Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
26. aug 2009

mirka ono to robia v takych lepsich kozmetickych salonoch,zisti si,vsak aj niekde u vas to musia robit,nieje to len v BB,to ja som si nasla tu kedze som z tadeto..no a malo by to byt vraj navzdy..a cena-u nas je to 90centov za minutu..no bohvie ako dlho odstranuju chlpky nad perou...mozno polhodinu,mozno hodinu...tak si to vypocitaj..za polhodinu to vychadza nieco okolo 30euro (900sk)..nieje to lacny spas ale tak mna tie fuziky dost hnevaju tak posetrim trosku a investujem do toho 😠

debi7775
26. aug 2009

esme ja som si vlasy farbila pocas celej liecby..a to nie hocicim,peroxidom,co je dost drasticke 😀 a v pohode,nic sa nestalo,ani pokozka nepalila ani vlasy sa neznicili viac ani neboli suche..proste boli take ako ked som si aj predtym farbievala... 😉

debi7775
26. aug 2009

michelka nepadaju moc...nastastie,tak normalne ale predtym nepadali voobec...a este taka haluška..ostrihala som sa pocas liecby,dost na kratko..a ludia mne vlasy za dva mesiace dorastli akokeby som na nejakych elixiroch ficala 😀 myslim ze koli roacc...lebo nikdy predtym sa mi to nestalo zeby mi tak rychlo rastli vlasy,teraz ich mame zase skoro po pas 😀

gizela66
26. aug 2009

posledne dva mesiace, chvalabohu! 🙂

miraaa
27. aug 2009

Neznama777-Vieš Roaccutane to jeto iste len ina firma a nazov vravela mi too kožna.. ale bhovie ktore je lepšie..

esme
27. aug 2009

Ja si snad tie neziaduce ucinky vyskusam vsetky :( jedno prejde, objavi sa druhe... dnes rano som sa zobudila so zapalom spojoviek... nemate s tym niekto skusenost? koznej sa neviem dovolat, vseobecnej lekarke tiez nie, tak som si bola kupit aspon ophtalmoseptonex a dufam, ze pomoze...

sumienka2525
27. aug 2009

Ahoooooojte.
No tak uz som doma z dovolenky. Vy ste toho tu teda popisali za tie tri tyzdne. Ked budem mat viec casu tak si to vsetko precitam.
Dufam ze sa mate ok a pupaciky miznu. 😉
No mne ani slnko akosi na tvar nepomaha. Asi mi ostava znova opakovat liecbu RO, kedze sa mi tvar vobec nezlepuje. ☹

esme
27. aug 2009

Sumienka: liecba Ti nepomohla, alebo sa Ti akne vratilo?

sumienka2525
27. aug 2009

esme: Liecba mi nepomohla uplne a stale sa mi vyhadzuje akne. Takze budem musie ist asi znova na RO. ☹ Co sa mi moc nechce ale co uz. Len dufam, ze na druhy krat mi RO pomoze na 100%, lebo ak nie tak ma uz slak trafi asi. 😀

ankam
27. aug 2009

sumienka mna by uz davno porazilo asi na tvojom mieste.Mne sa teraz nieco vyhodilo uz som to mala Ok a som z toho nervozna ze pomaly koncim a teraz toto.........ach jaj

Ako si zmakla dovolenku so slnenim?
Ja v pohode aj ma opalilo ale enspalilo tak som rada.Ba by som povedala ze ma nejak ani nechcelo chytat....pominule roky som viacej bola opalena....Zeby tie vyssie faktory?

ankam
27. aug 2009

debi zdravim ta 😉

sumienka2525
27. aug 2009

ankam: Ja inac nechapem preco mi RO nezabral uplne. A to som ani nemala nejaku extra tazku formu akne.
No mna tiez bohvie ako slnko nechytalo. Myslela som si ze pridem po troch tyzdnoch ako cokoladka , no a nic moc som opalena neni. Hmmm

ankam
27. aug 2009

ved ja som si myslela-teda lekarka vravela ze mam jemnu pokozku pocas liecby a aby ma nespalilo......no a mna nechytalo vobec by som povedala.... 😀 cize sa ani tak netreba bat slnka ako hovoria....

