj harmancekove obklady 😉 urobit si uplne obycajny harmancekovy caj,ale tak fajne vyluhovany a hoji to aj dobre rany a aj stiahne to tu cervenu ze to nieje az take strasne...po tyzdni uz vidno aky taky efekt..

janestastnica
18. feb 2009

debi - aj ja používam acnecolor 😉 .. tak fajn, budem sa aj ráno natierať, a vyskúšam aj ten harmančekový obklad 😝 ... ááá tabletky budem brať ráno aj večer .. lenže ráno sa mi nedarí jesť po raňajkách lebo ja neraňajkujem .. čiže až na desiatu v škole .. 😒

nextnext
18. feb 2009

ahoj, by ma zaujimalo ci sa fakt vzdavate alkoholu, bo pol roka je fakt dlhy cas, niezeby som bol nejaky alkoholik ale som vysokoskolak a byvam na intraku a tu sa furt nieco melie, a to sa neda nepit... vcera som sa tiez dost sundal a ked som sa rano zobudil, necitil som nejaky rozdiel, myslim teraz a vtedy ked som este nebral roacc.. No len sa bojim ze ci to zvladne pecen, a ci nebudem viac nachylny k tym vedlajsim ucinkom tam je tych chorob teda dost 😨

hanca82
18. feb 2009

jen si dej 😉 .

joe1
18. feb 2009

nextnext: Ja som tiez v tej istej situacii, intrak, akcie tak 2-3 do tyzdna, no nepi 😀 Tiez som sa nedavno sundal, ale ani nie preto, ze by som chcel, ale skratka ked pijem na tieto takbletky, tak mi zapina dvakrat tak rychlejsie ako normalne, ma to tu vyhodu, ze je to ekonomickejsie, namiesto 10 poldecakov a 5 piv ti staci aj 5poldeci a nejake tie 2 piva 😀 Ale snazim sa nepit kolko to len ide, urcite to organizmu neprospieva, a ak sa chces vyliecit, tak nema zmysel si to komplikovat, pokial to nie je nutne. Ale chapem, na vyske je to tazke no..

nicoolinka
18. feb 2009

Vy ste to uzivali raz denne? Mne doktorka dala 20mg rano, 20mg vecer..

nicoolinka
18. feb 2009

aha, to som bola na predchadzajucej strane 😅

ankam
18. feb 2009

joe1 😀 😀 😀 😀 tak aj na ine veci je dobry roacutan 😀

ja nepijem vobec,takze s tym nemam problem

ankam
18. feb 2009

viete co?vcera som mala veeelmi cerveny flak a som si an to dala pytiol a ten flak uz rano vobec nebol cerveny 😅

debi7775
18. feb 2009

nextnext:ja pijem 😀 😀 sice menej zurujem jak predtym..ale tiez som na VS a to nejdee...a bola som aj na svadbe..a uz berem tabletky pomalyyy 4mesiace a zijem..takze sa neboj..do liekov by sa nemalo siice pit ale ked inak nejde! 😠 😎

ankam
18. feb 2009

debi 😀 🙂

eweline
18. feb 2009

enjoy: jasné ten effaclar H od la roche a podla mna je uplne super dávam si ho 2x a je to na pleť vysušenú po liečbe. a tá pena na čistenie pleti stojí kolko? a jak často si si ju dávala 2x za den? a ako dlho ti vydržala bo som rozmýšlala že by som si ešte niečo kúpila z tej značky bo nechcem miešať že krém z jednej značky čistiaca voda z druhej, bo to neni moc dobré.

nextnext: ja ti poviem tolko že mala som dozvuky a rozbila som sa fakt že dosť obidve noci akože je pravda to že som sa skôr opila ako kedy pred tým, ale inak nič také hrozné. len potom nejaký týžden som mala nejaké tie pupáky navyše ako pred tým než som si vypila. ale inak nepijem a ti pofim že dá sa to vydržať preto radšej karujem všade ale ty toho po intráku asi moc nenakaruješ i 😀 😀 😀 . bo možno že ty to nevidíš ale tvoja pečienka to dosť pocíti ked budeš na to často abo vela piť 😀 , ale ved to je na tebe čo si spravíš 😉

miriamka
18. feb 2009

Inac mne na fliaciky tiez pomaha obycajny Pytiol...pripadne Repik tiez vyrazku pekne stiahne a vysusi.
A co takto ZYNERIT?Ja som aj toto od koznej uzivala na plet,a to bolo celkom dobre.

ankam
18. feb 2009

Zynerit mne osobne nepomahal a ked som si dala na plet-dost mi to smrdelo.a taku som mala akoby mastnu plet od neho 😖

maaja
18. feb 2009

ahojte,

ja som uz od utorka bez R 😀 dlho, cooo ?
no a zatial sa nic nedeje 😉

ankam
18. feb 2009

maji a mas tie cervene flaky ci uz ku koncu liecby ti zmizli aj tie?

joey9
18. feb 2009

ankam: ja som ho tiez pouzival a nezaberal ale pochybujem ze by si od neho mala mastnu plet ked to ma vysusovat prave.
A Roacutan beriem dneska 6.den a neviem ci je to mozne ale uz vidim ze pomaha a mam k nemu este nejaky gél ISOTREXIN ktory tiez vysusuje plet.

ankam
18. feb 2009

ale nie od neho mastnu.Len v tej chvili ked som si ho natrela sa mi zdala taka mastna.....ci som si ho vela davala? 😖

nicoolinka
18. feb 2009

joey9, isotrexin som mala aj ja.. v takej zeleno-bielej tube nie? 😉 on je super, fakt super vysusuje.. az moc 🙂 ale ted mi povedala ze nemusim uz nic mat.. staci si len cistiti po zmyti makeupu s takou vodickou a to je vsetko..

janestastnica
18. feb 2009

mne Zynerit velmi pomáhal ale ked som ho užívala už dlhú dobu tak prestal účinkovať .. Isotrexin som tiež užívala ale mne sa nepáčilo to nanášanie na tvár, pre porovnanie so zyneritom to bola hrôza .. a ani mi tak dobre neúčinkoval ako zynerit ..

maaja - aj mna by zaujímalo, zmyzli tie červené flaky ??

miriamka
18. feb 2009

No ved to,co tie cervene flaky?

ankam
18. feb 2009

a ak sa vam nieco vyhodi nove tak si to tlacite???Lebo ja si stale hovorim ze nebudem a nakoniec aj tak musim.....nemala by som co?

miriamka
18. feb 2009

Ankam...ja tlacim,ale len ked vidim ze to uz pojde von 😲 ,inac by som si to zbytocne rozbabrala a potom sa to dlho hoji.

nicoolinka
18. feb 2009

tie pod kozou cervene co bolia by sa fakt nemali bo tam je zapal a to sa musi stratit a ked sa to rozrype bude to ovela horsie.. ale take co su uplne na vrchu tak po takej dobrej teplej sprche ak to nevydrzis tak si to mozes ale s cistymi rukami a hned to potom vydezinfikovat a zbytocne sa v tom nesparat ked nic nepojde 😀