Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

debi7775
26. feb 2009

no idem na tie obklady..zapalim si vonavu svieckuuu...pustim hudbu a budem relaxovat s tamponmi na ksichte 😠 ..ahojteee babulky....tak zajtra 🙂

enjoy
26. feb 2009

no jasne ze u dereka! 😉 😝 tak ti zelam prijemny relax a mozes si predstavovat pri svieckach, ze derek je tvoj osobny lekar, hmm? to bude prijemny relaxik... 😀 😝

debi7775
27. feb 2009

enjoy 😀 😀 ved by sa ma zlakoool!!!

dnes som sa rozhodla morit hladom! 😠 ale musim si kuchynu asi zamknut na 5klucov! 😀

miriamka
27. feb 2009

Dobre ranko,
Enjoy...no chodim 1x mesacne na dermatokozmetiku,a potom 1x mesacne na klasika cistenie normalnej kozmeticke.Vsimla som si ze osetrenie laserom a biostimulom naozaj na zapal na kozi pomaha.
Ale inac chodim len 1x mesacne...ale teraz sa mi plet nejako zhorsila,tak chodim 2x mesacne.

debi7775
27. feb 2009

takze baby dnes som si volala za vysledky krvi..a mam zvysene borelie..idem na infekcne a bojim sa strasne ☹ ☹

miriamka
27. feb 2009

Debi...co je to borelie?

debi7775
27. feb 2009

borelie..viesco sama neviem..ale poznam chorobu borelioza takze ocakavam nieco zle...mas to z kliesta..a bolia ta klby a je to v podtstate nevyliecitelna choroba..malo kto sa z nej dostane..a nevem ci nema nahodou vplyv aj na otehotnenie a potraty..ach jo

miriamka
27. feb 2009

A to myslis ze mas?Nestras,urcite to nebude take zle

debi7775
27. feb 2009

tak neviem co ine si mozem predstavovat pod pojmom zvysene borelie..myslim si ze urcite je to ono... ☹ ☹

lucyy01
27. feb 2009

debi7775, chcela som ta trosku upokojit aby si sa nebala,tak som to hladala na nete...mysim ze urcite to nie je borelioza,lebo ta sa da dostat len zo zvierat-klieste a tak...ja som tu nasla ze ide o chorobu mazovych zliaz ale nie som si ista ci je to ono...

enjoy
27. feb 2009

http://www.borelioza.sk/Boreliovainfekcia.htm

ahoj debi, prave som na odchode z domu ale postrehla som tvoje obavy, tak ti aspon posielam jeden clanok o borelioze aby si si precitala o co ide, je tam aj kontakt na doktorku co sa tym zaobera. nepamatas sa ze by ta postipal kliest alebo nejaky iny hmyz v minulosti? kedy ides na infekcne a co tam planuju s tebou robit, nevraveli ti? 😉

sashkaaaa111
27. feb 2009

enjoy, prvykrat som to brala 4 - 5 mesiacov, ale je to s tou liecbou strasne individualne, mne to lekarka nasadila tak lebo som rychlo reagovala na liecbu a taktiez mi davala co najmensie davky lebo jednak som dost chuda a jednak je to obrovske svinstvo.... ale uplne najucinejsie , ako s mojimi skusenostami ti poviem mne nic nazabralo iba ROA, a kedze som mala dlhodobu liecbu a obcas sa to opakuje lekarka mi povedala ze to mam riesit takto ked sa to opat obnovi...

sumienka2525
27. feb 2009

Jaj ,som rada ze ten Roa. vobec vymysleli. Bez neho by som bola stratena. Len dufam,ze ked dokoncim liecbu uplne,tak sa mi to nevrati spät, lebo na pozazi ked cez to vsetko sa vratim na stare kolaje.

