Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

mel714
3. apr 2016

@luky333 Dakujeem! 🙂 ano budem to brat este aj v lete mne povedala ze si musim davat velky pozor na slnko natierat sa najsilnejsim ochrannym faktorom a ze to bude ok ..tak snad :D

luky333
4. apr 2016

@mel714 asi kazda kozna je ina aj co som tu cital veci niekto to berie cez leto a niekto nie....a chodis aj na pravidelne odbery krvi ? lebo tiez nie kazdy to ma tak...mne povedala ze staci az nakonci po liecbe zobrat krv

mel714
4. apr 2016

@luky333 nie nechodim pravidelne, mne brala krv len na zaciatku liecby .. ty si mal ist niekedy teraz ku svojej koznej na kontrolu ze? uz si tam bol?

luky333
4. apr 2016

@mel714 ja mam ist za 2 tyzdne na kontrolu tak som zvedavy co mi povie a ci tam vobec bude lebo od polovicky februara je odcestovana a vtedy som mal poslednu kontrolu a hovorila ze nie je iste ci v tom aprili pride alebo az neskor

mel714
8. apr 2016

@luky333 tak potom daj vediet ako to dopadlo 🙂

moonshine1
8. apr 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

co som pocula tak tento liek mnohym babam pomohol 🙂

luky333
8. apr 2016

@mel714 tak som bol pozret ci tam ta doktorka je a nebola este ☹ volal som sestricke ktora to ma nastarosti a povedala aby som si isiel po dalsie balenie do lekarne a ze za mesiac uz urcite pride doktorka....uz som dufam ze to vysadim....takze toto uz bude urcite posledny mesiac ved ide leto a vtedy to brat nebudem...a co ty ? Ako sa dari v liecbe ? Ziadne nove vyrazky nemas ?

mel714
9. apr 2016

@luky333 nie nie ziadne nove len tie stare sa veeelmi pomaly liecia ... ale ako uz to vidim aj ja ze je to o dost lepsie ale este to nie je dokonale vobec :D tak ale este som len v polovicke cize je to ok 🙂 a ty si na tom ako?

bevad
9. apr 2016
Používateľ bevad je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bevad.
luky333
10. apr 2016

@mel714 tiez sa mi uz dlhsiu dobu nic nevytvorilo nastastie...a to dlhe hojenie mi ani nespominaj dufam moc ze po vysadeny sa to vsetko dohoji...a ked nie uplne vraj su aj neake bieliace kremy na flaky a pigmentove skvrny napriklad bioderma white objective tak snad by aj to pomohlo nieco....ja si tu tvar uz aj neaku dofu fotim aby som videl zmenu asi mi uz sibe uplne 🙂 🙂

patricia321
10. apr 2016

Ahojte, ja som uzivala ROA od novembra 2014 do jula 2015 (9 mesiacov). Po liecbe som mala tvar krasnu bez jedinej vyrazky. No bohuzial uzivala som si ju iba pol roka od vysadenia t.j. januar 2016 sa mi akne vratilo presne tak ako bolo na zaciatku... Druhy krat by som ROA uz nebrala lebo mi nikto nezaruci, ze sa mi to aj po druhy krat nevrati.. Tak dufam, ze vam ostatnym cista tvar ostane dlhsie 😉 a na akne mi teraz dobre zabera koloidne striebro 🙂

ivulik20
11. apr 2016

@patricia321 ahoj. A nepytala si sa dr ze ako je to mozne ze sa to vratilo? ☹

mel714
11. apr 2016

@luky333 aj ja si fotim tvar aby som videla vysledky takze neboj nesibe len tebe :D 🙂

ali12377
15. apr 2016

jeeej 100 rokov som tu nebola, každého pozdravujem, kto berie roacc. a prajem pevné nervy a úspešnú liečbu, ja som ukončila liečbu jún2014 (8mesicov som brala 40mg/denne) ak sa dobre pamätám, a tvár bez vyrážky 🙂 klip klop

ali12377
15. apr 2016

teda musím sa upraviť, ukončila som liečbu jún2013 :D to už tak dávno bolo :D

luky333
16. apr 2016

@ali12377 ahoj mozem sa ta spytat ci si mala po liecbe neake flaky po vyrazkach alebo sa ti to uz pocas liecby vsetko pekne stracalo ....mne liek funguje celkom dobre ale co sa mi vyhodilo pocas liecby tak po tom mi zostali nepekne cervene flaky...tak by som rad vedel ako to prebiehalo u teba 🙂

