Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

kathulka
1. mar 2013

@ali12377 och, ani nehovor 😀

betus21
2. mar 2013

@kathulka v DM-ke, tam majú kozmetiku alverde, ten balzam stojí nejakých 1,40 🙂

liadecastelo
2. mar 2013

@kathulka nie, nemala som to odzaciatku, prislo to asi po 3. tyzdni alebo po mesiaci ;)

kathulka
2. mar 2013

@liadecastelo aj tak si myslím, že ja mám niečo iné..mňa to bolí už len pri dotyku s balzamom a keď niečo jem,, tak to ma strašne páli pri tom..a vyhodili sa mi take mini vyrážky..ale dnes od rána sa to tuším začína zlepšovať, uvidím do pondelka..ďakujem za rady 😉

ali12377
2. mar 2013

@kathulka neskúšala si si dať na pery nejakú kalciovú masť? alebo niečo také

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 zatiaľ som neskúšala nič, neviem čo môžem a čo nie, tak radšej neriskujem..ale pomaly sa to zlepšuje 🙂

ali12377
2. mar 2013

@kathulka len tak ma napadlo, že na ruky, ktoré mám extrémne vysušené z roacc. a zo zimy, si dávam kalciovú mastičku z lekárne, a pomáha to 🙂

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 a ozaj, už si si kúpila ten make-up?

ali12377
2. mar 2013

@kathulka nie vôbec som to ešte nestíhala, veľa som toho mala v práci, na nákupy som nemala čas :(,,,,, a ty ako si spokojná s ním???

ali12377
2. mar 2013

@kathulka a nie som ešte rozhodnutá, strašne ma láka chanel make up, fakt neviem
http://www.znackovevyrobky.sk/znackovakozmetika...

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 mala som ho zatiaľ len raz..ale to teda vydržal fakt že celý deň, od rána do večera..na pleti bez ROA musí byť perfektný, takto na tej suchej pleti to neni úplne ono..ale je dobrý, určite ostanem už len pri ňom, keď raz v ďalekej budúcnosti budem mať nádhernú pleť :-P

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 fuu tak to už je iná cenová kategória 🙂

ali12377
2. mar 2013

@kathulka tak to hej, ale make-up nekupujem na mesiac, vydržal by mi aj viacej ako rok 🙂,

ali12377
2. mar 2013

@kathulka tá krásne pleť, bude určite už čoskoro :D

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 no tento Toleriane mi určite vydrží veľmi dlho, strašne málo ho stačí 🙂. Pekná pleť bude u Teba už každú chvíľu 😉

ali12377
2. mar 2013

@kathulka :D no tak to nieee, ešte som od toho ďaleko a može byť, že si budem musieť dať polročnú pauzu a potom zas znovu nabehnúť na roacc,, dva liečebné cykly absolvovať, nemám to dobré...

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 nemysli hneď na najhoršie scenáre 🙂. Mne práve začala tiecť krv z nosa, zase raz 🙂

ali12377
2. mar 2013

@kathulka snažím sa :D ale tern roacc pôsobí tak, že myslím negatívne, už sa normálne teším, ak ho konečne budem môcť vysadiť, som z neho nervózna a podráždená

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 mysli na tú pleť, čo bude potom!!!!! 🙂 no ja som už aj dokrvácala, dnes to bola rychlovka 😀

ali12377
2. mar 2013

@kathulka tak to je dobré, že si dokrvácala 😎 mňa dosť režú oči, ani kvapky nepomáhajú, ale nejak to vydržíme nie 😀

kathulka
2. mar 2013

@ali12377 a čo máš ešte aké vedľajšie príznaky? 🙂

ali12377
2. mar 2013

@kathulka a čo bude potom, určite nejaký laseeer, alebo dermaroller alebo neviem čo, ešte som tieto veci neskúmala, ale budem to potrebovať určite, vidím to

ali12377
2. mar 2013

@ali12377 tak ja mám skôr také príznaky, že sa neviem sústrediť, neviem rozmýšlať, unavená som, a hlavne som podráždená :( najhoršie je to v práci, kde musím podať výkon, a niekedy tak sa neviem sústrediť, že ani nepočúvam, ak mi niekto niečo hovorí. Trošku cítim ako z času na čas ma pobolievajú kĺby, ale nie je to nič hrozné. A inak nič, trošku suché pery a ruky,, ale ak si to krémujem, tak je to ok, ale niekdy na to uplne zabudnem pol dna si nedám balzam ani krém na ruky, tak potom cítim, že ups :D vystipane ruky suché a aj pery tak isto,,,,,,,,,, a iné ma fakt nenapadá

ali12377
2. mar 2013

@kathulka a začínam byť ako bábätko :D spím najmenej 12hodín denne,,,, a ty máš aké príznaky ešte? 😉

kdy
3. mar 2013

@ali12377 jaký kapky do očí používáš? umělý slzy?

kdy
3. mar 2013

@ali12377 a nebojíš se toho laseru? já když viděl ty videa 😕 , škoda,že tam nebylo ukázané jak se to hojí.......jestli člověk pak může vůbec mezi lidi další měsíc 😒 . Taky by mě zajímalo kolik to cca stojí

kdy
3. mar 2013

TAk jsem našel něco o té dermabrazi. Další 3 měsíce vypadání jako blbec ...........Dermabraze může nabídnout radikální zlepšení povrchu vaší pokožky, ale bude to vyžadovat trochu času než uvidíte konečné výsledky. Zrůžovění kůže bude přetrvávat asi tři měsíce než zcela vybledne. Mezitím budete pravděpodobně používat nealergizující make-up, pokud půjdete na veřejnost. Vyblednutí zarudnutí trvá asi 3 měsíce. Návrat pigmentace/slunění lze předpokládat asi do 6 – 12 měsíců..

ali12377
3. mar 2013

@kdy mám tieto kvapky http://www.unimedpharma.sk/?IDe=60483,,,,,
mne vadí jedine to, že sa dajú používať iba 28 dní po otvorení, a ja ich neminiem dovtedy, a stále ich tak musím vyhodiť 😉

A čo sa týka toho laseru, ja som si o tom ešte nečítala, takže neviem čo mi hrozí, ani neviem ako to funguje, ešte sa o to nezaujímam, ešte mám vyrážky, nie je to aktuálne, ak budem úplne bezvyrážková začnem tieto veci študovať. Vážne nemám v tomto prehľad.

ali12377
3. mar 2013

@kdy ale jedno viem, že chemický peeling nechcem, chodila som na chemický peeling, kedže údajne "lieči akné", bola som na 12tich sedeniach až dokým mi kožná nespálila tvár, na pólke tváre som mala chrastu a sa ma ľudia pýtali, že čo sa mi stalo, hrozná skúsenosť. Pol roka trvalo,kým sa vybledli tie hnedé fľaky po spálení, a na akné mi to vôbec nepomohlo,,, mimochodom jedno sedenie stálo 17éčok, plus za vyše neviem presne 100éčok som si musela kúpiť špeciálnu kozmetiku, ktorou som si musela pleť ošetrovať.

kdy
3. mar 2013

@ali12377 no tak ta dermabraze je něco podobnýho 😢 . živá bolavá kůže, Já bych snad toto už neunes...