Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

miraaa
13. máj 2009

PRe EWeline-no pekne.. nemala si to az take strasne.. ako ja.. ale vieš som raada.. ano uz nemas nic? vobec.. už ani neberes talbetky? uz nemas nic ved bez toho make upu.. no viids.. SOM STASTNááááááá moc za tba.. mna sa nezlakni ja som to mala o 1000%horsie...

nicoolinka
13. máj 2009

ahojte baby🙂 akurat som bola na 17 rocnej prehliadke u mojej doktorky... 177cm a 57kg. :D ale.. nie o tom som cela. Pytala sa ma, ako sa mam. A ja ze zijem. A ona ze to nie je moc vystizne.. a ja ze no skor zle ako dobre.. a pytala sa ma na R (ona je velmi zlata a empaticka..fakt..)..a ja vravim ze mi moc nepomaha teda.. a povedala, ze R je zalozeny hlavne na PSYCHIKE! A ze ak ta nepovoli, tak to bude furt zacarovany kruh 😒 ...a ta moja psychika. bod mrazu.......

miraaa
13. máj 2009

pre nicolku... na psychyke ako to myslí...ja osm furt nervozna.....a posels mi te fotky...

sumienka2525
13. máj 2009

miraaa: No ja flaky zo solarka som mala na rukach a hlavne na nohach , na tvary ani nie. Ja som skoncila iba nedavno liecbu RO. Vrasky mat nebudes ,neboj. Ono sa ti pokozka ked douzivas RO pomaly vrati do normalneho stavu bez supin. Mne sa pery uz 4 dni po liecbe pekne zahojili. .....Fotocky by som ti aj poslala ale ja ziadne nemam ako som vyzerala strasne. Lebo skarede som povyhadzovala, alebo som si urobila cez pc vela cierno-bielych a na nich to pod vrstvou make-upu nebolo vidiet. A aj na objekti som sa snazila vzdy otacat tak aby mi co najmenej bolo vidiet akne. A fotak som nenávidela.

miraaa
13. máj 2009

pre sumienku- a nemás ani jednu fotku ze pred liebou a po?..... hmmm a kolko más rkov. inak tebe som to us poslala? nie poslem ano?... 😉

sumienka2525
13. máj 2009

mirka : Popozeram dnes fotky ci daku taku nenajdem ale ja mam strasne vela make-upu a mne to tak v tedy neni vidiet na fotkach. Ak najdem dnes alebo zajtra nejake foto, tak ti napisem a povies mi kde ti ho mam poslat.....
Mne nic este nedoslo od teba

miraaa
13. máj 2009

mNe sa zase vyhodili 4 cevrvene pupaky ci co to je.. mensie:(.... TO NIKDY NESKONCI:(.........ach 😨

miraaa
13. máj 2009

pre sumienku- no jasne na fergii154 a ano este som to neposlala....

miraaa
13. máj 2009

na fergii154@azet.sk

ankam
13. máj 2009

anabelka a si predstav ze ja beriem antiku aj o tom lekarka vie-a aj tak mi robi tehotenske testy 😀

miraaa
13. máj 2009

Ankan-te fotky mi posles?....fergii@azet.sk

miraaa
13. máj 2009

ale nie na to na toto - fergii154@azet.sk.. sory asi mi drbka...

miraaa
13. máj 2009

pre sumienku- moya už to mas na e-maili len sa nezlakni ano?... 😉

eweline
13. máj 2009

miraaa: mne žiadny meil nedošiel nemohla by si mi to ešte raz poslať?meil martinka197@azet.sk

ankam: aj ja beriem antiku ale tehotenské testy mi nerobí. a vieš ona ti to robí preto že ked užívaš antiku a ešte nejaké tabletky na to tak tie druhé tabletky znižujú účinnosť antiky a tak neni na 100% účinná. a ved to ešte možeš byť rada že sa tak o teba doktorka stará 😉 .

sumienka2525
13. máj 2009

mirkaaa: dakujem, dostala som to. tebe sa ta plet ale nadherneee vycistila. Fakt ze waw. 🙂

lucyy01
13. máj 2009

Ahoj Miraaa, mohla by si prosim ta aj mne poslat tvoje fotky?ja sice Roacutan neberiem ani som nebrala ale to len preto ze mi ho kozna nechcela predpisat...moj mail: lusynka4@azet.sk...dakujem..

lucyy01
13. máj 2009

Sumienka, prepac ale pozerala som si tvoje foto na azete ale ved ty nemas nic na tvaricke!!!tak to by potom aj mne mohla ta kozna predpisat Roa. a ona stale nechce 😒

miraaa
13. máj 2009

pre sumienka ☹ NO dakujem ale etse mam take drobne pupaciky... no nevime ci pupaky ale take cervene torska do obluka.. a ty mi nieco posllles?? pre lucyy01 ☹ -no jasne.. poselesm i aj ty fotky ake to mas a necche ti to prepdisat bo ak mas lahku formu akne tak ti to dat nemusi.. heh.. ked mas par pupaikow.. a poosli mi aj ty te fotky bo len ja posielam a nikdo mi to neposle...jeho footoo🙂.. ☹

miraaa
13. máj 2009

pre eweline- bo som etse nic neposlal hned to bude.... 😉 mám toooho moc na praaci...

