Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
5. mar 2009

nicoolinka ano dobre si to vypocila..lenze si hovorila ze tebe bude davku znizovat takze ti to tak asi moc nevyjde 😒

maaja
5. mar 2009

caute ... a vcera som si nasla dalsi pupak ... ale to bl len taky akoby uhrovy len bez toho cierneho vrsku, viete co myslim ... som myslela ze po 9 mesiacoch to bude fakkt oki ...ňja mam 61kg ,,, na zaciatku mi dala 30mg, potom o mesiac 40mg a potom o nejake dva 50mg a potom uz nechcela zvysovat ...
koncom tohto mesiaca idem na krvne testy na pečen ... tak som zvedava ...

ankam
5. mar 2009

o maaji tak taky pupak by mi asi nevadil,len nech sa nerobia tie bozule 😀 😀 😀 😀
debi podla mna sa jej lekarka zmylila-kto to videl znizovat 😀

eweline
5. mar 2009

hej to vážne je to tak že 120 mg na kg musím zobrať za liečbu? bo mne povedal že pol roka, a ked som to teraz rátala tak my to vyšlo na skoro 7 mesiacov mno nefa hlavne nech som bez pupáčiskov 😠

sweety22
5. mar 2009

Po akom case sa vam zacala zlepsovat plet pocas uzivania Roaccutane? Ako casto sa vam olupovala pokozka a ci sa to nejakymi pripravkami podarilo zlepsit? vdaka

debi7775
5. mar 2009

sweety22:zacala zlepsovat??no teraz kutik..a to som brala 4 mesiace 😀 😀 ale vacsine sa uz tak po dvoch zlepsuje plet..koza sa mi zacala supat uz po mesiaci a zlepsit to..hmm..tak mne zatial najlepsie sadol pripravok Oiltaum a Dermazulen-na suchu kozu 😉

debi7775
5. mar 2009

eweline..nebooj niesi v tom sama..ja budem brat tiez asi az 8mesiacov..mi povedala dr lebo u mna ten proces trva dlhsie..plet sa mi nejak nece moc zlepsovat ale u mna tu liecbu brzdia ine faktory 😉

sweety22
5. mar 2009

debi7775 jaj,no mne sa zacala supat po troch dnoch a teraz sa mi supe dost casto,asi 2 krat tyzdenne a este k tomu je niekedy aj cervena,tak ja neviem,ci ste to aj ostatni tak mali,ale mne to uz dost vadi.ale aspon sa vyrazky netvoria.beriem 30mg

debi7775
5. mar 2009

ale nalakaj sa..u kazdeho je to inak..niesi sama komu sa po troch dnoch supe 😉 aj ini sa tu uz stazovali..a co sa tyka cervenej tvare..no veru ja tiez chodim ako taka chilli papricka 😀 ale moja ver mi ja som si musela tooolko vytrpiet..mne sa nehorazne plet zhorsila takze ja som si tie supiny na tvari ani tak nevsimala ako tie vyrazky..aj teraz mam ale uz chvala bohu menej ako predtym..vadi mi aj to ze mam suchu tvar,dam si makeup a po hodinke ani to nie uz sucha a sama supina.skus este vydrzat a kup si ten dermazulen alebo aj to oilatum ,to je dobre a natieraj si tym tvar..to ti stlmi tu suchost!kedyze je tu ankam tak ti napise ze nalakuj si nechty a cit sa faaajn 😀

debi7775
5. mar 2009

inak sorry nevem ci si baba ci chalan z nicku to moc nejde usudit 😀 😀

ankam
5. mar 2009

sweety aj mne sa skoro zacala supat tvar,ale teraz sa mi vobec nesupe a ani ju nemam suchu-u mna este asi nezabrali tie tabletky

sweety22
5. mar 2009

ja mam teraz asi tak 3 vyrazky a kazdy druhy den sa mi supe pokozka. Uzivam ich 3 tyzdne a nastalo mierne zlepsenie,aspon nemam mastnu plet a vlasy uz vobec nie.tak aspon v tomto som spokojna.hydratacny krem som si kupila z lekarne,ale plet sa supe a supe..

ankam
5. mar 2009

swetty ja beriem skoro 2mesiac a tiez 30mg.
Ja moc zlepsenie nevidim .Teda vlasy uz nemam mastne,mam suche pery.Plet sa mi zo zaciatku supala ale teraz nic sa nedeje....neviem ci by mi nebolo treba zvysit davku 😒

sweety22
5. mar 2009

ankam.Zavisi,aku mas hmotnost,vek,a aky typ akne mas..co ti napisala lekarka do karty,lebo existuje conglobata,nodulosa,vulgaris,androgenne..a inak sa hoja..

