Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

lukino585
24. nov 2010

@avara_salvatore super a kedy sa tam chystate ? 🙂 celkom by ma zaujimalo ...co sa od nej dozvies 🙂

avara_salvatore
24. nov 2010

@lukino585 neviem... este sa nevie kedy...

isabelako
25. nov 2010

Ahoj lidi- tak den šestý- no zatim vypadám strašně, ale od zítra se to určitě začne zlepšovat... 😒
No a ještě k tomu mám problémy s menstruačním cyklem- i když beru antikoncepci- takže si nechám udělat hormonální profil- třeba mám moc testosteronu( což bych jako žena určitě mít něměla mít) a z toho to hnusný akné, mě už fakt hrabe 😢

punkzero18
26. nov 2010

@isabelako tak počas prvých dvoch mesiacov sa veľmi nesleduj, zlepšenie príde neskôr neboj. Hlavne musiš myslieť pozitivne. nemysli na nič zle

pele82
26. nov 2010

@punkzero18
jedalnickom to nebude .. to skor tym pohybom, ale uz na tom pracujem takze vysledky sa snad dostavie 😉

molekulovymotor
27. nov 2010

@zuzka89 kolko?!!?? 160??? bud vela vazis, alebo uz pomaly koncis liecbu alebo nechapem 😀

kokoska947
28. nov 2010

no co ake boli vysvedky?? ako to pokracuje? mas stale 30mg? a kolko to vlastne uzivas uz? hm ja tu tak citam ze ti ludia beru o dost viac ako 30mg ked tu vidim tych 50,60 mg aj viac si pripadam ze ja to ani brat nemusim 😀 noo mi cosi hovor kks ja to supem aj normalne prstami aj zubami taky sporsty zlozyvk a potom vypadam ach 😀 no to sa aj ja modlim,aby hlavne nejake depky neprisli... 😒 a ja tak isto....celo mam uz uplne ciste,aj bradu..tam, kde sa robili take drobne vyrazky,to uz zmizlo...ale tam kde sa robili vacsie,to asi dlhsie trva,lica mam stale skarede ☹ a tak hej je pravda ze ja som v tomto dost pesimisticka... 😀 ale tak ako vidim zlepsenie,aj druhi ho vidia,ale je minimalne no...akurat ze mam bradua nos celo ciste ale lica su o to horsie 😒

bonaquaba
28. nov 2010

nemate niekto skusenosti s koloidnym striebrom, tak napiste

pele82
28. nov 2010

@bonaquaba
nic v zlom, ale toto je tema o roaccutane
skus zalozit novu temu o kol. striebre, urcite to bude mat vacsi efekt 😉

zuzka89
28. nov 2010

@punkzero18 no u mna jedalnickom to urcite nebude, pretoze predtym som jedla stale tak a vaha sa mi normalne drzala, teraz som aj obmedzila sladke a mastne a nepomohlo 😒 a na pohyb mozem zabudnut, jedine co mozem, je stacionarny bicykel ☹

@molekulovymotor no moja momentalna vaha je 60kg na 171-172 cm 😉 az o polroka doberiem posledny roa, ale dokopy musim vybrat este 3 mesiace 🤐 a beriem ho kvoli niecomu inemu 😀

street
28. nov 2010

Ahojte,chcem sa spýtať,po akej dobe užívania Roaccutanu začali tie nežiadúce účinky?Mám na mysli konkrétne suchú pokožku a pery.Beriem ho zatiaľ cca dva týždne a začínam mať trochu vysušené pery,ale zdá sa mi to skoro aby to bolo z toho...A ešte jedna otázka,aký krém na tvár ste používali keď ste mali suchú pokožku?

