Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
11. jún 2009

miriamka ach aj ja zavidim..............a su aj take co maju plet bez porov atd....babetkovsku

gizela66
11. jún 2009

med aj so skoricou 🙂

debi7775
11. jún 2009

ludia tak tie podkozne len tak nevymiznu bohuzial 😖 to treba vytlacit..no a co sa tyka porov to je jasne to ma kazdy clovek akurat ze niekto ich ma take malilinke ze to ani nevadi a ten kto ma mastnu plet ich ma vacsie..no mne sa po liecbe zmensili..ale ta plet potom nabera postupne ten maz akokeby spat a vtedy sa budu zvacsovat..napriklad ja uz teraz a to som len necele dva mesiace po liecbe nemam plet taku suchu ako som mala..coz je super lebo =predtym som vyzerala ako kapor so supinami a darmo som to kremovala to nepomohlo .
nicoolinka a ty co?nezufaj 🙂 kolko mesiacov uz beries?

didlinka88
11. jún 2009

allahan: mne sa tak postupne tvar zlepsovala, najprv tie na povrchu, potom sa mi zacali tie podkozne vysuvat na povrch, a potom zacali sa hojit aj tie cierne bodky..ale tych som ja nemala az tolko..a nos si cistim priebezne..ale velmi jemne treba, aby ste si nezodreli pokozku..potom by boli jazvy..este aj teraz vidim, ze nejake podkozne mam ale to len na krajnych castiach tvare, ale tie este sa nedaju vytlacit, tak nechcem do nich rypat 😝
ale baby a chalani, hlavne trpezlivost pri liecbe, ja uz beriem 2x tak dufam ze mi to tentokrat zaberie, ked uz mam po 20-tke,tak ziadny -teen uz nie som.. 🙂

nicoolinka
11. jún 2009

Debi, idem na piaty mesiac.... stale sa mi robia podkozne.. stale na tom istom mieste.... ziaden vysledok.. vcera som mala taky skrat psychicky, ze som myslela ze to je uz moj koniec... neni normalne ako ma to nici.... do konca tyzdna nejdem ani do skoly... toto je najhorsie obdobie mojho zivota.....

didlinka88
11. jún 2009

nicoolinka: mozem sa spytat kolko mas rokov..? lebo ja ked som to brala ked som mala 16-17 a bolo to pre mna tiez velmi tazke obdobie...velmi to na mna vplyvalo, najma na psychiku 😒 som mala hrozne stavy, dokonca aj v skole sa cudovali profaci co so mnou je.. som mala vtedy aj horsie znamky, lebo som sa nevedela sustredit na ucenie a migreny som mala kazdy den...ale nastastie priatel mi vtedy velmi pomohol, ma podrzal a tak..takze ta fakt chapem ako sa citis...neboj ono to prejde, aj akne aj psycho stavy 😉 a bude dobre...niekomu sa skus vyrozpravat, nejakej kamoske alebo priatelom a to pomoze..a hlavne na sebe nesleduj kazdy jeden pupacik.. 🙂

lucyy01
11. jún 2009

Nicoolinka, neboj, vsetko bude dobre...drzim palceky..a nemysli len na tvar..skus sa niecim zamestnat 😉 mne sa raz stalo ze som 2 tyzdne nebola kvoli akne v skole...nie si v tom sama...ale ty sa uz liecis a zachvilku bude z teba krasavica 🙂 prajem vela trpezllivosti..

miraaa
11. jún 2009

epose-horzne ak chces poslem ti aj fotky...........

miraaa
11. jún 2009

nicoolinka • Ach aj ja mam koli pleti riadne debky a prečo nejdes do skoli?::(

epose
11. jún 2009

miraaa: dobre posli mi

epose
11. jún 2009

nicoolinka: neboj nic to prejde.Uvidis,ani sa nenazdas a budes mat plet ako mimino.Len treba vydrzat.
Aj ja som mala vela krat strasne depky koli akne,tiez som ani von nechcela ist ani do prace,skryvala som si tvar ked som isla okolo ludi,strasne som sa hambila.Najhorsie bolo to.,ze ja pracujem s ludmi,stale novy zakaznici,no a debatuj sa snimi s takym xichtom. ☹

ankam
11. jún 2009

ach jaaaaaaaaaj
som si tlacila podkozne na brade 😀 😠

epose
11. jún 2009

ankam: ako ty uz dlho beries Roa?

empairo
11. jún 2009

Hm od 4.11 2008 beriem Ruaccutan denne som mal dve tablety teda 40 mg fuha vedlajsie ucinky boli strašnéa,le dnes mam plet ako Holywodska hviezda vystrihnuta z titulnej stranky... a to myslim uplne fakt asi tyžden mam zniženú dávku na 30 mg pretože už som dovršil potrebnú gramáž a som spokojný a som rozhodnutý zmenit life-style pretože ten ovplyvnuje všetko uplne ukončujem liečbu koncom augusta bral som ho 9 mesiacov v pripade zaujmu pošlem foto ak by niekto chcel...

epose
11. jún 2009

empairo: tak mi posli foto
a kolko vazis? ked to mas na 9 mesiacov

empairo
11. jún 2009

Epose: Ja važim 83 kg🙂

empairo
11. jún 2009

epose
Kam ti mam poslat fotku hm nemam E-mail...

epose
11. jún 2009

empairo: neda sa to poslat na tuto moju internu postu co je tu? neviem pytam sa,nemam skusenost 😒

empairo
11. jún 2009

epose : To sa neda nemas nejaky e-mail alebo nieco podobne,alebo aky mas nick na pokeci tam ti to poslem len mi musis povedat aky mas nick a potom sa ti to tam otovri...

epose
11. jún 2009

empairo: uz ju mas v tvojej internej poste

empairo
11. jún 2009

epose: Poslal som

epose
11. jún 2009

empairo: hej,hej, uz som si kukla. Ale to nemas 83kg? 😀

empairo
11. jún 2009

epose : mam 83 kg a vysku 196 cm

epose
11. jún 2009

empairo: ale tvaricku mas fajn 😉

empairo
11. jún 2009

epose :dakujem nemas aj ty foto?

epose
11. jún 2009

empairo: aha. 😒

empairo
11. jún 2009

epose: no vidis nemas aj ty foto?

epose
11. jún 2009

empairo: mam,ale nemam taku z blizka

empairo
11. jún 2009

tak ja som myslel kde ti vidiet tvar a problem s akne...

epose
11. jún 2009

empairo: no tak praveze taku nemam. Ja som sa radsej fotila z dialky,aby nebolo vidno akne.A teraz ho uz ani nemam tak to ti bude zbytocne 😅