ankam
27. feb 2009

ahojte
debi co nas strasis?a to u koznej si bola na krv,alebo koli comu?
Tak tosom velmi zvedava a dufam a drzim ti palce aby to nebolo nic zle.Neboj sa ked to zistili vcas tak to bude ok 😉

debi7775
27. feb 2009

tak baby zacnem tym ze toho kliesta som mala asi ked som mala 10rokov..ked som chodila na preventivky tak pohoda..ale pred rokom mi zistili toxoplasmosu ktoru som prekonala..nasadila mi lieky a povedala ze mam ist na testy este po lete,tak som bola u svojej dr na testy a pecenove,cholesterol a totok bolo ok..lenze som to zanedbala isla som az teraz!a zistili mi tieto borelie a mam z toho obrovsky strach lebo viem co je borelioza a je to fakticky hnusna choroba!!na infekcnom mi stopro nasadia antibiotika takze pecen budem mat uz ako balvan!!! 😠

sashkaaaa111
27. feb 2009

sumienka je to individualne... mne sa to vratilo, a dalsim dvom kamoskam... cize silna individualnost a zavisi aj od formy akne...

sumienka2525
27. feb 2009

sashkaaaa : To mi ani nehovor, dr. ma ubezpecovala ze mi to zaberie na 100 percent a je minimalna pravdepodobnost ze sa mi to vrati. Ze z jej celkovych pacietov sa to vratilo tak asi 10 -tim a to maly ale tazku formu akne. . . . Mne to zatial pomaha aj ked nemam este uplne citu plet. Len dufam,ue sa mi to nevrati ale pri mojom stasti o tom aj pochybujem. . . . .

lucyy01
27. feb 2009

sumienka,saska,...Mne povedala moja kozna ze 10% pacientov musi liecbu opakovat 2.krat...ale potom by sa malo akne uz navzdy vyliecit...

lucyy01
27. feb 2009

Debbi7775, nebojkaj,vsetko zvladnes,aj moj priatel mal boreliu..len neviem ci ti nebudu musiet vysadit R. ale ved co je prednejsie?zdravie,ci plet? Drzim ti palceky nech to nie je az take vazne...a uz si to konzultovala s lekarkou?drz sa moja.. 😉

debi7775
27. feb 2009

lucyy nie nie nekonzultovala som s nikym este..dnes som len zavolala za vysldeky..uvidim vsetko na buduci tyzden!dufam ze nebudem musiet vysadit roacc.to by som nechcela teda 😖

debi7775
27. feb 2009

sumienka neboj sa..ozaj to nje len zriedkave ze sa to vrati..ja vsetkych co poznam,co uzivali lieky..tak pohoda 😉 ..a pri najhorsom zopakujes este raz liecbu a uz sa to nevrati nikdy! 😎

ankam
27. feb 2009

to ani na tonemyslite ze sa to vrati........
debi mozno to nebude ani take strasne ako sa ti to teraz zda 😉

sumienka2525
27. feb 2009

LUCCY01, DEBI7775 No ak by mi to po tom druho raze ucite uz natrvalo pomoho tak ok. To sa ete da vydrzat. Ale uz sa psychicky citim aspon lepsie ako mi to zacalo zaberat. Konecne vyzeram normalnejsie.

debi7775
27. feb 2009

po druhom raze urcite!! 😉 ..ale ty sa nestresuj..ved si neskoncila este ani ten prvy raz!!..a po nom budes mat minimalne rok pokoj.. 🙂

sumienka2525
27. feb 2009

debi no uz mam len 2 mesiace do ukoncenia liecby a este to nie je aj tak take ako som si to predstavovala a ako mali iny z toho cistucku plet. Ale som aj tak rada,lebo o 70 percent je to lepsie urcite. Ved uvidim ako to dopadne.

ankam
27. feb 2009

debi ,vies s cim som sa dnes natrela?s detskym olejcekom-a je mi super 😉

miriamka
27. feb 2009

No fakt len dufam,ze aj mne raz kozna tieto lieky predpise 😠

debi7775
28. feb 2009

ankam 😀 ..nekradni svojmu dietatu kozmetiku!

debi7775
28. feb 2009

miriamka stoj si za svojim a predpise 😉
sumienka :no vidis o 70%lepsie,ja mam 2 a pol mesiaca do ukoncenia liecby a vyzeram ako strasiak.. 😀

enjoy
28. feb 2009

ahojte zienky 😉 , ako sa dnes mate? aky je dnes stav vasej pleti? 😉 mne sa na dekolte urobili take drobne potnicky, mi bolo teplo v jednom pichlavom svetri a tu je vysledok. 😝 ako to zlikvidovat? poradte ak mate skusenost. 😉