*Dúfam,že som tu neni trochu odveci lebo toto fórum je asi skôr určené pre ženy 🙂

kokoska947
28. nov 2010

@sienna_ no co ake boli vysvedky?? ako to pokracuje? mas stale 30mg? a kolko to vlastne uzivas uz? hm ja tu tak citam ze ti ludia beru o dost viac ako 30mg ked tu vidim tych 50,60 mg aj viac si pripadam ze ja to ani brat nemusim noo mi cosi hovor kks ja to supem aj normalne prstami aj zubami taky sporsty zlozyvk a potom vypadam ach no to sa aj ja modlim,aby hlavne nejake depky neprisli... a ja tak isto....celo mam uz uplne ciste,aj bradu..tam, kde sa robili take drobne vyrazky,to uz zmizlo...ale tam kde sa robili vacsie,to asi dlhsie trva,lica mam stale skarede a tak hej je pravda ze ja som v tomto dost pesimisticka... ale tak ako vidim zlepsenie,aj druhi ho vidia,ale je minimalne no...akurat ze mam bradua nos celo ciste ale lica su o to horsie

avara_salvatore
29. nov 2010

Ahoj, drahý moji. Dneska je 82 dník ... a hrozné hrozné :( :( :( take akoby vredy sa mi spravili v priemere 10 cm .. :( vedla seba .. :((( ja som zufala.. :/ ... hmm.. kto chce mrknut fotky, nech mi napise a ja mu poslem na e-mail... fotky poslem od prve dna uzivania..... potom mi poviete ce co myslite ako to bude vyzerat do 15.januara..lebo vtedy mam vencek.. :/ a nechcem ako mumia vyzerat.. naozaj nie.. :/ tak napiste mi poslem fotky a potom mi poviete co si myslite 🙂 dakujem... drzte saa!!!

avara_salvatore
29. nov 2010

opravujem sa: Ahoj drahí moji. 🙂))

isabelako
29. nov 2010

Ahoj zlato- už jsem si říkala, co je s tebou 😉 Pošli mi fotky, já ti je taky pošlu 😉 Píšu ti SZ 🙂

avara_salvatore
29. nov 2010

🙂 isabelako no bola som dost mimo z tej svojej tvare aj rozchodu tak som sem velmi nechodila.. 5 dni :D :D.... no ale ajtak 🙂 vy u vas v prahe mate vencek? To je v 8.rocniku na ZS nieco ako mini stuskova alebo ako to nazvat... a myslis po prezreti fotiek ze sa to skludni dovtedy?... do 15.januara alebo :D 15.ledna :D

isabelako
29. nov 2010

To víš, že jo, zlato, myslím, že tady věneček bude co nevidět ( já jsem taneční apředtaneční nenáviděla- kvůli akné, jak jinak ☹ )

avara_salvatore
29. nov 2010

@isabelako videla si moje fotky??... a prepac .. :D neviem ci si z prahy... :D zje som ja vyjadrila.. chcela somnapisat ceska ale dako som napisala Prahu... odkial vlastne si?? :D :D ...

isabelako
29. nov 2010

@avara_salvatore
Fotky jsem viděla- hodně se ti to zlepšuje, určitě budeš brzy ok, neboj, moc ti držím palce, ať se to zlepšuje a po těch mandlích ať je to úplně ok 😉
Jo bydlím kousek od Prahy 🙂

gizela66
30. nov 2010

Ahoj. Znova sa mi to mierne vrátilo, tak som dnes navštívila kožného, pretože už asi mesiac sa mi robia vyrážky... Povedal, že po liečbe som mala dlhodobo brať SKINOREN, no vtedy mi povedal, že len jedno balenie... Dal mi DUAC GEL a o dva mesiace mám prísť na kontrolu, tak uvidím, čo to spraví. Vrátilo sa mi to cca po roku??? Neviem... Písala som sem o celej liečbe, tak by to tu malo byť... 😉

simoneckaa0
30. nov 2010

Ahojte, chcem sa spytat tych, co mate skusenosti. Mam 21 a akne asi 6-7 rokov, ale nemam uplne tu najhorsiu formu. Moj problem je velmi mastna plet, rozsirene pory na licach (mam take dierky ako dopichane ihlou, haha 🙂 ), samozrejme cierne bodky (pravidelne chodim na kozmetiku) ale hlavne, co ma najviac trapi, su take podkozne vyrazky aj biele aj trosku cierne. Nemam ziadne hnisave ani nic, ale ked som nenamalovana tak mam taku drsnejsiu zhrubnutu kozu s par pupacikmi a aj male jazvicky na licach, ale len velmi malo. Som obetou drahych kozmetickych centier v BA, uz som bola v troch a v kazdom mi len poradili nejaku kozmetiku, spravili mi mikrodermabraziu a modre svetlo. Tvar si cistim az moc pravidelne, moja mamina tvrdi, ze tu tvar mam preto taku lebo jej venujem moc starostlivosti, ale to sranduje 🙂 Myslite si , ze je roaccutane vhodne aj pre mna? chystam sa ku koznej, ale chcela som vediet co si o tom myslite vy. dakujem moc