miraaa
13. máj 2009

a sumienka- ti si mi poslal e-mail a tma te twe fotky neboli posli to este raz........... 🙂

sumienka2525
13. máj 2009

lucyy : Ahoj v pohode. Ja som pisala aj vyssie, ze ked sa fotím mam na sebe 2kg make-upu, a snatim sa fotit v tieni a tak kadejako aby mi to bolo co najmenej vidieť. Mam tam len fotky take lepšie co mi nieje akne velmi vidieť a tam mam fotky dost stare aj nove. Na starých som nebola az tak vyhadzaná, a na nových mi to zakrýva make-up. A ked som bola na tom najhorsie tak som sa ani nefotila alebo som sa aspoň vyhýbala fotakom. A na pravom lici mam tiez taku jazvu otrasnu z pupaku a to sa tiez snazim skryvat. .......Som slubila aj mirkee, ze skusim nejake fotky pohladat a potom poslem.

Ale ja som mala akne strasne vela ale take male a take tie zapalene a velke tych som mala malo na tvary.

miraaa
13. máj 2009

kuandbo-nejde to kazde mu to ide len na ten trapny zoznam.. to nejde... ale na azetko ano.....asi to je velke potom. vzane to nejde:(.. secia to už maju...

miraaa
13. máj 2009

pre šumienku-ale nemala si az take ako ja vsak.. prosim te fotky vidis ja osm sa nehambila a poslala som ich....

sumienka2525
13. máj 2009

miraaa: Este som neposielala ziadne fotky ani som ich este nehladala ci vobec take mam ked som to mala najhorsie. Lucyy si pozerala fotky na azete co mam v albumoch ale tam som si podavala take kde vyzeram ako tak alebo to mam prekryte. ..... Ja som nemala tie akne ako ty take vypukle a ked som si davala vela meke-upu tak na fotkach mi to tak nebolo vidiet ako na dennom svetle. Fotky si vzdy este aj upravujem takze sa to da trochu zmiernit na tych fotkach. ....zajtra uz skusim pohladat tie fotky , dnes som sa s malou ucila ,kupala som ju a bla, bla tak sa mi ani nechcelo uz potom hladat.....

miraaa
13. máj 2009

sumienka2525 - mas dceru?jeejo. a no ano aj ja si uprawujem fotky.. hehe... 😎 no a a najdi cchela by som aj i ine vidiet jedna mi uz posielal fotky.. a jej to ties skwelo pomohlooo 😉

sumienka2525
13. máj 2009

miraa: No mi to nedalo som pozerala tie fotky. Ale ja nemam take, na jednej mi je vidiet ako tak. Este sa skusim sestry opytat, ci ma doma moje foto nejake. Ja som bez make-upu ani smeti nesla vysypať. Keby som vedela ze tu bude takato tema tak by som sa aj ja bez makeupu a zblizka pofotila. Skoda ze som vela foto povyhadzovala ale na tych byto tiez tak nebolo asi vidiet lebo som nebola fotena z blizka. ...... Mne to pod make-upom nebolo tak vidiet lebo mi to prekryl kezdže som mala male pupaky ale ked som sa potila tak som bola flakata a vyzerala som ako keby sa ani namalovat neviem.............A ano mam dceru Nikolku , uz dost velku. 😀 mam ju aj na azete v albume

sumienka2525
13. máj 2009

miraaa: Ale take strasne ako ty som to zasa nikdy nemala. Boze ale este raz ti musim napisat ze tu tvaricku mas uzasnu teraz.

miraaa
13. máj 2009

no viem mala som to strašneeee... ach som sa riadne HAmbila.. nechoidla osm wonka:( tosa nedalo furt som plakala.... ☹

sumienka2525
13. máj 2009

miraaa: No to ti verim ,ze si sa trapila koli tomu a aj si si poplakala. Ja som bola z toho tiez zufala a to som nemala take ako ty a aspon sa mi to dalo prekryt pudrami a tak. Cez zimu sa to dalo ale cez leto som mala nervy koli poteniu a ani na plazka som nechodila koli tomu ze som si tvar nemohla namacat aby mi make-up nezisiel..... Ale mala som dobry kvalitny makeup aj puder a dobre kryly. ....

No ale uz sa mozes radovat mas to uplne supeeeer.

tena
13. máj 2009

Este som zabudla vcera odpisat,co ste sa pytali na vysušovanie sliznice v nose: skuste spreje s morskou vodou, hoc aku znacku z lekarne.Ja s tym sice probl.nemam,ale obcas,obcas🙂
Miraa,uz pracujem na fotkach,poslem.Isto,len mam skusky,aj pracu,tak nestiham...
A ked sa lupeš,al.neviem, kto presne to spominal,aky druh make upu pouzivas?nemalo by byt nic take,kde je aj puder...nic,co velmi vysusuje.Mne normalne dobre robi Dermakol 24h, Toleriane od La Roche ako kedy...niekedy sa lupem z toho.