debi7775
5. mar 2009

sweety tak ja sa nevyznam moc do tych nazvov..ale ja so hlavne mala aj mam take podkozne vyrazky..a ked som zacala brat lieky tak sa mi robili take klasicke vyrazky..skoro ma porazilo..aj teraz sa mi robia ale kusok menej..ale podkozne ostali..nevem ci to zmizne 😒 😒 😒

debi7775
5. mar 2009

ankam servus 😉

ankam
5. mar 2009

joj tak to ja netusim co mi napisala lekarka do karty......len dufam ze mi to coskoro zacne miznut 😝

ankam
6. mar 2009

dievcata no co je?
jeden kutik mi uz zmizol.no a druhy ma vcera velmi svrbel-rano vstanem a taky je oduty-akoby herpes ci co s malymi pluzgierikmi.Ja som to nikdy nemala........hlavna vec ze vyrazky sa drzia 😀
a ruky mam tiez dosrat..... 😀

debi7775
6. mar 2009

ankam mne sa tiez taky jeden pluzgierik urobil..asi pred mesiacom..hlavne to nechaj tak..ja som sa bala ze na druhy den rano vstanem s herpeeesom co som v zivote nemala 😀 ale zmizol ten pluzgierik asi o dva dni..

debi7775
6. mar 2009

a enjoy sa nejak dlho neukazuje 😒 😝

miriamka
6. mar 2009

Inac baby...idem konecne druhej koznej a fakt dufam,ze mi R predpise.Pravda ale je,ze posledne tyzdne som obmedzila pitie kavy na minimum,ziaden alkohol,vyprazane,sladke...kozmeticka pravidelne,a plet sa lepsi aj bez liekov 😅

ankam
6. mar 2009

miriamka--drzim ti palceky 😉 daj vediet ako si dopadla
ani ja uz kavu vobec nepijem,ale z inych dovodov a vobec mi nechyba..........
debi - enjoy ma asi libanky 😀 alebo sa uci 😖

miriamka
6. mar 2009

Ankam...vdaka....len zrazu mam taky pocit,ze to mozno aj bez liekov pojde ak si dam zalezat na novej zivotosprave,cisteni,kozmeticke,...

debi7775
6. mar 2009

miriamka len neviem ci to dlhoé vydzis..ja si zivot bez sladkeho nevem predstavit a uz vobec nie bez kavy 😀 😀 ale ak mas silnu volu tak ti zavidim..mne by sa zisla pri chudnuti 😒 a kedy ides na ten pieling?

debi7775
6. mar 2009

inak este by ma zaujimalo ci nejak zmiznu aj tie cierne bodky co mam na nose a na brade 😖 😖 nieje tu niekto kto by mi vedel odpovedat?

miriamka
6. mar 2009

Debi...pred otehu som bola na delenej strave,ktorou som pekne schudla...a pravda je,ze si vobec nepamatam ze by som vtedy mala problemy s pletou.Predtym ano,ale ked som schudla a papala zdravo to asi bolo ok,ked si nespominam.
Takze hadam to vydrzim opat...ja sladke nemusim,ozaj som zhresila len cez sviatky teraz,takze mozno preto ta desna plet 😠
Na ten peeling by som chcela buduci piatok,a potom koncom marca som objednana dermatokozmeticke na ciestenie,takze ta sa lepsie pozre na tu plet.
A tie cierne bodky ci zmyznu?No ja mam tiez,ked chodim na pravidelne cistenie,tak ich nemam...ked to zanedbam tak ano,takze asi je to o tom pravidelnom cisteni pleti a spravnej kozmetike.

debi7775
6. mar 2009

no asi mas pravdu...lenze ja som skusala fakt vselico na tu plet a bolo to lepsie ked som vynechala trebars nejake to nezdrave jedlo atd..lenze som sa rozhodla pre toto,pre roacc..a uz par dni rozmyslam ze po lieceni sa pojdem informovat o tom peelingu ako to funguje a tak..ale ved aj ty to napises sem 😉 tak sa rozhodnem..mozno by som aj to vyskusala..

enjoy
6. mar 2009

caute caute, dosla som vas len rychlo kuk a vidim ze tu padlo moje meno. zial vas trosku musim zanedbavat, lebo mam o par dni statnicu tak frciiiim na plny plyn mam toho strasne vela. prosim prosim v stredu na mna myslite a drzte palceky, ja vam to potom vsetko vynahradim, budem tu chodit pravidelne ako na klavir. 😉 tak sa zatial drzte a pekne postupujte s Roa dalej, nech sa vam strati co najviac vyrazok kym pridem. papaaa 😉 😀

enjoy
6. mar 2009

ankam ze libanky... 😀 😀 😀 kiezby si mala pravdu, tie by som brala tisickrat radsej ako tieto stresy, dufam ze sa z nich nevyhadzem, ze ma ten zbytok R co mam este v tele podrzi... 😝

ankam
6. mar 2009

enjoy ja uz na teba budem mysliet odo dnes-pre silnejsi ucinok 😀
miriamka,len kolko peniazkov ponosis do tych kozmeticiek 😒 skus etse aj tu koznu 😉
debi to potom spravi cistenie tie bodky,ako pise miriamka
ked som chodila na cistenie pravidelne-nemala som nic 🙂