luky333
16. apr 2016

@mel714 ahoj poslal som ti spravu neviem ci si tu len dlhsie nebola alebo si si ju nevsimla :D

ali12377
16. apr 2016

@luky333 tak nejaké hyperpigmentácie som mala hlavne po veľkých vyrážkach, také hnedo-ružové fľaky, ale po čase vybledli , a tiež po opálení ani ich vidno nebolo, teraz nemám ani jednu vyrážku a ani jeden fľak :D

luky333
16. apr 2016

@ali12377 praveze hyperpigmentaciu vraj slnko len zhorsuje tak neviem aspon tak som vsade cital ze treba sa natierat kremom aby sa to nezhorsilo

ali12377
16. apr 2016

@luky333 ja neviem nečítala som o tom, je to moja vlastná skúsenosť 🙂 každý má iný typ pleti, som tmavší typ, pekne ma opaluje, teda pri opálení čokoládovo hnedú..., a tak tie fľaky od akné neboli tak výrazné ako keď som bola bledá, a potom pri blednutí opálenia, bledli spolu aj tie fľaky od akné

luky333
16. apr 2016

@ali12377 aj ja dufam zemi to zbledne a nech je to akokolvek 🙂 a spolieham sa na to ze ked doberiem lieky hlavne to pomoze....lebo som sa vela krat zosupal a ta koza sa mi na niektorych miestach ani nechce obnovit vzdy sa hned vysusi a zlupne a to sposobuje roa a aj preto je to zrejme viac vyditelne tie flaky

unhoer
16. apr 2016
Používateľ unhoer je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od unhoer.
angel22
8. máj 2016

@lenulienka86 ta mast / gel acnatac to je mozne pouzit aj lokalne na jendotlive vyrazky? Ja to mam po celom dekolte, ale tak po jednej vyrazke ...

lenulienka86
8. máj 2016

@angel22 jasne aj to tak robim. Si ju setrim. Na dekolt iba nacapkam na kazdu vyrazku. Je to ale priehladny gel takze nevidis kde si dala. Ale naozaj d9bre zabera.

luky333
11. máj 2016

takze dobral som dnes poslednu tabletku som zvedavy ci sa mi to casom zlepsi a tie zvysne cervene flaky po liecbe mi zmiznu dufam ze hej....bral som ich od 22 heho septembra

katiku
13. máj 2016

po rao mam velmi peknu plet...zatial to neberiem od decembra...len mam problem s vlasmi...neskutocne sa mi mastnia...uz neviem co by som si na ne dala...kazda rada je pre mna dobra...

dominickaba
31. máj 2016

Ahojte baby vela z vasich prispevkov som citala a chcem sa spytat ci je rozumne zacat brat lieky aj v letnych mesiacoch. Doktorka tvrdi ze to nieje problem pokial sa nebudem az tak vystavovat na slnku. Tak sa chcem spytat ci nejaka zvas brala lieky aj v lete a aky dopad to nanu malo. Vopred dakujem za odpovede

luky333
14. jún 2016

Takze mam vyse mesiaca co som dobral roacoutane....mal som problemy s tymi cervenimi flakmy po vyrazkach a vidim ze sa mi to zlepsuje aj ked som mozno cakal vyraznejsie zlepsenie po mesiaci ale ide to dobrim smerom tak dufam ze sa to casom uplne zahoji....na moje prekvapenie sa mi plet nezacala vyrazne mastit po vysadeni co som ocakaval nakolko pred liecbou som mal dost mastnu tvar a teraz je to asi 20% z povodnej mastnoti tak uvidime co to spravi casom a samozrejme nove sa mi ziadne netvoria vyrazky co je vyborne

dobi2
26. jún 2016

Ahojte, mám 2 mesiace po liečbe výsledky sú super len ma teraz trapy otázka ci možem ist na depiláciu voskom? Máte s depiláciou po liečbe Isotrerinoinom nejaké skúsenosti dobre alebo aj zle? Ďakujem 🙂