sumienka2525
27. aug 2009

ankam: Tak mna opalilo trochu ale tak ma opali aj na Slovensku.

ankam
27. aug 2009

sak aj mna opalilo-som hneda-ale som bola prekvapena ze horko tazko.....som dosiahla hnedost 😀 inokedy hned v prvy den som opalena 😀

ankam
27. aug 2009

ach a tie pery uz mi dost idu na nervy....

tena
27. aug 2009

Esme= "ophtalmoseptonex" by ti mohol zabrat

ankam
28. aug 2009

Joe

ja teraz vysadzujem
mam vybrat jedno balenie po 20 mg.a druhe balenie po 10 mg a koniec 😉

epose
28. aug 2009

ahojte, tak ja som vcera zobrala poslednu davku. tak som len zvedava ako idem mat plet po liecbe,.ci sa mi to znovu nevrati. Dufam ze nie,lebo ma asi picne. 😠
Ale uz by som sa znovu na liecbu nedala. Teraz sa tesim ze mi konecne zmiznu tie neziadujuce ucinky

ankam
28. aug 2009

ja sa strasne tesim ze tie pery zacnu byt normalne,ale to este 2 mesiace.........

miraaa
28. aug 2009

Ahojte baby!Ta firma mi zase odpisala na te chlpky Depilacia líc stoji 2.66. Treba to opakovat 1-krat mesacne, postupne chlpky rednu a oslabuju. Mozete sa objednat telefonicky, zakrok trva cca 15-20min. Po prvom depilacii je dolezite, aby ste sa nevyhadzali - aby ste nemali alergiu na zivicu vo vosku. EJ...No a baby.. chcem to skusit...

sumienka2525
29. aug 2009

miraaa: No tak drzim palce a daj vediet ci ti to pomohlo. 😉

miraaa
29. aug 2009

sumienka2525-Vieš len.. neivme kedy tma pojdme a chcem ist najprv ktomu gynekologovi len.. ty ma asi nechcu zobrat nemam 15 rokov. a nechapem ked druhu kamosku zobrali....

gizela66
29. aug 2009

mira sak to sme tu uz spominali... to je obycajna depilacia ktoru robi asi kazda kozmticka:D s tym si uz mohla ist davno...... 😉

miraaa
31. aug 2009

gizela66-no ved hej pojdem boše.. len nebviem či mam sit skor ako k tomu gynekologovi kedma ncche vyšetrit...

esme
31. aug 2009

miraaa: mas tolko alternativ - bud mozes ist rovno k tej kozmeticke, alebo si najst sukromneho gynekologa, alebo mozes ist bud ku koznej, alebo k tvojej vseobecnej lekarke sa poradit, ze gynekolog ti odber urobit nechce, a ci ta neodporucia na spominanu endokrinologiu... 🙂 staci si len vybrat 😉

debi7775
31. aug 2009

ankam ahoj 🙂 a ja ze ty uz mas davno po liecbe...este teda 2 mesiace?? 😠

miraaa
31. aug 2009

esme :jasne pojdem k tej koznej asi aj..

nicoolinka
1. sep 2009

ahojte kočky. 🙂 prišla som s jednou otázkou, ktorá bola už určite riešená... ale odpustte. 🙂 idem sa dať na HAK... nie kvôli tvári, ale s priateľom sme sa rozhodli, že netreba riskovať, kedže mám alergiu na latex...a .. no. Tak otázka, máte niekto dobrú skúsenosť s anti, ktorá udrží aj tvár a nerobí jej zle? Je to asi dosť individuálne, ale predsalen... diane, yadine, alebo ktorá iná? ..vďaka vopred za radu.. 😉 (o schudnutie či pribratie nejde, ja kľudne priberiem ešte 10kg, čiže aj keď sa priberá, môže byť. 😀 )

allahan
1. sep 2009

debi7775: ...a tej kamaratke co v 4. mesiaci potratila nepovedali, ci to bolo z Roa.? Dost si ma tym vystrasla, lebo ja som mala v plane pockat pol roka 😒 po liecbe a pokusit sa o druhe dietatko 😵