isabelako
30. nov 2010

@simoneckaa0
Jo je- protože to píšeš přesně o mě- je mi stejně a jsem na tom stejně a mám Roa- beru 9. den

gizela66
1. dec 2010

simoneckaa0 ja si myslim, ze by si mala skusit este nieco ine, ak nemas tazku formu...

isabelako
1. dec 2010

Po 7 letech???No já nevim, já jsem se rozhodla pro Roa- byla to teda až ta poslední možnost, tak doufám, že je to konečné řešení🙂

sienna_
1. dec 2010

@kokoska947 huraaa prvy mesiac za mnou ako rychlo to preslo ... myslela som ze to zhorsenie bude hrozne ale nebolo skoro vobec ... jedine suche pery ma trapia a trochu klby bolia ale to nic nie je ... juch dufam ze to takto pojde aj dalsich 5 alebo kolko mesiacov ... akurat teraz v zime ked prechadzam zo zimy do tepla tak som strasne cervena jak paprika 🙂)) uz som zaregistrovala zlepsenie o dost uz nepotrebujem taky husty make up rozmyslam ze si nejaky novy kupim pod stromcek 🙂) len neviem ktory je ten naj aj co sa konzistencie tyka aj farebneho odtiena ... jedine co ma hneva je moja naladovost .. jeden den mi je uplne super a ten dalsi ma chytaju zachvaty placu a je mi na prd... nemas niekedy nieco podobne? hadam sa zo mna nevykluje nejaky psychoous 😀 ... inak sa to da vsetko , zatial nelutujem ze som sa na to dala prave naopak 🙂
na to ze som celkom dost popijala na tie silne lieky boli pecenove testy bez problemove ... vsetko v normaale... akurat mam malo hemoglobinu ale to som mala aj predtym nooo ... beriem na to zelezo kozna povedala ze sa to moze spolu brat tak hadam ze nezacnem korodovat 😀 hej stale mam 30 mg a ani som neziadala zvysit davku lebo podla mna to staci ... nemam tazku formu akne a lepsi sa to tak nemam dovod uz ale uvidim co za mesiac sa stane mozno sa mi to este zhorsi .. ked tebe sa to uz 2 mesiace stale lepsi aj to nie na 100% a ja mam tiez tie lica asi najhorsie z celej tvare a na nose mi tie uhriky asi milimeter vycnievaju je to vtipne a nic sa s tym neda robit 😀 ,,, co ma tesi je to ze som strasne hladka na celom tele taka pokozka jak detska prdelka a vlasy si umyvam tak dva krat do tyzdna co predtym nebolo vobec ... jaj a este jedna vec na rukach sa mi spravili take flaky cervene vyzera to ako alergia alebo co hadam to zmizne .. nemas s takym niecim skusenost ? 😖

avara_salvatore
1. dec 2010

ach jaj... vazne ludia... tu nikto neriesi podkozne??? :O :O ... co si okrem toho ichtoxylu na ne davate??... :( POMOCC!!!

isabelako
1. dec 2010

Ty jo ixchtoxyl je strašně silnej ne?Já si dávám effaclar AI, to mi to vytáhne🙂

avara_salvatore
1. dec 2010

@isabelako a neostanu jazvy alebo neco??...

isabelako
1. dec 2010

Hele jizvy- jako já nemám jizvy- protože vím, že když mi na tři roky zabrala antikoncepce,tak jak se ztratily pupínky, tak se postupně ztratily i flíčky, oni nezůstanou, jsou tam jen proto, že se tam tvoří znovu a znovu další pupínky🙂Podle mě to AI je hodně šetrný, ani moc fleky nemám, uvidim, až budu konečně mít za sebou to zhoršení a začne se to zlepšovat🙂

avara_salvatore
1. dec 2010

a to AI ti co vlastne spravi?? :D